Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żyrafa w cętki

Dlaczego nie mogę znaleźć sobie faceta?

Polecane posty

i jeszcze jedno...nikt nie wspomniał o wieku....trudno o normalaniego wolnego faceta w okolicach trzydziestki, co ciekawsi to juz zwykle zajęci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wspomnę o wolnych kobietach w okolicach 30-stki a nawet 25-tki w tym wieku wolne są tylko pasztety albo tuczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem gruba, brzydka
Zyrafo - wlasnie o to chodzi... ja ciesze sie zyciem, jestem wesola i pomyslowa i mysle ze dlatego mam takie powodzenie :) Poza tym mozliwe, ze skoro "bardzo dbasz o siebie" i "inwestujesz w urode" facetow przeraza to, ze nie beda mogli sie przy Tobie "wyluzowac", ze bedziesz przy nich lezala poobwijana algami i nie wybierzesz sie na spontaniczna wycieczke do lasu. :P Nie rozumiem, czemu nie jestes w stanie umowic sie na randke - jesli uwazasz, ze mezczyzni boja sie Ciebie, sama zaproponuj im kawe. Naprawde, nic nie tracisz. Pytalam kiedys kolegow, jak czuliby sie w podobnej sytuacji - zaden nie powiedzial, ze pomyslalby cos zlego o pytajacej - przeciwnie kazdemu byloby milo chocby kobieta byla nie w jego typie :) Poza tym mozna umawiac sie rowniez na stopie kolezenskiej, bez zalozen, ze musi z tego "cos wyjsc". Tak na marginesie, sama mam wyzsze wyksztalcenie i podoba mi sie facet, ktory jest inteligentny, poukladany, zwyczajnie dobry i skonczyl tylko zawodowke :) Moze kiedys dojrzejesz do tego, by zrozumiec, ze sa rzeczy wazniejsze niz wyksztalcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeroiji
naprawdę nie ma już wolnych fajnych facetów w wieku 25-29 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" naprawdę nie ma już wolnych fajnych facetów w wieku 25-29 lat?? " to tak samo jakbys szukał dziewicy w wieku 25-29 lat? mooooze by sie coś udało znaleźć hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa w cętki
Darker nie narzekałam kiedys, teraz tak, bo nie mam czasu by spędzać czas na rozrywkach wśród ludzi.moje grono znajomych jest zawężone, a najwiecej mam styczności z ludźmi z pracy. kiedyś nie miałam obowiązków, a teraz mam i to zmieniło wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafa w cętki
Jeśli chodzi o wzrost, to może być nawet i niższy, tzn może mieć 172 cm ale mniej już nie!! Nie wyobrażam sobie jakoś związku z facetem o wzroście 169 cm, bo taki wzrost to już na serio lekkie przegięcie :( Ale te 5 cm niższy to jeszcze nie tragedia, w końcu nie wzrost jest najważniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hm, ja bylam dziewica do 25
roku zycia i znam dziewice 28 letnia (sliczna) i 30 letnia (nieco mniej sliczna) a takze wolnych, sensownych facetow w wieku 30-36 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak dobrze że jestem brzydka i niesamodzielna, nie mam takich problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" i znam dziewice 28 letnia (sliczna) " ja w zeszłym tygodniu podczas wyprawy w Himalaje poznałam Yeti. fajny koleś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa w cętki
proszę się nie podszywac pod moją osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwiej mi uwierzyc w yeti potem w dziewicę śliczną lat 28 a w normalnych fajnych wolnych facetów powyzje 30 lat to juz nie bardzo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale ja naprawdę widziałam Yeti :( powiedział mi, że jestem piękna i że na pewno stracę dziewictwo przed 24 rokiem życia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" Wartościowi ludzie nie są samotni " a mnisi i zakonnicy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może może
"Oni przyciągają innych jak magnez" Mam magnez w apteczce. Nikogo nie przyciąga. :D Nie przyciągnąłby Cię może słownik? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"łatwiej mi uwierzyc w yeti potem w dziewicę śliczną lat 28 a w normalnych fajnych wolnych facetów powyzje 30 lat to juz nie bardzo..." Znam 2 śliczne dziewice, lat 24. Katoliczki czekające do ślubu. Wolnych fajnych facetów po 30tce też znam. Yeti nie widziałam. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja biorę magnez w postaci tabletek i marzę, że w ten sposób przyciągnę wartościowego mężczyznę z dużym.... ...intelektem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie są samotne...czy ja wiem czy to optymizm...? Jak facet się zakocha i głupi nie będzie, to poczeka...zresztą, kandydatów nie brakuje, sęk w tym, że obie katoliczki szukają katolików i raczej nie odstąpią od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może może
Darker, Ty nie jesteś "introwertyczny", tylko zwyczajnie chamski - nie pochlebiaj sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no coś ty, Lelouch jest strasznie skrzywdzony przez AŻ JEDNĄ kobietę :classic_cool: nie dokuczaj mu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
od podstawówki :o no weź już przestań, może te w zerówce też cię skrzywdziły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeroiji
a dlaczego jak ktoś jest samotny w wieku 24 lat to nie wróży za dobrze?? Osoba samotna w tym wieku jest juz skreślona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może może
Ależ ja nie mam pretensji - tylko nazywajmy rzeczy po imieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na pewno wszystkim innym szło? czy tylko opowiadali, jak im idzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeroiji
ok- ja mam 24 lata- samotna jestem w tym sensie że nie mam faceta ale znajomych mam- nie za wielu ale jacys tam są, jestem ładna, generalnie mam jakieś pasje i w sumie myślę że jakbym chciała i jeszcze troszkę się wysiliła żeby więcej "bywać" tu i tam (bo teraz siedzę w domu najczęściej i kuje do obrony) to zakładam że ten stan samotności może się zmienić i nie stawiam siebie na pozycji straceńca z tego powodu że obecnie mam 24 lata i nie mam faceta.- I ty też nie powinieneś zakładac że zdechniesz sam- przestań marzyć o jakiejś pipce nie do zdobycia i rusz dupę to kogoś poznasz- ale nie- najlepiej siedzieć i się mazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker-dla Ciebie to bajka a dla kogoś poważna sprawa, człowiek ma prawo szukać kogoś kto mu odpowiada w 100% a kwestie wiary dla katolika są bardzo ważne. A brak partnera w wieku 24 lat to nie koniec świata, z tego co widzę wokół wielu ludzi jest samotnych, i jakoś nie rozpaczają, bo po co się wiązać tylko po to, żeby z kimś być...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem ja wiem
Jesteś sama bo jesteś za wysoka.To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie w gimnazjum to aż tyle romansów nie było :( ja byłam wtedy na etapie wymiany złośliwych liścików pseudomiłosnych z kolegą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.. Przyjmijmy ze jestem wolny i oboje sobie pasujemy. Ot mala filozofija-czy żyrafa pasuje do kraba? Nie bardzo.. Moze o to chodzi. Zmien gatunek na niższy a moze w innym gatunku sie znajdzie jakis samiec zainteresowany czymś poważnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×