Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Niby 7 ale to niektóre nie były za miłe i wogole...no różnie to bywało ale jaki kontakt jak mu napisałam esa co tam u niego to nie odpisał a jak zaczełam pisac tak jak bym sie baaardzo nażucała to odpisał...juz nic nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego pani: juz jest ok? ale jak Ty to za wczesnie interpretujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
nie wytrzymalam musialam do niego napisac i tydzien milczenia szlag trafil on juz nie wroci... znowu placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editha - pytasz o mnie czy o siebie? Myślę że u mnie jest na dobrej drodze - on był wręcz szarmancki podczas rozmowy, jakby wrócił z dalekiej podróży. ;] A u Ciebie myślę że też zaczęłaś dobrze działać i chyba go to ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego pani, a co myslisz konkretnie o tym jego ostatnim smsie, ze nie wiem , bo moze jeszcze za wczesnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego pani, Twoj czekal az sie odezwiesz pierwsza, ale na pewno juz tez go kusilo, zeby sie do Ciebie odezwac, na sto procent bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
ze ma inna ze jeszcze ma czelnosc obnosic sie z tym.. ze mnie rani... on ze nie ma innej ze to oznacza co innego ale nie wierze.. taki opis jest jednoznaczny... to byla klotnia nie rozmowa... ale wiem ze wszstko skonczone i co z tego jak chce zeby wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editha - wg mnie są dwie interpretacje: 1.ochłonęłaś po tym że Cię zostawił 2.ochłonęłaś po swoich wątpliwościach wg mnei nawet jak miał na myśli pierwszą interpretacje to sprawa jest do wygrania jak nie będziesz go błagać (Boże jak łatwo doradzać innym :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana, a on Ci powiedział wprost że to koniec? Może powiedz żeby się zastanowił bo po podjęciu przez niego decyzji nie będzie odwrotu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy go ruszylo- ja pierwsza napisal smsa, co prawda po 4 dniach, ale jednak ja. On tez jest bardzo mily i grzecznie odpisuje, ale nie rozumiem jeszcze na jakiej zasadzie to u niego dziala. I dlateg oCiebie pytam jak mam to interpretowac, ze moze jeszcze za wczesnie i ze sam nie wie czy chce sie spotkac ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego pani raczej to pierwsze, bo po jakich moich watpliwosciach mialam ochlonac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkajcie się. bądź uprzejma.ale nie obiecuj sobie wiele. jak on będize mowił coś co wskazywałoby że to koniec, nie pokazuj że Cię to rusza. nie płacz i nie rób scen - sama też nie będę robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
pytalam sie czy kiedykolwiek bedziemy jeszcze razem odp - nie to co mam jeszcze... napisalam ze bedzie zalowal a on ze moze juz zaluje spytalam o co chodzi a on ze bo moze on zakocha sie w kims innym a ktos go zostawi czyli tak jak mnie a ja mialam nadzieje glupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkajcie się. bądź uprzejma.ale nie obiecuj sobie wiele. jak on będize mowił coś co wskazywałoby że to koniec, nie pokazuj że Cię to rusza. nie płacz i nie rób scen - sama też nie będę robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editha.. nie wiem ... ja chyba bym nie wytrzymała i bym zapytała. ale nie znam złotego środka.. jak to powiedziała Tak. każdy przypadek jest inny. Możesz spróbować flirtować żeby poczuł motylki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastazja, wg mnie ze strony chłopaka Załamanej, to GLUPIE GIERKI i zostawienie sobie furtki. Wg mnie jakby dostał kopa to przestałby się Tobą, Załamana bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
ja tez nie rozumiem tylko wiem ze to skonczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
boli bardzo mnie to wszystko... znowu bede rozpaczac a juz bylo w miare ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mnie tak koleś wkurzył to bym mu na odchodne powiedziała że ma nadzieję że mój następny chłopak będzie lepszy w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zalamana, jak on tak jawnie pisze to chyba bez sensu ... moglby chociaz byc milszy dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana... dalas się sprowokować opisem na gg... wykasuj to cholerne gg. jak bedzie chcial zagadać to sam to zrobi. ale musi minąć dużo czasu. myślę że z 3 miesiące :o im więcej piszemy tym słabsze jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana teraz musisz sie wziac w grasc, skoro on tak sie zachowal to nie jest wart Ciebie i tyle!! zapamietaj te slowa i powtarzaj je sobie rano i wieczorem w lazience przed lustrem!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
myslalam ze moja historia potoczy sie dobrze a schodzi na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×