Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość carola_20
Witam, wczoraj zaczelam glodowke mam zamiar byc na niej 14 dni albo 21 zalezy jak mi pojdzie, glodowke stosuje jako oczyszczenie a kg jak strace to super sprawa (67kg 154 cm), obym wytrwala, boje sie bo bede gotowala corce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PączuśXXX
Sebast789 a do jakiej wagi schudles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huck
Głodówka lecznicza to nie odchudzanie , chcesz schudnąć to zmien dietę i zacznij się ruszać . Coś na forum cicho czyzby te planowane 40 powymieraly a może przygotowują się do Andrzejek ? U mnie 14 dzień i zaczyna mnie żółć zalewać - dostałem silnej czkawki w piątek i chyba się przełyk nie domknal i czuje od piątku żółć w gardle i muli okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebast789
PączuśXXX dziś obecnie ważę ok. 82 kg, a ok. 108 kg ważyłem ze 2 lata temu jak dobrze pamiętam. Gdybym się sprężył to pewnie szybciej bym schudł. Ja uważam że głodówką można jak najbardziej się odchudzać, przecież Małachow pisze też o leczeniu otyłości głodówką. Nieważne czy ktoś potraktuje głodówkę leczniczo a spadek wagi jako efekt uboczny czy odwrotnie ale faktem jest że na głodówce dosyć szybko się chudnie choć jak patrzę z perspektywy czasu wybrałbym chyba dietę warzywno-owocową raczej do odchudzania. Moim zdaniem wszystko zależy od tego jak się ktoś czuje na głodówce i jakie ma obowiązki. Jak ktoś może sobie pozwolić na osłabienie i małą aktywność to czemu nie stosować głodówki do odchudzania ? A jak ktoś ma prace, musi być aktywny to lepiej chyba zastosować dietę. Ja sobie raczej nie wyobrażam pracy na głodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glodowki to super pomysl na oczyszczenie organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacznie lepsze od glodowki sa spalacze tluszczu, ktore maja dodatki oczyszczajace - np. ja korzystam z www.slimmer.fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej :-) U mnie to już dzień 11, ale czuję się trochę dziwnie ... wciąż chce mi się pić. Niestety po jednym łyku drugiego wypić nie mogę - rzeczywiście każda głodówka jest inna ... Poza tym jest fajnie, bo po woli mija osłabienie Do huck Ja też zazwyczaj unikam luksusów typu SPA, ale teraz to "prezent" od mojego byłego pracodawcy Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huck
Dobry pracodawca , mi mój płaci urlop od końca sierpnia do stycznia :) więc mogę sobie pozwolić na LG. Pić się nie chce bo to jesień i z racji dużej wilgotności powietrza nie potrzeba tyle plynu. Ja do wczoraj czułem się fatalnie. Gorycz zalewała mnie, wczoraj nie piłem nic miałem wzdęty brzuch i bolał mnie woreczek. Rano przeszło mi wszystko. Teraz czuję się b.dobrze, może to był jakiś mały przełom z zaostrzeniem choroby... Każda głodówka jest inna. Jeszcze 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktos z praktykujacych glodowki moze mi powiedziec czy po 30dniowej glodowce mozna oczyscic sie dobrze?? A przy tym ile kg moze spasc i czy jest to widoczny i jak bardzo efekt??. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z kosmetykami na co dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z kosmetykami na co dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd6
Nie nie głodówka to nie jest sposób na gubienie kilogramów! Ja zaczęłam odchudzać się już 3 miesiące temu 15kg mniej przede mną jeszcze 10kg ale nie poddaję się;) jem regularnie 5 posiłków dziennie do tego suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl i dużo ruchu i tak właśnie spadają mi moje zbędne kilogramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LG to nie odchudzanie , jak ktoś nie przechodził nigdy głodówki to nie wie co to, A ty co jesz 5 razy dziennie zacznij jeść 8 razy dziennie i brać suplementy nawet z afrykańskich kopyt. A schudniesz jeszcze więcej. I nie rób offtopa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok LG to nie odchudzanie napisalm ze przede wszystkim chce oczyscic organizm z tego co w nim siedzi. Ale przy tym jakies kg leca wiec pytam doswiadczonych w boju jak to wyglada. Ps. Jesli chce przejsc glodowke pod wzgledem utraty wagi odpowiednio z wyjsciem to co w tym zlego. Nie traktujac LG jako lek na pozbycie sie tylko kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie nie głodówka to nie jest sposób na gubienie kilogramów!" Bzdura. Głodówka to sposób na wszystko. Ale osoba pytająca ma marne pojęcie o głodówkach, niech poczyta wątek od początku, książki na ten temat, np. Małachowa. Jak nigdy nie przechodziłeś głodówki, to bardzo wątpliwe, ze dasz radę 30 dni........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huck
Jeśli będzie uparta to da radę i ksiazkowo gdy będzie się pilnować to powinna przejść, otyłość też się leczy ta metoda ,ale jeden seans tego nie zalatwi.- sama głodówka to jeszcze nie tak duży problem , podczas postu można sie oszczędzać lub i nie można tyrac jak wół biegać pływać chodzić . Ważne jest kilka urządzeń które trzeba mieć : irygator do lewatyw , poduszkę elektryczną i ciepła naturalna odzież i bieliznę , oraz trochę wolnego czasu tzn spokoju głowy - by się odsunąć na bok od codziennych problemów. No i wychodzenie z niej a tu trzeba być rekonwalescentem i przez okres wychodzenia już tak nie jest i lejce trzeba trzymać krótko. Dieta naturanla po głodówce oparta na prod roślinnych. Ja jestem na 17 dniu wodnej lg i od 5 dni mam bóle wątrobowe i b duże wydzielanie żółci z posmakiem piolunu w gardle. Dlatego potrzebna jest poduszka el i trochę czasu wolnego by wygrzac trzewia by się mogły rozszerzyć kanaliki żółciowe. I się ma spexyficzny smrodek jak i posmak kwasicy w mordzie . Małachow opisuje rozne przypadki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeśli będzie uparta to da radę i ksiazkowo gdy będzie się pilnować to powinna przejść" Jeśli jest w miarę młoda albo się dobrze odżywia większość życia, to owszem (lecz z postu wynika, że ma nadwagę, co raczej jest już zaprzeczeniem drugiego warunku), ja stawiam na tolka banana, że jest tak zanieczyszczona, że będzie miała blokadę po kilku dniach, bezsenność, i będzie musiała przerwać, bo zejdzie.. Ale możemy sobie gdybać, ja na pewno za pierwszym razem nie zdecydowałabym się zrobić 30 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zejdzie ....??? Hmm a jak kiedys zamykano ludzi w obozach i nagle brak jedzenia a przeciez byli i grubi o chudzi tak?? To co zchodzili??niektorzy zyja do dzis po ok 100lat. Co do zanieczyszczenia org to fakt mam nadwage ale nie od fast foodow czy coli tylko od tzw "tradycyjnego wiejskiego jedzenia "czyli jajka smietana chleb mleko nat . A te sa dosc kaloryczne a poloczone z brakiem ruchu jest co jest. Ale jak mam zejsc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam już, żebyś się najpierw doedukowała. Czytanie nie boli, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale po to pytam na forum zeby szybciej dostac odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huck
Odpowiedzi są w literaturze . O LG wiele piszą różni specjalisci.Małachowa ksiazka jest dobra ale napisana trochę chaotycznie , lepszą F.Heinz Post jako metoda leczenia, Przeczytaj książki o lg a potem vdo dzieła. Na stronach amerykańskich wielu ludzi przechodzi 40 dni z marszu bez żadnego przygotowania do postu. W obozach dostawali minimum racji na dziecko 4 letnie. Ale to ich wyniszczalo - głodówka jest dobrowolna a w obozie było przymusem i sila. Na blokady toksyczne są rady. A jeśli to pierwsza to nawet może 30 dni przejsc bez problemu. Tylko zrzuci 15-20 kg z czego czesc wróci. No chyba że będzie stosować na przemian z dieta dr Dąbrowskiej . A co takiego się stało że tyle kilo się nazbierało ? Zaniedbanie i pełna lodówka? Oraz brak ruchu. A otyła osoba to Konstytucja flegmy . Czyli dużo śluzu i wody . Na forum fachowcow za wielu nie ma , większość po lg