Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość kla(łłłłłłł)dyna
Ciekawe czy oni za nami tęsknią :( Faceci są zupełnie inni i to mnie denerwuje !! Oni wolą być sami,niż zrobić cokolwiek,by z nami być!Kurde! Tak jak ja mówię do mojego''I co?nie będziesz tęsknił?chcesz mnie zobaczyć z innym?''a on''Trudno,jakoś będę musiał to przezyć,pogodzić się z tym,ale wolę to,niż męczenie się'' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co - jak musisz sie wygadac to pisz do woli - bo to pomaga :) Wiesz, ja tez sie boje tego jak to bedzie w sylwestra, swieta, napewno mnostwo wspomnien powroci... Nie no, ale... trzeba myslec pozytywnie- do swiat napewno wszystko sie ulozy!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie az zzera w srodku jak sobie pomysle ze moj gdzies imprezuje.... Na gg go nigdy nie ma, a mi od razu milion mysli krazy po glowie - co on moze robic.... Ze pewnie gdzies sie dobrze bawi,a ja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Madziulka mam te same myśli.Aż mnie zżera,że wczoraj był u tego kolegi i tam na 100% była ta dziewucha! :( A za tydzień jedzie na imprezę z tym 32latkiem.I tak samo ciągle się zastanawiam co on robi,czy siedzi na gg,czy gdzieś jest,czy w ogóle myśli o mnie ... Tak miło się zrobiło jak jego brat powiedział,że wszyscy mu mówią,że jest głupi,że co on w ogóle zrobił.Ale do mojego to nie trafia,on odpowiada im ''Wiem,ale tak musiałem zrobić''.No nie rozumiem ku*** ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Gagatek,ja miałam się wczoraj dobrze bawić :( I nic z tego nie wyszło,serce ciągle dawało o sobie znać,w mojej głowie tylko on !! Aż wypatrywałam,czy gdzieś go nie ma na parkiecie,jak zobaczyłam jego brata,to wielki uśmiech i zaraz pytałam,czy on też przyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatek- po tak dlugim czasie potrafie sie juz dobrze bawic, ale co ja moge poradzic na to ze serce jak glupie nadal kocha i teskni ehhh Klaldyna- doskonale wiem co czujesz, ale staraj sie nie rozmyslac zbyt wiele, wiem ze to trudne, sytuacja i tak napewno jeszcze teraz sie nie zmieni, placz i lzy nie pomoga.. bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Madziula postaram się :( Tak czy owak wzięłam dwie tabletki,chyba już jestem na nie skazana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
gagatek,no ja 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to juz piec miesiecy, ehhh najgorsze juz za mna, ale jeszcze sie 'mecze' Klaldus- ja tez wspomagalam sie tabletkami, popijalam meliske, kurcze nawet popalalam w najciezszym okresie, ale nie polecam bo mozna sie uzaleznic - choc jak juz najgorsze minelo to nawet dymu tytoniowego nie moge wachac ;) no ale jakos trzeba sobie radzic w kryzysie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
I ja uważam,że czas nie leczy ran,a jedynie przyzwyczaja do bólu :( Ja nie wiem co to będzie w następnych dniach,dzisiaj wieczorem sobie popłaczę,to pewne :( A tabletki bardzo pomagają.Są to ziołowe Valerin mitte,ale strasznie mi pomagają.No i jeszcze brała syrop na uspokojenie,no i melisa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczy leczy.no z takim podejsciem to ciezko wam bezie sie pozbierac ,moze troszke o pozytywnym mysleniu poczytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Ja naprawdę ciężko to widzę,jestem tak zdołowana,że nic mnie nie cieszy w tym momencie,w czym nie widzę żadnego pozytywu :( Jeszcze wczoraj ta impreza.Ja się nie potrafię bez niego bawić,a ci chłopacy mnie po prostu wkurzali,ja nie mogę patrzeć na facetów,w głowie i sercu tylko on. I jeszcze tekst jego brata.I teraz chyba wiem dlaczego oni tak napisali mi te komentarze(brat i kolega),dlaczego jego brat nagle się do mnie odezwał na gg.Po prostu chcieli mnie pocieszyć,wiedzą co się stało i uważają,że ten mój zrobił błąd i że jest głupi.Szkoda,że on nie myśli tak jak oni.Albo jest naprawdę na mnie mega zły,ma dość mojego zrzędzenia,tych słów,które ostatnio padły,albo stwierdził,że ... nie kocha :( Ale po co to wszystko przez te 4 lata??To błaganie,żebym została?Cholera no ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zniknac na jakis czas pokasowac wszyskie gg i nr tel zeby nie korcilo .przetlumaczyc sobie ze