Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość gość
Księżniczko w kapeluszu, WYLUZUJ!!! Zjedz sobie karpatkę albo czekoladki to będziesz miała mniej zmarszczek na pysku a WIECEJ w korze mózgowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Ludzie, co się z wami dzieje? ... taka mało kulturalna ta wasza dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie przestancie. Nie jestesmy tu po to zeby sie klocic i obrazac! Pamietajcie ze przez klotnie i obrazania zamlkneli stare forum. Olej kokosowy? Przeczytalam duzo na ten temat i nie wiem czy nie przejde na plukanie nim. Narazie nasladuje slepo 62 letniego kolege, majacego widoczne osiagniecia zdrowotne po plukaniu olejem slonecznikowym. Od niedzieli mialam zaplanowana glodowke, do 1.-go przelomu. Chyba nic z tego nie bedzie. Dzis przeswietlalam reke i mam odprysk w miejscu starego zlamania. Reka nadal jest spuchnieta, nadal leci z ranki, mniej i prawie bezbarwna ciecz, ale leci. Jutro mam wizyte u rodzinnego wiec bede wiedziala cos wiecej na ten temat. Jedno jest pewne: od plukania paszczy olejem nie moglam dostac odprysku. Pozdrawiam Najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej :-) U mnie właśnie poszła sól gorzka i od jutra kilka dni bez jedzenia ... powinny być trzy (raz w miesiącu) Od 18 lutego chcę zacząć coś dłuższego ... fajnie by było 40 dni, tak jak to planuje huck, ale się nie nastawiam, bo nie wiem co wyjdzie (nadal będzie zimno) Odnośnie oleju - znam ten zabieg z autopsji z użyciem oleju z pestek dyni według zaleceń z jakiegoś programu przeciwpasożytniczego ... ... rzeczywiście było mi wtedy lżej i jakoś tak fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Dzień 2. Boli głowa, jakieś świństwo schodzi mi z zatok i odksztuszam ropny katar, a poza tym jest super ... ... mój świat zwolnił, a ja odpoczywam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka8383
Witam wszystkich, dziś mój drugi dzień suchej głodówki. Jest o wile trudniejsza niż głodówka na wodzie, cały czas myślę o tym, aby się napić. Planuję 5 dni suchej głodówki, a potem jeszcze 35 głodówi na wodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do julka8383 Hej Mam pytanie, czy przed rozpoczęciem tej głodówki oczyszczałaś jelita? Mnie też się marzyła dłuższa głodówka bez wody, ale trudno mi wytrzymać 2 dni U mnie 2 dzień normalnej głodówki, ale nie zamierzam ciągnąć jej zbyt długo, bo coś dłuższego planuję zacząć za miesiąc lub dwa Życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka8383
hat, nie, nie oczyszczałam, chociaż być może powinnam. Robiłam tylko przygotowanie pod względem ograniczenia niektórych produktów przez tydzień. A zawsze zaczynam głodówki z marszu, chociaż ostatnią robiłam dwa lata temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do julka8383 Powodzenia i spokoju życzę :-) Na mnie czeka już kwaśne mleko, które wypiję za godzinkę lub dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka8383
Niestety, nie dałam dziś rady na suchej głodówce, ontynuuję więc z wodą. Pierwszy raz jestem chora podczas głodówki, mam potworny kaszel i katar, ale ogólne samopoczucie już super, 4 dzień prawie za mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Niezły wyczyn :-) ... też kiedyś spróbuję wytrzymać na sucho ponad 3 dni Ja obecnie doceniam uroki warzyw i owoców, a ponadto cieszę się, bo minął mi niepohamowany apetyt na mięso Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka8383
Dziękuję ;) Najdłużej na suchej wytrzymałam 6 dni, wtedy to dopiero tęskniłam za wodą ;) Zazdroszczę Ci tych warzyw i owoców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśko
A ja dziś skończyłem 5-dniową (tylko) głodówkę. Bardzo źle na niej spałem (oczyszczanie wątroby?) a dziś czułem jakąś "ciężkość" na sercu i wypiłem rozcieńczony sok. Zima nie jest dobra na głodówki, następna wiosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis minal mi 3. dzien glodowki. Czuje sie super. Mam nadzieje ze tak bedzie nadal. Zimno mnie nie trzesie i nic nie boli. Glodu nie czuje. Bardzo dziwne, niecale 2 tygodnie temu musialam przerwac glodowke w 5. dniu, bo zimno telepalo mna od 3. dnia glodowki i mialam ciemny mocz i bole nerek. W niedziele jezdzilam na lyzwach ponad 1,5 h. Wczoraj mialam spuchnieta reke, nie od jazdy, alle od