Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Ja tez dalam rade:) Ale nie moglam spac. Nie czuje juz tak glodu, mam 3 kilo mniej. Zastanawia mnie fakt, co robic ,zeby utrzymac wagé pózniej. Czy mam byc na sokach taká samá ilosc jak glodowalam? Wazé juz 62. Marzy mi sie 52 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huck
Dopiero dzisiaj kupiłem sól i od rana 1 marca start. Weekend się przejadl. Wieczorem pije i zaczynam z Wielkim Postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do Pepapig Nie ma szans utrzymać takiej samej wagi z jaką skończyłaś głodówkę, ale możesz zminimalizować tycie. U mnie, dopóki się nie zapomnę, waga wzrasta średnio 3-4 kg z 12 kg utraconych w czasie głodówki i to jest sukces. Pilnuję diety: warzywa i owoce, kasza jaglana i gryczana, nie popijam posiłków, nie łączę tłuszczy i węglowodanów, więcej się ruszam i nie jem wieczorem. Pierwszy posiłek zjadam po 9.00 lub później - rano ziółka, czasem kawa bez cukru z łyżką oleju kokosowego ... ..., ale każdy ma swoje sposoby, pozyskaj więcej informacji i wypróbuj, to co pasuje do ciebie Fajnie byłoby utrzymać się na samych sokach przez tyle czasu, ile trwała głodówka. Gdybyś jeszcze do soków dodawała łyżeczkę oliwy z oliwek czy inny dobry tłuszcz, to witaminy z soków lepiej by się wchłaniały WAŻNE: przez pierwsze 5-7 dni żadnych tłuszczy i żadnej soli Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perpetua 123
POdczytuje Was od wczoraj. Jestem na diecie Dąbrowskiej 15 dzień. I od dziś głodówka. Na razie czuje się średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perpetua 123
A i czy jesteście na samej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój drugi dzien, nie chce mi sie jesc.Czujé sie dobrze. Nawet o kawie juz nie mysle, sprzátam , chodzé na fitness. Dobrze jest. Sloneczko swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap
Witam wszystkich dość długo już czytam to forum i moja decyzja o glodowce zapadła tydzień temu od tygodnia odstawiłam nabiał i jestem na warzywach i stokach świeżo wyciskNych a od jutra zaczynam mój post... Zamierzam głosować żeby się oczyścić głównie ze względu na jelita i zaparcia ... Codziennie rano Zmierz robić lewatywe a dziś wieczorem wezmę śr przeczyszczajacy. Głosować zamierzam 10 dni proszę o trochę wsparcia bo jestem z tym sama bardzo wierzę w uzdrowienie przez glodowke więc jestem spokojna.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap
Do pepapig super 3 mam kciuki za Ciebie ja podczas głodówki zamierzam spacerować i ćwiczeń też nie odstawiam ze względu na to żeby utrzymać jak najwięcej mięśni ja wsze 56 kg/168 więc chciałabym 53 ale już po wyprowadzeniu z głodówki i nie jest to moim głównym celem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Dzisiaj drugi dzień. Troszkę boli mnie głową. Samopoczucie niezłe, dużo pracy ale czas na krótki odpoczynek też znajduję. Uczucie głodu niewielkie (normalnie gotuję obiady dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepapig
Oj kaspap, twoja waga jest do pozazdroszczenia. Ja tez nie zamierzam zrezygnowac z cwiczen, bo chce wiecej spalic tluszczu. Jutro sroda popelcowa wiec rano zamiast na fitness ide do kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku, jak cudnie was poczytać!! Dodaje otuchy. Ja zaczynam od jutra. Przed chwilą wypiłam ostatni sok z ogórka, jabłka i imbiru. Kolejny za 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do perpetua 123 Pijemy tylko wodę ... ja osobiście uwielbiał letnią, bo najlepiej gasi pragnienie i przepędza głód ... ..., a niestety od kilku godzin głód mi doskwiera, ale da się wytrzymać Czuję wszystkie zapachy w mojej okolicy i to jest trudne Pamiętam taką głodówkę - chyba 10 czy 12 dniową, gdzie uczucie głodu towarzyszyło mi cały czas ... makabra Jestem dobrej myśli, bo każda głodówka jest inna :-) Powodzenia ... dzień trzeci dobiega końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacja do dorota320 Widzę, że polecasz nam stronę dla miłośników sterydów i odżywek, które rozwalają metabolizm, zaburzają obraz krwi i dają złudne poczucie siły ... moi znajomi do dzisiaj leczą się po stosowaniu suplementów Obawiam się, że twoja wiedza z zakresu głodówki jest kipeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perpetua 123
