Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

a i jeszcze coś... Malin_xxx masz 1,62 cm i ważyłaś 55 kg? witaj w klubie!! tyleże ja już teraz waże 58 kg :) ide opalać nóżki bo mimo że jest tylko 19 stopni w cieniu to słońce świeci jak diabli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka986 to niesamowite uczucie prawda?? uwielbiam ten czas, bo wtedy już na pewno wiem, że dzidzia jest:) bo tak czasami się zastanawiam co tam w brzuszku się dzieje, tym bardziej, że ja nie mam żadnych objawów ciążowych:D no nie licząc cudownych piersi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzę gosienka986 że pojawił się link do "Twojego Raju" :) ślicznie tam macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też objawów żadnych nie mam... jedynie byłam senna na początku :) a teraz jedynym objawem jest brzuszek :) no i ruchy dzieciątka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa....gosienka986, pierwsze ruchy!!! cudnie :-D :-) :-) ja tez mam juz 3 kg na + :-P a ze przed ciaza nieco przytylam to waze ok 60kg dziewczyny, przeciez nie sposob kazdej na post odpisac :-( ja nie odpisuje na kazdy post, mnie tez nie odpisujecie na kazdy post to normalne, inaczej caly dzien trzeba by bylo nie robic nic innego jak sledzic watek nie bocz sie kffiatuszku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek ja tez mam czasem takie wrazenie jak Ty!ale fakt jest taki ze jest nas strasznie duzo moze to i dlatego.ja tez o cos niedawno pytalam i zero odpowiedzi.ale nie wolno sie tak przejmowac!:) jestesmy w podobnym wieku i termin mamy tez blisko siebie jesli chcesz podam Ci moj nr gg albo maila i bedziesz mogla zawsze do mnie napisac?ja napewno zawsze Ci odpisze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malin_xxx czemu ci się wyświetla cały czas na dole że masz 11tc? hmm ? :) chyba już się skończył okropny I trymestr :) według OM w czwartek zaczynam ostatni tydzień 4 miesiąca... ciekawe czy po USG zmieni mi się data porodu... coś czuję że zrobie się listopadówką ale i tak tu zostanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienko, czasu nie przeskocze ;-) jestem wciaz w 11tc ;-) a dokladnie 11tc i 5 dni w kazdy czwartek wchodze w nowy tc takze zadnej pomylki nie ma ;-) a przypominam ze jestem z konca listy wiec roznice miedzy nami grudniowkami moga byc 4-5 tygodni nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) musiałam się pojawić aby ochrzanić kfffiatuszka! tak do tej pory to więcej czytam niż piszę, no ale kffiatuszek chce nas opuścić to musi dostać reprymende!!!!! Nie ma mowy żebyś się gdzieś ulatniała! ja widziałam że nie raz Tobie dziewczyny odpisywały, ja zresztą też tylko ja rzadko piszę... Ale lubie czytać Wasze posty. Zdarza sie tak że czyjś post bardziej do kogoś trafia, a do innego mniej, poza tym zwróć uwagę że dużo osób pojawiło się nowych, i może nie każdy z każdym zdążył sie zrzyć. Ale jak tylko ktoś piszę że ma zmartwienie to chyba nie zostaje zostawiony sam sobie, bez odpowiedź, także będę Cię pilnować :) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki z brzuszkami :) idę sobie nałożyć kalafiorka :) PS. Lubię też czytać "stare" forumowiczki jak Izydo, Padlinka, Pagi, Wolska i inne Izydo dla Ciebie "szacun" po tym co Cię spotkało cały czas nas czytasz i nas wspierasz.. Kochana dużo szczęścia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy może mi któraś odpowiedzieć, która jest w 15 tc czy ma takie jakieś bóle poniżej