Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żyrafa w cętki

Dlaczego nie mogę znaleźć sobie faceta?

Polecane posty

A...to co innego...:)) Jak tę wrażliwość zachowujesz podczas rozgrywek ligowych?;) Oj sorki...Wyszedłem poza temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niu hiu
slodko-gorzki, zagadzam sie z toba w stu procentach, trzeba byc soba i albo partner/ka to akceptuje albo nie i wtedy wiadomo. a nie durne stereotypy "kobieta musi byc slaba bo taka jest jej konstrukcja psychiczna i fizyczna" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzę sobie bardzo dobrze. w "sezonie ogórkowym" również radzę sobie bardzo dobrze. chcesz mnie sprowokować czy podrywasz? znalazłeś jeszcze jakieś ciekawe moje wypowiedzi, które pozwolą Ci pokazać jaki jestem bee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moim celem jest ktokolwiek. To był żart i tyle:)) Staram się nie osądzać nikogo i nie uważam, że ktoś jest be lub cacy. Poluję na tematy, bo mam jeszcze niedosyt i deko więcej czasu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widzę. pełno Cię wszędzie. ale jak mówi stare chińskie przysłowie - "Przyjaciel wszystkich przyjaciół, jest niczyim przyjacielem". Adieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slodko gorzki
Dobre przyslowie, malo znane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowinka
Zyrafo w cetki, mam ten sam problem. Tylko ,ze ja mam juz 30 a tu nic i nie wiem co mam z tym fantem zrobic. Nie jestem brzydka, dbam o siebie,uprawiam sporty, chodze na basen, jezdze na rowerze, rozwijam swoje pasje(zawsze marzylam o spiewaniu i to teraz realizuje), ucze sie jezykow. Mam takie wrazenie, ze nasi polscy mezczyzni sa jacys delikatnie powiem nie okrzesani, zaraz na pierwszej randce do lozka, juz rece zalamuje. Nic, przestalam sie spotykac z mezczyznami, choc nie jest mi z tym dobrze. Stalam, sie, podobnie jakTy nieufna. I co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannibal81
Witaj Żyrafo być może przyczyną może być Twoja niezależność finansowa, co nie da się ukryć, niektórych może przerażać. Faceci lubią mieć poczucie wyższości nad kobietami. Przynajmniej w sensie materialnym. Może im to dawać poczucie władzy. Są różne portale internetowe, gdzie znaleźć można równie takich jak Ty - szukających. Ale z tego, co mi wiadomo nie brakuje tam też chłopaków - delikatnie mówiąc - o dziwnych upodobaniach seksualnych. Sam jestem teraz na etapie poszukiwań, jeśli więc masz chęć, by wymienić się namiarami, jestem otwarty. Nie przerażaj się moim nickiem - nie zabijam, ani nie zjadam ludzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipka744
Wiesz co polecam Ci poszukać w internecie, to chyba najlepszy sposób na znalezienie faceta. Sama dzięki portalowi kochaj.pl poznałam mojego chłopaka, jesteśmy szczęśliwi i wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×