To mój drugi dzień. Jak na razie samopoczucie dobre.Dzięki hat za odpowiedź .ja też piję ciepłą. A nawet gorącą. Czytałam że trzeba się suplementowac . A ja zamiast suplementów mogę ziołami? Co wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perpetua 123, zamiast słuchać, to poczytaj trochę na temat głodówek. Czytać umiesz. Sama nazwa mówi że to głodówka, a nie suple. Pije się TYLKO WODE i NIC więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do perpetua 123 Hej :-) Nie stosuję suplementów, ani ziół, chociaż ponoć jeden z rosyjskich specjalistów od "głodówki korzystnej fizjologicznie" stosował ziołowy preparat antystresowy, ale nie znam jego składu ... lepiej nie szaleć, aby sobie nie zaszkodzić U mnie dzień 4 i nadal czuję głód, ale nie może być inaczej, bo wszędzie ktoś coś je, albo przyrządza ... makabra Za tydzień będzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perpetua 123
Hej hat ,czytałam właśnie o ziołach .dzisiaj piłam dziką różę z własnych zbiorów. Zobaczymy co jutro pokaże .Głodna jestem.wszyscy coś szamią ,kopytka. Spaghetti. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepapig
A wiec to mój trzeci dzien. Nie jest zle , tylko od godziny zaczelo mi sie krecic w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Dzisiaj też mój trzeci dzień. Wczoraj miałam masaż i przez pół nocy nie spałam z powodu bólu lędzwi. Poza tym już super. Głową już nie boli! Byłam też na tenisie, dałam radę. Gotuję dla rodziny obiady i dla psa, nie przeszkadza mi to. Co do ziół herbat i wszystkich innych. Jak sama nazwa mówi "głodówka" a jedynym napojem który nie ma kalorii jest wodą. Każdy inny napój dostarcza kalorie i powoduje to głód. Jak dasz radę to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huck
Dzisiaj po wczorajszej soli mnie czyści cały dzień , 75 gr użyłem . Na ciele lekko się robi . Mija dzień pierwszy. Byle do Wielkanocy :) . I trochę odczuwam zimno. Minie kilka dni nim się włączy endogenne odzywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asharil
Cześć Głodujący :) Ja wychodzę trzeci dzień. Dziś piłam na kolację mój pierwszy wywar z warzyw, niczym nie doprawiony. Marchewa, pietr***** seler, por i burak. Przeżyłam totalną ekstazę smakową :) czemu ja nigdy tego wcześniej nie spróbowałam! ;) Ale przyznam, że momentami czuję się słabo, tak jak 2-3 dnia głodówki. Od momentu, kiedy zaczęłam przygotowania do dziś zrzuciłam 10kg. Czas trochę przytyć i nabrać sił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z pastą do zębów, szampanem i lakierem do włosów? Używacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej :-) Dzień 4 dobiega końca ... było ciężko, bo głód i zapachy w koło, ale chyba już jest OK Szampony, lakiery , dezodoranty, antyperspiranty zeszły na dalszy plan - nie stosuję ich w czasie głodówki Zęby myję sodą i podobnie sodę z wodą utlenioną stosuję jako antyperspirant (rozrobione na łyżeczce) - to trochę kłopotliwe, bo ta masa musi się wykruszyć i podeschnąć Do mycia szare mydło lub mydełko dla dzieci Powodzenia wszystkim :-) Aha ... ktoś wspominał o problemach z zasypianiem ... ja mam tak zajęty dzień, że ze zmęczenia zasypiam w kilka chwil i mocno śpię do około 4.30, a potem to już mi obojętne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dołączyłam dzisiaj do forum, bo zaciekawił mnie wątek, który też w sumie mnie dotyczy :) Jestem dzisiaj po pierwszym dniu 7-dniowej głodówki. To moje drugie podejście w tym temacie. Pierwsze było ponad dwa lata temu gdzie przeprowadziłam głodówkę 9-dniową. Trzymajcie kciuki - na razie czuję się optymalnie. Najgorsze jest chyba chodzenie do pracy, które wymaga ode mnie skupienia i zaangażowania. Na pierwszej głodówce siedziałam w domu, więc było lepiej :) Do tego podejścia przygotowałam się lepiej, więc jestem ciekawa jak pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam jakies cisnienia w oczach i krecilo mi sie w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huck
Podczas głodówki należy wstawać na dwa razy. Inaczej jest nagły odpływ krwi z góry i omdlenia jak i skok ciśnienia . Bo wody jest coraz mniej , Zmniejszają się obrzęki , narządy wewnętrzne opadają , . Z każdym dniem głodówki schodzi sól kuchenna (sód) i nie blokuje przepływu wody. U mnie 2 dzień. Rano mi się nie chciało wstać . Polegał bym do 10 :). W pracy 10 11 godzin. Spałem jak zabity. Głodu nie czuje , pije wodę źródlana lub przegotowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znow robié generalne porzádki, glodu nie czujé , juz wazé 62 kilo, jak bédé wazyc 48 kilo zaczynam pic soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Do Pepapig a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Dziś czwarty dzień z mojej dziesięciodniowej głodówki leczniczej. Bardzo intensywny. Udał mi się spacer po lesie 9,5 km Cały czas bolą mnie dolne plecy więc wspomagam się termoforem, bo ciepło przynosi ulgę. Juro półmetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×