Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Nie będe sie zozpisywał ale wyniki zdrowotne i wagowe były .........co najmiej z a d o w a l a j ą c e :):):) Głodowanie na wodzie jako takie to dla mnie świeto i ,,,,a co tam napisze--przyjemność! Problem potemem jest JEDEN ---- PRAWIDŁOWE WYJŚCIE, I tu zaczynają sie schody:( Tym razem nie popełnie tych samych błedów:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem ale być może (jeśli sie kawy nie napije)od dziś dznień nr1:) pozdrawiam Wszystkich (szczególnie mojego immienika Krzysia) Wszystkim życze wypełnienia swych planów. pracuje teraz w domu przed komp wiec jeżeli pozwolicie będe sie Tu pojawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za post ratlny:) inaczej wywalało mi zarzuty o spamowanie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mam nadzieje że tak nie jest:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Jutro lekka dieta i sól gorzka wieczorkiem :-) Od soboty zaczynam głodówkę, co najmniej do pierwszego przełomu, a potem się zobaczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam siódmy dzień dobiega końca. Czuję się dobrze, mam duże parcie na wodę :-) dalej leciutkie uczucie parcia w głowie. kiwka witam i pozdrawiam :-) Krzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :-) dzień ósmy. Waga 86,3 kg. Samopoczucie bardzo dobre. Oczyszczanie ciała łączę z oczyszczaniem umysłu, jakoś mi to idzie w parze. Miłego dnia Krzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem osobą niepełnosprawną ruchowo. Poruszam się na wózku ale pojawiła się szansa na to abym mogła samodzielnie chodzić a bynajmniej o kuli. Jakby się to udało to byłabym bardzo szczęśliwa. W związku z tym proszę Państwa o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na innowacyjne leczenie mojego schorowanego kręgosłupa. Posiadam subkonto w fundacji i można mi pomóc wysyłając sms-a na numer 75165 o treści POMOC 4501. Koniecznie trzeba podać mój numer bo inaczej pieniądze do mnie nie trafią. Koszt sms-a 6,15 brutto. Ponadto zbieram wszelką makulaturę (książki, gazety, zapisane kartki, wydrukowane w zakładach pracy ). Jeśli ktoś posiada coś na zbyciu chętnie przyjmę. Można wysłać pocztą lub kurierem na swój koszt po wcześniejszym uzgodnieniu. Pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwka
Witam! dzień nr 2 ale trochę oszukany oprócz wody .....czarna kawa...:( i tak chyba zostanie nie dam rady bez coffeinki:> Bedzie to w sumie "pseudo głodóweczka" ale nie będe oszukiwał _ przełom kwasiczny (pierwszy ,bo drugiego nie miałem) samopoczucie w skali 1_100 .....-2000 pozdrawiam ps mam nadzieje ,że jednak odpuszcze sobie kawe,,,,,,,ale narazie bez szans.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że dzieki kawie o minie mie przełom kwasiczny. Acha.... jeszcze jedna dygresja w/g mojego skromnego zdania ,sól gorzka kupowana w aptece to strata kasy(małej to małej ,ale zawsze.....) Tu na forum przeczytałem o właściwościach SOLI MORSKIEJ...nie bardzo wierzyłem , ale nie chciało mi się jechać do apteki....i zastosowołem sól .Efekt pionurującyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!! W necie jest kilka stron o czyszeniu solą morską....ja proponowane tam dawmki ...........troszczkę przesadziłem. Sol zaczyna działać po godzinie i trwa godzinę --oczywiście w moim przypadku. Co ja tu będe ględził ,strata na wadze prawie 5 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiwka, dzięki za pomysł z solą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dzień 9. Waga 85,6. Samopoczucie dobre. Czas na sprzątania :-) Pozdrawiam Krzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! day number 4 mam solenne postanowienie ,że bez kawy(ciężko będzie) .Ale wpis na tym Szanownym Forum zobowiązuje ,więc będe się starał z całych sił Udanej niedzieli ! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dzień dziesiąty. Waga 85 kg. Zimno mi i kwas w ustach czuję poza tym wszystko ok. Miłej niedzieli. Pozdrawiam Krzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kiwka Mam podobny problem, ale teraz już wiem, że to kwestia odpowiedniego przygotowania się. Głodówka pomaga nawet znieść głód alkoholowy, więc kofeina to pikuś :-) Ja mam dzisiaj pierwszy dzień, chociaż powinien być drugi, ale rano przypadkowo wypiłem ziółka, które wszystko zachwiały Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta sola morska tobym uwazala. Ona byla super jeszcze 30 lat temu, ale nie dzisiaj. Produkcja soli morskiej odbywa sie poprzez odparowanie wody. Robi sie to zazwyczaj na wyspach. Tam nie ma kanalizy. Wszystkie scieki ida prosto do morza. Wniioski