podnoszenia wnuka,( przynajmniej 20 x, a wazyl okolo 30 kg. brutto). Wczoraj byl basen, 1,6 km + 0,5 h cwiczenia z baniaczkami + 0,5 h sauny, na 3 wejscia. Dzisiaj fizycznych aktywitetow, nie bylo poniewaz pracowalam do 19:00. Zaplanowalam GL do 1. przeomu kwasicznego. Pozdrawiam Najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Do Najstarsza czy Twoja głodówka to tylko woda, czy pijesz wywar z jarzyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc36: pije tylko wode, zrodlana, mrozona i rozmrazam w temp. pokojowej. Do tego plucze usta olejem, 3 razy dziennie. Plucze 2 x slonecznikowym + 1 x kokosowym, wieczorem. Kokosowy wprowadzilam przedwczoraj. Dzis mija 4. dzien glodowki. Czuje sie b. dobrze fizycznie i psychicznie. Nie marzne, Az dziwne, ale nie marzne. Dzis byl 2 godzinny spacer, w gorzystym terenie. Pozdrawiam Najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodowkowa po 30
Witam wszystkich :) Dzisiaj mija 4. dzien mojej glodowki. Organizm chyba zaczal sie na serio oczyszczac :) Podczas wizyty w toalecie wywalilo ze mnie brazowo-zielonego gluta o konsystencji takiej, hmm, "pierzastej" (bardziej wrazliwe osoby z gory przepraszam za zbyt obrazowy opis;) ). Mam zamiar pociagnac 10 dni, moze dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julka8383 A teraz na suchej ile dałaś rady? Jak oceniasz skuteczność głodówki suchej vs na wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Do Najstarszej, ja zaczynam od jutra. Mam nadzieje, ze mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje gosciu36 :). Napisz jak idzie tobie. Dzis mija 6. Dzien glodowki. Czuje sie sztywna w kregoslupie, i jestem powolniejsza. Dalej nie marzne. Wczoraj byl basen 1 km. + 20 min. cwiczenia z baniaczkami 20 min. + 0,5 h. Sauna, na 3 wejścia. Dis dostalam bialy jezyk, bez nalotu. Do tego irytuja mnie zapachy. Cos mi cięzko na watrobie, do tego odbija mi sie powodzie. Leze na kanapie z poduszka elektr. na watrobie. Pozdrawiam glodujacych :) Najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , żeby Was nie zniechęcać, to napiszę krótko: jestem 33 dzień na głodówce o samej wodzie, czekam na jej ukończenie tzn. wilczy apetyt i oczyszczenie języka. Sama nie wiem , kiedy to zeszło, ale daję radę, dodam tylko , że poleciałam 16,6 kg na wadze, przestały mnie dręczyć kurcze nóg, drętwienie rąk, unormował się cukier oraz nadciśnienie, nogi przestały boleć, poprawiła się cera, zmniejszyły się wole, włosy są piękne i błyszczące, jedynie co to nadal walczę z alergią i świądem w uszach, może jeszcze przejdzie , jak nie to kolejnym razem może to dziadostwo przegonię. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
Do Najstarszej, dziękuję za wsparcie. Będę składała relacje. Na razie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filonesa, gratuluje !!!!! Życzę tobie abyś wytrzymała do 40 dni :) Świąd w uszach to grzybica. Czy ktoś tutaj usunął grzybicę głodówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodowkowa po 30
Witam wszystkich ponownie :) 6-ty dzien glodowki. Wszystko przebiega w porzadku, nie czuje sie glodna, cera mi sie poprawila, na wadze minus 4kg. Znowu powylazily ze mnie zlogi. Czuje sie o wiele lepiej, niz na poprzednich glodowkach :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wszystkich :) Wczoraj mialam 1. Przelom kwasiczny. Bolalo / lupalo wszystko oprcz glowy, krotko mowiac wszystko bolalo od ramion do stop. Cel osiagnalam, ale gloduje nadal, bo tak lekkiej glodowki nie mialam przez wiele lat Filonesa, na swiad uszu najlepszy jest chrzan. Robisz koreczki z chrzanu i trzymasz je okolo 0,5 h w uszach. Tak powtarzasz 3 - 4 razy dziennie. Pozdrawiam Najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki najstarsza, spróbuję. Ja ciągnę 35 dzień od trzech dni nie czuję się już tak dobrze, mam lekki dyskomfort w przewodzie pokarmowym, śpiąca jestem i nie wiem , czy doczekałam trzeciego przełomu i należy go przetrwać, czy powoli organizm się buntuje, chociaż jeszcze ma co spalać. Przeczekam , najgorsze jest to, że nie za bardzo człowiek nie ma się kogo spytać, bo mało kto tak długo prowadzi LG. Trzeba się wsłuchać w takim razie we własny organizm i instynktownie reagować. Trwam nadal jak długo , to nie wiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×