Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość czekolada_________
zresztą nieważne czy mieliście, nie mój biznes pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego to tak boli.
Moj olalmnie juz konkretnie.dzis zero konatktu ani zmojej stronyy ani z jego.Choc mam ochote wziasc telefon i zadzwonic.Ale po co? W liscie co mu dalam napisalam wszystko.Czy go przeczytal i co z tym zrobi to niewiem. Dlamnie to zwykly tchorz ktory nawet nie potrafi powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego to tak boli.
Ile czlowiek tak naprawde potrzebuje czasu zeby sobie przemyslec.Tydz. 2 tyg. miesiac???????? Nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego to tak boli.
ale jak tak mozna po 10 miesiacach zwiazku sie zachowac.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 miesięcy to jest śmiesznie mało... zwłaszcza dla kogoś kto ma już dziecko i mysli poważnie o rodzinie. To nawet nie jest rok... Poza tym chciałaś normalna rodzine dla córki a chceszbyć z kimś kto ma problemy z alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałam mojego (przez sms) jak to między nami jest. Jakie są nasze relacje. Odpowiedział, że wszystko w moich rękach i to jaką podejmę decyzję. Ja zapytałam, czy w takim razie teraz jestem wolna. On na to, czy próbuję uciszyć sumienie, czy coś z kimś zaszło. Ja, że nie, po prostu chciałam wiedzieć. On mi na to, że ciężko mu w to uwierzyć, bo nie rozumie pytania, ale pozostaje mu wierzyć w moje słowa. O 20 przyjedzie na chwilę. Zamierzam ostatecznie się dowiedzieć czego on ode mnie oczekuje. Że będę go adorować i o niego zabiegać? Niech zapomni! Zdenerwował mnie :( Jak można czegoś takiego wymagać od kobiety? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dllaczegioo to taak bolii
WCZESNIEJ NIE PIL.CZasami jakies piwko wieczorem.Ale od tego roku zaczelo sie picie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
można jeśli mu sie na to pozwoli Nastka, również pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
Brunia, sama napisałaś post wcześniej że to jest zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łe, ale wkur.wia mnie to jak się zachowuje. Stara się mnie trzymać w garści. Gdy pyta gdzie byłam, a ja odmawiam odpowiedzi, mówi, że "skoro tak, to z mojej strony też tak będzie" No kur.wa! Co go to obchodzi ? :/ Albo ze mną jest i jest dla mnie dobry, albo nie, niech sobie odstawia takie sceny jak teraz, ale niech nie wymaga wierności :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
no to fajnie sie bawicie, ciekawe czyim kosztem, bo chyba nie Twoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
przecież miałaś plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada__________
spoko zaraz ci to ktoś wyjaśni, będzie pani zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pytanie co nas w tym momencie łączy odpowiedział "Wszystko teraz w Twoich rękach:) i od tego kiedy podejmiesz decyzję:)". Na pytanie czy jestem wolna "Uciszasz w tym momencie sumienie?" następnie "A mnie się wydaje zupełnie inaczej, ale jeżeli chcesz uspokoić sumienie to ok" (co to za OK????). I twierdzi,że mi odpowiedział czy jesteśmy razem czy nie. No litooooości!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ty musisz miec okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_____________
chyba rujke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dllaczego to takboli
U mnie juz wszystko jasne.Zadzwonilam do niego i spytalam sie kiedy przyjdzie po reszte swoich rzeczy.I dodalam ze zachowal sie jak gowniarz i tchorz bo niemiales odwagi powiedziec mi ze to koniec"Nic nie odpowiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_____________
nie martw sie, jutro zadzwoni albo zapuka o 17 w okienko i powie że przyjdzie o 18 narąbać ci drewna, ty nam napiszesz że go nie wpuścisz i że to koniec, potem pójdziesz na niego czekać, a on nie przyjdzie , ty do niego zadzwonisz i zapytasz: jak tak można? a pojutrze da capo al fine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, ja nie wiem, ale oni naprawde sa chyba z Marsa. Dlaczego to tak boli... ale beznadziejny ten Twoj chlop, mysle jednak, ze Ty tez bez winy nie jestes, za bardzo wrzeszczysz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dllaczego to takboli
to jest definitywny koniec.Ja juz powiedzialam.POwrotu juz niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_____________
załóż sie o tysiaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego to tak boli - przecież Wy się nie kochacie więc po co te nerwy... bo o miłości ani razu nie wspomianiałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dllaczego to takboli
I tak nie licze ze mi kase jakas odda.Bo to kawal huja i zlodzieja. Dzis widziaalm go w miescie i szedl z dziewczyna( swoja nowa) tzn. byli ze soba jakis czas.Rozstali sie jakos miesiac przed tym jakmnie poznal.Ona ma samochod.A i identycznie mnie potraktowal jak ja wczesniej.Dodam ze facet ma 26 lat a ona 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×