Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość nothing else matters
witajcie :D :*:* co tam u Was sie dzieje ciekawego widze ze topik umiera xD ale to moze dobrze :) czasem tu zagladam i czytam ale za duzo do czytania nie ma.. co u mnie.. hmm wporzadku jak najbardziej a moze nawet lepiej niz wczesniej... mysle ze troche zrozumial.. i mysle tez ze ja troche "dojrzalam" nie czepiam sie o glupoty i jest ok :) buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nothing dobrze ze chociaz u Ciebie wszystko dobrze :) u mnie cisza spokoj, huston - masz racje, ze takie wlasnie myslenie pomaga, ostatnio gdy tylko zaczynam zbyt duzo o nim rozmyslac wmawianm sobie ze on na mnie nie zasluguje i sam bedzie jeszcze zalowal - i jest mi o dziwo lzej... ;) ja tez tu czesto zagladam, w zasadzie to codziennie ;) ale nie mam za wiele do powiedzenia, no i Wy dziewczynki tez nie za czesto sie odzywacie :p no ale racja, to ze temat przygasa to znak ze z nami nieco lepiej.. :) buziaczki dla Was ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie juz 3 dzien jest ciezko... nie wiem czemu taki dol mnie zlapal.. codziennie teraz placze, duzo mysle wspominam.. minelo 3msc i tydz i wiecie co..mimo ze sama sboie zaprzeczam chcialabym zeby wrocil.. zeby napisal a on nic.. czy naprawde tak poprotu mogl przestac kochac? czy juz zapomnial.. jej jak mi ciezko nigdy sie jzu nie zakocham.. tak czuje bo chcialabym bardzo kochAC ALE WIEM ZE NIE POTRAFILABYM SPOJRZEC NA INNEGO wiem to ..:( tak mi zle... kiedy ten bol minie? czy w ogole minie? myslalam ze po 3 msc bedzie juz dobrze..ale wcale nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawil nie wroci
ostatnio bylo zle, bardzo zle. czemu? bo mila kiepski okres w zyciu i wyzywalam sie naim, puszczalam fochy, klocilam sie. zaczelo wychodzic na prosta. ale on nie wytrzymal, odszedlw niedziele, powiedzial ze ma dosc , ze jest zmeczony i ze to koniec. wiem ze nie wroci bo i do czego? do kiepskiej dziewczyny? nie ma po co. zle mi bardzo, bo kochalam, kocham, ostatnio kiepsko to okazywalam. zepsulam fajny zwiazek, swoimi humorami. nie wroci nie odezwie sie, a ja musze zyc dalej,jest ciezko bo mam poczucie ze to ja to zepsulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nic nie piszą
bo boją się powiedzieć, że jesteście już nudne jak fflaki z ojelem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah ja tak naprawde tez chcialabym zeby wrocil, nadal mi na nim zalezy - to sie nie zmienilo... ale chce jakos sie z tym uporac a takie myslenie naprawde pomaga.. 3 miesiace to niewiele - u mnie minelo juz 8 miesiecy a u mnie niewiele sie zmienilo, poza nastawieniem, a takich dolkow jak ten Twoj mialam miliony... ehhh ale trzeba wierzyc ze wszystko sie jakos ulozyc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja... kiedys nie mozna bylo nadazyc z czytaniem ;) ja tez nawet za bardzo nie odczuwam atmosfery swiat, tyle tylko ze przez ostatnie dni w pracy nic nie robie.. ot roznica ;) no i gdy dzis wracalam do domu troche sentymentalnych mysli wkradlo sie w moja glowe, no ale od razu staralam sie te wszystkie smute mysli logicznie zwalczac ;) Mam nadzieje ze w nowym roku wszystkie wspomnienia ze starego zostana zapomniane i wszystko bedzie sie ukladalo od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Z okazji zblizajacych sie Swiąt zycze Wam wszystkim duzo spokoju i radosci, odpoczynku od codziennego pospiechu i wszelkich zmartwien, aby w tym czasie wszystko wokolo promieniowalo szczesciem :) Wesołych Swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wpadam by życzyć Wam udanych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! P.S. Nie narzekajcie, że nie narzekacie, to bez sensu :) Cieszmy się z każdej dobrej chwili. Przecież nie od dziś wiadomo, że życie jest popierdzielone jak paczka gwoździ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świat Kochane :* dużo uśmiechu malo zmartwien wiecej radości :)oby za rok nasze świeta były lepsze. :) a sobie życze wiecej cierpliwości :) Tak!:D dobrze że żyjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki przepraszam ze dzis ale wczoraj nie mialam jak napisac Ja rowniez zycze wam Zdrowych Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia,by wszystkie nasze smutki,zmartwienia znikly.Zycze spelnienia w milosci i w sprawach zawodowych . Buziaki kochane gorace dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
