Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

dlaczego to tak boli -- wiem ze jest ci ciezko ale on jest nieodpowiedzialny nie warto przez niego sie smucic i płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegggo to tak boolii
Niewidzoalam ze tak bede przezwac nasze rozstanie ze bedzie mi tak ciezko bez niego.Tak pusto w domu.A zwasze sie krzatal gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde rozstanie boli ja tez zawsze cierpiałam ale nigdy tak jak tydzien temu ...tylko ze mi było łatwo bo zaraz po rozstaniu pojechałam do przyjaciółki i obie sobie popłakałysmy poprostu miałam kogos kto mnie pocieszał a to wazne zeby miec taka osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegggo to tak boolii
Moj dzwonil do mnie az 4 razy.Mialam wylaczony tel. bo sie ladowal i teraz wlaczlam.Czego on chce odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegggo to tak boolii
To glupie ale jak zobaczlam ze dzwonil to sie cala trzesez nerwow.Boje sie odebrac tel. bo niewiem co chce powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonił a o której godz ostatnie połączenie dawno? moze teraz jeszcze spróbuje sie z toba skontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegggo to tak boolii
o 23 az 4 polaczenia.Ale wylaczylam tel. boje sie niewiem czego chce .Nie chce sie na noc denerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
dalej czytam wasz topik. naprawde chcialabym, zeby kazdej z was sie wszystko poukladalo ale kilku pan nie rozumiem. ani ciebie brunetko - zachowujecie sie z tym twoim J. jak zuraw i czapla. a pani dlaczego to tak boli tez sama nie wie czego chce. on sie nie odzywa-zle, odzywa sie, to sobie zadaje pytanie: czego on chce? zreszta zastanow sie, czy ze strachu przed samotnoscia chcesz byc z facetem, ktory pije z kumplami po jakis piwnicach czy gdzie tam. przeczytaj to i poczuj jak to absurdalnie brzmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegggo to tak boolii
Niewiem czy dzis pije.Owszem chodzil do kolegow nie raz na piwko.A piwnica+ tam maja swoja silownie i miejsce spotkan y kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegggo to tak boolii
tzlko po co az 4 razy dzwonil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanów sie co jest lepsze to ze wyłączyłas tel czy to ze zastanawiasz sie co chcial? a czemu nie napiszesz wprost chciałes cos? bo chyba nie mamy juz o czym rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegggo to tak boolii
nie chce sie na noc denewrwowac.dlatego wylaczylam tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
dlaczego.. >> jak bedziesz tak sie zachowywala, to to sie bedzie za Toba ciagnelo jak za przeproszeniem smrod po gaciach.. zalatw z nim raz na zawsze cos, ustal, albo sie wprowadza i sie ogarnia albo nie i niech Ci nie zawraca glowy! chocby dla wlasnego zdrowia psychicznego to zrob. Nawet jakby mial wiecej sie nie odezwac-przynajmniej bedziesz wiedziala, na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegggo to tak boolii
Napisalam sms.I co telefon ma wylaczony.I z nim tak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana dzis juz o tym nie mysl i idz spac ... włączy telto jutro ci napisze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczegggo to tak boolii
widac sie stesknil.juz 2 dzien sie niewidzielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę nie wiemy powodu dla którego szukał kontaktu moze znowu cie kolejny raz rozczarowac wiec nie zastanawiaj sie nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeko dziękuję, bardzo lubię Kazika :D ale zanim zadedykujesz posłuchaj o czym śpiewa :) może swojemu chłopakowi podeślij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja po prostu nie moge. Chyba zaraz mu napisze, ze jest pieprzonym egoista i , ze wychodzi na to, ze ma mnie gdzies. (bo sie nadal nie odzywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ci doradzic a mozesz mi przypomniec jak to sie stało ze sie tyle dni nie odzywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee, odzywamy sie:) ale dzisiaj jakos tak nie bardzo, a ja bym mu chciala napisac, zeby to w sobie zmienil, a on mi pewnie powie, ze nie, i ja sama nie wiem. Tak ciezko z nim dojsc do czegokolwiek, ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×