pępka??? Takie kłucia?? czy to macica się powiększa? Czy może zacząć polegiwać większość dnia, bo to sygnały z cyklu: mamo mniej ruchu sobie życzę.. ;( brałam wcześniej duphaston, tydz, temu odstawiłam i jestem tylko na magnezie i witaminach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... to ja liczę troszkę inaczej... jak miałam 11 tc i 5 dni to liczę to już jako 12 tc :) dziś mam wedłóg mojej skali 16 tc a według twojej 15 tc i 5 dni :) też co czwartek wkraczam w nowy tydzień :) ide trochę posprzątać domek... chwilowo mieszkam u rodziców bo mój mężczyzna robi straszne remonty i od dziś przez miesiąc będziemy sypiać u rodziców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pagi ...Izydo wypoczywajcie solidnie ...troszkę wam zazdroszczę. A co do czytania i odpisywania na posty to ja również należę do tych wszystko czytających ale mało piszących i mało się przebijających ale cóż i tak uwielbiam tu zaglądać.Także nie uciekam tylko sobie po cichutku siedzę . Padlinko ja również mam dwa małe pokoje i 3 dziecko w drodze . Mój młodszy syn gdy dowiedział się ,że będzie miał rodzeństwo zapytał tylko czy dziecko nie będzie spało z nimi w pokoju. Musiałam go uspokoić ,że będzie z nami. Oj będzie ciasno ale i tak się ciesze ogromnie z tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedłóg, według... ładnie piszę :) oczywiście powinno być według :) kinga 30 mnie też coraz częściej pobolewa brzuszek... szczególnie jak dużo się ruszam... albo np po siusianiu... ale tłumaczę to sobie tak... jak chce mi się siusiu to pęcherz się powiększa i naciska na dzidzię. a jak już się wysiusiam to dzidzia pcha się w miejsce pęcherza :) wiem wiem... dziwne tłumaczenie ale każde jest dobre byleby nie schizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka to tlumaczenie nie jest wcale glupie bo ja mam tez takie wrazenie szczegolnie rano.jak zrobie siusiu to potem zawsze boli mnie brzuch.i tez wlasnie mialam takie same wrazenie jak Ty i ja tez to tak rozumuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga 30 - odpowiem Ci na własnym przykładzie, ja miałam taki sam ból, albo podobny, bo u mnie zaczynał się tak jakby od wyrostka i szedł do pępka, wrażenie takie jakby ktoś za sznurek pociągał, i lekarz powiedział że zmieniają sie hormony w jelitach, i to je czujemy. Ale dla świętego spokoju zadzwoń do lekarza prowadzącego lub przy najbliższej okazji zapytaj o to, niech sprawdzi. Bo kiedyś gdzieś raz na forum wyczytałam o jakimś bólu koło pępka, no ale nie będę się o tym rozpisywać. Gosienka - ja też tak mam że dziś zaczął mnie troszke brzuch boleć i jak zrobie siku to czuję ulge, może twoje wytłumaczenie jest słuszne i jak poleże to tez brzuszek przestaje bolec. Wracając do wcześniejszego tematu to powiem Wam że czasem chce komuś odpisać ale nie pamiętam juz nicku, no chyba że ktoś ma prosty do zapamiętania. I jeszcze jedno - teraz rzadko piszę bo oglądam mistrzostwa świata w piłce nożnej - no piękne mecze są ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję serdecznie wszystkim grudniówką za ciepłe słowa nt. moich dwóch maluszków. Jak juz raz tutaj pisałam, po tym jak się dowiedziałam że będzie podwójne szczęście, niespecjalnie się cieszyłam, delikatnie mówiąc. Śmiać mi się chce, bo kiedy staraliśmy się z mężem o dziecko nieraz przebąkiwaliśmy coś o bliźniakach, ale chyba za bardzo w to wtedy nie wierzyłam. Natomiast teraz ciesze się bardzo, zwłaszcza zaraz po wizycie u lekarza, kiedy jestem