Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

a mnie mąż ostatnio irytuje bez powodu a w ciązy nie jestem...ha....mozecie spac spokojnie :-) przynajmniej macie wytłumaczenie..a ja??? ze nerwowa ? ;-) nie wyłaczył swiatła w akwarium, nie sciszył telewizora, nie podnósł koca jak spadł, nie rozprostował prania jak je wieszał i jest pomarszczone, nie wymienił zarówki, chrapie obok w pokoju i nie pomaga mi się pakowac, zapomniał kupic mi serka waniliowego !!! i ciągle ogląda mecze w telewizji - mundial czy co ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZYDO,ależ ci zazdroszczę tych wakacji,ja od 2 lat nigdzie ale to nigdzie nie byłam,tak mnie praca pochłonęła i nie dało rady ,także baw się dobrze,będziemy tu za Tobą tęsknić:):) Wrócisz do nas opalona i zrelaksowana i dalej będziesz naszym GURU:):) Baw się dobrze kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo- udanych wakacji!! Bedzie mi ciebie brakowac Ps. Mundial, czy co?? - a to dobre! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewczyny:D kasiula kula- super ze na usg wszystko OK:D Daga- trzymam kciuki za badanie i daj znac po wizycie co slychac u maluszka:) Izydo- udanych i cieplutkich wakacji ci zycze, wypoczywaj kochana, nalezy cie sie:) Coolturka- nie martw sie do wizyty juz nie daleko, trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze:) gosienka- ale mi smaka na ta jejecznice narobilas...postanowione dzisiaj bedzie na kolacje(jak mi sie oczywiscie do tego czasu nie odechce) milego dzionka wam zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello!!:) kasiula kula super ze z dzidzia wszystka ok i dziekuje za buziaka;)dzidzia witam na naszym forum!!Izydo zycze super wakacji i pieknej slonecznej pogody!!co do ruchów dziecka ja mam juz prawie 14tc to moja druga ciaza i coraz czesciej czuje taki uczucie jakby maly sobie pływał w brzuszku i mysle ze to dzidziolek bo w poprzedniej ciazy tez tak mialam:)ale nie umie sie doczekac na pierwszego kopniaka;)dzis ide kupic jakies fajne butki dla niemowlaczka dla mojej dzidzi:)życze wszystkiego dobrego dla tych ktore maja dzis badania!!i pamietajcie dziewczynki grunt to pozytywne nastawienie i tego sie trzymajmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo, jeszcze raz pieknych wakacji :-) kaczorekmc, cierpliwosci ;-) poczujesz! ja w I ciazy w 17tc poczulam pierwsze ruchy, w kolejnych podobno wczesniej to nastepuje Dzidzia, witaj 🖐️ 29 lat - jak to brzmi?? uwazaj, bo na wstepie zadrzesz ze starszymi ;-) :-P Kasiula kula, super ze badanie ok i zes szczesliwa! 'zazdroszcze' przechorowania cytomegalii... mnie przez ponad 3o pare lat sie nie udalo :-( a chcialam, wlasnie ze wzgledu na ciaze, no nic mam nadzieje ze i w tej ciazy tego swinstwa nie zlapie Daga, czekamy na wiesci po usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtoczylam sie na wage dzis raniutko, na czczo i na golaska ;-) bez zmian :-D ciesze sie ze nie tyje! jeszcze przez tydzien musze utrzymac ten wynik i bedzie gitara :-) rano lezac jeszcze w lozku dotykalam sobie brzuszka...inaczej juz go czuje niz tydz temu, od pępka w dół robi sie wyrazne wybrzuszenie, twary punkt po srodku brzucha robi sie coraz wiekszy :-) moze w koncu bedzie widac ze to ciaza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula kula, no to wspaniałe nowiny :) Cieszę się bardzo, ja 23 idę na takie badanie, i też mam nie małego stresa. izydo, ja Ci w grudniu opowiem jak było ze mną ahaha o ile donoszę :P Zazdroszczę Ci wypadu !! Witam serdecznie Dzidzie :) i pozdrawiam. Daga, pisz od razu po wejściu do domu, jeszcze w butach :D bo My tu rządne wieści jesteśmy :P Asieńka24, JA TEŻ JUŻ CHCIAŁABYM POCZUĆ TE RUCHY !! Malina, nie złapiesz ! - pamięta jak coś to ja Ci mówiłam :P Ps. Ogólnie witam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszku, ok trzymam za slowo !!! ja mam to badanie 22 czerwca, dzien przed Toba, jeszcze chwila cierpliwosci z naszej strony :-) acha! zostawilas troche kapustki dla mnie ?