Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Ja tez narazie wchodzę bez problemu we wszystkie swoje ciuszki. Ale chciałabym juz miec wyraxny brzuszek :D Narazie 2 kg na plusie. To i tak malo patrząc na to ile jem . Mój M. już sie ze mnie śmieje ,że ciągle buzia ruszam. Na szczęście mam wielkie parcie na owoce więc może dlatego waga nie wzrosła aż tak drastycznie. zyczę miłego dnia kobietki..... sloniezko dzis pieknie świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek, prosiłam, żeby napisała osoba, która ma tak, jak ja. Nie kopie się leżącego. Mam dół:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziwczyny za informacje. Ja na razie badania na obecność przeciwciał miałam robione raz w I trymestrze i wyszły ok, nic nie było, teraz mam skierowanie i zrobie badania w drugim i zobaczymy jak bedzie. ja się martwie bo jeśli dziecko będzie Rh+ czyli po tatusiu, to podobno jest słabsze, dużo choruje sama żółtaczka jest ostrzejsza, tak mi powiedziała moja gin i kazała wybrać dobry szpital bo pewnie na początku dziecko trochę tam zostanie. Dziś już mi trochę lepiej ale tylko trochę. Najgorsze że w ten weekend mój brat się żeni, wielkie wesele, wszyscy panikują cieszą sie, a ja smutna. Mam nadzieje ze wytrzymam jakoś to wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206 ja też tak mam nie martw się. Ale ja mam sposób - kupiłam sobie takie pasy ciążowe w H&M 39.9zł. Biały i czarny. Zajebiście ukrywa to, że bluzki już za krótkie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80 powiedz tej swojej gin, że jest durna że od razu cię tak straszy. Mój syn ma 0Rh+ po tacie i żółtaczki to nie miał wcale!!!!! Dobrze przybierał na wadze i wyszliśmy ze szpitala w trzeciej dobie, także wg. mnie to mocno naciągana opinia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80 Twój gin chyba trochę przesadza, to nie jest takie straszne ten konflikt może kiedyś był groźny ale teraz mają na niego spodoby:) Ja ufam mojemu, też niby bdb lekarz który mówi żeby się nie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D Lady Kate-witaj🖐️ Daga- super ze na usg bylo wszystko dobrze, teraz jeszcze trzymam kciuki zeby badania wyszly OK:D SZCZESLIWA88- kocham rosolek z ziemniaczkami mama mi taki robila jak jeszcze z nia mieszkalam, teraz robie tylko jak maz ma ochote na rosol bo on nie cierpi makaronu:D...mniammmmmm. No to kochana jeszcze troche i bedziesz sie pakowac:D Dziewczyny jak ja bym chciala miec taki biuscik C, mam DD a co bedzie jak bede karmic, juz przy Kubie urosl z B na D i tak zostalo mimo utraty wagi, ale maz zadowolony:Dtyle tylko ze po skonczonym karmieniu nie wygladal juz tak atrakcyjnie(oczywiscie bez stanika, bo te moga cuda zdzialac) AgnieszkaW- pamietamy cie, pamietamy, super ze z dzidzia OK, teraz tylko czekaj na wyniki na pewno wyjda super Zosia80- nie martw sie wszystko bedzie dobrze, ale jak masz zapisane leki to raczej trzeba je brac, a co do cesarki to ci nie pomoge, bo ja sie bede przed nia rekami i nogami zapierala, bo po normalnym porodzie to po 3 godz. juz sie poszlam umyc, a po cesarce jestes przez jakis czas od wszystkich zalezna Paulasz- ja w bluzki sie miescze ale to tylko dlatego ze zawsze kochalam tuniki, ale o moich rurkach moge pomazyc:o ufffff, ale sie rozpisalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206, Ty tak masz, a jak chciałabym już mieć. W ciąży chyba o to chodzi aby mieć brzuszek, a ja go nie mam :( a dumnie chciałabym go juz prezentować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coolturka, Chazan tez przyjmuje w przychodni, ale nie mam czasu niestety na kolejki, chodze do jego prywatnego gabinetu :-) on jest Dyrektorem Szpitala na Madalinskiego, bardzo go cenie, wybitny specjalista, ufam mu bardzo i jestem absolutnie spokojna o siebie i dziecko :-) to bardzo cenne miec kogos takiego tez mam karte w centrum medycznym medicover, ale nie ma tam gina, ktoremu powierzyla bym prowadzenie ciazy, robie tam tylko badania i tak jak Ty chodze z wynikami do swojego lekarza Szczesliwa88, ja marze o pachnacym bobie z maselkiem!!!! ale u mnie na bazarku nie ma :-( nie kupuja go handlarze bo mowia ze strasznie drogi wciaz :-( kochana, a dlaczego Ty tak o urlop prosisz? nie nalezy Ci sie wiecej niz tydzien? a nie mozesz po prostu na L4 isc i nie marnowac urlopu?? Daga, trzymam kciuki za prawidlowe wyniki! annnkkaa, trzymaj sie i nie poddawaj!! 