Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Cześć Dziewczyny. Niestety muszę Was opuścić, dzisiaj poznałam moją datę porodu i znacznie odbiega od grudnia (13 stycznia). Z dwójki rozwinęło się jedno dzieciątko i jedno serduszko bije. Dlatego mam też plamienia. Pozdrawiam, życzę dużo zdrowia i zdrowych maluszków. Oczywiście będę zaglądać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióra80... Z jednej strony przykro mi, że nie ma jednego dzieciątka ale z drugiej strony trzeba się cieszyć tym szkrabikiem, które jest silne i zostało. A z Grudniówki 2010 stałaś się po prostu Styczniówką 2011. Zaglądaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, zmieniam Tobie- Stycznióweczko datę w naszej tabelce :) NICK/WIEK ...TERM POR Z OM...DATA PORODU...DZIECI...PŁEĆ ...(PRZECZUCIE?) 1. MYSZKA123456/27......1.12.......?...... w drodze.......?.......(dziewczynka?) 2.Kinga30/28..............07.12.......?.......wkrótce... .....?...... 3.goska2010/20...........13.12......?........w drodze......?.....(chłopak?) 4.Zosia80/30..............2-4.12......?........wkrótce.. ......?.....(dziewczynka?) 5.gosienka986/23.........04.12......?........wkrótce.... ....?.....(dziewczynka?) 6.DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5.12....?....wkrótce....? .... 7.STAKATO29/29........... 5.12.......?........1 córka(3)......?...... 8.BOTHA/23..................6.12...... ?..........córka(3)......?.....(chłopak?) 9. PAGi/30...................06.12.......?..........w drodze.....?.....(chłopak?) 10.herbata czerwona/26....6.12......?..........w drodze.....?....(chłopak?) 11.madllene /33..........06.12..........?.........syn(16)....?.....(chł opak?) 12..LAPORUSHI24/27..........7.12......?..........wkrótce ......?.... 13.beija flor/33..........07.12..........?........w drodze....?..... 14..IZYDO/34..DOPINGUJĄCO-STARAJĄCA SIĘ 2synóW(8i5) 15.. AAkotl/25.................08.12.....?............w drodze....?.... 16.ksf / 23 ...........9.12..........?..........w drodze.......?.....(chłopak?) 17.AGNIESZKAW/23.........10.12........?...........wkrótc e....?.....(chłopak?) 18.ANULA1000/25.........10.12........?.........1 synek(5)...?...(dziewczynka?) 19.PADLINKA/29............10.12......?...........2córki( 3i6)......?......(chłopak?) 20.MAMALOVESME/26........10.12....?.....1córka(1,5)..... ....?......... 21.agus878/23................10.12......?...........wkró tce....?........ 22. SELENEA/30..............10.12......?........w drodze.....?...... 23. lidka87/23.............11.12.......?.....wkrótce....?.....( dziewczynka?) 24. NIANIA30/30...........12.12.....?............1 synek(5).....?....... 25. Apetyczna Dynia/28.......12.12.......?......w drodze.....?....... 26.Relissys/32...............13.12......? ......wkrótce.......?....... 27.DZOANA/28.............14.12.........?.......wkrótce.. ...?...... 28.szczotula/32........14.12........syn(13)......?......( chłopczyk?) 29.explosive/32............14.12.........?.......w drodze....?.....(dziewczynka?) 30.Kamyskaa/23............15.12........?........wkrótce. ....?..... 31.MAMMMA80/30...........15.12.......?.......1 córka(2)......?...... 32.WOLSKA/29................15.12......?.......1 Aniołek......?.....(chłopiec?) 33.LIJONKA/22...............15.12...........?.........1 córka.....?..... 34.Aneczka1981/29...........15.12.........?........w drodze....?..... 35. Agi79/31.................16.12.......?......2synów(10 i 6)....?.....(dziewczynka?) 36. asiulekz.........16.12.........?.......w drodze.......?....... 37.elwirka86/24......16.12.........?...dziewczynka? 