Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Witam Dziewczeta. Padlinka ja kilka słow do Ciebie chce napisac. Uwazam, Ze nie ma sensu zebys tak podchodzila do wielkosci mieszkania i ilosci dzieciaczkow. Mam znajomych ktorzy maja troje dzieci i mieszkaja w jednym duzym pokoju. to dopiero myslalby nie jeden patologia, ale wierz mi ze takiego szacunku jaki oni maja do siebie i tyle milosci jaka sie obdarzaja moze im pozazdroscic masa ludzi. Kochana nie martw sie nie ty jedna masz nieduze mieszkanko i uwierz mi ze pewnie wiele osob na takich forach pisze nieprawde tylko po to zeby innym dokopac. Nie mowie o naszym forum bo wydaje mi sie ze tu akurat jest inaczej:) W kazdym razie nie doluj sie Dziewczyno bo nie ma czym. Na pocieszenie napisze ze tez mam 2 pokoje a trzeci malenki bedziemy teraz robic. i tez spodziewam sie trzeciej pociechy. Wiec glowa do gory i nie czytaj tych dolujacych bzdur:) Pozdrawiam wszystki Grudnioweczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko, Skarbie! Ty sie agi79 sluchaj....wie co mowi dziewczyna, bo sama sie trzeciego ❤️ dziecka spodziewa i w palacu nie pieszka :classic_cool: a poza tym, to masz prawo nie lubic powiekszajacego sie brzucha, jak zaczna sie ruchy Malenstwa to 'polubisz' jego lokatora, brzucha lubic nie musisz :-P mysle ze jestes konkretna babeczka ze zdrowym podjesciem do zycia :-) to ze my gadamy do brzuchow nie znaczy ze i Ty musisz ;-) i tak bedziesz wpanialam matka, nawet w dwoch pokojach, a kto wie, moze w lotto wygrasz i sobie 5 kupicie! :-D glowa do gory! ja trzymam kciuki by ta deprecha precz poszla 👄 jesli Cie to pocieszy to i ja od wczoraj rano walcze z gigantycznym globusem, biore po dwa panadole co 6h i guzik to daje :-( noc z zimnym kompresem spedzam... dzis od rana mnie migrena trzyma czekam az minie czarownica trzymaj sie, DAMY rade!!! Zosia80, ja sie ze swoja przyjaciolka mam zamiar wybrac na ten film, dla smiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi, dzieki... moze takie mam nastawienie bo nas w domu bylo 7ro dzieci plus dwoje rdzicow i zle wspominam ten ciagly scisk :( nie wiem...nie moge sobie sama z sobą poradzić łeee :( te kilka tygodni temu jak dowiedziałam sie o ciazy wszyscy mi mowili ze po USG zaczne sie cieszyć, ze oswoję sie z mysla ..a tu nic..moja siostra teraz tez spodziewa sie trzeciego..i jak widze ta rozniece w nastawieniu.. w kazdym razie chyba powinanm sie ZMUSIC do wizyty u psychologa lub psychiatry :( kurde nie ma czym oddychac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc, roznie zrodla podaja ..... niektore pisza ze 13tc to poczatek II trymestru, a inne ze dopiero od 14tc patrzac po ludzku, ze miesiac ma 4 tygodnie to 13tc to powinien byc poczatek II trymestru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin ,dzieki za odp. :),eh ja tez zlapalam jakiegos dolka bo bylam w piatek na usg i lekarka powiedziala ,ze jest dobrze wszystko NT 1,1 ale co do kosci nosowej to ona wg niej jest ale nie napisala nic na opisie..nie wiem co o tym myslec ,chcialam isc na usg ale moj maz mowi ,ze w lipcu jak pojdziemy to sie wszystkiego naraz dowiemy..w ktorym tygodniu widac juz plec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin..buuuu dzieki :( ja naprawdę nie wiem co bym poczęła bez takich otrzeźwiających slow moze bedzie lepiej..mam nadzieje..do produ 6 miesiecy..musze kurde jakos sie wziasc w garsc.. moze sie uda...eh ze nawet tygodnia wolnego nei moge wziasc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 tydzien to poczatek II trymestru.calkiem niedawno o tym pisalysmy juz.tez to wyjasnialysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja grzecznie napisalam ze rozne zrodla roznie podaja i to jest prawda :-) w mojej ksiazce podane jest , ze II trymestr sie od 14 tc zaczyna niejeden temat sie juz powtarzal i zawsze sie jakis powtorzy ;-) kaczorekmc, na pewno! :-) sama przeciez slyszalas, ze lekarka potwierdzala obecnosc kosci nosowej, moze najzwyczajniej w swiecie nie wpisala do opisu i tyle jak tak bardzo sie tym niepokoisz to zadzwon do lekarki i po prostu o to