uspokojona że wszystko ok. Izydo - moje dziaciątka są jednojajowe ...i zarazem niestety jednoowodniowe - czyli jak to lekarz stwierdził: "uff, dawno już nie miałem takiej ciąży" :-) Nawet nie chę się rozpisywać na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą taki typ ciąży, po prostu trzymam się tego że grunt to dobre nastawienie :-) Moje maluszki już czasami zaczynają dać znać o sobie, delikatnie drapiąc mamusię w brzuszek. Apropo brzuszków, mam nadzieję, że nie tylko ja w tym gronie nie mieszczę się w ubrania sprzed ciąży :-) --plliisss, pocieszcie mnie że nie tylko ja :-) Aha, mimo że żadko kiedy tutaj się rozpisuję, to przysięgam że jestem na bieżąco z Wami, bo podczytuję Was codziennie, nawet w pracy... jak zresztą w tej chwili. Tak że kfffiatuszku, prosze nie denerwuj się i nie ulatniaj bo tak to jest że czasami po prostu nie ma się ochoty bądż czasu aby tutaj coś naskrobać. Ja Ci odpisałam. Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za ciepłe słowa. Pozdrówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mam " swój " gorszy dzień. Przepraszam. gosienka986, skoro bez objawów to masz identycznie jak ja, i ta cenność. Dosłownie jakbym czytała o sobie samej. Teraz już mi ciut ta senność ustępuje :) Pobolewa mnie czasem brzuszek tzn tak zaraz pod biustem albo coś podobnego do bólu jajnika, ale lekarz mówił, że macica się powiększa itp, więc twoje tłumaczenie jest dobre . Ja jestem już po remontach ufff !! Jeszcze tylko jutro ma jakiś Pan przyjechać po dokańczać coś tam coś :D Życzę Ci dużo uśmieszku :) Coolturka, smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mam " swój " gorszy dzień. Przepraszam. gosienka986, skoro bez objawów to masz identycznie jak ja, i ta cenność. Dosłownie jakbym czytała o sobie samej. Teraz już mi ciut ta senność ustępuje :) Pobolewa mnie czasem brzuszek tzn tak zaraz pod biustem albo coś podobnego do bólu jajnika, ale lekarz mówił, że macica się powiększa itp, więc twoje tłumaczenie jest dobre . Ja jestem już po remontach ufff !! Jeszcze tylko jutro ma jakiś Pan przyjechać po dokańczać coś tam coś :D Życzę Ci dużo uśmieszku :) Coolturka, smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mam " swój " gorszy dzień. Przepraszam. gosienka986, skoro bez objawów to masz identycznie jak ja, i ta cenność. Dosłownie jakbym czytała o sobie samej. Teraz już mi ciut ta senność ustępuje :) Pobolewa mnie czasem brzuszek tzn tak zaraz pod biustem albo coś podobnego do bólu jajnika, ale lekarz mówił, że macica się powiększa itp, więc twoje tłumaczenie jest dobre . Ja jestem już po remontach ufff !! Jeszcze tylko jutro ma jakiś Pan przyjechać po dokańczać coś tam coś :D Życzę Ci dużo uśmieszku :) Coolturka, smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mam " swój " gorszy dzień. Przepraszam. gosienka986, skoro bez objawów to masz identycznie jak ja, i ta cenność. Dosłownie jakbym czytała o sobie samej. Teraz już mi ciut ta senność ustępuje :) Pobolewa mnie czasem brzuszek tzn tak zaraz pod biustem albo coś podobnego do bólu jajnika, ale lekarz mówił, że macica się powiększa itp, więc twoje tłumaczenie jest dobre . Ja jestem już po remontach ufff !! Jeszcze tylko jutro ma jakiś Pan przyjechać po dokańczać coś tam coś :D Życzę Ci dużo uśmieszku :) Coolturka, smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolturka ja tez oglądam:) ale teraz to jeszcze pikuś, bo mecze grupowe nie są takie ciekawe, no chyba, że teraz zaczną się z