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) gagatka85 to ja muszę chyba powiedzieć mojemu facetowi, że on nie zdaje sobie sprawy jaką ma "cudowną" kobitę:D *Dzidzia* witaj :) no ja Ci dam jak to brzmi??!! Dzieciaku!!:D izydo cudownego odpoczynku i wracaj do nas szybko:) Kasiula kula fajnie, że wszystko ok:) Daga spoko, wszystko będzie ok, ja tez się bałam na zapas, a grunt to dobre nastawienie jak napisała Asieńka24 :) ja mam chyba dzisiaj spadek formy....od wczoraj wieczora jestem na "nie" mam nadzieję, że to minie, bo nie lubię się tak czuć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo z rana!!! Oj coś mnie wczoraj brzusio pobolewał. Cały dom mam do posprzątania i żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce to by było dobrze. Czemu wy się tak boicie tych badań? Przecież nie ma innej opcji jak ta że wszystko jest w porządku. A dla mnie takie badania to zawsze była przyjemność. Tylko ja mam to szczęście że mam zajebistego gina. Co 3tyg mam usg 4d i mogę sobie pooglądać dzidzię. Z poprzedniej ciąży mam książkę jak pan tadeusz ze zdjęciami, płytkami itd. Życzę wszystkim takiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz uciekam z mezem w trase, kanapeczki juz naszykowane( bo moi faceci strasznie zarloczni sie robia w samochodzie) a pozniej juz nie popuszcze i musze ich wyciagnac na plaze chociazby o polnocy bo piekna pogoda dzis(bo jak pisalam maz pracuje a my sie lenimy na wakacjach, ale takie jest zycie, chociaz troszke czasu razem spedzimy:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę w sobotę. Nie mogę się doczekać bo chciałabym wiedzieć, czy to pierońskie łożysko się przesunęło czy nie. No i może się potwierdzi, że będzie dziewuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste, dzis znow pieczywo pelnoziarniste + miseczka twarozku chudego z rzodkiewką....pasuje? mniaaam...wlasnie wcinam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx mniam pasuje:) ja właśnie wrąbałam kolorową bułeczkę, z pomidorkiem, sałatą, ogórkiem i zaraz zapije to kefirkiem:) a wczoraj oczywiście musiałam kupić te Twoje ogóreczki małosolne:D i aż mi ślina po brodzie kapała na sama myśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste ;-) ;-) ja popijam wlasnie kefirek z musem truskawkowym :-) mezunio mi do pracy przygotowal ❤️ i te kanapeczki tez :-) u mnie w pracy smiesznie...coraz wiecej ludzi sie dowiaduje ze w ciazy jestem...szefowa juz od dawna wie, co nie znaczy ze tego dnia kazdej osobie sie pochwalilam.... i teraz zaczynaja sie dowiadywac ;-) dziewczyny piszcza i gratuluja, milo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jest nie tak!!! Znów mi się nie odświeżają tematy. Wczoraj też tak było. Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję że po wczorajszej kolacji z grzybami ŻYJĘ :) czyli były jadalne :D idę zaraz opalać nóżki na tarasik bo słoneczko świeci i aż żal w domku siedzieć :D takie zdrowe śniadanka dziś jadłyście a ja... chleb z szynką i majonezem :) wzięło mnie na majonez... a na obiadek wykombinuję jakąś pomidoróweczkę.... :D ale mam ochotę na taką ze zmielonymi pomidorami na gęsto że aż łycha stoi :D miałyśmy pisać inspirację do kłótni z naszymi partnerami więc dorzucam: - o to że o wszystkim zapomina(nawet jak nie zapomina) - o to że powinien wiedzieć że mamy ochotę na truskawki więc na cholerę kupuje jabłka. - że za szybko je i przez to nie gryzie :) (moje ostatnio najczęściej wypominane) - że ciągle mnie pyta "co dziś kochanie robimy wieczorkiem?" NIECH SAM COŚ WYMYŚLI - o to że nie chce być przy porodzie - o to że NIE jest zły na mnie za to że wyjeżdżam na tydzień nad morze bez niego o kurde... właśnie zdałam sobie sprawę że gdyby on tak postępował jak ja to na pewno do tych grzybków dorzuciła bym jakiegoś sromotnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kochane grudniówki jestem w trakcie robienia obiadku :) Ogórkowa, a na kolacje zagniotłam pierogi z serem na słodko i będą polewane truskawkami, z jogurtem naturalnym :D W ogóle to dziś mi się nie chce za bardzo jeść, ale wiem, że muszę ! dlatego na śniadanko miałam twarożek :D a że nie używam śmietany to jogurt naturalny zott ( pyszności )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek ja to bym zjadła a jakże tylko robić mi się nie chce:) jakby tak mi ktoś pod nos podstawił takie pyszności to mmmyyyyyyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek, przedostane sie na druga strone Siekierkowskiego i na slodkie pierogi wpadne ;-) ;-) dobrze pamietam, ze z Olszynki jestes? Dzidzia, u mnie wszystko dziala, nie pomoge :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek mi sie nic nie chce gotować, jadę do babci, bo zrobiła pierogi ruskie, to jej kilka zakoszę:) i jak można nie jeść śmietany!!! ja w ogóle nie dbam o linie w takim razie, zaraz sobie idę zrobić truskawki ze śmietanka 12% na słodko... gdzie moja silna wola??? ehhhh....jedyne poświęcenie, że jem mniej słodyczy, co nie znaczy, że ich nie jem:D ale przytyłam dopiero 2 kg( myślałam ,że z 5) a to już 4 miesiąc i mam do daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, no i mam dziś mega doła i wkurzenie na maxa, najchętniej bym sobie pobeczała ale nie potrafie. Mam nadzieje, że to hormony, a nic złego. Czuję normalnie "kluchę" w gardle. Jutro mam wizyte, więc martwie się że lekarz powie coś złego.. chyba żeby uniknąć takich akcji kupie sobie aparat do słuchania tętna dziecka kosztuje ok 300 zł (czy to normalne czy pada mi na głowę?). Kasiula kula, bejia flor dzięki za dobre słowa.. Izydo udanych wakacji, poopalaj się i zrelaksuj za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, no i mam dziś mega doła i wkurzenie na maxa, najchętniej bym sobie pobeczała ale nie potrafie. Mam nadzieje, że to hormony, a nic złego. Czuję normalnie "kluchę" w gardle. Jutro mam wizyte, więc martwie się że lekarz powie coś złego.. chyba żeby uniknąć takich akcji kupie sobie aparat do słuchania tętna dziecka kosztuje ok 300 zł (czy to normalne czy pada mi na głowę?). Kasiula kula, bejia flor dzięki za dobre słowa.. Izydo udanych wakacji, poopalaj się i zrelaksuj za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już działa. Coś się dzieje ale widać nie u wszystkich. Ja właśnie kupiłam sobie półtora kilo czereśni i wcinam aż mi się uszy trzęsą. Pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mężowi gulasz pichcę. Mnie od mięsa odrzuciło, więc mogłabym wcale nie jeść, ale dla niego obiad bez mięsa to nie obiad, więc stać przy garach trzeba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×