Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzik pumba

dieta na wesoło

Polecane posty

Ja Wam mówię: możemy chodzić na basen, ale nie tak ze zjeżdżalnią. Powiadam Wam: dzik Pumba jak nic zaklinuje się w tej rurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzik, kiedy ja własnie o zjeżdżalini myślałam. Że wykupie godzinę na basenie i bede zjeżdżała. Pomyśl, jaki ubaw bedą mieć dzieci: zwalista zapała przesuwa sie po zjeżdżalni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak nitka cizia blond
cześć :) ale pięknie się robi : ciepło, słońce, powietrze pachnie wiosną, wczoraj znów nie zjadłam kolacji :D a Cindy ćwiczyła sama beze mnie mniej niż ostatnio. Nie ważę się na razie, ale brzuch jakby mniejszy. Chyba że to autosugestia oczy mami ;). Dziewczyny, co robić z nadmiarem skóry na brzuchu, kiedy wypełnienie się zgubi, nie chcę sie czuć jak wybebeszony miś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak nitka cizia blond
cześć:) ja się nagradzam kosmetykami i biżuterią tak luksusowo i kobieco, a co :) wiosna następuje nieodwołalnie, chudniemy, pieknijemy. ale lato się zdziwi , banda zgrabnych lasek obnaży swe ponętne ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) nadciągają dietetycznie krytyczne dni - weekend :D cieżko będzie ale trzeba dać radę :) też mnie ciekawi co z nadmiarem skóry - przecież się nie wchłonie... no ale najpierw trzeba zgubić "wypełnienie" a do tego jeszcze daleka droga... pojutrze wiosna!!!!!!!!!! jupiiiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak nitka cizia blond
słuchajcie, mam bardzo poważny problem:) w postaci dwóch michałków zamkowych połozonych na moim biurku przez "życzliwego" kolegę ojej, ojej co tu zrobić, schowam je do szuflady, zeby nie widzieć jak się uśmiechają do mnie, łobuzy i na co te cierpienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym podrzuciła je jakiejś chudej koleżance, tak "życzliwie" zeby przytyła :D ale wredota ze mnie :D u mnie mama kombinuje na niedz zapiekankę ziemniaczaną (masa kcal). nie dość ze ją uwielbiam to jeszcze ja bym miała ją robic:) nie ma bata - zapowiedziałam że na niedz wybywam z domu ze znajomymi, moze nad wisłę pojedziemy:) ma byc 16 stopni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Niteczeko, cześć Pyzuś! Miałam koszmarny sen. Śniło mi się, że na śniadanie wcinałam Snikersa i popiłam go coca- colą. Obudziłam się zlana potem :(. Gdyby ta coca- cola jeszcze light była, albo 0 cukru, a tu nic, normalna, zwykła z czerwoną nakrętką. :D Mam problem Dziewuszki. Dziś imieniny taty, jutro rodzinna imprezka i maaaasa pyszności. Co ja zrobię? Gdzie się schowam? Buuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! U mnie jakoś leci, nadal nie jem kolacji ale obiadki normalne tylko w małych porcjach, no i łykam te tabletki Therma Line II tylko nie moge przez nie spać w nocy i potem chodze taka nie wyspana... Zaraz jogurcik activia i kawka, potem obiadek no i tyle na dzisiaj, w między czasie troszke rowerka stacjonarnego. Myślałyście nad dietą 1000kcal??? Ja tak o niej czytałam i myślę.... Tylko dużo posiłków bo jak do tej pory jestem przy dwóch a tam aż 5 to sama nie wiem czy by się udało.. Ja też jutro jade na imprezkę na Józefa :-) Tylko do teścia :-/ Ale jakoś damy radę :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak nitka cizia blond
spokojnie :), jedz co dają , tylko w ilości 1/3. Inaczej będzie Ci smutno i źle, a jeszcze gospodarze się obrażą, że Ci nie smakuje. Złoty srodek we wszystkim, jak nawołujecie od początku topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak nitka cizia blond
1000 kalorii to dla mnie za mało, chodże głodna , zła, włącza mi się "czepliwe", a póxniej rzucam się na zarcie jak dzikus... MŻ + RD bez skrupulatnego liczenia :), po prostu mam czuć lekki niedosyt w żołądku po posilku i nie jem kolacji oraz oczywistych "wrogów" Chyba że uważacie że warto te kalorie liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najlepiej i najłatwiej tak jak cizia blond mówi robić (MŻ+ruch). ale w sumie to zależy co kto lubi - mi liczyć tych kcal się najzwyczajniej nie chce :D icobytu może odwiedzi nas dzisiaj to poradzi coś w tej sprawie profesjonalnie :) z tymi imprezkami to właśnie największy problem, najgorzej jak non stop się siedzi przy stole a smakołyki kuszą wtedy - "zjedz mnie", "nie, wybierz mnie":D moze w czasie imprezki jakiś spacer? z psem albo z dzieckiem jak jest w rodzinie? :) albo podzileić sobie czas i ustalic ze o tej i o tej godzinie nakładam na talerz a w między czasie nie pdojadam? ech, łatwo tak pisać ale wiadomo jak jest na rodzinnych spotkaniach za stołem :D Pumba kurcze to może przed zaśnieciem mysl np o facecie i mizianku to może mózg zaskoczy i będziesz miałą milutkie sny?;) bo z tym snikersem to niemal jak horror :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc skarbki ja wlasnie sie obudzilam sniadanko ogarnac sie troszke i na basen :P poznioej obiadek tylko nie wiem co zrobic? a i muesze jakis balsam ujedrniajaco nawilazajacy kupic bo czuje ze juz chudne:P tylko nie wiem jaki ;/ jakie polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikuś ja zawsze na tekich imprezach jadlam schabowego ( jakos wydaje mi sie najmiej kaloryczny albo jakies zawijance z warzywami w srodku ) i surowki bo salatki odpadaja( majonez...) dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jeden pomysl ! musisz pomoc w przygotowaniach ja jak zawsze pomagam w robieniu tych specyfikow to nie chce mi sie jesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak nitka cizia blond
wg mnie fajne są balsamy eveline, ale maja mentol więc zimno mi kilka minut po posmarowaniu. Jak Cię to nie rusza, to polecam :) I piling z kawy, boski jest:) Myslicie, że w weekend da się już odpalić rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak nitka cizia blond
a na obiad polecam rybę pieczoną - samo zdrowie, tylko nie wiem z czym by tu, bo dotychczas była z pieczonymi ziemniakami i sosem jogurtowo-czosnkowym, i jakaś surówka z winegretem myslicie że można ziemniaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uzywalam z eveline taki w pudeleczku jak krem tylko duzo wiekszy byl cudowny ale nigdzie nie mogę dostac jasne ze mozna ziemniaki tylko nie polewaj je niczym ja myslalam nad piersia z kurczkaka troszke ryzu i warzywa na patelnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale się topik rozkręcił:):) ja już po II śniadaniu czyli jabłku dziś zaliczone mam płatki z mlekiem 0.5%, kawka z mlekiem niestety 3.2% bo z innym to nie to samo a trzeba mieć trochę przyjemności heh teraz jabłko na obiad myślę że żur z jajkiem. a na kolacje to zobaczymy może nic jak nie padnę:):) kupiłam sobie herbatkę odchudzającą 20+ bleee jakaś taka mało smakowa z yerba mate czy jakoś tak ale piję ją na raz heh i popijam herbatą dla zabicia smaku:):) trzeba sobie radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×