Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość wiki wiki
b-Uniquee nie tylko Ty... mnie szkoła przeraża i musze brać tabletki na czczo... =/ eheheheheh :( :( mam nadzieje ze nic mi od tego nie bedzie bo nie chce przerwac głodówki a zalezy mi na zrzuceniu kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stwierdziłam, ze wytryzmam ejszze 2 dni, czyli równy tydzień i schodzę... jak na pierwsza głodówkę to i tka niezle, ale to nie na moje siły :) zycze innym wiecej wytrwałosci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia szanse ja tez dzis zaczynam. Moja waga to 71 a mazenie to 58 na glodowce bym chciala schudnac tak do 62-64 kg Nie wiem ile bede w stanie glodowac, ale wstepnie planuje 14 dni a ajbardziej to bym chciala 21 zeby przejsc drugie zakwaszenie, ale 21 malo realne jest w moim przypadku Wiec zrobie sobie 14 Plan jest taki 19-31 marca glodowka 1-14 kwietnia wychodzenie z glodowki powodzenia i trzymajmy za siebie kciuki A teraz ide spac bo padnieta z pracy rocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem już na nic nie miałam ochoty, było mi zimno i o godzinie 21 dosłownie ścięło mnie z nóg.Zawios - mam nadzieję, że dotrzymasz mi towarzystwa.Dzisiaj kiedy się porządnie wyspałam i wyszorowałam porządnie,jakoś dziwnie pachnącą paszczękę,czuję się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotrzymam dotrzymam. :) tak wiec pijemy tylko płyny jakie badz.. dobrze ze jestes bo samej ciezko, ale mysl ze ktos jeszcze sie głodzi troche jednak pociesza;) ja mam bardszo duzo energii nie wiem dlaczego wczoraj dodatkowo 1,5 h na orbitreku.. mam zamiar wytrzymac tak 30 dni mam nadzieje, ze sie uda. to powodzenia w kolejnym dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wytrzymałam tylko 3 dni.:)Nie byłam głodna,ale czułam sie po prostu podle,w czwartym dniu prawie zemdlałam.Nawet te 3 dni dały efekty w postaci zmniejszenia widoczności naczynek na twarzy,mogę spokojnie nie nakładać podkładu :),Teraz jestem da diecie owocowo-warzywnej i mam nadzieje,że za 2 tygodnie uda mi się przeprowadzić choć 5dnioą głodówkę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietowa
hej hej;D dzis jest moj 3 dzien;D;D;D JAK NARAZIE JEST DOBRZE;) wczoraj mialam lekkie zalamanie ale dalam rade a wy jak soie trzymacie???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy ból brzucha
roilam już 2 lewatywy oprócz tego jestem na dietce a dzis od rana straszne bule brzucha co robic 3 lewatywe ,(zawsze robilam pod wieczow)?? boje sie tego bólu doradźcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wątroba to termofor z gorącą wodą JAk go nie masz to butelka PET po Coli itp z gorącą wodą okładać wątrobę -prawy bok pod żebrami. Ewentualnie jeszcze środek przeczyszczający. Ja tak miałem i po jednym dniu ustało po okładach termoforem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień drugi. Jest ok. Boję się tylko tego braku wypróżnień. Jak długo to może być żeby nie zaszkodziło? W razie czego co brać na przeczyszczenie? Bo tą sól gorzką to chyba nie dam rady(zwymiotuję).Lewatywy nie umiem robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawios- teraz dopiero zobaczyłam u Ciebie planowane 30 dni. Wyrażam podziw. Może i mnie uda się dłużej niż tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zmagajacych sie! Ja rowniez rozpoczelam dzisiaj. Sama woda, oczywiscie, nic poza tym.Samopoczucie super. Nie wiem, czy bede miala dostep do neta codziennie, ale postaram sie pisac uczciwie slow kilka kiedytylko bede mogla. Planow na te chwile na 100% nie snuje. Chcialabym 14 dni przynajmniej. Co bedzie - zobaczymy. Nic nie bede robic na sile, bede wsluchiwala sie w swoj organizm - on da mi znac kiedy bedzie mial juz dosyc oczyszczania. Pozdrawiam i powodzenia zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do tych,którzy stosowali dłuższą głodówkę.Czy nie pogorszyła Wam się kondycja skóry jeśli chodzi o jędrność?W końcu sporo się chudnie w dość krótkim czasie...Trochę się tego obawiam,bo 16 lat miałam już dawno temu ;),a swego czasu sporo schudłam i skóry na brzuchu mam trochę więcej niż powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