tzw" grupy śmierci" , ale jak przyjdą ćwierćfinały, półfinały.....:classic_cool: no kfffiatuszek teraz to się wbiłaś :D nie ma szans żeby nie zauważyć:P ale fajnie, że jesteś :) nie ma to jak foch czasem z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny miala ktoras z was robiona biocenoze albo gc?to drugie mnie zastanawia bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek dałaś nam przykład burzy hormonów w ciaży - znaczy sie że u Ciebie ciąża sie dobrze rozwija :) Agneste - tak zgadzam sie że te mecze to dopiero przedsmak :) ale jak te mecze porówna się z tymi z naszych lig to płakac sie chce.. dlatego teraz śledze syćkie :) no prawie.. No i aż sie chce na niektórych piłkarzy popatrzyć - tacy przystojni... PYTANIE I PROŚBA O PORATOWANIE: Dziewczyny czy większa wydzielina w ciąży (14 tyg) musi być zawsze objawem grzybicy lub jakiejś infekcji? bo zaczęła mi się dość obfita wydzielina, ale nic mnie nie boli ani nie szczypie, swędzi, nic.. Ale martwie sie bo podobno grzybek może zaszkodzić dziecku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek, ale wejscie smoka ;-) elwirka, nie znam tych badan i nie wiem nic na ich temat, nie pomoge :-( Coolturka, wydzielina w ciazy moze sie zwiekszac, dopoki nie jest koloru zielonego i nie cuchnie to ok grzybice podobno b latwo w ciazy zlapac, niestety, ciezarowki podatne sa na to cholerstwo :-( kiedy mazs wizyte u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Malin ja tez gin mnie wyslal i nie zabardzo mam ochote to robic ale musze a nawet nie wiem na jakies podstawie mnie wyslal.bo niby powiedzial ze w srodku wszystko w porzadku ale juz drugi raz mi dal skierowanie bo za piwerwszym razem tez dal ale ja nie zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Malin ja tez gin mnie wyslal i nie zabardzo mam ochote to robic ale musze a nawet nie wiem na jakies podstawie mnie wyslal.bo niby powiedzial ze w srodku wszystko w porzadku ale juz drugi raz mi dal skierowanie bo za piwerwszym razem tez dal ale ja nie zrobilam.a juz teraz to zrobie dla swietego spokoju choc nadal ochoty nie mam ale coz sily wyzsze!tylko chcialam sie dowiedziec co to jest te badanie gc to mnie ciekawi,bo bym chciala dowiedziec sie czego mam sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx - na szczęście wizytę mam w ten czwartek, więc napewno podpytam. Moja wydzielina jest przezroczysta, czasem lekko biała, ale wkurza mnie to trochę że dość obfita. A powiedz mi czy może wyjść w madaniu moczu jakiś grzybek? bo robiłam kilka dni temu badanie moczu i dziś albo jutro odbiorę wyniki. Czy tam będzie coś napisane typu bakterie??? Malin_xxx - i dzięki za odp :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te remonty... u mojego chłopa rozbierają komin bo cóś tam pękło, zebrała się wilgoć i rósł grzybek :) wy się martwicie jednym rodzajem grzybków a ja troche innym :) i jeszcze będą robione dwie kuchnie, korytarz ma wszystkie kable na wierzchu, i zadaszenie nad balkonem tak żebym mogła dzidziusia na balkon wystawić w deszczyk :) o boziulku... on mi gadał ze w miesiąc wszystko zrobi... jakoś w to nie wierze :D no! kfffiatuszek obudził się z foszkiem ale na szczęście wraca do nas z uśmieszkiem :) ja wczoraj wieczorem miałam foszka ALE TO JAKIEGO!! :D wyłączyłam telefon i zamknęłam się w pokoju o 20 informując rodzinę że ide spać bo mam ich dość... :D a potem poczułam ruchy dzieciątka i się rozpłakałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×