Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamatusi34

bardzo sucha skóra u dziecka jaki krem lub balsam macie wypróbowany proszę o rad

Polecane posty

Gość Sara

Ja zdecydowanie polecam Ci firmę atoperal, maja linie specjlna dla maluchów z bardzo sucha allbo nawet atopową skora i ja mam od nich kilka praoduktow i do mycia dziecka i do późniejszego dodatkowego nawilżenia po kąpieli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jikin

Jest o tym artykuł na zagojeni pl trzeba uwazac i lepiej zawsze ic do lekarza - kiedy jest naprawde zle sprobuj octenicare, mi polecili w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula

ja mam wypróbowane kremy dexeryl.uzywam ich odkąd synek skończył pól roku. są tłuste , dzięki czemu dobrze nawilżają . trzeba tylko regularnie stosować i nie uzywać dodatkowo mydeł itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość paula napisał:

ja mam wypróbowane kremy dexeryl.uzywam ich odkąd synek skończył pól roku. są tłuste , dzięki czemu dobrze nawilżają . trzeba tylko regularnie stosować i nie uzywać dodatkowo mydeł itp.

Nie wypisuj bzdur. Nawilżenie to jest kompletnie co innego niż natłuszczenie, i żaden tłuszcz nawilżenia nie da! A poza tym ten szajs, co go tak nieudolnie reklamujesz to napchane parafiną goowienko, złamanego grosza nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×