Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Peeling kawowy to chyba było : zaparzona kawa+olejek cynamonowy A podczas głodówki nie powinno sie stosowac zadnych balsamów ani kremów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam od dzisiaj.Trochę mnie ssie,ale psychicznie i fizycznie czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda111
Ja też chce zacząć nigdy wcześ niej tego nie robiłam . ale jest już ze mną złe nie moge na siebie patrzeć . chodze taka nadeta i brzuch mnie boli. jak mała świnka która nie może się opszec pokusie jedzenia w mega ilościach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciQ
hmm to zafarbuję włosy przed głodówką ;d bo jakbym chciała po to długo czasu i serio nie wiem jak to wszystko będzie wyglądać wtedy ;] zacznę mam nadzieję w tym tygodniu ;) muszę zjeść w przyśpieszonym tempie tą activię ;d a tak pytanie z innej beczki odskocznia od tematu mam problem może pomożecie ;) w końcu kobieca solidarność. Mam problem czy dziewczynie wypada powiedziec że chłopak jej się podoba? Czy On nie ucieknie ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki wiki
menda111 a ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki wiki
a co do tego chłopaka to według mnie nie powinno się mu takiego czegoś mówić... dopiero wtedy w takiej sytuacji gdy on pokaże swoje uczucia,,, inaczej moze czuc sie zbyt pewny siebie itd no i moze pomyslec ze juz ma Cię dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaciQ jakoś tak sie rpzyjeło, że to mężczyzna powinien zabiegac o kobietę. łamanie stereotypów nie jest złe, jednak to wszystko zalezy od tego kolesia, bo czasem naprawde warto poczekać ;p wika wika jak tam Twoja głodówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciQ
hmm dzięki jednak ja już czekam dłuuugo .. 4 lata znam go tak wybiórczo, + rok teraz chodzimy do szkoły razem czyli od września .. Trochę nie wiem bo jednak widzę że On chyba coś, ale boi się że w szkole będę się śmiać czy co ? w sumie sytuacja dziwna bo jestem w szkole typowo męskiej (samochodówka) i jest tylko 7 dziewczyn na szkołę ;p btw. nie polecam takiej szkoły.. w sumie żałuję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciQ
a muszę wiedzieć ! Bo jak się zgodzi to zostanę a jak nie to wyjadę do innego miasta. I nie mam czasu na zastanawianie się czy On może tak czy nie, a jak nie zapytam to będę żałować .. Ale się boję tego cholernie. Sory że tak zmieniłam temat nie o głodówce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki wiki
b-Uniquee jakoś się trzymam :) Kupiłam mniejszy ciuszek i jest oki :) jak mam chęć coś zjeś to patrze na niego :) Najlepeij jest jak jestem w szkoleee bo tam nie mam na nic czasu :) A jak wracam do domu to zawsze obiadek full wypas ehm ale daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki wiki
MaciQ daj mu jakis powód żeby zrozumiał... zagadaj uśmiechnij się itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mija pierwszy dzień. Mija bo chyba pójde spać o 21. Rano było dobrze, ale potem bolała głowa i dziwnie się czuje jakbym miała gorączke. Wypieki na twarzy, szklące oczy. Ktoś wie może czy to normalne?? A u was jak mija?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaciQ a więc tak, jeżeli on nic to masz zamiar wyjechać, to nie masz nic do stracenia jeżeli on nic do Ciebie nie czuje, bo i tak juz Cie nie bedzie i znajdziesz sobie inny punkt westchnień. wiki wiki u mnie w szkole to właśnie najgorzej bo wszyscy czymś częstują i ogólnie gadka cały czas krąży w okół jedzenia ;d Sasiek pytaj bardziej doświadczonych w głodówkach, ja głoduje dzis już 2gi dzień i szczerze nie zauważam żadnych skutków ubocznych bambuskowa życze wytrwałości co tu duzo mówić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź b-Uniquee :) zupełnie nie masz skutków ubocznych? Głowa nie boli?? Chciałam powiedzieć że już mi trochę przeszło ale nie wiem co to było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
ile wy dziewczyny macie lat? ja jako pierwsza sie przyznam: prawie 24 dzis: 2 malutkie kiwi 4 male marchewki na surowo 3 malutkie jablka 1 maly pomarancz opisuje jako "male" bo naprawde smiesznie male te owoce/warzywa sie trafily, a nie mam wagi zeby podac dokladnie ile maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasiek tylko rpzy wstawaniu czasem zakręci mi sie lekko w głowie, ale to by było na tyle skutków ubocznych jak narazie ;p daze ja 18 ostatnio myślałam nad zakupem wagi spożywczej po dłuższym zastanowieniu jest ona całkiem przydatna przy racjonalnym odżywianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marit17
Czesc Kobietki :) Forum przegladam juz dosc dlugo i zdecydowalam sie na moja druga glodowke, glownie dla oczyszczenia chociaz jak spadnie pare kilo to nie bede narzekac:P Chcialam zaczac od dzis ale niestety bylam zmuszona isc do lekarza a ten przepisal mi tabletki ktore musialam zjesc przy posilku. No ale w takim razie biore sie za post od jutra :) Mam nadzieje ze nie bedzie tak zle, jestem silnie zmotywowana szczegolnie gdy czytam jakie wy osiagacie sukcesy ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika wika
