Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

tralalalalala lulululu liiiiiiiiiiiiiiiiiii buuuuuuuuu madbjaidjdfhjbf AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST OZNAKA WIELKIEJ NUDY... :) nic mi się nie chce :) pisać kobiety bo już mam dość czytania www.pudelek.pl :) jak to opisują że w tydzień po porodzie cichopkowa wróciła do dawnej figury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolturka taka wzmożona wydzielina w ciąży to podobno normalka, ja tez to zgłaszałam ginowi bo ciągle mam takie niby "upławy", powiedział, że tak jest i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86, cos takiego znalazlam: " GC (czy jest dwoinka rzeżączki)" http://www.we-dwoje.pl/badania;laboratoryjne;u;ciezarnych,artykul,14777.html a biocenoza, to ocena czystosci pochwy http://www.cbm.com.pl/ocena_biocenozy_pochwy.html elwirko, z tego co wiem to te badania naleza do podstawowych w ciazy, dlatego Twoj gin tak nalega ;-) Coolturka, bakterie w moczu to raczej inny teamat niz w pochwie, cewka moczowa nie biegnie prze te tereny ;-) takze pelen obraz da pewnie cytologia, a jesli to cos jest widoczne golym okiem to gin jest w stanie to rozpoznac w badaniu ginekologicznym szczerze, to nie sadze bys miala grzybice, bo to swedzi i brzydko pachnie...serkowaty nalot na wargach sromowych bywa, obejrzyj sie ;-) mysle ze w czwartek lekarz rozwieje Twe wątpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka 986 - mówisz masz :) no to piszę. Ja dziś jade z koleżnką do naszej wspólnej koleżanki która urodziła 3 m-ce temu, będę miała pełny przekrój jak wygląda poród, mam milion pytań. Ciekawe jest to że moja koleżanka i jej siostra rodzona, rodziły prawie w tym samym czasie. I jedna poród znakomicie przeszła a druga (nie chcąc was straszyć) miała takie przejścia że powiedziała że sama świadomie to się na dziecko już nie zdecyduje. Nie dość że miała jakąś niedrożność miednicy i dziecko wyciagali kleszczemi, to ją jeszcze porozrywali tak że miała jedną wielka dziurę z odbytem i 14 szwów. Różnica między siostrami była taka że jedna rodziła na żelaznej w warszawie a druga na inflanckiej... Ja sie decyduje na madalińskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wydzieliny, to ja też tak mam, jest to uciążliwe , ale cóż ... podobno się pochwa musi "zaczopować" cokolwiek to znaczy:) co do badania gc to nie mam pojęcia co to jest... w karcie ciąży mam rubrykę na wyniki takiego badania, ale póki co nie robiłam tego. się u mnie nazywa test GCT. Kfffiatuszek, przecież my mamy rodzic w ten sam dzień, musisz zostać:) Co do hormonów... ja wczoraj zrobiłam mężowi awanturę o to, że zachowuje się jak gej, bo zobaczyłam jak sobie ręce biedny kremuje... WARIATKA:p no i również w ciuchy się nie mieszczę, choć każdy mówi, że ciąŻy nie widać... JA WIDZĘ!!! całuję wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx - a no właśnie, nie miałam robionej cytologii, może tam by wyszło czy mam jakies cholerstwo, muszę wspomnieć o tym. Słyszałam że można stosować w ciąży clotrimazolum w globulkach..prawda to? stosowałaś to Malin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka986, elwirka86, Coolturka, kfffiatuszek - dzięki dziewczyny za odpowiedz :) moniczka1198- jeszcze się mieszczę, ale najgorzej wyglądam w topach- są obcisłe i wtedy widać już mój brzucholek. no i waga też powoli rusza w górę..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolturka, nic nie stosuj na wlasna reke, poczekaj do czwratku :-) i prosze nie 'straszyc' ciezkim porodem ;-) tez mialam ciezki...12h rodzilam...tak sie mowi ze z drugim sie poczeka albo w ogole...a potem sie 'zapomina' wszystko co zle i bolesne Madalinskiego polecam ! tam rodzilam i tam rodzic zamierzam drugie Malenstwo :-) elwirko, cos ta str o gc sie nie uruchamia, zaraz sprobuje jeszcze raz wkleic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beija flor