wyciagnijcie sami. W soli morskiej znajduja mnostwo zanieczyszczen..... skondensowanych. Sol kopalniana jest najlepsza na dzien dzisiejszy. Lezy na duzych glebokosciach i tam jescze nie dotarly zanieczyszczenia. mania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Koniec 10 dniowej głodówki :-) Waga 84,5 kg. Teraz czas wyjścia. Dzisiaj sok z grejpfrutów (1 litr) pół na pół z wodą. Pozdrawiam Krzyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej Moja "druga połówka" jest na głodówce, a mnie zdarzyło się niewielkie przejedzenie ... i jakaś lekka niestrawność, więc chyba też się dołączę :-) ..., tym bardziej, że niebawem wypada mi głodówka 10 dniowa. Zaczynam od jutra Powodzenia wszystkim i wytrwałości życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hat, Chetnie sie do ciebie przyłącze. Od jutra mam zamiar zrobic 10 dniowa głodówkę - bedzie moja pierwsza :) Zobaczymy jak pojdzie, strasznie sie boje ze nie wytrzymam ale mam juz mega motywacje i chce spróbować. Do jutra! Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej U mnie mija drugi dzień - jest spokojnie, ale bardzo zimno. Na wagę nie wchodzę, bo to nie ma znaczenia. Liczy się efekt leczniczy. Powodzenia wszystkim. Magda, mam nadzieję, że dasz radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! u mnie okres przygotowawczy t r w a (pseudo głodówka--- kawa niestety :( a wczoraj wieczorem nieodparta chęć na....marchewkę, nie wiedziałem że tak może smakować marchewka miam). Trochę długo trwa u mnie okres przygotowawczy ( jak już pisałem od 26 grudnia) Ale mam nadzieje taki dzień ,że wstanę z łóżka i nie zaparze sobie kawy tylko wypije 2 litry wody............być może jutro nastapi ten dzień -takie mam nadzieje. sprawę komplikuje to że budzę sie w okolicach 2-3 godziny w nocy....i "z nudów' biorę sie do pracy.....a tak bez kofeinki troszkę nie halo. Wszystkim życze powodzenia i Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kiwka Weź w wolnym dniu wieczorem melatoninę, a rano wypij szklankę letniej wody z łyżeczką miodu i sokiem z całej cytryny ... potem połóż się jeszcze na chwilę. W tym dniu spróbuj nie pić kawy i w miarę możliwości zostań w łóżku tak długo jak chcesz :-) U mnie zazwyczaj działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gość dziś dziękuj***ardzo za poradę .w Wykorzystam na pewno!!!! brak mi tylko melatoniny ale to załatwie jak tylko skończe pisać tego posta. Mimo Twojej propozycji _jeszcze raz bardzo dziekuje-już dziś wczesśniej założyłem sobie że bede bezkofeiowy .....choć by nie wiem co sie działo.........będe czekał do godziny 0:00 ale wytrzymam.......:> POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raz jeszcze! Melatonina zakupiona! Przepraszam ,że ja ciagle o tym samym.To jest Temat o "głodówce oczyszczajacej" a ja pisze ciagle o jakiejś tam kawie........wstyd mi .Ale każdy wpis Tu trakuje poważnie , tzn jestem taki że słowa napisane (powiedziane też :)) zobowowiazuja ----- i ja Tu się zobowiazje być jutro bez kawy......jedzenie pikuś.Miałem kiedyś problemy z benzodiazipinami ....lekko nie byłyo ale sie udało..tak ,że teraz nawet z melatnonina uważam. Do Hat!! długo Ciebie czytałem ....jedne słowo P O D Z I W!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do kiwka W mojej przygodzie z głodówką było tyle wpadek i potknięć, pomyłek i poważnych błędów, że teraz najwyższa pora, aby działać konsekwentnie. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Hat za motywujace słowa!!!! Z kawa sie nie udało dziś(tzn że jutro sie nie uda:>) Wczoraj miałem niespodziewane spotkaie służbowe i nie mogłem(nie chciałem!!!) odmówić wypicia metaxy......... a bez kawy to 40% radochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dziś zjem 1/2 kalarepy i 2 marchewki.Od poniedziałku woda............. miało być dużo więcej ale tak jak Pani Hat 10 dni.(sorry że małpuje,,,,,,tzn Hatuje:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden plus wczorajszego wieczoru...5 minut od mojego domu otwarto Good Fast food ceny ciekawe , bedzie jak wychochodzić..ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie woda mnie czeka...... z czego sie bardzo ciesze:):) Mam pytanie ? nie wiem gdzie to czytałem .....Małachow ,Suworow...... czy Ktoś innny pisał o suchej głodówce....mam kilka ksiażek wydrukowach i kilka na dysku ..........ale nie wiem kto o tym pisał proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do kiwka O suchej głodówce pisał na pewno Małachow i to o wariancie głodówki kaskadowej, ale to ciężki temat. Mam to w planach, ale nie wiem czy spróbuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×