Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

A ja się moge obejść smakiem, jeżeli chodzi o wakacje. Co prawda ja mam l4 ale mój mężulek pracuje i można pomarzyć. Ostatnio byliśmy nad morzem jak jeszcze byłam na studiach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi się z kompem podziało nie chciało mi wysłac wypowiedzi:( wejdźcie na link z mojej stopki są tam piękne łóżeczka z całym wyposażeniem :) śliczne:) ZAKOCHAŁAM SIĘ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżeczko jak łóżeczko ale pościel śliczna i baldachim piękny no i cena przystępna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Grudniówki Daga251183 ja miałam robiony test podwójny. Robiłam prywatnie w Krakowie. Na wynik i określenie ryzyka przez mojego gina czekałam tydzien. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, czytam Was na bieżąco, jednak ostatnio nie mam siły odpisywać:( mam doła i w ogóle, to chyba przez tą pogodę:( Witam nowe grudnióweczki, im nas więcej tym lepiej:) Byłam dzisiaj u koleżanki, która rodzi pod koniec lipca, już ma wszystko przyszykowane, wózek już czeka, łóżeczko tym bardziej... hm... niedługo nas to czeka:P Zaczełam przeglądać te wszystkie artykuły dziecięce na all i się przeraziłam ile to wydatków jeszcze czeka... wóżek, łóżeczko może się da... ale ubranka, fotelik, pościel, Boże toć to fortunę kosztuje:( Dopiero teraz sobie uświadomiłam ile wydatków mnie jeszcze czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jeśli tak to mi mój Gin powiedział że to się robi w ten sam dzień w którym usg genetyczne bo wtedy wynik jest najbardzie prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaanka no troche nas czeka wydatkow - ale takich przyjemnych :) moim zdaniem :) ja na razie patrze na posciel :) no i kolejny stanik moge schowac gleboko w szafie - zostalam z 2 bialymi musze sobie kupic jakies wiekszy czarny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to miałam robione obecnie czekam na wyniki maja być 24 czerwca czyli 2 tygodnie po usg genetycznym. Ja usg genetyczne miałam OK. Kość nosowa widoczna a przeziorność karku 1,45mm ale lekarz mi zaproponował test papa więc robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno musiałam zmienić stanik choś jestem w 13tc. I ciesze się z tego :) w sumie to mąż chyba tez :) miałam B a teraz C:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam roznie B mam jeden ale to juz jego koniec no i teraz C - poki co kupuje najtansze za 10 :) i tak w nich pochodze z gora 2 miesiace!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno sie nie odzywalam, ale czytam Was regularnie ;) nawet nie wiem czy ktos mnie tu jeszcze pamieta :) Ja wlasnie zaczelam 15tc, brzuch sie zaokraglil, ale narazie to wyglada jak duzzaa oponka ;) W sumie poza migrenami,spaniem i jakby mocniej bijacym sercem i ogolnie jakby pompowalo wiecej krwi to nie mam zadnych objawow ciazy :) bylam na usg genetycznym 3 tygodnie temu i przeziernosc karkowa wyszla u mnie srednia z 3 pomiarow 2mm oraz kosc nosowa widoczna- 2,24mm. Niby wszystko w porzadku, ale lekarz i tak zalecil zrobic mi w 16 tc test AFP, ktory w DIAGNOSTYCE kosztuje 30zl- wynik jezeli wyjdzie powyzej normy to jest to podstawa do wnioskowania o zespole Downa lub przepuklinie oponowo- rdzeniowej a jak ponizej to cos z chromosomem 18. Ide tak dla swietego spokoju- nawet w karcie ciazy mam miejsce na ten wynik... Ogolnie dzidzia ma juz prawie 10cm i rozwija sie prawidlowo,lekarz ostatnio dostrzegl wargi sromowe- co jak dla mnie wygladalo rownie dobrze na filutka ;) i powiedzial, ze raczej na 60% bedzie dziewczynka :) Ostatnio 2 razy odwiedzalam sklep dziecko- ciezko mnie stamtad wyciagnac, ale musze poznac sie na lozeczkach i wozkach i wogole, to silniejsze ode mnie :) pozdrawiam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa a jakie nosials przed ? bo moja siostra C/D a teraz po porodzie i pol roku karmienia to ma ledwo B!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ja bym chciała mieć to c, na razie mam marna b:( trochę się powiększyły, ale nie na tyle żeby stanik zmienić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze narzekałam na zbyt małe piersi a teraz się martwie zeby zbyt wielkie nie były :D Ale jak to mówią małe jest piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy, niektóre kobiety po ciąży mają mniejsze piersi niż przed, a innym zostają duużżże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 70 B ale to jest tak w niektore staniki sie mieszcze, a z niektorych mi sie wylewa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre motto :) wlasnie skoczylam pic herbatke - bo przynajmniej bede wiedziala po czym 3 lub 4 razy wstaje siku w nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kiedys hopla na punkcie moich małych cycków, kupowałam nawet kremy powiększające biust i jadłam jakieś tabletki ale stwierdziłam że bez sensu się truc prochami i wydawć kase na kremy skoro naturi i tak nie zmienię i pokochałam swoje cycki mąż też je lubi więc dałam im spokój. Teraz same rosną i wkońcu są takie o jakich marzyłam :) Tobie jeszcze sporo mogą urosnąć mojej siostrze zaczeły rosnąć dopiero przed samym porodem miałam chyba D a wcześniej B więc może wczystko przed nami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! agnieszka, ja tez nie mam zadnych objawow ciazy (15t) z wyjatkiem brzucha;-)))) juz raczej go nie moge ukryc;-)))) A co do testow z krwi, nie robilam zadnych.... Dziewczyny czy to normalne, ze dopiero teraz zaczynam miec dziwne zachcianki zywieniowe i niestety zwiekszony apetyt???? Wlasnie zjadlam zapiekanke z ziemniakow z anchois, popilam sokiem ananasowym ,a teraz jem czekolade.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też latam po 3lub 4 razy w nocy siusiu a najgorzej rano budze się koło 5 i muszę do kibelka a jak wracam do łóżka i patrze że już 5 rano a za 2 godz mam być w pracy to taki żal że nie mogę przesypiać całej nocy i tak bym chciała żeby te ostatnie 1,5 godz snu trwały wieczność. Ogólnie jestem śpiochem a teraz to już mega wielkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak ja zawsze nosiłam takie średnie C. W ciąży z Dominikiem było duże D, po tym jak przestałam karmić zostało mi ledwo C. Ale dziewczyny lepiej niech tak drastycznie nie rosną, bo potem rozstępiki się robią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×