38.ewa0505/26......16.12......?.....1 aniołek.........?...... 39. Marzena79/31.....16.12.......?......2 córki (8 i 5)......?..... (chłopak?) 40. łe rety/25..........17.12.....?..........wkrótce.....?....... 41.Excella..............18.12.......?..........w drodze......?...... 42. ewika26/26......18.12.........?........syn(3).....?...... 43. aness2/36.....18.12...........?.....2 synów(15 i11)....?....(dziewczynka?) 44.Madziaaaa2010/20......... 18.12 .......?.......w drodze....?..... 45.asiulka 1981/28............19.12.......?........2 aniołki.....?....(dziewczynka?) 46.moniczka1198/31......19.12.......??....... w drodzex2....?.....(2xchłopak?) 47. ABINIA/36..........20.12..........?.........2 maluchy w drodze.....?..... 48.SZCZĘŚLIWA88/22.........?..........w drodze......?........(dziewczynka?) 49.tośka24/27........24.12......? ............1synek(2i3m)....?..... 50. Agneste/39.........24.12.......?..........1córka ,1syn....?....(dziewczynka?) 51. Natalka1234/21..........24.12....?......w drodze.....?..... 52.ASIENKA23/24............24.12........?.....syn Aniołek.....?.....(dziewczynka?) 53.aaannkkaaa/23.......24.12..........?........w drodze.....?..... 54. Malin_xxx/32.........27.12.......?........syn(3).....?...... (dziewczynka?) 55. Kasia/20.////.....27.12..........?......w drodze.....?....... 56.porcupine/31............28.12......?......syn(4).....? ....(dziewczynka?) 57. agatka85 /25........29.12........?.........w drodze.....?.....(chłopak?) 58. Wiewióra80/30.......A JEDNAK 13.01..........syn(8).....?....... 59. tylo /34..........30.12.........?.........córka (5).....?.....(chłopak?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do SZCZ E SLIWA88 - jestem z okolic Miechowa, a jeszcze 3 lata temu mieszkaliśmy w Myślenicach. Super jest "po tamtej stronie" Krakowa, bardzo mi się tam podobało. Niestety mąż awansował w pracy na inne miasto i musieliśmy wrócić tutaj... do teściów :( No słyszałam właśnie że w tą niedziele sa w Miechowie komunie :) w takim razie udanej imprezy życzę ;) a gdzie przyjęcie?? w lokalu? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAGi- ja juz wczesniej wiedzialam, ze my w parze z tygodniami idziemy ;) Wiewiora80- przykro mi, ale nie cala nadzieja stracona! i co sie od nas wypisujesz? moze jednak urodzisz jeszcze w grudniu :P ale sie stresuje tym usg jutro ;( ja akuratnie tez jutro wyjezdzam do pracy do Bogatynia na Karbonalia, takze jak ktos jest z okolic lub stamtad i sie wybiera to prosze pomachac do informacji :D, ktore bedzie w jednym z domkow jarmarcznych :D pozdrawiam okolice Krakowa--- uwielbiam ludzi stamtad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komunia ma byc w jakiejś świetlicy. Dziękuję za Pozdrowienia:) Mąż mi właśnie kupił nową deskę do wc będzie mi się milej rzygało:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa- nowa deska? zawsze to jakaś odmiana :) może zadziała na Ciebie pozytywnie i wymioty miną?? :) okolice Krakowa również serdecznie pozdrawiają :) Wiewióra, zostań z nami! Tu jest tak sympatycznie, domowa atmosfera, a nie wiadomo jak u styczniówek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) witam nowe mamusie 🖐️ widze ze wiekszosc miala dzisiaj ochote na poczka, ja tez rano jednego wciagnelam a na obiadek jarzynowa, a u tesciowej moj ukochany rosolek:D padlinka- ja tez kocham zupki chinskie i wczoraj jadlam na kolacje(amino gulaszowa...mniam)co prawda mezowi sie to nie podoba ale czasami maly grzeszek nie zaszkodzi:D u mnie tez 12 tydz. sie zaczol:D byle do poniedzialkowego usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa88, super pomyslowy