Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzik pumba

dieta na wesoło

Polecane posty

hahaha dobry zart a ja uciekam bo bede miec gosci :) i chyba damy z dziewczynkami w palnik chociaz nie wiadomo :) buziaki kochane! do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mojemu organizmowi brakowało cukru bo po wielgachnej łyżce miodu jest mi już lepiej i do Biedronki nie będę musiała lecieć:) ale na ćwiczenia nie mam dzisiaj ochoty. Mamba baw się dobrze:) alkohol ma w sumie masę kcal ale jak będziesz piła same krwawe merry to powinno być i z pożytkiem i dla zdrowotności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) ja już po ćwiczeniach, zaraz idę jakies warzywa zjeść :) nie mam planów na dziejszy dzień, może pojadę do ikei na rekonesans bo czeka mnie urządzanie mieszkanka albo zacznę przedświąteczne porządki:) Mamba no i dobrze że poszalałaś, w koncu wczoraj całkowita dyspensa była bo Św. Józefa :D buziaki i miłego weekendu laseczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych czepkow na basenach. z tego co ja zauwazylam, to na drogich basenach nie ma nakazu noszenia, a na tanich, szkolnych jest. ja osobiscie wykupilam sobie wlosnie karnet na jednym ze szkolnych basenow w mojej okolicy. zaplacilam 30 zl za 10h w tym sauna :) mysle, ze w przyszlym tygodniu calego go zluzyje. oj, drogie panie, alkohol to raczej wypadlobyodstwic, jednak nie bede was przekonywala. ja jestem abstynetka od 3 lat, wiec mnie sie latwo mowi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawka kardiologoczna jest wskazana :P zreszta odmawiac sobie wszystkiego na glowe bysmy dostaly :P dziewczynki kochane zaczynam widzec efekty juz nie sa az tak obcisle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, a ktory to dzien? powiesz, ile czasu spedzasz na wysilku fizycznym? dobrze jest sobie robic jeden dzien odpoczynku w tygodniu od cwiczen, jezeli robi sie regularnie. wtedy miesnie maja czas odpoczac, ale pamietajcie, ze od diety i zdrowego jedzenia sie nie odpoczywa. wiem, ze to wiecie, ale to w ramach przypomnienia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, co do alkoholu nie bede sie klocila... ja wiem, ze mozna zyc nawet calkowicie bez :) jednak nie mam zamiaru nikogo z tego powodu dyskryminowac, wszystko jest dla ludzi i kazdy ma jakies swoje nalogi, przyzwyczajenia, zachcianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icobytu ja miałam wczoraj dzień bez ćwiczeń, tak strasznie mi się nie chciało a w sumie ćwiczenia mają być przyjemnością a nie karą wiec sobie odpusciłam:) ale dzisiaj rano juz grzecznie cwiczyłam :D te 30zł za 10 godz to malutko!!! u mnie 10godz. kosztuje 110 zł.... i to nie jest żadnen ekstra wypasiony basen, po prostu jest po drodze jak wracam z pracy wiec najwygodniej byłoby mi tam chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj basen miesci sie w jakims liceum ogolnoksztalcacym i popoludniu w ramach zwiekszenia budzetu szkoly otawraja go dla ludzi "zewnatrz". heh, ja lubie wynajdywac okazje, lol i to wlasnie jest ten bol, ze do alko jednak wypadaloby cos zjesc, ale moze to byc cos zdrowego, a nie paluszki czy inne" pszenne cuda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym sie cieszyla, ze ja juz tego nie jem, a one dalej nieuswiadomione konsekwencji jedzenia smieciowego zarcia dalej je pochlanialy. jezeli dobrze ulozysz swoj jadlospis to juz nigdy nie wrocisz do diety, ktora miala poprzednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba to nieźle się trzymałaś :) siedzę w domu i mnie nosi na podjadanie ale w pon chyba na wadze mamy stawać i to mnie mobilizuje :) ide zjeść zupkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na podjadanie?! no to ja mam pomysl. lec do sklepu i kup seler naciowy. :) nim mozna sie opychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, ja tez go nie trawie, dlatego jak mysle o podjadaniu to zaraz strofuje sie tym paskudnym selerem naciowym. ale powiem ci, ze kawalki w salatce nie przeszkadzaja w niczym, a zdrowy jest bardzooo mnie juz kusi na szczaw i nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie suchego pieczywa, pusty, bezodzywczy zapychacz. a jablka maja bardzoooooo duzo cukrow :D:):D jedno na dzien to ok, ale nie ma co ich pozerac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sry za bezczelnosc, ale nie wierze w zbawienne dzialania tych specyfikow. wszytskie jogurty, chlebki, serki, smietany light pomagajace w schudnieciu lub oczyszczeni sie. krotkotrwala sciema. albo chodzi o odwodnienie organizmu (o zbede kilogramy zrzucone) albo o uzalezniajace praktyki. tak jest tez z kosmetykami wygladzajacymymi, gdy zaczynamy ich uzywaz zauwazamy pewne, pozytywne zmiany i uzywamy danego specyfiku. po pewnym czasie skora nabiera zludnie, dobrego efektu i odstawiamy ten kosmetyk. po prau dniach nasza skora wraca do poprzedniegu stanu i spowrotem kupujemy nasz zbawienny eliksir... ja staram sie zyc w miare naturalnie. przeraz mnie co "cywilizowane" kobiety wcieraja w siebie i czym sie faszeruja. wydaje mi sie, ze zyjac zdrowiej i starajc sie w jakis sposob odciac od substancji chemicznych pozwalam oddalic sie w pewien sposob od wszelkiego rodzaju chorob cywilizacyjnych. na razie zyje na takiej wlasnie diecie, zdrowej, jak najmniej przetworzonej, bez polepszaczy. wbrew pozorom da sie jeszcze znalesc takie jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortografia?
jabłuszka chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff udało się w ramach podjadania zjeść jedynie 2 marne suche marchewki :D jutro najtrudniejszy dzień bo w niedz zawsze mamy rodzinne obiady, deserki itp... ale umowilam sie już z kolezanką na ploty więc mam nadzieję, że mnie ominą te pysznosci :) Mambuś z oczyszczających rzeczy polecam jeszcze kapustę kwaszoną:) to jest mój hicior tylko nie mozna za często jeść bo się żołądek przyzwyczaja i nie reaguje potem:) Pumba jak tam na polu walki tzn. ipo mprezkach rodzinnych?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Krejzolki :) Ja już po imprezce. Słuchajcie, jakiś cud się stał! Tyle pyszności, a ja jadłam niewiele, jedynie kotleta z surówkami, dwa małe kawałeczki ciasta i jedno Rafaello :). W piątek i w sobotę zaniedbałam ćwiczenia, ale za to zaraz mykam na basen :D. Dzieci były na imprezce, 3 dziewczynki (Hania- 9 lat, Zuzia 3,5 i Zosia- roczek), jednak pogoda się złamała i ze spacerku nici :(. Więc włączyłam im piosenki Fasolek, a tam Fronczewski ze swoim męskim głosem śpiewał, że ,,dzik jest dziki" i ciocia Pumba biegała na czworaka po pokoju udając wesołe, leśne zwierze. Czyli co, tak jakbym zaliczyła ćwiczenia? :D:D:D Oko, lecę się wbijać w strój. Planuję zrobić 30 basenów (1 basen =25 m.). Zobaczymy, co z tego wyjdzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×