szkoda zycia i nie ogladac sie za siebie,, se la wi,, czy jak to sie tam pisze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Najchętniej,to ja bym gdzieś wyjechała :( ale nie mogę,niedługo szkoła się zaczyna.Ale już mnie korciło,żeby wyjechać za granicę i posiedzieć tam troszkę. On się zwyczajnie w świecie dobrze bawi,imprezuje,a nawet jego brat mówi mu,że jest głupi,że mnie zostawił.Ale do niego jak do ściany.I mi się wydaje,że kłótnia to pretekst.On chyba tęsknił za wolnością,za imprezami,ten kolega od razu go zabrał na imprezę i się zaczęło.Ja myślałam,że mu przejdzie,w końcu kłótnia jak kłótnia,jemu zawsze szybko przechodziło,a tu proszę.Koniec.Bo mnie wkurzyłaś,mam tego dość,ja chyba wolę być sam,nie chcę się z nikim wiązać.Miło się czuję,naprawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
widzę że tu dzisiaj masakra na forum, ja dziś rozmawiałam z moim byłym na gg oczywiście po ponad miesiącu on nadal nie wie czego chce co za ciul, w każdym razie dobrze wie że nie będę na niego czekać a wręcz napisałam że sobie kogoś znajdę żeby mieć wreszcie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Wiecie co kochane mnie tez dzis dopadla melanholia po przeczytaniu waszych postow dziewczynki jest ciezko i to bardzo podzielam wasze smutki ale u nas tez zaswieci slonko nie wiem kiedy do naszej wrozki anieli wyslalam mnostwo pytanian odpowiedzi okazaly sie bardzo dla mnie korzystne powiem wam ze bardzo mi psychicznie pomaga ta kobieta i serio bardzo ja polecam bo ile razy nachodzi mnie teskonota zagubienie i tragizm emocjonalny czytam to co mi wyslala i nabieram na nowo sil i niektore rzeczy juz faktycznie sie sprawdzily, natomiast w sprawach uczuciowych miedzy nami przelomowy ma byc pazdziernik to juz w sumie niedlugo Dzis nawet nie mam ochoty zwlec sie z lozka a planowalam pocwiczyc i posprzatac w domu..Nie wiem co mam wam napisac bo wiem dokladnie jak sie czujecie najgorsze jest to ze wsrod nas jest wielu zlych doradcow kazde z nas radzi sie swoich bliskich ktorzy nie zawsze korzystnie przekazuja informacje z wlasnych zyciowych doswiadczen a przeciez kazdy jest inny, i nie do konca powinismy dzialac tak jak zrobili to inni....zdaje sobie sprawe z tego ze mezczyzna bedac w zalamanym uczuciowo podczas spotkania z kumplami slyszy DAJ SPOKUJ PRZEJDZIE CI POZNASZ INNA i tak samo jak my nie pisze i nie dzwoni bo nie chce wyjsc na tego ktoremu bardziej zalezy nie chce przed kumplami wyjsc na frajara bo przeciez facet juz od nardozin ma zapisane DNA MACHO...ja po prostu wierze ze moj sie opamieta i faktycznie tak jak napisala mi aniela pazdziernik bedzie miesiacem naszych nowych wzlotow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Lona nie pisz mu takich rzeczy ze znajdziesz sobie innego bo na niego to nei podziala nie ruszy go to bo wie ze piszesz to w zlosci by zmusic go do dzialania ale nic na sile kochanie POZWOL MU ZADZIALAC SAMEMU A NIE TYLKO REAGOWAC NA TWOJE RUCHY BO TO TYLKO CIE OD NIEGO ODDALI dla faceta najgorsza rzecza jest niepewnosc jesli nie bedzie wiedzial co sie z toba dzieje to nim troche wstrzasnie bedzie sie codziennie zastanawial czy masz juz kogos co robisz z kim wychodzis i gdzie.. czy dzis ktos przyczynil sie do twojego usmiechu na twarzy i radosci w sercu, czy moze pojawil sie juz ktos kto z czasem opatrzy rany na twym sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dziewczyny naprawde jakies fatum dzis!!!!! Wyobrazcie sobie - sciagnelam ostatnio na kompa nowa wersje gg (kiedys juz ja mialam ale usunelam bo zamulalo mi kompa) no i przed chwila zajrzalam na archiwum, w sumie to nie wiem po co... zagladam, a tam wszystkie wiadomosci od niego - te ktore kiedys skasowalam... zajrzalam na nie, kilka przeczytalam i az lezka w oku mi sie zakrecila, i tak mnie teraz za serce mocno sciska :( smutnooooo ehhh jak kiedys ladnie ze soba pisalismy a teraz nic z tego nie zostalo.... ehhhh narazie nie mam sily ich kasowac - moze jutro... nie bede na nie zagladac bo pewnie ryczalabym caly dzien... Na cholere sa tam te wiadomosci...?????????????? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Natalka,dokładnie.I ja wiem,że oni nie myślą w tym momencie sercem,ale słuchają kumpli,bo myślą,że to lepsi doradcy.Mój nie był wczoraj na imprezie,mimo że jego brat był i najlepsi(do tej pory)koledzy.Był za to z innym,na dodatek strasznie skumplował się z tym męskim szowinistą ;/ Ja też mam nadzieję,że oni wszyscy się opamiętają!!I przyjdą do nas :( Mogłabyś mi podać namiary do tej wróżki?Byłabym bardzo wdzięczna :)I jak ona pomaga?Przez sms,maila,czy jak?Ile kosztuje usługa? Co za cytaty :( ''Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu. '' ;( a piosenka na moje dzisiejsze dołowanie http://www.youtube.com/watch?v=h7NBNceRD6A dziewczynka ma bardzo ładny głos. Lona,dokładnie nie pisz tak.Ja tak mojemu napisałam jak ostatnio pisaliśmy i tylko się droczyliśmy ze sobą,bo on na to''Pff,ja też sobie jakąś znajdę,a w ogóle to idź sobie do tego lepszego''. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Madziulka :(( rozumiem Ciebie,bo ja oglądałam dzisiaj jego zdjęcia,na tel.mam filmik jak się wygłupiał nad jeziorem,kiedy pojechaliśmy w lipcu,no i się rozbeczałam :( na filmiku słychać jak mówię''Ty wariacie jeden'',a ja tęsknię za tym wariatem no ;( Wszystko tak bardzo boli. A może to jakiś znak z tymi wiadomościami na gg?heh,ja to zawsze się czegoś takiego dopatruję.Tak samo na imprezie spotkałam jego brata i to tak dziwnie,bo tak chodził i się rozglądał,wcześniej widziałam kolegów i też się rozglądali po lożach ,itd.i już sobie wkręciłam,że może dostali zadanie,żeby mnie sprawdzić :( heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Ooo,uwielbiam ten utwór :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaldus- ja tez od razu sobie pomyslalam ze to moze jakis znak, ehhh mam czasem takie glupie mysli... ale nie ma co... znak znakiem a rzeczywistosc rzeczywistoscia A ta twoja piosenka - slucham i rycze - taka smutna, ze wspomnienia za serce lapia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mnie korci zeby zaczac czytac te wiadomosci na gg, no ale musze sie powstrzymac... bo wiem ze zle to by sie skonczylo... za duzo wspomnien.... wrrr nie no trzeba sie wziac w garsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Madziulka,może naprawdę to jest jakiś znak.Wróciło archiwum gg,bo wróci to wszystko co jest między wami.oby tak było !! trzymam kciuki!:* Piosenka smutna,ale śliczna,no to niedziela na meega doły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Kladynko ona sie tu oglasza zadajesz jej 20 pytan i wplacasz na konto 5 zlotych ja sie odwazylam do niej napisac bo nie balam sie prawdy wiedzialam ze moge uzyskac odpowiedzi negatywne juz chyba z 80 pytan do niej wyslalam juz nawet polecilam Pania Aniele swoim znajomym ktorzy tez sie do nie przekonali...jej mail to anna_aniela65@wp.pl daj znac jak wrozba tylko cos mi sie wydaje ze ona w niedziele nei wrozy, dla przykladu moja kolezanka do niej pisala jakis czas temu bo nie byl apewna uczuc swojego ex to juz obecneego bo wrocili do siebie ale ona nie do konca mu ufa...i Pani Aniela jej odpisala ze na ta chwile jest ogromna uczucie ale w przeciagu pol roku nastapi konflikt a przy nim stoi piekna kobieta, i pisze ze karty wyraznie daja jej rade A ONE NIE OSZUKUJA ze ma o siebei bardzo zadbac bo tej innej nie dopuscic..a moja kolezanka faktycznie troche sie zaniedbala przytyla duzo i zwracala juz uwagi na make up...postanowila w tym wypadku zabrac sie za siebie juz od jutra..Pani Aniela serio pomaga...mi na przyklad napisala bym nie wykonywala teraz zadnych ruchow co do mojego ukochanego bo bede tylko na moja niekorzysc ze bedzie duzo lez i bolu ..ona jego dzialanie sklania ku pazdziernikowi..i mowi prawde bo ja planuje wyjazd na 3 miechy za granice zglosilam sie do opieki nad 26-letnim chlopakiem na wozku...moja mama zapytala o Swieta Bozego Narodzenia i Pani Aniela jej odpisala ze bardzo jej przykro ze nie lubi przekazywac przykrych wiadomosci ale to nie beda szczesliwe swieta bo kogos zabraknie beda lzy i tesknota..wiec potem sama zapytalam o Boze Narodzenie za granica i mi odpisuje ZE ZDECYDOWANIE TAK SWIETA SPEDZE ZA GRANICA I JEST PRZY MNIE JAKIS MEZCZYZNA:( czyli ten chory chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Kladynko wlasnie sie oglosila Aniela na forum na poprzedniej stronie 264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×