ten twoj mezus!! jakie to mile :D Wiewioreczko, mocno Cie sciskam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja już po usg i wszystko w porządku. Przezierność 1,4 kość nosowa ok główka i inne wymiary wszystko w normie, a kręgosłupik cały i sliczny:). Normalnie kamień z serca.Wg usg dzidzia ma 6 dni więcej niż pierwotnie zakładałam, także zaraz wkraczam w 14 tydzień. Zdecydowałam ze jutro pójde jeszcze na konsultacje do takiego dobrego lekarza i zrobię to badanie jeszcze raz - mąż odradza ale jak juz mi się udało zapisać to pójde. A dzis jestem mega szcześliwa sliczny prezent na dzień matki, choć powiem wam że mój mężuś przeszedł dziś samego siebie, przyniósł mi wielki bukiet kwiatów i powiedział ze to od niego i córci - on zakłada ze będzie córka - na dzień matki, byłam w takim szoku że się popłakałam:) to chyba przez hormony:) Pozdrawiam wszystkie i życzę wam przyszłe mamusie aby wszystkie badania wyszły książkowo:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:D Zosia 80- super ze usg wyszlo dobrze:) zeczywiscie maz ci zrobil mila niespodzianke Milego dzionka wam życze Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia80 suuper ze wszystko oki:) jejku ja mam wizyte jutro na 19.30 ale sie boje....masakra....po tym moim przezyciu to ciezko sie cieszyc na usg:/....a co do dodatkowych kilogramow ja mam 172 wazylam 59kg a teraz juz 60 czasem waha sie juz na 61;) ale co tam niech fasolka rosnie i mamusia z nia.....zeby byc szczupla bede miala czas po ciazy:)a u mnie nie jest ciezko trzymac stała wage gdyz cwicze 3 razy w tyg na silowni...dziewuszki trzymajcie jutro za mnie kciuki bo ja tak strasznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióra ❤️ ❤️ Styczen piekny miesiac! duzo zdrowka dla Ciebie i Maleństwa 🌻 ewika26, sama od czasu do czasu popijam cole :-) i na frytki sie skusze, ale nie o to chodzi kochana .... chodzi o to ze te produkty, ktore wymienialysmy moga zawierac grozne grzyby, pasozyty i dlatego sa zakazane.... i nie wazne czy zjesz caly talerz sushi czy tylko troche.. w kazdym najmniejszym kawaleczku moze byc COS dlatego trzeba unikac tych produktow... sama przyznasz ze nie spotkasz takiego ryzyka pijac cole czy jedzac frytki... Zosia80, ciesze sie ze juz jestes po usg i wszystko super :-) wspaniale wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek, a podalas jakies dane o sobie?? cos wiecej niz to ze masz termin na grudzien w dniu swoich urodzin? ;-) na 57 str Pagi pisala ze nie wpisuje Cie do tabeli bo nic o sobie wiecej nie napisalas czytasz nas uwaznie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka, bedzie dobrze :-) po co sie na zapas martwisz? asiulek, trzymamy kciuki, daj znac PO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety dzIewczyny mam juz stresa razem z Wami...dajcie znac po USG - ale wiecie co myslę, ze juz limit złych wiadomosci się wyczerpał !!!!! teraz to będą dzidzie coraz większe !!! WIEWIORA-nie uciekaj :-) ja ze swoim planowym terminem na którys miesiąc 2011 zostałam to i Ty na styczen zostań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że zostań. Prawidłowy poród może być 2 tygodnie przed i i 2 tygodnie po terminie więc jest duże prawdopodobieństwo że w grudniu sie zmieścisz. ja swoją córeczkę urodziłąm właśnie 2 tygodnie wcześniej. Dziś weszłam na wagę............+ 3 kilo. O rany. