Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość yes.
No zdecydowanie kompleksy. Facet pewny siebie i swojej wartości nie musi się dowartościowywać czyimś kosztem. Zwłaszcza malutkimi, bezbronnymi kobietkami :) On się czuje lepszy bo Ty się czujesz gorsza??? No heloł :) Kompleksy, kompleksy. Tu dziunia, tam dziunia, tu wał, tam wał. Patrzcie machomana! Taki jestem wielki i wspaniały! Pozoranci. Żenujące kreatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja małe jest piękne. ja też bym chciała byc ciut wyższa, ale nadrabiam obcasami i tu tez masz racje nogi wydaja się dłuższe a do tego jesteśmy zgrabne :) piękne ;p.... On twierdzi że to nie jest jego dziewczyna a ja tam twierdze inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
Same karakany na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :( za pół godziny kończe pracę a po 18 ten drań przychodzi po swoje rzeczy.. mam stresa jakby nie wiadomo jakie to wydarzenie było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nellia i jak tam po spotkaniu z tym fagasem?? Ja kilka chwil temu wrocilam z uczelni ,jestem padnieta. przeczytalam was i kurcze.. ja taka malutka nie jestem mam 1,74 wiec :D hah ...widze ze jestem wyjatkiem tutaj.. ide sie kapac i jak sie poloze to bede miala kamienny sen :) jeszcze tutaj dzis zajrze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na spotkaniu koszmar... tzn tego spotkaniem nie można nazwać, na wstepie już się z nim pokóciłam, bo sie spytał czy moze z mojego laptopa skorzystac bo musi cos wypelnic to mu powiedzialam zeby do swojej laski poszedl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
No nie wiadomo co tam się podziało :) Ah oddawaj nogi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK: a wiesz ze ze 4 cm bym z checia oddala... nie ma sprawy :D kurcze ide chyba juz spac.. Madzia: zapomnialam sie zapytac jak czulas sie pol roku temu?pamietasz moze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nellia i bardzo dobrze mu powiedzialas... perfidny dran jeszcze cche bezczelnie z komputera skorzystac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam ale nic nie piszecie .. a juz tak mi sie oczka zamykaja ze rezygnuje z dalszego czekania. ide spac zajrze jutro :) dobranoc kobietki śliczne. a i jeszcze tak dodam sobie.. idzie wiosna, kurcze jak widze ,ze sloneczk ozaczyna tak fajnie grzac to az sie zyc chce. :) no to dobranoc jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daghardi
Witam, no wiecie, wczoraj weszłam do Was pierwszy raz i chyba rozdrapałam stare rany, bo w nocy śnił mi się mój były nad naszym ukochanym morzem, szedł i odejmował czule swoją nową dziewczynę... Lubi to wracać jak sranie po sezonowych śliwkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
Mi się mój też śnił. Nie lubię tego e-e. Ah 4 centle było by bosko! :) Ale byłabym happy woohoo! I u nas słoneczko przygrzało. I jak ten gad bym się poopalała gdyby nie to wietrzysko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. wczoraj wieczorem sie poryczałam, bylam tak maksymalnie zdolowana ze nie wiedzialam co mam ze soba zrobic.. żyje w jakims matrixie popieprzonyn nie wiem co jest prawdą a co fikcja, osoby które są wplątane tak jakby w rozpad naszego związku pisza ze mną mówiąc czasami prawde a czasami kłamstwa.....ja juz nawet nie wiem co jest prawda a co kłamstwem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem w rozsypce.;( jestem maksymalnie zalamana... mam dola. wczoraj bylo w miare ok a teraz jest beznadziejnie.. nie mogę się z tym wszytskim pogodzic... nie moge zrozumiec dlaczego zrezygnowal ze wszytskiego dla chwili.. emocji... i bog wie czego jeszcze.... plakac mi sie chce, a jestm w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
Przytulam, cóż więcej mogę zrobić :( Prawda to z reguły to w co wierzymy. Zasugeruj sobie, że prawda jest taka, żeby Ci się podobała :) Ja niestety też mam fioła na tym punkcie. Też nie wiem co jest prawdą a co nie. Mogę się tego nigdy tak naprawdę nie dowiedzieć. Podobnie jest z historią. Wierzymy, że była taka i sraka, bo takie były ludzkie świadectwa, zeznania, zebrane dowody, spisane gdzieś dokumenty. A tak naprawdę prawda może nigdy nie wypłynąć na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej żebym nie sugerowała sobie prawdy, bo mogę źle z tym wyjść. dzisiaj kolega po mnie przyjeżdza wyciaga mnie na jakieś piwko czy cuś, a ja czuje sie jak zdrajca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
Jak zdrajca? Nie przesadzaj. Spędzisz miło czas i tyle. Nie myl pojęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co teraz kolega mnie zaczyna wkurwiac za przeproszeniem!!!!! umowilam sie z nim na 21 a on przyjecha juz i bomabarduje mnie smsami gdzie jestem bo w pracy mnie nie ma !! nosz kurwa co on mnie kontroluje czy jak???!! boze widze jak taknie narzucanie denerwuje.. nie mam teraz czasu musze zalatwic sprawy i on o tym wiem a robi co innego, faceci sa pojebani na maksa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