spytaj, po co sie tak niepokoic przez najblizszy miesiac Padlinko, mysl pozytywnie! zobacz ile radosci daja Ci cory Twoje ❤️ coz z tego ze nie zawsze jest latwo? najwazniejsze ze razem do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane. U mnie już wszystko na swoim miejscu :) w Niedzielę wypoczywałam u Teściowej na działeczce :) ahh... a dziś leje deszcz :( Obiecuję od teraz być z wami na bieżąco ! Pozdrawiam z mokrej Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, idę dzisiaj po pracy moje dwa szkraby podglądnąć - i zaczynam panikować. Oby tylko było wszystko ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka1198, ja trzymam kciuki :) Wierzę, że będzie wszytko OK a ja mam kolejną wizytę dopiero 5.07 ahh... damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie nie dziękuję, to tak na zapas:-) kfffiatuszek mamy jednakowy termin porodu, ja też mam wyznaczony na 19 grudnia. i to nawet pokrywa się ten z wyliczeń jak i ten z usg. tylko coś mi się wydaje że z bliźniakami mogę nie doczekać do końca i bedzie trochę wcześniej. Jak wrócę z wizyty to coś wiecej napiszę. papappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) kaczorekmc - ja też jestem z Gdyni :D i też mam wizytę u ginie 1 lipca :) z jakiej jesteś dzielnicy? może jesteśmy sąsiadkami a nie wiemy o tym ;) mnie wczoraj wzięło na przemyślenia... to moje pierwsze dziecko więc dopadły mnie myśli, że sobie nie poradzę. nie będę wiedzieć jak przewijać, jak prawidłowo karmić, co robić jak będzie płakać, jak kąpać i usypiać, jak się nim zajmować :( i ogólnie takie tam... może to głupie, ale wczoraj naszły mnie takie obawy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina_xxx
myszka12345, zawsze sie takie obawy pojawiaja ;-) przed II dzieckiem tez ;-) ze sie rady nie da itp.... a potem tak naturalnie sie czlowiek adaptuje do nowych wyzwan i obowiazkow spokojna glowa, kazda ma rozne obawy czy przed I czy II czy III dzieckiem... a potem sama zobaczysz ze wszystko ogarniesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! może w tym tygodniu będę na bieżąco:) bo teraz czytam i czytam:) myszka123456 wszystkiego naj, naj z okazji Urodzinek, spóźnione ale szczere :) 🌼 ❤️ Anula1000 wspaniałych wakacji:) co do wcześniejszego wątku o piciu alkoholu w ciąży, to powiem tak: ja w ogóle nie piję, jedynie co to umoczę dziób w lampce szampana albo wina, a z piwa to tylko Karmi:) ale pamiętam w pierwszej ciąży gin zalecił mi sok z buraka i raz na jakiś czas lampkę czerwonego wina:) dla zdrowotności:) Kfffiatuszek - super, że na USG wszystko ok:) ewika26 i dziewczyny alergiczki - ja tez mam alergię, pytałam w piątek swojego gina co brać, no i niby Calcium, ale powiedział, żeby sprawdzić wskazania rejestrowe leków, jeśli mają adnotację, że mogą je brać kobiety w ciąży i karmiące to można, jak się wejdzie w II trymestr to jest androgeneza jest zakończona i czasami w różnych przypadkach nie da się uniknąć podania leków czy antybiotyków. Malin_xxx - jak zwykle kulinarne szaleństwa:D wolska - zostałaś psia babcią:) gratulacje!!! gosienka986 - ach ten twój raj:) zazdroszczę ale pozytywnie:) a co do alergenów kocich to spoko, mam 5 kotów w domu i nie przechorowałam toxo:)dziwne, ale jak powiedział mój gin mam pewnie śliczne i czyste sierściuchy:) co do cytologii to mi gin pobrał na pierwszej wizycie, mam grupę I wszystko ok, a po każdej ciąży była nadżerka, która się zagoiła całkowicie:) żeby jeszcze tak grzybica chciała zniknąć....ja tak samo mam ja chyba od 15 roku życia, chodziłam do sportowego liceum z obowiązkowym basenem- wszystko na temat:( lollka-lotta gratuluję publikacji, ot pracowita ciężarówka:) izydo Kochana wielkie gratulacje z okazji rocznicy i trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze! ❤️ SZCZĘŚLIWA88 super, ze usg wyszło dobrze!! padlinka głowa do góry, musisz wierzyć, ze będzie dobrze, jeśli to Cie pocieszy to powiem Ci, że ja jestem w trakcie sprawy rozwodowej, oczekuję trzeciego dziecka z nowym partnerem, musimy zorganizować sobie wspólny dom, a moje dorosłe dzieci jeszcze nie wiedzą, że będą miały