Tak! dobrze że żyjesz Huston! jutro mogę umrzeź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a w ogole co u Was slychac?? Jak Wam minęły swieta?? Ja nawet wytrwalam w pozytywnym nastroju ;) nie bylo tak zle jak myslalam ;) A juz niedlugo sylwester...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula u mnie po staremu.. smsa z zyczeniami od bylego nie dostalam..minelo grubo ponad 3 msc i nie widze juz nadziei... przykro torche ale z 2giej stro chyba sie podnosze... Dziwny ten swiat..to jak wszystko sie uklada...nie wiem czy kiedys jeszcze bede czula to szczescie co kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u mnie?:> hmm chyba postępy ze sobą :) wiec Święta minęły :) był w porządku samotności nie odczułam i bardzo mnie to cieszy :) może w końcu polubie te świeta :) jeszcze musze przeżyć sylwester i chyba czas zacząć nowe stare zycie :) hm postępy dlatego ze mój ma jakaś pannę co mnie zabolało bardzo ale powoli dopuszczam do siebie tą myśl :) sylwestra spędza pewnie razem wiec dlatego musze to jeszcze przeżyć. ogólnie sie odcięłam od tamtego towarzystwa . nie rozmawiam z nikim co mi o nim przypomina. do kuzynek jego sie nie odzywam, do kolegów wcale. doszłam do wniosku ze każda "nowinka" o nim sprawiała ze nie zapominałam wręcz przeciwnie pamiętałam jeszcze więcej. wiec dlatego tak postanowiłam, siostry jego wiedza o tym ze sie odcięłam dla mojego dobra. i juz jakis czas mam spokój moge spokojnie oddychać. chyba na prawd tego potrzebowałam., a poza tym co u mnie ?:) hm wolne od uczelni w związku z czym czas poświecam na uzupełnienie braków w szkole zeby po świetach było mniej przed sesją . mam nadzieje ze nowy rok zmieni moja postawe do niego do życia. do wolności. tak nie umieraj!:D bo co my zrobimy bez Ciebie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze sie z dna:) ty chociaz zyczenia dostalaś :D hehe. ale moze i masz racje . widac kazda musi na to poczekać i pojawi sie taki ktos :) a moze to Twoja druga połówka bedzie :) i chyba traktuje Cie całkiem powaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah aj na wet na urodziny nie dostałam wiec co mówic o swietach. 3 miesiace to sporo ale chyba kazda z nas sama wie ile jej potrzeba czasu. skoro sama mówisz ze jest dobrze to potem bedzie juz tylko lepiej :) ydaje m isie ze nowy rok to czas który powinnyśmy traktowac jako szanse dla siebie na coś nowego. na chyba odrodzenie sie jak feniks z popiołów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah ja tez nie dostalam smsa z zyczeniami - nie liczylam na to ale nie powiem, bylby to mily gest, ale w sumie to chyba dobrze ze nie dostalam zadnych zyczen bo znowu zastanawialabym sie dlaczego je wyslal itp itd i tak w kolko;) wiec lepiej ze nie bylo nic ;) I nie martw sie - to szczescie poczujesz jeszcze napewno, tylko musi minac jeszcze troche czasu :) Podnosze sie z dna bardzo ladnie mu odpisalas, tak obojetnie ;) dobrze mu tak.. no i mam nadzieje ze ten 'nowy' okaze sie tym jedynym, zaslugujesz na kogos komu bedzie na Tobie zalezalo i kto bedzie zabiegal o Twoje uczucia a nie na odwrot :) Huston ciesze sie ze i Tobie swieta minely pozytywnie, to chyba dobry znak :) dobrze ze odcielas sie od wszelkich wspomnien, badz co badz jakiekolwiek informacje o bylych przedluzaja nasze cierpienia, jest tyle spraw na