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze niektore z nas beda lisotpadowkami....a niektore styczniowkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja i tak pewnie pozostane grudniówką ,bo termin mniej więcej po srodku :):):) Zosia80 swietnie ,że z dzidzią wszysko dobrze. Możesz teraz spokojnie delektować sie błogosławionym stanem. a u mnie dzis już rytuał z pochłonieciem pączusia zaliczony mniam pychotka ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz dla relaksu oglądam sobie "Przystanek Alaska" mój ulubiony serial. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla relaksu pochlonelam paczke orzeszkow w czekoladzie:D taki ze mnie zarlok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin pewnie że sery pleśniowe, sushi są gorsze niż frytki czy cola (którą sobie dziś w puszeczce kupilam :P ) ale jak wie skąd sie je i jak jest zrobiona bo zrobiło sie samo to mysle że nie można panikować. moja kuzynka jadła tatara ( blee) ale mięsko kupowała, sami mielili i przygotowywali, Wiadomo ze gdzieś w restauracji by nie zjadła bo nie wiadomo ile stał na stole i skąd go wzięlli. Ale jak samemu to jest ok - ja takich rzeczy nie jem, ale ciast z kremami też nie powinno sie jeść bo salmonella, no ale jak samemu zrobisz to co nie zjesz :) Ja tam myśle że teraz kiedy ma sie ochotę na mało rzeczy to na jakieś zakazy można sobie pozwolić :) oczywiście wyjątkowo i ze sprawdzonego źródla :) A właśnie, jak jest z tymi rybami, niby trzeba ale jest dużo co nie można, wie ktoś jakie można ? Kurcze od początku ciąży nie jadłam ryby :/ , no opróz pasty z tuńczyka :P U mnie z jedzeniem masakra. na nic nie mam ochoty, teraz od 2 dni ciągle jem chleb z pomidorem i cebulą, na każdy posiłek :P Schizuję czy z dzieckiem jest ok. tak sie boję poniedziałku. Kilka dziewczyn idzie w pon., taki przełomowy dzień w naszym życiu :) chciałabym żeby już kopał bo wiedziałabym ze jest w tym brzuchu a tak to tylko stres czy jest i czy zdrowy. ehh ciężko mi dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kfffiatuszek, dokładnie nie ma Ciebie jeszcze na liście z takiego powodu jaki podała na poprzedniej stronie Malin_xxx. Nie czytasz nas, oj nie czytasz. Tylko tak wybiórczo... ;) Ja na ryby mam średnio w tej chwili ochotę. A już najmniejszą na wędzone- przed ciążą jadąłm je tonami. Jak pojadę za moment na wakacje to pewnie się objem rybek. Tam gdzie jedziemy mamy taką swoją knajpkę, że mają taaaakie ryby... Palce lizać. A w domu to miałam na początku napady na śledziki :) Na chlebek z pomidorkiem też- podobno organizm przy pomidorkach dopomina się potasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie panikuje, dziele sie wiedza, ktora mnie przekazano ja do ust bym nie wziela surowizny w ciazy czy to w najlepszej restauracji czy w domu zreszta kazdy je co chce :classic_cool: kulinaria? ;-) ja dzis mam rosołek...Agneste, a Ty?? i pierogi z mięsem :-) wczoraj zalozylam podnie, ktore bb szczelnie wypelnilam :-( a jeszcze kilka tyg temu na mnie wisialy.. dzis jestem juz w ciazowych jeansach :-) wreszcie nic mnie nie pije i nie uwiera :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego samego powodu nie ma jeszcze na liście Madi6613- poproszę o zdradzenie tajemnicy ile masz lat :) Wszystko pozostałe podałaś tylko wiek jeszcze potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pagi, ja tez nad morze jade na urlop, juz nie moge sie doczekac :-) zapach lasu, spacery po plazy, ksiazeczka na lezaku przed domkiem :-) rybki swiezutkie :-) jesli nie pojde na L4 to jedziemy na dw tyg a jesli bede na L4 to caly lipiec spedze nad morzem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nad morze jade na caly czerwiec:D a na obiadek dzisiaj ziemniaczki z koperkiem, jajkosadzone i mizeria...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×