Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość DLACZEGGO TO TTAAAK BOLII
a MI DZIS JEST STRASZNIE zle i smutno.Nie radze sobie z rozstaniem.Jestem ciagle sama z dzieckiem.Nie mam nawet z kim pogadac.Nie mamy ze soba zadnego kontaktu.Nie spodziewalamsie za tak to bede przezywac nasze rozstanie ze bedzie mi tak ciezko.Ja wiem ze my nigdy juz do siebie niewrocimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego to tak boli----masz nas nie smuć sie nam możesz się wyżalić ja naprawde wiem co czujesz bo dokładnie tydzien temu strasznie cierpiałam jak nigdy w życiu nie wiedziałam ze mozna tak cierpiec... pomysl ze lepiej ze nie jestes z nim bo on jest nieodpowiedzialny przecież pisałas ze nie dał ci miłosci ja wieże ze czeka na ciebie ktos lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLACZEGGO TO TTAAAK BOLII
Nie mam rodzicow.Mieszkam z corka sama.Mialam znajomych, raczej znajomi mojego.Jak bylismy razem to czesto do nas przychodzili.A teraz odkad sie rozstalismy kontakty sie urwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlacyegoo to tak boolii
Ja powoli wariuje.Nie potrafie sie na nicyzm skupic.Siedye sama w domu.Corka juz spi a ja siedze i niewiem co mam ze soba zrobic.Czemu to tak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez mi nalej
Bo życie jest brutalne, nawet czasem życie w dwójkę. Trzymaj się kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila rozmawialismy przez tel ale rozmowa była taka niby normalna ale nie taka uczuciowa jak zawsze dzis pomagał w remoncie wiec zmeczony i to jedyne co go uspokaja mowi ze mnie kocha ze bedzie wszystko dobrze ale ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tydzien taki trudny był i moze z tad takie dołki łapie ...teraz musimy oboje sie starac zeby wszystko było dobrze jutro mamy sie widzieć mam nadzieje ze tak będzie ubiorę sie jakoś wyjątkowo sexi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegggo to tak boolii
u mnie bez zmian.Cisza dalej trwa.A dzis mam najgorszy dzien po rotstaniu.Moj byly M.dzis zapewne pije.Koledzy przyjechali na swieta do polski i siedza teraz w piwnicy i pija.Na swieta ide do rodziny dzs ciotka dzwonila i zaprosila nas na niedziele.beda sie pytac o M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×