ktorych warto sie skupic, a ich i wspomnienia.. - najlepiej zamknac w pudelku i wyrzucic kluczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to u mnie ostatnio takze jest nieco wiecej pozytywnego nastawienia... Te ostatnie miesiace to cenne doswiadczenie... Juz wiecej nie popelnie tych samych bledow.. A nowy rok... mysle ze to dobry moment zeby zapomniec o tym co bylo i zaczac wszystko od nowa, bez wspominania, bez odliczania ile to juz miesiecy minelo... Moze to czas zeby otworzyc sie na ludzi i zaczac zyc.. W koncu wszystke zaslugujemy na szczescie i nie mozemy same pozbawiac sie szansy na nie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula tez jestem tego samego zdania. nie liczyc nie patrzeć i nie cofać sie o tyłu :) dobrze że w ten sposób na to patrzysz. Tobie sie już nalezy :) pozytywne myślęnie pomaga a nie dołowanie sie. w końcu los sie kiedyś do nas uśmiechnie :) "coś sie konczy zaczyna coś ...":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dostalam dzis ladniutkie zyczenia noworoczne i tak sobie pomyslalam ze te zyczenia powinny znalezc sie tutaj, ze tego powinnysmy sobie wszystkie zyczyc :) .*,.*,SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2011 ROKU .*,.*, Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje. Zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata. ,*).*) Jutro zapewne nie bede miala kiedy, wiec juz dzis, zycze Wam wszystkim Kochane (i sobie rozwniez :) ) abysmy wraz ze starym rokiem zostawily za soba wszystkie smutki i zmartwienia, aby ten Nowy Rok zaskoczyl nas juz pierwszego dnia, abysmy z pelnym optymizmem mogly spogladac w przyszlosc i aby kazda z Nas odnalazla w nowym roku te iskierke szczescia, ktora pozwoli nam cieszyc sie kazda chwila.. :) ...no i oczywiscie spelnienia w milosci ;) Buziaczki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina1666
Dziewczyny mam takie pytanko.Mój facet też nieraz mówił,że już nie może ze mną wytrzymać ,że musimy dać sobie czas i chyba na poważnie chce ze mną zerwać-tak czuję,to już nie to samo.Jakie był u Was sygnały,że On chce odejść,bo ciężko mi by było przeczytać te 338 stron,więc jak możecie to odpowiedzcie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda z nas czuje jak sie ta druga osoba oddala. mniej kontaktu obojetnośc i ta bezsilnosc ze nic od Ciebie nie zalezy bo tak na prawde nic nie mozesz zrobić. to sie samoistnie dzieje. wyjścia sa dwa albo odpuszczasz troche niech widzi ze Cie traci albo dalej sie starasz . ale to drugie traktuja jako pułkapke ze tak powiem a to pierwsze daje szanse na przebudzenie że nie nalezysz do niego na zawsze że masz swój świat a nie klapki na oczach i tylko on i on..ze jak godzine nie odpisujesz na smsa yo znaczy ze masz coś do robienia a nie czekasz tylko jak sie odezwie. nowy rok to czas na zmiany. moze zmiany na lepsze. moze warto pomyślec porozmawiac z nim o tym że cos nie tak. czasem pomaga ale u w naszych przypadkach rzadko kiedy. oni to traktuja na przmus a po drugie nie lubia o tym gadac. powodzenia życze :) i nie atakuj go tysiącem smsów :] nic nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula piekne życzenia. Tobie tez życze i Wam wszystkim kochane. spełnienia marzeń lepszego roku. i czasu dla siebie. abyście pamietały tylko dobre chwile. a zle w nowym roku was omijały. aby ten czas przez ktry przechodzimy z ostatnią minutą starego roku minąl odszedł w niepamieć a zaczał sie ten lepszy :). ten w kórym odzyskamy utracone ja zyskamy kogoś kto trakuje powaznie nas i nasze uczucia. aby było mniej problemów a wiecej drzwi otwartych :)/ jutro warto pamietać o sobie i o sobie myśleć nie o nich. trzeba ie dobrze bawić i pamietać o tym że to oni stracili nie my :) życze wam kochane wspaniaej zabawy i szampańskiego humoruu :)) bo nie wiem czy tu jutro zajrze :) ;**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes.