hej laski! tak jak pisaly poprzedniczki, wydzielina nie ma sie co martwic poki nie ma brzydkiego zapachu i koloru (zolto-zielony).... Mi tez sie pojawila....i tez sie zaniepokoilam o co chodzi.... Inna sprawa, ze grzyby i bakterie nie wiedziec czemu darza nas specjalna sympatia;-)))) Ja tez mialam kryzys... to te hormony.... i poplakalam sobie z rana....tak dokladnie to nie wiadomo czemu;-)))) Brzuch rosnie i boje sie wejsc na wage. Maz mowi do mnie pieszczotliwie per swinko....;-)))) Czytalam posty, tych z nas, ktore poczuly juz pierwsze ruchy dziecka...super!!! Ale skad wiadomo, ze to wlasnie ruchy dziecka??? To moja pierwsza ciaza...nie wiem czy bede wiedziala, ze to wlasnie to czuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się w nic już nie mieszczę :) :P wszystko się skurczyło :) no i wszyscy już jak mnie widzą to mówią "o spodziewamy się dzidziusia, tak?" no tak... widać jak diabli że coś mam w brzuchu :) niech rośnie byleby nie przekroczyło 4500g :) dzidzia oczywiście... ja sobie daje przyrost do 70 kg... jak to przekrocze to... nic nie zrobie :D będę dalej tyć. wiecie że są już grzyby w lesie?? dziś po 17 jak nie bedzie padać to może pojde polatać pomiędzy pajęczynami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz - oj biedny ten Twój mąż :) a nie obraził się za tego geja? A Ty paulasz uważaj bo dzidzia słyszy jak mamusia tatusia nazywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin dziekuje bardzo!:) wyczerpujaca odpowiedz co do biocenozy!:) no moj gin to chyba na wszystko mnie powysyla, chyba nie wszyscy na to wysylaja tak mi sie wydaje.no coz ale jak trzeba to trzeba ze wzglegu na dzidzie.no i chyba zadna z was tez jeszcze tego nie robila, no to ja bede pierwsza:/ ale potem bedzie wiadomo co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beija flor... te ruchy to coś takiego dziwnego... nie jestem pewna na 100% ale moja siostra tak :) bo w pierwszej ciąży była u gina i powiedziała że się martwi bo maleństwo się nie rusza. gin nacisnął jej na brzuch wczasie usg i zapytał czy coś czuje... a ona na to że chyba zaraz bąka puści :) no i gin powiedział żeby puścił a ona na to że nie może :) i tak oto świadomie poczuła pierwsze ruchy :) czyli porównanie jest do tego momentu jak ci gazy latają w brzuchu :D tyle że potem bączek gdzieś zanika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obraził się, ale potem się smiał, że to hormony i pewnie za 5 minut zmienię zdanie... ale powiedziałam, że zachowuje się JAK GEJ, a nie, że nim jest:D lepiej ode mnie wygląda i chyba to mnie tak wkurzyło i jest chudy, a ja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój chłop to ostatnio obrywa za wszystko... za to że mlaszcze, że chrapie, że nie chrapie, że gada, że nie gada, że się spocił, że za ładnie pachnie.... biedaczysko... a on mi się jeszcze oświadczył :) na jego miejscu zwiałabym gdzie pieprz rośnie :D ostatnio wyciągnełam go na spacer po mieście a potem dostał ochrzan że jest głupi i powinien wiedzieć że będzie mnie boleć głowa od spalin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez juz z ubran wyroslam!i sie wczoraj zalamalam!bo robilam porzadki w ciuchach i w sumie w nic z wczesniejszych ubran nie wchodze!musze ta wage przystopowac!bo mnie to przeraza!i ciuchy musze kupic jakies bo masakra bedzie.dobrze ze ostatnio kupilam cos wiekszego to chociaz mam tylko to!bo np.ubrania z zeszlego lata to wogole odpadaja!az sie martwie juz jak ja to wszystko zgubie po ciazy....troszke to smutne...szkoda ze w ciazy tylko sam brzuszek i cycuszki nie rosna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulasz - oj ja też teraz wyglądam jak ochroniasz mojego męża bo ja generalnie to i wyższa od niego jestem. Także moi znajomi sie śmieją że wyzssałam z niego wszystkie soki bo on taka mizerota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienka dzieki za info! no coz skupie sie w takim razie na tych ruchach w brzuchu....to 15 tydzien, niedlugo 16 moze juz niedlugo cos takiego poczuje..... Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezowie / panowie nie maja z nami lekkiego zycia, ale z drugiej strony to nie oni sa w ciazy...;-)))) i to nie oni beda chodzic z brzuchem..;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolturka, a ja się zdecydowałam na kolejowy. Krążą o nim różne opinie, ale mam najbliżej do niego. W Warszawie nie ma dobrego chyba szpitala, najlepiej to chyba prywatnie, ale wcześniej najlepiej skoczyć na jakiś bank buu ! taki mamy kraj, a jaki zacofany.... Ja wczoraj byłam na badaniach. Ściągnęła ze mnie pigułą 5 próbówek krwi - ale nie wiem czy potrafiłabym wymienić wszystkie te badania. Toksoplazmowa z 2 typy, różyczka to samo Weneryki, HIV, Krew, grupa krwi, morfologia, no i podczas wizyty 7.06 pobrano mi cytologię. Kolejną wizytę mam 5.07 ale jeszcze wcześniej 23.06 idę prywatnie na badanie USG na tą przezierność karku itp bo poprzednio dzidzia nie dała się zbadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka, "ja sobie daje przyrost do 70 kg... jak to przekrocze to... nic nie zrobie będę dalej tyć. " niezle mnie rozbawilas :-D :-D :-D ja tez chce do 70 kg tylko dojechac, bede sie starac :-) beija flor, gratuluje zaczernienia ;-) a ruchy? poznasz ! :-) juz 'niebawem', te z was, ktore pierwszy raz w ciazy sa beda pisaly ze sie boja ze skurcze porodowe przegapia :-D tez tak myslalam :-) kochane, pewnych rzeczy nie da sie przegapic :-) elwirka, ciesze sie ze ciut pomoglam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek, ja te badania na poczatku ciazy robilam, tyle tej krwi mi wyssala, ze az prosila bym sie polozyla na kozetce, bo krwi duzo upusci i boi sie ze jej fikne ;-) ja uwazam, ze sa dobre szpitale w Warszawie, sama uwazam za taki Szpital Sw. Rodziny na Madalinskiego :-), moje przyjaciolki Żelazna tez mocno chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx-masz racje ja tez mialam ciezki porod(10 godz. i proznociag) ale jakby teraz mi ktos kazal to opisac to boli i juz i jest do wytrzymania,a z porodu najlepiej pamietam jak mi Kubuska na brzuchu polozyli, a reszta to juz niewazna:D dziewczyny maja racje dopoki wydzielina nie pachnie brzydko i nie ma dziwnego koloru to nie ma sie co martwic, pytalam lekarza bo ja tez mam jej sporo w kolorze bialym gosienka- usmialam sie bo mojemu tez wczoraj przy zupce sie oberwalo za mlaskanie:D ja maksymalnie mam zamiar przytyc do 72 kg. czyli 13 kg. (przy 153 cm. wzrostu)ale czarno to widze bo juz mam 3 na plusie, a niezly ze mnie zarlok musze przyznac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mi sie wszystko skasowalo wiec tak w skrocie: Malin_xxx- masz racje z tym porodem , ja tez mialam ciezki( 10,5 godz. i proznociag) i jakby ktos zapytal czy boli to i owszem ale nie powiem juz jak bardzo bo nie pamietam tylko tyle ze do wytrzymania, a z porodu dokladnie pamietam tylko jak mi Kubuska na brzucholcu polozyli i jak ryczalam ze szczescia:D gosienka- usmialam sie bo mojemu tez sie wczoraj przy krupniczku oberwalo ze mlaszcze:) a co do wagi to planuje do 72, czyli 13kg. przytyc( przy 153 wzrostu), ale czarno to widze bo juz mam 3 na plusie , a przyznam ze straszny zarlok jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam sobie twórcze zajęcie!! gram w pasjansa :D przed chwilą tak się najadłam że myślałam że pękne a teraz... znowu jestem głodna... zaraz wsiadam w autko i jade po kalarepe i rabarbar :D ja to mam zachcianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dzisiaj zaczęłam 12 tydzień:-) Jutro mam wizytę-i już się schizuję czy wszystko będzie dobrze. Mamy usg genetyczne.Mam nadzieję że Kruszynka rośnie zdrowo:-) Kurcze tak tu czytam ile kg już przybrały niektóre z Was,a jak może 1 kg na +?Może to przez poranne wymioty-bo je jeszcze mam,ale w ciągu dnia "wcinam" wszystko.A i brzusio jest malutki(choć do szczupłych się nie zaliczam bo mam małą"oponkę"jak ja to mówię). Człowiek sam się zamartwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×