Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzik pumba

dieta na wesoło

Polecane posty

witam :) Temat popularny, wątków wiele i nie wiem, czy ten mój przebije się przez te wszystkie diety cud, co to życie ludzkie zmieniają. Ja ruszam z odchudzaniem od jutra, ale już dziś zapraszam osoby z poczuciem humoru - śmiech to zdrowie, mięśnie pracują, tłuszcz się spala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb Maślak
Dołączam! Od jutra po raz 39997 rozpoczynam dietę. Wierzę w magię liczby 39998. Tym razem się uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybie Maślaku- witam w temacie! Magia liczb to ważna rzecz. Trójka na przodzie to dobry znak, bowiem cyfra ta symbolizuje harmonię i pełnie. Trzy dziewiątki- tajemnicze i złowieszcze, ale siłę mają. Parzysta ósemka z dwoma brzuszkami wróży pomyślność :). tak to interpretuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb Maślak
Słuchaj, Pumbo, a to jakieś konkretne diecisko zarzucisz? Bo ja bym chciala tak, żeby jednak mozna było jeść czekoladkę. Z innych słodyczy gotowam zrezygnować. Ale z czekolady nie. Nigdy. W zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maślaku, dzisiaj kończę opakowanie ptasiego mleczka, wybywam na lody do McD, ale jutro.... tylko musli, serki light, jogurty ze zbożem, ciemne pieczywo i dużo ruchu! Czekolada... to teraz chyba tylko na zbożowych ciasteczkach, ew. w granoli, pływajaca w odtłuszczonym mleku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb Maślak
O Boże...więc zaczynamy jutro piekło. Ale to optymalny czas. Ja planuję -5kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
też zaczynam od jutra juz po raz 10000 ale musze sie za siebie zabrać wiosna tuż tuż życze powodzenia wszystkim odchudzajacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maślak, ja planuję 6 kg. Będę używać silnej woli, 0 podjadania, owoce, warzywa, ograniczenie mącznych produktów... może nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
razem zawsze raźniej ;) oby teraz sie udało chociaz osttanio cos nie mam silnej woli a ile planujecie zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb Maślak
No tym bardziej, że na poczatku diety wyglądam jak kupa nieszczęść... "O rany, co z Tobą? Chora jesteś? Nie.Jestem na diecie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb Maślak
Cześć Patrycha Już za 2 miesiące powinno być 5 kg mniej Grzyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Dziewczyny, jeszcze nie zaczęłyśmy :). Ja dziś sobie pozwalam na odrobinę szaleństwa, ale jutro wprowadzam dyscyplinę w swoje życie. Patrycha, ja chciałabym co najmniej -6 kg, ale... zobaczymy, co z tego wyjdzie :). Maślak, wymyśl jakąś cięta ripostę na te złośliwe docinki, np. ,,nie jestem chora, walczę z tłuszczem, a ty?" lub ,,to po siłowni, mam zakwasy na bicepsie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb Maślak
Ja dziś planuję pożegnalną czekoladę (co najmniej połowę tabliczki), pożegnalnego tosta i pożegnalnego banana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
no ja ma pozegnanie juz zjadlam cała paczke takich poduszeczek kokosowych masakra tyle kaori az załuje ja tak z 8 kg chciałabym zrzucić po 1 kg tygodniowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb Maślak
Dziś, Patrycha, nie żałujemy... Poza tym pomyśl! Poduszki kokosowe. A kokos to owoc przecież, nie? To tak, jakbyś zjadla owoce!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb Maślak
Albo orzech raczej? Czy orzechy to owoce? Hmmm... Czy to już osobna rodzina nasion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
hehe szkoda tylko ze kalori tyle nie ma co owoce ;) a jaka diete od jutra planujecie? ja to zero słodyczy chleba jedynie na snadanie bułka tylko woda zielona herbata i codzinie po pol godizny skakanka raz w tyg mam w szkole aerobik a jak sie cieplej zrobi to chce biegac wieczorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z toastem to dobra rzecz :). Za co pijemy? Może ja pierwsza: ,,żeby drzewa na nasze trumny rosły jak najdłużej i żeby nie były szerokie" :D Ja będę wieczorem, idę na pożegnalnego loda w polewie czekoladowej, a potem.... będę się głodzić. Miejmy nadzieję, że nasza grupa wsparcia się jeszcze rozrośnie i dzięki temu będziemy miały motywacje do walki z tłuszczem! :) A tymczasem nie żałujcie sobie Dziewczyny :), czekolada, chipsy, lody, coca- cola, kokosowe poduszka ;)- od jutra będą tylko naszym wspomnieniem na najbliższe miesiące! :) do zgadania wieczorem! Ja już zaczynam myśleć, co se jutro smacznego na śniadanie zrobię, może macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
orzych ,owoc? co to za roznica wazne ze pyszne było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycha
będę tu zaglądać codziennie jak bede mogła , mam nadzieje ze ten temat nie wygasnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb Maślak
No to ja, z myślą o jutrzejszym starcie, podam przepis na fajną sałakę na śniadanie. Kiedyś znalazłam ten przepis w gazecie, podobno wymyśliła go Helena Rubinstein. Potrzebujemy: 5 łyżek płatków owsianych błyskawicznych 1 starte jabłko 1/2 cytryny łyżka goracej wody łyżka miodu mogą być zmielone orzechy. Płatki zalewamy łyżką wody. Dodajemy resztę składników, mieszamy i spożywamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
dołączam od jutra dziś piję piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
ślub córki niebawem dam radę dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb Maślak
Cześć Kuki!! Co byś miała nie dać rady! Jasne, że dasz. Tworzy się grupa wsparcia, więc nawzajem będziemy się nawoływać do porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
maślak a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
mam za sobą różne diety efek -15 kg ale po zimie coś mi ze 2 kg przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzyb Maślak
Wow, Kuki! 15 kg to naprawdę rewelacyjny efekt! A te 2 kg to max w 2 tygodnie pójdzie:) Mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
maślak mój syn ma 25 lat więc deko wolniej schodzi:)mam 46 lat eh i wnusia 2 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×