🌻 faktycznie cala wyprawka napreawde duzo kosztuje, ale pocieszajace jest to ze praktycznie wszystko nadaje sie przy drugim dziecku :-) i foteliki i wozki, nosidelka, lezaczki, lozeczka, kojce, mata edukacyjna....to kupa kasy, ale w perspektywie mozna te kwote podzielic na 2 a moze 3? ;-) jestem szczesliwa ze zadnych sprzetow kupowac nie musze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) paulasz2206 spoko, ja mam tak samo, cycki urosły już tak, że zmieniam staniki jak przysłowiowe rękawiczki:) Mam na wadze +4 i jak na razie trzyma się:) Musiałam zmienić garderobę na tuniki i luźniejsze portki:) kfffiatuszek nie przejmuj się w pierwszych ciążach chudłam do 4 miesiąca, wszyscy się śmiali, że ciążę nosze na plecach :) a teraz.....no cóż możne to już wiek robi swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx żebym wiedziała, że po 18 latach znowu zostanę mamusią to może bym coś zachomikowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek- nie rozpaczaj tak nad brakiem brzucha, wszystko w swoim czasie się pojawi. A poza tym dziewczyno!!! Jeszcze się nanosisz!! jeszcze całe 5 miesięcy z baniakiem przed Tobą ;) Spadam dziewczyny do lekarza i po wyniki... aż się boje co w nich będzie ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozładowałam zmywarkę :O poodkurzałam cały dom :O Pomyłam podłogi :O Jak myślicie starczy tej roboty na dzisiaj? Tylko obiad jeszcze trzeba uwarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek, jeszcze się nachodzisz z brzuchem i się będziemy za parę miesięcy z tego śmiać, bo każda będzie tak samo wyglądać:) spotkałam przed chwilą sąsiadkę i mi powiedziała, że w ogóle po mnie ciąży nie widać... i bądź tu mądry człowieku:) każdy widzi, co chce, więc kończę już użalanie, bo za długo o to dziecko walczyłam, żeby się teraz głupimi spodniami przejmować. całusy dla brzuchatek i tych bez brzuszka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia szalejesz... u mnie taki upał, że nawet mi się nie chce prania powiesić, a gdzie tam odkurzanie i podłogi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale już nie mogłam patrzeć na te brudne podłogi. Męża jakbym poprosiła to może by i umył ale dopiero wieczorem, po pracy. A ile bym sie musiała nagadać to już lepiej sama wolę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za Twoim przykładem powiesiłam to pranie i posprzątałam w kuchni:) już się nie czuję jak gruby nierób;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dzidzia* ja wczoraj miałam takiego powera...jak mnie coś wnerwi to najlepiej mi się mopem macha:) w ogóle od dwóch dni chodzę nabuzowana jak chmura gradowa....hormony czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Czytam Was od dawna, też mam termin na grudzień. Dokładnie na 10.12. :) I to moja pierwsza ciąża. Piszę, bo mam pytanie do Was: Wczoraj byłam na trzeciej już wizycie u mojego gina. Poprzednim razem robił mi usg. A wczoraj zrobił tylko zwykłe badanie (wsadził palucha i podusił po brzuchu). I moje pytanie: co on może po takim badaniu stwierdzić?? Czy jest w stanie powiedzieć, że dziecko się dobrze rozwija?? Trochę schizuje. Wiem, że kiedyś w ogóle się nie robiło usg i było dobrze, ale teraz jak Was czytam to już miałyście tyle razy usg i nawet genetyczne.... to się trochę martwię. I jeszczę chciałabym odpowiedzieć Lady Kate odnośnie bólu z tyłu głowy. Ja też to miałam parokrotnie. Zwykle z przewiania (chociaż nie wiem gdzie i kiedy ;) ) No w każdym razie mi pomagało przyłożenie butelki z bardzo ciepłą wodą właśnie na tył głowy. Nawet na tym leżałam i zawsze mi przechodziło. Pozdrawiam Was wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyra_83 🖐️ Nie wszystkie ciężarówki mają USG przy każdej wizycie. MÓj lekarz też zawsze sprawdza szyjkę i maca po brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste, a moze i lepiej , ze nie chomikowalas ;-) :-P ja dzis w domku sobie odpoczywam :-) leniwe sniadanko zjadalam a teraz porzadek w zdjeciach na kompie robie, nazbieralo sie! na obiad mam dzis żółtą fasolkę szparagową z bułeczką i maselkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyra_83 witamy! co do badania, to moja Pani doktor tak sprawdza, czy nie ma stanów zapalnych i położenie macicy i ujście macicy jak wygląda... co mu szkodziło usg zrobić, to nie wiem, ja mam za każdym razem, głównie po to, żeby zobaczyć dziecko , ale lekarz za każdym razem coś sprawdza na monitorze, nawet to, czy serce bije. Ale co gin, to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi :) Mam nadzieję, że ten gin wie co robi. Co do obiadu to też planuję zrobić dziś spagetti. Ale może być ciężko, bo ciągle mnie odrzuca od mięsa. Mogłabym go w ogóle nie jeść. No i po tym ostatnim badaniu ginekologicznym znowu zaczęłam wymiotować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie jem teraz mięsa, ale mojemu M nie podchodzi obiad bez mięska. Lecę po zakupy na to spagetti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy dzis takie pracowite jak ja. wziełam dzis dzzien wolny w pracy. i wziełam się za porzadki. Zrobiłam juz pranie i powiesiłam na balkonie ,niech sie suszy na słoneczku. Teraz wysprzatalam łazienkę i za chwile biore sie za pozostałe podłogi. Ale musialam chwilke odsapnąć ,bo z moja kondycją kiepściutko. Dzidzia ja właśnie spagetti dzis robię na obiadek. mniam Malin_xxx ja również po swoich starszych pociechach nie mam zachowanych rzeczy. Nie przewidziałam ,że tak mi sie życie potoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×