rodzeństwo, mam 39 lat równie dobrze mogłabym być już babcią....a mimo to jestem szczęśliwa i nic tego nie zmieni:) buziaki gorące👄 nie wiem co i kogo ominęłam, ale wszystkie was "kocham miłością pierwszą" :D jak to mawia moja koleżanka i każdej życzę jak najlepiej❤️ i już sobie obiecuję, że nie zrobię takiej długiej przerwy w czytaniu, bo teraz pisze i czytam i czytam i piszę:D i końca nie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka1198, czyli masz termin w moje urodzinki :) Trzymam kciuki z Waszą dwójkę lub trójkę, i czekam niecierpliwie na wieści :) myszka123456, to nie głupie :D kilka stron wcześniej i ja pisałam o swoich emocjach i burzy hormonalnej. Ja nawet mam myśli, że nie chcę tego dziecka itp. ale od jakiegoś tyg. jest ciut lepiej. Przejdź się do swojej przychodni rejonowej, oczywiście do poradni dla kobiet, i zapytaj o bezpłatną szkołę rodzenia, u mnie taka jest. Przy kolejnej wizycie mam zamiar się zapisać właśnie z uwagi na te moje obawy z kąpanie, ubieraniem, karmieniem i ogóle z postępowaniem z maleństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste, no witaj :-D córo marnotrawna ;-) wracasz do nas a ja na Ciebie z otwartymi ramionami czekam :-) wiesz, czuc zes szczesliwa mimo licznych 'ale' a propos, kiedy zamierzas swe starsze pociechy powiadomic? to Ty niezla szczupla laseczka musisz byc skoro jeszcze sie nie przyznalas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) nie pisalam nic przez weekend bo maz przyjechal i musielismy sie soba nacieszyc:) ale juz sobie pojechal wiec moge posiedziec i z wami popisac:) ale ten weekend szybko zlecial o rany..., i jeszcze do tego corka spadla nam w sobote z tarasu , no tak z ponad 1,5 metra, a ja oczywiscie zapominajac ze jestem w ciazy skoczylam za nia:D . naszczescie ani Amelci ani mi nc sie nie stalo :) no moze tylko myslalam ze zawalu dostane jak zobaczylam jak leci z tego tarasu :o padlinko- nie smutaj sie juz :) takie doly to przeciez normalka w naszym stanie, przeciez nie trzeba cieszyc sie z kazdego dnia ciazy, zobaczysz jutro juz bedziesz inaczej myslala;) a mieszkaniem sie nie przejmuj , nie to jest najwazniejsze naszczescie:) wazne zebyscie byli szczesliwi i sie kochali:) co do pogody to u nas tez caly dzien pada ale ja taka pogode bardzo lubie:D naprawde! myszka123456- ja tez mialam i mam mnustwo watpliwosci, to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin ta lekarka to jest taka malomowna i jakas dziwna niestety nie jest moja prowadzaca,ona mi powiedziala ,ze nie ma uprawnien zeby sprawdzac kosc nosowa ale wg niej ona jest ...nie wiem co to oznaczalo jakas dziwna ta baba wiecej do niej nie pojde....NT jest w normie to choc to dobre ,jak myslisz?? Myszka ja jestem z cisowej a Ty ?? Dziewczyny kiedy widac plec dziecka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx ja się dobrze maskuję :classic_cool: hahahaha ale fakt jakoś strasznego brzuchola nie mam chociaż już się w nic nie mieszczę ze starej garderoby:) no właśnie czeka mnie "poważna rozmowa" najpierw z córką, bo to baba babę lepiej zrozumie:) a jak już uporam się z domownikami to przyjdzie czas na oznajmienie w pracy tej iście "bombowej" wiadomości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc - ja mieszkam na Dąbrowie :) to jednak tak bliskimi sąsiadkami nie jesteśmy :) Ale i tak fajnie, że jest ktoś z Gdyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc z tą płcią dziecka to mogą być różne psikusy:) pisałam o tym na stronie 94:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę do przychodni na Wzgórzu Św. Maksymiliana na ul. Legionów :) na NFZ. Prowadzi mnie dr. Magda Wójcik-Lis. Fajna młoda babeczka. a Ty gdzie chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste no to byl rzeczywiscie psikus ale ja chcialabym wiedziec mniej wiecej od kiedy to widac bo chce sie wybrac do lekarza prywatnie i wtedy juz zobaczyc plec i niech mi powie czy wszystko oki i chcialabym isc do niego w 16/17 tygodniu .... Myszka ja chodze na Żwirki i Wigury w Środmiesciu do dr Stasiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×