Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Ale co w tym złego? No chyba, ze nie chcecie tylko siedziec przytuleni:P Moze powied, ze milo byloby sie spotkac i pobyc troche sam na sam :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka to obie dzis pijemy hehe dziewczynki oczywiscie wypije za was brunetka podobna sytuacjia bo ja na piwo ide i bede na przeciwko pracy mojego i powiedział ze jak bede w poblizu to sie mozemy zobaczyc hehe jaki łaskamy moj "pan " hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaaczego too tak bolii
Ale was zazdroszcze ze gdzies wychodzicie.Jak ja bym chciala tez gdzies wyskoczyc.Oderwac sie od tego wszystkiego.Ale nie mam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego - Rozumiem Cię. dlatego powinnaś pójść jutro do rodziny. Zobaczysz będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:-) Co u Was?? U mnie spokojnie, przygotowuje się do świąt. Dostałam dzisiaj smsa z zyczeniami od M- to miłe.Az mi sie wierzyc niechce, ze mozna byc takim dwulicowym:-( ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego---> a do ciebie kochana ma szansę coś dotrzeć? on się chyba boi wiązać na poważnie. widzisz, ograniczenia itd. on by chciał z koleżkami się ciągle bawić. nie widzi mi się to. potrzebujesz kogoś co się już wyszalał albo umie pogodzić te dwie rzeczy, jak obowiązki i relaksowanie się na imprezach :o pomyśl kochana czego ty od niego wymagasz? napisz nam to. może będziemy w stanie ciebie bardziej zrozumieć, bo ja nie mam pojęcia czego ty od niego chcesz. asenatka---> :D parapsychologia się wkrada w codzienne życie :D Nasti---> wszędzie ale u nas to już załamka :) wszyscy mówią, że tylko u nas jest to aż tak silnym zjawiskiem :( polecają wyjeżdżać w większe miasta, gdzie trzeba walczyć ale ma się szansę. a tu? pfff. zapytają ktoś ty i od kogo? pfff. Mój problem jest jeszcze taki... że w wielu dziedzinach jestem dobra, ale żadna z nich nie jest dominująca. Czyli mogę robić wszystko a zarazem nic. No i właśnie stoję w miejscu :) To tylko moja ocena ale myślę, że lepsze wspólne milczenie niż wojny o rozmowy. Myślę, że nie przesadzasz, dobrze to rozumiem ale jeśli on jest całkowicie innego zdania, to potrzebny jest kompromis. No nie ma lekko. Trzeba sobie ustępować czasem. Żeby było dobrze. Trzeba być też dobrej wiary. Nie truć swoich myśli najgorszymi scenariuszami. Może być inaczej niż sobie wyobrażamy. Zresztą kobity często histeryzują :) Ja to już w ogóle :P Nie przejmuj się Nastazjo. "Będzie dobrze tylko trzeba w to uwierzyć. " --- z mojej ulubionej piosenki Basa :), polecam ostatnią zwrotkę :) :**** http://www.youtube.com/watch?v=WLq9oEK_dyQ&feature=related Jego Pani Żadne przegięcie. Z której strony? Nie pisz jakbyś była niemile widziana!!! Przecież jesteście parą. Na kawusię wpaść nie można? :) Zobaczyć mordkę za którą się tęskni? Ej, no:) Dlaczego ty tak o tym rozmyślasz w takiej kategorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaaczego too tak bolii
Tak tylko napewno beda sie pytac O M. Nikt oprocz mojej siostry z rodziny niewie ze sie rozstalismy.I co ja mam im mowic.Rozstalismy sie.Nie cche juz sluchac jakis uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaaczego too tak bolii
Ja wiem ze on jeszcze sie nie wyszalal.Ale po co bawil sie w rodzine jak do tego nie dorosl.mieszkalismy razem ok.5 miesiecy. Zeby on zrozumial co jest dla niego wazne.Czy koledzy i ciagle imprezy czy my nas zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym poszła na %, ale zjebałam bo nie nosiłam telefonu przy dupie. Ot! Może jeszcze nic straconego i też popiję sobie... Do środy czasu jak malasu :D Ej, ja wam eseje będę pisać to stówa będzie jak w banku :P Bawcie się wyśmienicie!!! Mamy powody do radości !!!! Jesteśmy przecież wspaniałe :D i lubimy się dobrze bawić ;) Wiosna, zmartwychwstanie... Alleluja!!! hehehe :D Dzięki, mam przez was wypieki na twarzy :) i się w monitor śmieję :) http://www.youtube.com/watch?v=EHJ2eCUbNEk&feature=PlayList&p=B123C250156291E5&playnext_from=PL&index=13 ... bas podkręcę ;) idę szaleć, mam parkiet w pokoju hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaaczego too tak bolii
I co po 18 a jego nie ma.Nawet nie raczy zadzwonic ani napisac ze go niebedzie.Koniec tej zabawy.Mam juz tego dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehehe :D Agata popieram! Dlaczego to tak boli - przeczytaj codziennie swoje wpisy :D a my Ci codziennie mówimy : Daj sobie z nim spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaaczego too tak bolii
Ja z nim sama sie nie kontaktuje od czawrtku.NIe pisze nie dzwonie.To on sam mnie dzis zaczepil i co mialam uciekac przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale nie dziwić się, że zachował się JAK ZWYKLE. i mówić codziennie że teraz to już naprawdę koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×