Ten kolega Ci się narzuca? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema :) Weridianka no przepraszam bardzo ale chociaz cycki musze miec duze :D a Ty tak nie ladnie piszesz na mnie hehe :D:D w ogóle ja waze tak zwykle 45 i nigdy wiecej nei wazyłam tylko jak juz to mniej :) nie che wiecej ważyć :) a ty siedzisz i narzekasz :D:D poza tym no to jest pewnie tak jak mówisz ze on sie che dowartościowac a niech robi co chce :) pamietam o nim ale wiem ze jeszcze trohce czasu potrzeba i zaczne wierzyc w to ze dobrze sie stało że z nim nie jestem:) poza tym dzisiaj piekna pogoda była :)) wiosna nadchodzi :D mozna sie zakochać :)):D:D:D co do snów to ostatnie dwie noce mi sie śnił ;] nie lubie tego. bo chciała bym sie uwolnić już ... dziewczyny głowa go góry :) wiadomo ze na poczatku jest ciezko bo ten zły nastrój ciagle powraca ale nie trzeba sie poddawać. tylko pojąć że może tak bedzie lepiej . jezeli sie cos skończył oto moze czeka nas coś o wiele lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
Wiecie co zrobimy z tymi kompleksami? Zmiażdżymy na miazgę, bo kompleksy to domena kobiet niezdolnych do szczęścia :P Pieprzyć silikony, operacje, botoksy i photoshop :P Tak, tak... Nad wyglądem tych "idealnych" pań stoi cały sztab ludzi, wizażystów, stylistów, grafików, speców od oświetlenia i Bóg wie kogo jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, dziewczyny tak moj kolega molestowal mnie smsami, on sobie mysli ze skoro ja nie jestem z moim bylym to teraz bede chyba z nim ;/.... zaluje ze poszlam na to piwo, przez to mam jeszcze wiecej problemow, jk mnie odporwadzil do domu i chcial wejsc to moj pies uryzl go lekko w palca, zarzyczyl sobie ksiazeczki szczepien i polecial na pogotowie zeby pani mu plasterek przykleila a ja teraz musze chodzic do weterynarza na jakies glupie obserwacje.. 13 marca wylatuje do Cioci do angli na 2 tygodnie, musze zmienic otocznie bo wyladuje w psychaitryku. . dzisiaj mam mega beznadziejny dzien, siedze placze potem chwila przerwy i znow placze. od 6 dni nic nie jem, prawie nie mam sily... jesc mi sie nie chce... dzisiaj byli u mnie rodzice mojego bylego, przyjechali 300 km zeby porozmawiac.. zaraz ide na impreze z sasiadami wyciagaja mnie zebym tylko nie siedziala w domu.... czuje sie beznadziejeni.. kiedy to mnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly mnie nie bombarduje smsami ;/ heh ale jak sie dowiedzial ze bylam na piwie to napisal mi smsa powodzenia w nowym zwiazku napisal o 1 w nocy ze nie slyszalam to zadzwonil o 1.30 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neilla idz i baw sie borze.. korzystaj bo nigdy nie wiesz kiedy stan wolny moze sie zmienic w zajety.. :) Dziewczyny doradzcie mi..jestem wysoka mam 174/175 no i jestem szczupltuka waze 53/54 kg.. i to nie z wyobru tylko po prostu taka jestem i juz. chcialabym sobie kupic buty na obcasie.. takich jakich bym nigdy wczesniej nie kupila bo bede wysoka chuda mam takie myslenie i nie wiem czy sie przelamac i kupic sobie czy jednak zostaje mi chodzic w plaskich balerinkach,boje sie ze dookola beda na mnie patrzec jak na chude szczudlo.. i komentowac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
Wero, Huston cieszy się z tego co ma i Ty też zacznij :) W ogóle to Wy jakieś chude jesteście :P Ah zakładaj szpile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki, dzisiaj byłam u weta na pierwszej obserwacji z psem :) czy nie ma wścieklizny. hahaha mój pies z pewnością nie ma, ale czy kolega nie ma... tu bym polemizowała. co chwile do mnie wydzwania pisze ja nie odbieram ani nie odpisuje... zenada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah ja mam ok 1.72 i zawsze chodze na obcasach, innych butow praktycznie nie zakladam, wiec kupuj i noś dumnie ;) mam kolezanki ktore sa wyzsze odemmnie i tez szpilki nosza wiec nie masz sie czego obawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
A mój chłop stwierdził, że mam śmieszne problemy, czyli ząb do leczenia kanałowego :O Czemu mnie to nie śmieszy?!? :O I czemu śmieszy jego? Zero zrozumienia :O A ja trzęsę gaciami przy zwykłym wierceniu i w ogóle jak czuję ten dentystyczny zapach to aż mnie się coś dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
A ile wizyt zaliczyłaś do jednego zęba na kanałowe? Wyczytałam, że to może trwać nawet 4 wizyty a zależy mi żeby zrobił to na jednej :O Mój ząb na kanałówkę to siódemka, więc mówię dentyście żeby rwał bo nie żal i nie chcę tych wierteł. Ale on mówi, że jak go usunie to ósemka się położy. No to myślę "ups! pułapka! na co ja tu szła" :O Już nie było odwrotu. Mogłam jeszcze wstać i pójść w cholerę ale nie. Zostałam. Teraz mam... pieruńskie lekarstwo i nadzieję, że nie uśmierci mi tego zęba :O Oj :( A mocno Cię te jedynki bolą? Może tylko nadwrażliwe są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×