witam pięknie;) właśnie końca dobiega mój 3 dzień na samej wodzie. samopoczucie milion razy lepsze niż wczoraj, w zasadzie nie czułam żadnego osłabienia, ani nic;) a dzień spędziłam aktywnie:) mam duże pragnienie od wczoraj , w związku z czym wypijam tak ok 2 -2,5 l wody *( to dla mnie naprawde duzo!!:)) ) jakieś dwie godziny temu czułam głód.. i szczerze mówiąc walcze z nim trochę teraz, bo w domu mam ... pysznosci, które pieknie pachna i pobudzaja moja wyobraznie niesamowicie. w ogóle w nocy śniło mi się , że jem... heheh::) bułeczkę z ulubionymi dodatkami.. mm,, dobry sen! :) choć po przebudzeniu zastanawiałam się przez chwilkę czy to był sen czy może zdarzyło się to naprawdę heh:) moje ciało domaga jedzenia i to bardzo:) ale nie poddaję się. zamierzam walczyć dalej. muszę być konsekwentna! poza tym, co to jest 10 dni bez jedzenia?::) juz sobie wyobrazam świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy przy wychodzeniu z głodówki mmm;))) buziaki trzymam za Was kciuki. Marza111 napisz jak Ci idzie;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Podziwiam i trzymam kciuki za wszystkich mądrze głodujących :-) Ja planuję zaczac od 1 kwietnia. Już zapowiedziałam mamie, do której jadę na świeta - ze bedę na głodówce i nic nie będę jesć. Zmartwiła się, ale mam nadzieję, ze jakos to zniesie :-) Do Eweliny0007: Piszesz, ze byłas 10 dni i przeszłać oba przełomy kwaśicze??? NO WAY! Drugi przełom przechodzi sie dopiero 20 - 25 dnia, wiec przy dzisieciu przeszłas jedynie pierwszy przełom. Sylwia-GDA Jesteś moim guru jesli chodzi o dietę przejściowa po głodówce :-) Co prawda nie popieram przechodzenia głodówki bez robienia lewatyw. Pisałaś, ze chciałaś nie ingerować - tyle, ze na naturalne, samoistne oczyszczanie mogą liczyc tylko osoby o zdrowych jelitach - więc jesli przed głodówka byłaś przez wiele lat na zdrowej diecie, to ok. Ale jeśli jadłas jak większosc z nas, to jelitom niestety nalezy pomóc. No, ale kazdy oczywiście zrobi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Agawa - Wiesz,ja mam pierdolca na punkcie zdrowego odżywiania się ;) I jestem w tym strasznie skrupulatna ;) Owszem lubie wiele rzeczy,tak jak wiekszosc z nas ;) ale ich po prostu nie jjem ;p nauczylam sie głupiego nawyku czytania składu przy każdych zakupach i tak juz mam :D moi znajomi sie juz przyzwyczaili ;D Ja w sumie tez ;) Bo wiem,ze gdybym chciala z tego zrezygnowac to pewnie popadłabym w błedne koło-obżeranie sie,dieta i tak ciągle ;) Dlatego od dawna odżywiam sie zdrowo,nie jadam slodyczy,nie sole,nie uzywam cukru,nie zazywam leków,jestem aktywna osoba i pije sama wode ;) z herbaty i kawy zrezygnowalm rowniez pare mimesiecy temu :) takze nic cieplutkiego w sumie nie dostarczam,ale za to mam swiadomosc ze nie zabije mnie moj własny sposob odzywiania ;) A głodówka,a teraz przejscie po niej na witarianizm to po prostu właśnie ta moja chęc jak najzdrowszego trybu zycia ;D Pewnie brzmmi to strasznie,to co napisalam :D ale mozna byc szczesliwym i pysznego jedzenia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
* Można być szczęślwym i bez pysznego jedzenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka90
Hej dziewczyny, ja jestem 3 dzień na głodówce, ale przyjmowałam witaminy, żelazo w tabletkach na włosy. Czy taka głodówka nie osłabi mi ich? sa dość osłabione już, wlasciwie nie wiem czego im brak:( dlatego łykam i witaminy i cynk i zelazo dopiero od tygodnia. Jest tego troche ( tabletek), ale boje się, że głodówka dobije te moje włosy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci dzień. Wcale nie jestem głodna.Tylko piję i siusiam. Za to nerki coś mnie pobolewają.Skórę codziennie nawilżam balsamem. Ja też trochę tej skóry mam za dużo na brzuchu.Nie łudzę się,że to będzie ekstra wyglądało po wszystkim.Jednak warto- mi już zaczyna znikać wysypka alergiczna i czuję się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Linka-głodówka z suplementami to nie głodówka. W dodatku przyjmujesz je na pusty żołądek,to dzieje się więcej złóego niż dobrego w Twoim żołądku,a nie tak jak podczas głodówki -zupelnie odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka90
