Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość zalamana zrozpaczona
a i jeszcze powiedzial ze miedzy nami jest straszna chemia... ale co tylko tyle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :( tylko chemia... on ciebie nie kocha. on cię wykorzystuje :-/ tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
nie wiem mowil ze czuje cos ale ze nie wie co to.. ze mu sie podobam i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
mowil jeszcze ze moze naszemu szczesciu trzeba jakos pomoc... ale przeciez ja wiekszosc czasu sie staralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tam pierdolenie... facetów się nie słucha bo zawsze cisną ściemę albo coś koło tego :P ale rób jak uważasz. no ja nie wiem... podobno miało być koleżeństwo, miałaś z niego się wyleczyć a jemu pomóc. a jak teraz się na to zaopatrujesz? liczysz na to, że się w tobie zakocha? ja nie wiem, może i tak, co tu generalizować ale nie o to ci chodziło z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
wiem bo tak mialo by zwykle kolezenskie spotkania... i mowilam ze koniec z takimi rzeczami jak przy poprzednim spotkaniu ale to samo przyszlo. ja niczego nie robilam zeby go podrywac albo cos... powiedzialam ze znowu nawymysla mi ze cos sobie za duzo wyobrazilam i w ogole ale zeby uwazal bo teraz zadnego alko nie pijemy. a on ze wie i to jest swiadomie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana ;) co byśmy Ci nie powiedziały - wiesz swoje ;) więc przekonywanie Cię, że, że krowa nie zrobi Ci kakao nic nie da :) Rób jak uważasz - bylebyś tylko nie miała później wyrzutów sumienia "przeleciał mnie i zostawił". Myślę, że dla kobiety to najgorsze z upokorzeń. Pilnuj się i rób jak uważasz. Hm.. dlaczego to tak boli - ja już nic nie będę mówiła w Twojej kwestii.. po prostu wykończyłaś moją wenę. Kamilka, co u Ciebie? Asenatka? Nastka? Tak :D?? Ej nie mam czasu, żeby tu z Wami siedzieć ;( muszę się uuuuczyć :o buu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
nie dam sie przeleciec... wiem ze to wszytko jest niezle popaprane... wiem ze moga godnosc i honor upadla bardzo nisko ale nie do tego stopnia by mu sie oddac po przyjacielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co ty z nim robisz :( ja wiem, że ty tam po swojemu czujesz ale zobacz jak to wygląda z boku... on cię jeszcze omota wokół paluszka. jak będzie się dobierał to w pysk mu daj albo trzaśnij w ryj albo... takie gadanie to na nic. a potem się dziwić, że kolesie się upierają przy tym, że jak baba mówi nie to znaczy to mniej więcej tak. nie sądzę by to było zdrowe i czegokolwiek warte. swoją drogą to niezła łachudra z niego, nie sądzicie dziełchy? zostawić kogoś a potem jeszcze go dobijać swoimi smutkami. jedno co ci powiem... synek ma TUPET!!! Brunetko, ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
moje kolezanki tez mowia ze go po prostu nie da sie zrozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana >> nie popieram tego co robisz... zgadzam się z Agatą.. Agatko >> u mnie w miarę.. wczoraj zadzwonil, gadaliśmy normalnie. Na pewno nie odchodzę od zmysłów, nie szpieguję go i nie wysyłam głuchych telefonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana >> przeraziło mnie już to "mizianie po brzuszku", a co dopiero przytulanie i całowanie na łóżku :o ma co chce i w dodatku dwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
to jest chore wszystko wiem:( mozecie krzyczec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dlaczego? ja go rozumiem, ale nie pochwalam, ale też oceniam przez pryzmat sympatii do ciebie a nie jego, jak to zwykle bywa. nie chcę oceniać, ale forum po to jest. on korzysta, koi swoje zranione uczucia u ciebie. jak się pozbiera kopnie cię w dupę bo mu na to pozwolisz!!!! na wszystko mu pozwalasz, na łeb ci wlazł. ale masz prawo mieć złudzenia i nadzieje. jak każda z nas. z drugiej strony rozumiem. gdybym miała uwolnić swoje emocje, uczucia które są we mnie mogłabym zrobić równie wielką głupotę, ba! większą nawet. bo mi coś odjebało, chcę się pozbyć tej szajby, a jednak wpadam w nią jak w bagno!!! HELP!!! I need somebody! wychodzę i znowu wpadam, znowu wychodzę i znowu wpadam. nie chcę się zakochać, tfu tfu tfu. i to jeszcze bez powodów. i to tak, dżizys. HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
czasami mam wrazenie ze on sie pogubil w tym co czuje... ze ta fascynacja ta nowa przydusila uczucie do mnie ktore jakos probuje ise wygrzebac... takie glupie mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dklcazegoo to tak bolii
Powiedzialam iore sie za siebie i przestaje " tzn. staral sie juz nie myslec i zyc dalej".Od jutra biore sie za pokoj dla coreczki.To pozwoli ze nie bede tak myslec bo bede miala zajecie. To byl moj 3 facet.I nie moge uwierzyc ze bylam taka glupia i naiwna.Myslalam ze dam sie juz oszukac wiecej.NIESTETY.Ja nieucze sie na swoich bledach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no głupie nie przejmuj się, każda z nas ma głupie myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( każdy może zostać wykorzystany i oszukany, to ciężko przewidzieć. nikt tego przecież z góry nie zakłada. mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
wiem ze te przytulanie i calowanie nie powinno miec miejsca ale jednak bylo bo ciezko sie powstrzymac... aj tam jak zwykle musie sie wszsytko psuc i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
no tak... wszystko..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko się powstrzymać... widzisz sama czym to grozi. chyba jednak lepiej go od siebie zdystansować. tzn na pewno. niech cierpi sam! kurdę, należy mu się! tylko jak taki rak byłby odebrany hmm... nieważne zresztą. dyplomatycznie to trzeba być wyrachowanym... nie nie... hm. co chcesz z tym dalej robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa mój wczoraj napisał mi tak "czuję się źle, chyba chwyta mnie grypa, wyjdź sobie z koleżanką, ja się podkuruję". Wypad z koleżanką miałam już wcześniej zaplanowany (patrzcie jaki łaskawca, dał mi pozwolenie :P) więc oczywiście sobie poszłam. Dostałam kilka smsów "gdzie wychodzicie", "co planujecie", ale jako, że właśnie czytam sobie Dlaczego faceci kochają zołzy zastosowałam się do rad ;] odpisywałam jak znalazłam czas i oczywiście bardzo ogólnie. Dziś rano znów "kiedy wróciłaś" "gdzie balowałaś" bla bla bla. Odpowiedzi krótkie, bardzo ogólne.. Godzina 13, a on już pyta o której się zobaczymy :P Dla osób, które książki nie czytały - gorąco polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
bede czekac jeszcze na rozwoj wydarzen. niczego nie bede przyspieszac... nie bede go zapraszac do siebie kiedy nie ma wspollokatorki... a jak ona przyjechala to caly czas trzymal mnie za reke... ciezko sie powstrzymac przed przytuleniami i calusami... ale seks odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kończy się przytulanie a zaczyna seks? :P potem on Ci zdejmie bluzkę. potem jeszcze cos... ehh :P Boże keidy ja ostatnio ... :o ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×