Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

Gość nattttt
Zamiast tak radykalnych kroków polecam BodyFit lub HydroFit z Rodziny Zdrowia, ziołowe i bezpieczne suplementy na bazie yerba mate i zielonej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MerryLu
Witajcie :-) Ktoś chętny na wspólny start jutro? Planuję 21-28dni w zależności od samopoczucia. Nie jest to moja pierwsza głodówka. Początki bywają dla mnie trudne i bardzo pomaga mi wasza obecność. Rączka w górę kto chętny? Czas idealny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huck
Zaloguj się na FB na grupie fani glodowek , jest nas tam trochę . Ja kontynuuje jestem w 11 dniu. Dobrze się czuje , tylko zmarzlem jeżdżąc rowerem z rana , palce skostnialy mi że aż piekły przy ob uu kończynach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej U mnie poszły soczki z wodą :-) Będzie OK, to w zasadzie 14 dni Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Musiałam jeszcze do Was zajrzeć :) trzeci dzień wychodzenia z LG tak dobrze i pełna energii już dawno się nie czułam. Od jutra warzywa na parze i Dietla dr Dąbrowskiej z wyłączeniem soli oczywiście. Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibsen
Hej ! 2 dzień na sokach ... Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej Coś poszło nie tak, bo mam zapalenie gardła ... to co pobolewało w trakcie głodówki nie zdążyło się jednak wyleczyć i teraz boli ... ... na szczęście mam ziółka :-) , ale to też jest nauczka na przyszłość Powodzenia, ostrożności i rozwagi życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huck
Dziś skończyłem , miałem już wodny przesyt . Nie mogę patrzeć na wodę . Wychodzenie teraz i wolna odbudowa , kolejna frakcja czy kaskada w lerwcu lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Hej! Dzisiaj 7 dzień wychodzenia z 10 dniowej LG . Jestem na diecie dr Dąbrowskiej bez soli - to też głodówka warzywno-owocowa. Dzięki temu nie przybralam ani grama po. Jelita wypełnione wypruznienia regularne -czyli jelita się rozbujały. Pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki. Naprawdę warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Hej :-) U mnie 5 dzień wychodzenia z głodówki Szybko wróciły 4 kg i tak już chyba zostanie ... poza zieleniną jem też kaszę i piję kwaśne mleko, kefir Gardło jeszcze boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Merylu, czy zaczęłaś? Ja zaczynam od jutra.Może ktoś dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate103
Zaczynam od jutra. Tylko do końca jeszcze nie wiem ile dni będzie dla mnie odpowiednie. Może zatrzymam się na 10 i zobaczymy jak dalej :) Ktoś zaczyna razem ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Do Kate103, ja dzisiaj zaczęłam trochę kulawo. Mogę do Ciebie dołączyć jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam glodujacych i wychodzacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam glodujacych i wychodzacych :) Wczoraj wyslalam tylko 1, linje :(, nie zauwazylam ze reszta nie przeszla. Dzisiaj minal 4. dzien glodowki. Czuje sie superrr. Nie czuje glodu i nie jest mi zimno. Celem glodowania jest 1. przelom kwasiczny. Z ta glodowka rozpoczelam wiosenne porzadki w organizmie. W ubiegly czwartek rozpoczelam 3 dniowe oczyszczanie kosci i stawow lisciem laurowym. W niedziele i poniedzialek bylo oczyszczanie watroby metoda Clark. W 2. dniu wychodzenia z glodowki, zamierzam przeprowadzic 3 dniowe oczyszczanie krwi i limfy sokami. Pozdrawiam glodujacych i wychodzacych :) Najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FioletowaDama
Witajcie. Czas na podsumowania. Wczoraj skończyłam 10 dzień wychodzenia z 10 dniowej LG. Czuję się rewelacyjnie. Przy wzroście 170 cm wieku 41 lat ważyłam 78,8 kg po LG było 70,6 całkiem nieźle ale jak wiadomo jelita wypełniają się i kg trochę wracają. Postanowiłam przez 7 kolejnych dni wychodzenia rozpocząć dietę dr Dąbrowskiej (nazywaną głodówką owocowo-warzywną). Dzisiaj ważenie i niespodzianka waga spadła do 69,7 kg REWELACJA samopoczucie super, mega energia ( cały czas dużo sportu 5xtyg.) Jem tyle ile mi się chce - najadam się do syta! Polecam każdemu -naprawdę warto! Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ok 2 tygodnie przymierzam się ponownie do głodówki, czas najwyższy pozbyć się niechcianych rzeczy. Cukier w normie, ciśnienie się unormowało, dobiłam do prawie 81 kg, to i tak nieźle ,bo nadal 13 kg na minusie. Przed świętami mało kto się decyduje na tak odważną decyzję, ale ja na to nie patrzę. Zaznaczam ,że nie stosuję lewatyw, a jezeli już to bardzo bardzo bardzo rzadko. Po 36 dniach czystej głodówki perystaltyka wróciła u mnie po 10 dniach i jest wszystko ok, z tego wynika ,że potrzeby aż takiej do tego nie ma, by sie maltretować lewatywami. Obecnie jestem na etapie psychicznym , że GL pociągnę max 21-24 dni, czyli do drugiego przełomu kwasicznego i krótko po nim, tak by powymiatał co niepotrzebne. Pozdrawiam Was miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filonssa, Głodówka wymaga lewatyw. Jeżeli nie robisz lewatyw w czasie głodówki, to nie masz efektu oczyszczania się organizmu. Poczytaj klasyków głodówek. Wszyscy absolutnie wszyscy zalecają / nakazują lewatywy. Do tego lewatywy przyspieszają "spalanie" tłuszczu. Peryatalyka powinna wrócić po 7 a nie po 10 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perystaltyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam niejednego klasyka i mam swoje już doświadczenia, także raczej nie przekonasz mnie swoimi wywodami. Zauważ ,że na GL byłam 36 dni, więc 7-10 dni na przywrócenie perystaltyki nie powinno grać roli, a każdy GL przechodzi różnie. Co do mierności oczyszczania się organizmu na GL bez lewatyw też mam swoje zdanie. Ciekawa jestem gdzie były Twoje mądre rady, kiedy po 33 dniu GL pytałam tu na forum o dalsze wskazówki. Teraz , to już musztarda po obiedzie, można sobie doradzać ile wlezie.Bardziej wolałabym usłyszeć kogoś , kto doświadczył tak długich głodówek jak moja, sama teoria wydaje się być za małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hat
Do filonesa Hej :-) Podoba mi się twoje podejście do kwestii stosowania lewatyw podczas głodówki ... tym bardziej, że mam podobne poglądy :-) Stosuję lewatywę, kiedy rzeczywiście jest to konieczne i niestety zazwyczaj źle się to dla mnie kończy O ile pamiętam Paul Bragg także nie popierał stosowania lewatyw, gdyż twierdził, że jelita potrzebują odpoczynku podczas głodówki, a organizm i tak ma swoje sposoby, aby się oczyścić Generalnie nie mam potrzeby ciągnąć tak długich głodówek jak ty, bo wolę krótsze, ale regularne Nie ukrywam jednak, że 36 dni bardzo mi imponuje i kto wie ... może niebawem się skuszę??? Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciekawa jestem gdzie były Twoje mądre rady, kiedy po 33 dniu GL pytałam tu na forum o dalsze wskazówki." Nie widzę, żebyś wtedy filoneso pisała, że robiłaś tę głodówkę bez płukania jelit. Jeślibyś to napisała, zapewne otrzymałabyś radę OCZYSZCZENIA JELIT. Nie ma się co unosić, tylko czytać rzeczonych "klasyków", którzy mają dużo większe doświadczenie niż jednostkowe. / inny gość /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Nie tylko czytać, ale i słuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram "innego gościa". Filoneso, przeczytałam wszystkie twoje wpisy i naprawdę nie poinformowałaś forum, ze robiłaś głodówkę bez płukania jelit. Naprawdę nie masz powodu do pieniactwa i robienia zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do filonesa: najwaniejsze ze osiągnelas cel, jestes zadowolona z wyniku G L i nie doznalas uszczerbku na zdrowiu. Dzis koncze 6 dniowa glodowke i 5 dniowe wychodzenie. Przelom kw. odbyl sie w nocy z 5. na 6. dzien G L i byl "znosny". Bolal mnie kregoslup ledzwiowy (odbylo sie bez czopkow przeciwbolowych) i kark. Zmienilam plany i od 1. dnia wychodzenia wprowadzilam oczyszczanie krwi i Limfy sokami. Od wczoraj jade powtorne, 3 dniowe oczyszczanie kosci i stawow lisciem laurowym. Czuje sie superrrr. Mam duzo energii i duzy apetyt na zycie ;). Zycze glodujacym i wychodzacym wytrwalosci i osiagniecia celow. Pozdrawiam :) Najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuje tu starego bywalca tematu ktory jako gosc pisze swoje zaciekle posty jezeli ktos ma inne zdanie i innaczej to widzi.czyzby stary huck??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy podczas trwania głodówki można zastosować sól gorzką? ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×