NO tak wiem, ale martwię sie o te włosy, Sylwio, zauważyłaś po głodówce zmianę w nich, zaczęły bardziej wypadać były słabsze czy wręcz odwrotnie? Ja odrzuciłabym z chęcią te tabletki na czas głodówki, ale ważniejsze od szczuplj sylwetki sa dla mnie włosy. Wiem, że skóra pięknieje po głodówce, ale co z włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka90
Przyjmijcie mnie dziewczyny do swojego grona, mój 3 dzień dzisiaj oczywiście jeśli wliczając w to dni o tabletkach na włoski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Słoneczko ;* Jesteś tu z nami,więc z nammi się trzymasz :) Każda ma tutaj jakieś inne cele,ale łączy nas to,że wszystkie chcemy być piękne ;) ale tez przy tym musisz pamiętać,że nasz organizm jest silny i radzi sobie z róznymi rzeczami,a głodówka to dla takiego właśnie stanu uzdrawiania to idealna okazja.Włosy wypadają Ci nacodzień kolejno,dlatego nie zauważamy takiej róznicy w ich objętości,na głodówce to po prostu odbywa się o wiele szybciej ;) Tak tłumaczyła mi tutaj jedna z dziewczyn,kiedy napisałam,że objętość włosów mi się zmniejszyła ;) Za to dzieki kolejnej juz z kolei głodówce i wychodzeniu-Moje włosy przestały się tak przetłuszczać :) Dlatego po prostu wierz w to,ze sam organizm się wyleczy,a po głodówce pewnie Ci sie wzmnocnia :) a wiadomo skoro szybciej Ci wypadna,szybciej urosną ;) logika ;) Nie martw sie,wszytsko będzie dobrze ;) a póki co strosuj odżywki dodające objętości,jedwab i będzie dobrze-wtrwałości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daze
witam:) dzis moj 4 dzien, mam strasznie kwaśny smak w ustach myje zeby ale mimo to wraca;/ rano bardzo dobrZe mi zrobila kapiel w chlodnej wodzie.nawet bardzo chlodnej. nie wiem dlaczego tak, bo zwykle potrzebuje naprawde cieplej; ale po takiej kapieli wyraznie lepiej sie poczulam. dzis mam troszke mniejsze pragnienie. w nocy mialam wysypke ( mam nadzieje, ze dzieki glodowce sie jej pozbede i juz nigdy nie wroci:) ) czuje ze pojawiaja mi sie zajady;/ nie wiem czy powinnam posmarowac mascia czy dac sobie spokoj i przeczekac az organizm je zwalczy. (zajady pojawiaja sie u mnie od ok pol roku, nic juz na nie nie pomaga:( ) strasznie schodzi mi skora z ust, wyglada to bardzo nieciekawie;/ ale poki co trzymam sie i zadnego blyszczyka/pomadki nie uzylam. ale nie wiem czy dobrze robie;/ pozdrawiam:) napiszcie jak u Was leca nastepne dni? mam nadzieje ze zadna z Was nie rzucila sie na lodowke "przy sobocie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittkaa4
czesc dziewczynki bylam juz na tym forum jakis czas temu ...zaczelam glodowke wyrzymalam 10 dn schudlam i bardzo wolno wrocilo teraz sie zalamalam mam 165 cm i waze 70 kg musze zrucic 12 kg nie wiem jak zaczac kupilam karnet na aerobic czy ktos moze wspomoc poprzednia glodowke zaczelam z dbia na dzien i wyrzymalam teraz nie mge ratujcie jakbym glodowala 11 dni ile mohe schudnac pus aerobic codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór, trzeciego dnia. Zaczynam być nerwowa i zmęczona ale się wyśpię i będzie lepiej.Jak tam u was trzeciego dnia?To dziwne ale nie jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dam rady ;(
Proszę, pomóżcie! Od tygodnia próbuję przejść na głodówkę, ale nie potrafię ;/, jak od rana nic nie będę jadła to wytrzymam tak cały dzień, ale chodzę do pracy i tam mam przerwy, więc zawsze muszę zjeść skibkę lub dwie, i wtedy jak przyjdę do domu to się zaczyna, mama każe mi obiad zjeść, jak się wymigam to zawsze wieczorem coś podjadam ;/. ehh :(. nie mam silnej woli co do tego i jestem bardzo zła na siebie za to! Od kilku dni zaczęłam ćwiczyć, i cały czas mam nadzieje że jutro nic nie zjem. ale to mi nie wychodzi;/, Mam 18 lat. 160 cm. 70 kg. Proszę Was, Pomóżcie! Tylko w Was nadzieja. bo nikomu nie mówiłam o głodówkach. Będę wdzięczna za jakiekolwiek rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika wika
nie dam rady ;( trzymam za Ciebie kciuki ja mam 0 lat 173 cm i 82 kg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika wika
20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×