wraca do starych nawyków jak ta osoba co kaczkę wszamala ... . A każdy organizm jest inny jak każda kolejna głodówka inna - mnie 5 dni męczyły drogi żółciowe i woreczek , miałem mdłości # ale dziś rano jak wszystko odjeło. Przetrwalem i teraz czuję się bardzo dobrze , a rozwaAlem przerwanie. Stosowałem się do zasad , i wiem co robić . Lewatywy z gorzkiej soli i poduszka elektryczna pozwoliły na zrzucenie z wątroby dużych ilości toksyn. Konieczne jest wykonywanie lewatyw nawet kilka razy dziennie jak są problemy, picie wody źródlanej najlepiej .dużo ruchu. Po 10 dniach dopiero zaczyna organizm wyrzucać toksyny , a jak się brało jeszcE leki to moze być problem. Trochę chaotycznie podpisałem. Ale podpisałem. U mnie 18 dzień się kończy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huck
PS . Uczeń się w szkole uczy , ale student już studiuje , a życie uczy. Forum jest od tego by pytać ale nie podstawy. Jak wejść w lg i kilka dni w niej przetrwać lub tyg to pisze w literaturze podawanej wiele razy wyżej. PrEkop forum wiele się dowiesz . Jak zacNiesz głodówkę wtedy będziesz się pytać o wiele w trakcie. Alkoholik czy ćpun nie może oczekiwać od innych tego by mu pomogli jeśli sam sobie nie chce pomóc. Koniec kropka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak spadek aktywnosci ogolne zaniedbanie zwiazane z ...pewnymi problemami natury osobistej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą aktywnością to mit, ja siedzę przed kompem i jestem baaardzo szczupła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe wszystko zalezy tez od uwarunkowan wrodzonych. Znam b.szczuple dziewczyny ktore jedzo "gorzej "ode mnie fast f itp nie cwicza bo nie lubia. Ja zeby wygladac napawde fit musze sie pilnowac i to bardzo. Szczegolnie wszystko idzie mi w biodra i tylek i z tych czesci najciezej mi schudnac nawet jaj cwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piega
Witajcie, bardzo długo zastanawiałam sie nad głodówka i dzisiaj nadszedł pierwszy dzien. Zaczynam z waga 78kg przy 180cm wzrostu. Mysle że taka głodówka oczyszczenie dobrze mi zrobi przed świętami. Nie Zalezy mi bardzo na utracie wagi, faktem jest ze nie byłoby mi smutno gdybym zgubiła tu i ówdzie. :) ogólnie to jestem dobrze zbudowana osoba, mam prace fizyczna w pewnym sensie i jestem osoba bardzo aktywna. Mam nadzieje ze glodowka nie odbije sie na mojej aktywnosci w pracy i po za (czytalam bardzo duzo o utracie sily i sennosci). Mam nadzieje ze wytrwam :) Pozdrawiam wszystkich głodówkowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ktos powiedziec dlaczego podczas glodowki jest brak sennosci.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huck
Bo się pojawia na początku hiperglikemia, arytmia itp. Brak glukozy i dowozu innych składników jest szokiem dla komórek które były do tej pory karmione (całego organizmu) . A inaczej wejście w głodówkę podczas silnego przeziebienia ,grypy ,anginy itp. Bo wtedy nim się upora organizm z chorobą to mina te wszystkie procesy niezauważalnie w ciągu kilku dób . Podczas tej nie spałem dobrze przez 12 dni, teraz jest 20 dzień i śpię dobrze. Ale przed snem zawsze ogrzewanie wątroby obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piega zapytaj tych z brzuchami opaslymi 20 30 latkow co na przystanek nie mogą podbiec , marzna w zimnie a w większości przebywają w cieplych miejscach , jak i tych pełnych szpitalach Z coraz to liczniejszymi i nowszymi lekami ,chorobami oraz powiększające się oddziały . Nie mówię już o ludziach przedemerytura ktozyvsa wycisnieci jak cytryny i wyrzucani na śmietniki społeczne - gdzie w takich plemionach jak Hunza nie było problemu , bo ludzie rok rocznie poscili i byli aktywni aż do śmierci . Nie było u nich zazdrości kradziezy gwałtów . A emerytura ma być ta radością życia ? W cywilizacji zachodniej? :) Jak to mówił któryś podsluchany h ... D... I kamieni kupa ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×