ja mam 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Uwaga, jestem mężczyzną :) Mam 20 lat. Mieszkam w okolicy Krakowa. Ale to nie jest ważne. Głodówkę rozpocząłem od dzisiejszego dnia. Już cały dzień wytrzymałem bez jedzenia. Przez cały czas było całkiem nieźle, jednak dopiero teraz jest trudno, jak z kuchni lecą takie mniamniuśne zapachy! Najlepiej poszedłbym tam i im to wszystko do kosza wywalił :) Do głodówki się w ogóle nie przygotowałem :) Nie chciało mi się i tyle. Poza tym palę papierosy. Wiem, wiem, że to jest wielkie zło, ale cóż. Również wypiłem dzisiaj dwie duże kawy, bez mleka i cukru oczywiście. Palę już od dawna. Jednak im dłużej trwa dzisiejszy dzień tym mi fajki gorzej smakują, mało tego, robi mi się niedobrze po nich! To jest ogólnie niesamowite, ponieważ zawsze je kochałem. Jednak na pusty żołądek nie da się palić z przyjemnością, jedyne co mnie do tego ciągnie, to ochota na trzymanie czegoś w buzi, czegoś co by w najmniejszym stopniu przypominało jedzenie. Głodować chciałbym gdzieś do piątku, wtedy idę na imprezę, więc poleje się alkohol, dlatego przedtem zjem ze znajomymi kebaba, żeby nie umrzeć po jednym piwie. Jestem szalenie ciekawy, co powiedzą na to moje kochane panie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazaj, zebys sie po tygodniu glodowania nie przekręcił po tym kebabie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Zammiast na bibe to trafisz szybciej do szpitala po tym kebabie ;P a co mówic alko,wezmie Cie po pierwszych dwóch kielonkach.A fajki Cie dobija ;D wiec jak chcesz miec weekend ze służbą zdrowia to droga wolna ;p w dodatku z wielką szkodą dla organizmu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynam dzisiaj:) b-Uniquee.. dzięki wiem że przede wszystkim dużo wytrwałości mi potrzeba.. mam nadzieję, że dam rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeest dzisiaj już 3ci dzien :) nawet sobie nie wyobrazacie jaka jestem z siebie dumna :D prócz tego, że czasami po prostu brak mi mocy to wszystko w porządku :) no prawie. myślałam, że bede zmęczona ospała, a tym czasem cięzko mi się zasypia, mało sypiam nie wiem czemu, moze ktos ma jakis pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dni pierwszych jest najgorsze a później organizm jest całkowicie przestawiony na odżywianie endogenne i " można góry przenosić" Dla mnie najlepszym okresem postu jest kwiecień/maj Bo ciepło :) Pozdr i na pohybel białym kitlom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano niektórzy dobrze znoszą głodówkę.Ja czuję się podle,wczoraj położyłam się jak tylko wróciłam z roboty o 18,a dziś mało co nie zaspałam.Teraz okoliczności zmusiły mnie do jako takiej aktywności,ale mam ochotę położyć głowe na biurku i uderzyć w kimono. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkie glodujace i glodowac zamierzajace! Ja planowalam glodowac od 15 marca, ale okolicznosci rozne mojego dnia codziennego tak sie potoczyly, ze glodowke musialam przesunac do piatku. Zatem w piatek startuje. Ile dni? - nie potrafie powiedziec. Zawsze wsluchuje sie w swoj organizm i staram sie niczego nie robic na sile - to raz. A dwa, pamietajcie, zeby w czasie glodowania JAK NAJWIECEJ BYC W RUCHU - o ile tylko sie da na swiezym powietrzu. Nie wiem, czy bede miala dostep do netu przez najblizsze 2 tygodnie. Jesli tak, bede pisala cosik na biezaco, a jesli nie, to odezwe sie za 14 dni. Pozdrowionka dla wszystkich i wytrwalosci w dobrych postanowieniach zycze. Pa pa :) Do Kilimanjaro - mysle, ze pewnie juz masz dosyc babskich komentarzy na temat Twoich ambitnych planow glodowania, ale nic to, dodam jeszcze cosik i ja :) Jesli chcesz zrobic dla siebie cos dobrego glodujac, odstaw WSZYSTKIE uzywki i pozostan tylko przy czystej wodzie. Lepiej zrobic sobie chocby jeden dzien oczyszczania organizmu i sobie pomoc, niz meczyc sie przez kilka dni - dodatkowo trujac siebie. Poczytaj sobie troche lektury na temat glodowki, a jestem przekonana, ze dostaniesz pozytywnego 'kopniaka', aby isc w dobrym kierunku. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietowa
hej wszystkim!!! chcialabym od jutra rozpoczac glodowke przez ostatnie 2 tygodnie przygotowywalam sie do niej jadlam tylko warzywa troszke przy tym schudlam ale przydalo by sie jeszcze troche...no w sumie nie tak troche bo az 25-30 KILO!!!mam sporo nadwage ehh pomozcie przetrwac od jutra zaczynam ktos probuje ze mna;D????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam takie lekkie załamania ;p co dziwne nie chodzi o samo jedzenie, brakuje mi po prostu smaku. w czasie tej głodówki mogłabym stworzyć niezłą książkę kucharską ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×