Wpadam z Życzeniami Noworocznymi. Aby ten katastroficzny rok się na pewno już skończył. I aby każda z nas znalazła nie gdzie indziej a w sobie tą jedną prawdziwą miłość Polibiaki :*** Świętujmy! Czas jeszcze będzie dla nas łaskawy :) http://www.youtube.com/watch?v=FIq49EI2lz8 Ja w chorobie przestrasznej ale muszę się pojawić i drinka wypić za ten paszkwilowy rok... choć urokliwy momentami ;) Na samo wspomnienie od czego to się zaczęło to wszystko, te kaczki, te katastrofy, choroby, rozstania... Wychodzi na to, że to moja wina :) Spoko. Muszę to przełknąć zatem namawiam Was dziś na jednego kielicha ze mną w toaście za tą prawdziwą miłość :) !!!!!!!!! Ja wypiję, znajomi pewnie nie zrozumieją do kogo toast a to będzie do was :*** trzymajcie się i tak trzymajcie... nie żalcie się ;) zaglądajcie jak najrzadziej hehe :) I przyznam się jeszcze, że ryczałam dziś z bólu (świeża grypa po długiej anginie) i na bank czegoś jeszcze (niedowład umysłowy?). Zmarmeladziałam i szlochałam 3 godziny. I tak jakbym miała powiedzieć dlaczego to... to było by świętokradztwo ;) . Pomyślności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) co u Was?? jak rozpoczelyscie nowy rok?? - chyba dobrze bo zadna juz tu nie zaglada.. ;) chyba powinysmy stworzyc jakas alternatywe dla tego topiku... moze jakis nowy temat na ktorym bedziemy mogly porozmwiac - zeby nie bylo ze pojawiamy sie tu tylko gdy chcemy ponarzekac o bylych hihi ;)... albo zmiana hmm formy obecnego tematu ;) buziaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane :) podonosze sie z dna :) to Ty widze szalejsz :D haha :D masz racje każdej jesto cos dobrego pisane tylko każda musi na to wszystko poczekać :) sama sie teraz przekonałaś że jak Cie był zobaczy odstrojoną to o d razu zmieniłzdanie wiec wniosek bo nie docenił Cie wczęsniej :) trudno teraz chyba pozamiatane juz :D Madziula hmm nowy rok normalnie moze bedzie lepszy :D na razie sie wczuwam w to ze bede o rok starsza :D nie piszemy bo nie chcemy zamulać :D pewnie dlatego:) u mnie wszystko w porzadku myśle bo myśle mniej juz tęsknie tylko to jest noralny stan rzeczy że go nie ma :) nadzieja na to ze kiedys pożałuje!!!:D:D:D ha! ale nie o tym mowa :) przygotowuje sie do sesji mam sporo nauki dużo pracy wiec mam zajecie :) a u Ciebie co tam ?:>:) i u reszty :?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem w trakcie sesji, a teraz chwila wolnego wiec skupiam sie na pisaniu pracy licencjackiej bo mam ogromne zaleglosci ;) W poniedzialek czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy - nowej - mam nadzieje ze przejde ja pozytywnie ;) trzymajcie kciuki ;) a wiec u mnie troche sie dzieje, mam o czym myslec ;) stary rok zakonczylam bardzo intensywnie ;) wiec w nowym jest co wspominac, bylo wesolo i inaczej niz co roku :) mam nadzieje ze ten rok bedzie juz tylko lepiej hmm nie moze byc inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×