Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Właśnie wróciłam :) Oglądaliśmy sobie doktora Dolittle'a :) Było bardzo fajnie, jego mama zrobiła kanapeczki :) Szkoda, że dostałam gorączki :( chyba już nigdy nie wyzdrowieję :( Jego też coś bolał brzuch.. Zasnęłam przytulona do niego i było słodziutko:) Chyba idę się położyć, bo nie czuję się najlepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
może te kanapeczki były ze strychniną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
mogła spisać na straty albo jak zasnęłaś odtrutkę dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_________
żartuję przecież..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zgodze sie, ze moje niektore wypowiedzi byly niekoniecznie tolerancyjne, ale nic nie poradze, ze niektore tu udzielane rady podzialaly na mnie jak plachta na byka:P ja z moim sie dzis spotkalam i cala randka byla przespana:P bo on byl zmeczony po robocie a jak na niego popatrzylam spiacego to mi sie tez spac zachcialo i tak kimalismy przytuleni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jaja jak berety :( Nie lubiłam ich ale nawet wrogom nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna nowina ale takie jest życie nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastazja :* Agatko, no ja ide na tę imprezę, chociaż przez to co się dziś stało, zmieniłam do niej nastawienie :( idę bardziej pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegoo to takk bolii
Moj ma inna.Widzialam icgh na wlasne oczy.Szlismy ta sama ulica.Ale jakas calkiem nowa.Jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczeggo to tk boli
Jak mnie zoabczyltak sie zmieszal.Czerwony sie zrobil jak burak.Ona ma z 18 lat-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ;) ja też JEJ raczej współczuję ;) nie martw się kochana, zobacz ile wokół większych tragedii... a trzeba sie dźwigać ;) z każdej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten twój facet to twoja osobista wielka porażka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozi się z inną wiesz... może łykniesz aspirynę, jak dziewczynę, przyjaciółkę, no wiesz... tą od zdradzania sekretów jak to jest źle... jak chujowo i w ogóle beznadziejnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18-stka, mówisz ale nie każda ma dużo oleju w głowie wtedy, czasem przyjdzie wcześniej, czasem później trochę dojdzie ale wiesz... oceń sama hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego to tak bolli
Nie moge spac.Masakra.Ale dobrze ze mam juz to za soba. Ale gdyby on mnie zostawil dla ladniejszej.To ok.Ale ona jest brzydka nprawde. Moze on na wyglad nie patrzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×