Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość Popsi
No i tak, czyli już wczoraj wieczorem zawaliłam i dziś to samo, rzuciłam się na jedzenie, na które nie powinnam:( ale to dlatego, że ostatnio miałam kilka wolnych dni to sobie jadłam ładnie 4-5 poisłków dziennie. A teraz jak pracuje to rano koło 7 jem jaglanke z jabłkami, w pracy o 12 krupniczek, w domu jestem o 17. I wtedy dopiero jem.Najpierw moje, zdrowe jedzonko, a potem podżeram obiad dla domowników:( za długie mam przerwy między posiłkami jak w pracy jestem,ale inaczej nie mogę. Tylko 3 posiłki wchodzą wtedy w rachubę, chyba że o 20 bym jeszcze jadła,ale jednak po 18 już planowałam nie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popsi
I co teraz? Chciałam wytrzymać miesiąc bez soli...Czy już wszystko zaprzepaściłam? Czy mam dalej się trzymać swojego planu, czy ma to sens? Czy moje staranie teraz już spełzną na niczym? może skoro już zawaliłam to mogę jesć normalnie? Czy jednak dać sobie jeszcze szansę?ehhh. Nie wiem co robić, źle mi.. Co teraz jak już jadłam solone rzeczy?Czy mogę dalej wychodzić z głodówki tak jak powinnam czy już za późno?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do Popsi Nie jest źle, ale trzymaj się nadal zdrowego jedzenie. Unikaj soli, bo szybko "spuchniesz", no i te Michałki (smaczne, ale wiesz jak jest - mnie to gubi, ale się trzymam :-) Odstępy między posiłkami to nie taki wielki problem - ja w pracy w czasie podobnych odstępów na początku wychodzenia staram się ssać, a potem podjadam pomarańcze i inne kawałki owoców. Będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej :-) Jestem po drugim wiosennym oczyszczaniu wątroby i jak zwykle robię po tym dzień lub dwa dni głodówki ... a może trzy - kto to wie? Powodzenia wszystkim życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że to forum także po woli umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez swieta. Poczekaj troszke, wroca na odchudzanie ;) Ja sie tez przymierzam, ale chyba za kilka dni. W planie mam okolo 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzxcv
Dzień pierwszy waga 78...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej :-) U mnie dzisiaj trzeci dzień. Głodówka rozpoczęta od oczyszczania wątroby, bo chociaż dłużej utrzymuje się lekka biegunka, to łatwiej wytrzymać uczucie głodu i lepiej można znieść przełom wątrobowy (zazwyczaj w ogóle nie występuje). Planuję, jak zwykle, kolekcjonować dni - zobaczę ile się uzbiera. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej Dzień 4 - nasila się wiosenna alergia (makabra) Mam nadzieję, że jak zwykle ustąpi na długo po pierwszym przełomie kwasiczym Głodu nie czuję Powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzxcv
Dzień drugi waga 77.. Oby przetrwać jutro potem już z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzxcv
Cel 64 Czyli minus 13 kilo czy ni się uda mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do hat Hej też dokucza mi alergia ile powinna trwać moja głodówka ? proszę powiedz coś więcej na temat głodówki frakcyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do gość Hej Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że alergia i astmatyczne świsty w płucach ustępują około 10 dnia głodówki, czyli po pierwszym przełomie, który u mnie jest przerażający, ale da się przeżyć. Niestety całkowite pozbycie się alergii wymaga ponoć dłuższej głodówki - nawet do 30 dni, co nie znaczy, że objawy nie wrócą, bo większość tzw. "alergii", to reakcja organizmu na pasożyty i oczywiście kandydoza, czyli grzybica przewodu pokarmowego itp. Głodówka frakcyjna to po prostu cykl głodówek - różnie to opisują, ale mówiąc najprościej: I do pierwszego przełomu i wyjście tyle ile trwała głodówka (np: 10-12 dni), II do drugiego przełomu (np. 23-25 dni) i wyjście półtora do dwóch razy dłuższe i zaraz po tym trzecia - powinna być dłuższa od drugiej. Głodówka frakcyjna usuwa najcięższe dolegliwości, chociaż ponoć lepsza od niej jest głodówka na sucho, ale to wyższa szkoła jazdy i dobrze niech będzie pod kontrolą lekarza lub kogoś kto ma o tym pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gośćzxcv Hej Życzę powodzenia, ale możesz mieć problem z uzyskaniem takiej wagi, a już na pewno z jej utrzymaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób np: dwie krótsze głodówki z miesięczną przerwą. Oczywiście w między czasie dobrze jest trzymać się diety wegetariańskiej - bez słodyczy, pieczywa, czy alkoholu. Nie przejadaj się. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do gośćzxcv Powyżej też ja, ale wyrzuciło mój komentarz jako spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzxcv
Do hat No pamiętam kiedyś moja siostra stosowała taka głodówke to schudła z 15 to wydaje i się że to realne no zobaczymy czy wytrwa m Dzisiaj tak mnie głowa bolała że pół dnia że masakra Jutro dzień 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrazona
Czesc ja wczoraj zaczelam moze nie glodowke ale spozywac planuje przez okolo miesiac nie wiecej niz 600kcl dziennie- kawa-salata-owoc(szklanka soku/malutki kisiel) - i potrzeba mi wsparcia... Mam cale 3 miesace zeby wyjsc na plaze moze nie z duma ale przynajnniej sie nie wstydzic swojego sadla... 165cm - waga 88kg cel- do czerwca chociaz 70-73kg( do konca roku 60kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do gośćzxcv Przy bólach głowy najlepiej działa spacer, sauna i lewatywa. Ja preferuję dwa pierwsze rozwiązania, chociaż ponoć lewatywa jest najskuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do hat dziękuję Ci bardzo za info ;)))) od jutra się do was przyłączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzxcv
Dzień trzeci i waga 76.7 spodziewałam się lepszego efektu ale się nie poddaje Dzisiaj dodatkowo że 4 km spaceru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrazona
Dzieki za odpowiedz. Wezme pod uwage ta diete. Na sniadanie kawa to przyzwyczajenie po kopenhaskiej na ktorej schudlam 10kg, a po niej jesscze przez 3 nastepne miesiace jesscze 16kg, ale po 3 latach zapuscilam sie i 20 kg mi juz przybylo wiec pora cos zmienic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej :-) U mnie dzień 6. Objawy alergii praktycznie ustąpiły bez leków. Pomimo regularnego oczyszczania w okresie jesienno - zimowym i regularnego korzystania z sauny mój pot ma nieprzyjemny zapach (nigdy na głodówce nie były mi potrzebne antyperspiranty, a teraz są wskazane :-) Każda głodówka jest inna i co innego likwiduje. Podejrzewam, że teraz ma też znaczenie pora roku, bo wiosną organizm wyrzuca z siebie różne świństwa. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzxcv
Dzień 4 waga 75.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej Dzień 6 dobiega końca Nagle pojawił mi się ostry ból gardła, czyli zaostrzenie jakiejś przewlekłej infekcji. Trochę za wcześnie na pierwszy przełom, więc chyba przyjdzie mi się z tym męczyć jeszcze jakieś 4 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Dzień 7. Na wagę nie wchodzę, ale po ubraniach i po odbiciu w lustrze widać, że zeszło ze mnie parę kilo. Obecnie nie mam nadwagi, bo żyję aktywnie, ale kiedyś waga też miała znaczenie :-) Alergii praktycznie nie czuję, ale boje się, że za kilka dni podczas przełomu wszystko wróci i to będzie bardzo dotkliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Dzień 8. Jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej :-) Dzień 8. dobiega końca i to praktycznie bez objawów alergii. Nawet nie czuję osłabienia, chociaż mam sporo pracy - rano fizycznej, teraz umysłowej. Nie mam konkretnych planów dotyczących zakończenia głodówki, chociaż muszę przyznać, że to jedna z trudniejszych głodówek w mojej karierze. Za bardzo się nie uskarżam, bo chyba udało mi się już przywyknąć :-) Powodzenia wszystkim głodującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Dzień 10. Zaostrzają mi się dziwne objawy - mam coś w gardle, czuję ból ucha. Wygląda na to, że mój organizm zwalcza utajone choroby, czy jakoś tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×