Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

padlinko, usmialam sie z tej wiesniarki i 13-stki ;-) ja nie znosze sukienek w ciazy, pachnie komuna.... ale kilka ladnych widzialm spodnie, bluzki ladne i modne mozna dostac :-) mam genialna spodnice ciazowa jeansowa, do kolan, w wygodna szeroka guma zamiast tradycyjnego pasa z guzikiem, jest modna i wygodna nie znosze ogrodniczek, wprost nie moge patrzec na tylki kobiet w ciazy w ogrodniczkach, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie! Laski piszcie co po wizytach, mys sie tu denerwujemy.. jezuuuuu ja chce na sloneczko wyjsc a nei w tej norze siedziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ubrania zmora każdej kobiety... Mnie też przeraża perspektywa zakupy ciążowych ubrań, nie dość że drogie to jeszcze za dużo się w nich nie pochodzi... Sama nigdzie w sklepach nie widziałam niczego ładnego, ale niektóre ciężarne tak ślicznie wyglądają że nic tylko patrzeć... A zauwazyłyście jakby coś się Wam zmieniło? Ja do tej pory tylko mocny makijaż preferowałam kredka cień tusz, a teraz sam tusz, nie mam siły na więcej... poza tym do tej pory lubiłam się stroić, szpilki nosić ateraz to tylko płaskie buty, to co to będzzie jak już na prawdę będę gruba?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa ja tez przestalam sie malowac...dziwne...nigdy tak nie mialam heeh, ale po prostu mam tyle pryszczy ze boje sie ze bedzie ich wiecej jak tapete przyodzieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Można się do was dołączyć? Termin mam na 1.12.2010, więc myślę, że to miejsce dla mnie - o ile mnie przyjmiecie :) Jestem z Warszawy, mam 34 lata i dwójkę wspaniałych dzieciaków, Kacper 8lat i Emilka 4. A teraz spodziewam się trzeciego szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dobre to z ta kura;) a ja jakos dzis nie mam ochoty na gotowanie obiadu bo jest tak goraco ufff.......mysle ze mezus mi wybaczy...zrobie mu jakas sałatke z warzyw i do tego mam jeszcze wczorajsze miesko wiec odgrzeje mu je i git....a ja dla siebie cos wykombinuje....dzis wybieram sie na zakupy i po stroj kapielowy bo chce taki ze spodenkami do tego ten pas na brzusio z tymi stopkami i moge ruszac na wode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko ma ogólnie dobre pomysły. Ostatnio siedzimy wieczorkiem na podwórku i przeleciał gdzieś nietoperz. Więc krzyczy...mamo mamo..patrz jaki toperz. Tłumacze kochanie to jest nietoperz. Z pięć minut ciszy i nagle... mamo jak to był nie-toperz to co ? Prze 40 min tłumaczyłam że nie-toperz to razem tak się nazywa to zwierze...ale wkońcu się poddałam i do tej pory u nas latają toperze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała wstążk, witamy 🖐️ prosze o wyjasnienie... jaka jest roznica miedzy Feminatal N a Feminatal 400 i 800, to ze 400 do 12 tc a F800 od 13 tc to wiem nie wiem czy wybrac Feminatal N czy F400 ??? chodzi o ten nowy zwiazek, ktory ulatwia przyswajanie kwasu foliowego?? help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Ale się rozpisałyście przez 2 godzinki :D Zdałam :) Teraz tylko wakacje i praktyka :) padlinka wysyłaj mężą na to prawko. Ja też mam 30 na karku (prawie 31) i się zmobilizowałam. Przyda się jak Juniorek się już pojawi żebym nie była uzależniona od męża i innych co jeżdżą :) Malin_xxx te dwa feminatale różnią się składem. Czegoś tam jest więcej a czegoś mniej. To wiem na pewno ponieważ porównywałam. Nie powiem czego i ile szczegółowo ponieważ nie mam już ulotki z 800. Od połowy 11 czy 12 tygodnia biorę 400. Różnią się również ilością pigułek- w 800 jest pigułka a w 400 trzeba brać na raz jedną tabletkę (taka sama jak w 800) + przezroczystą, zielonkawą kapsułkę ( w opakowaniu jest 30 powlekanych pigułek i 30 kapsułek). No i ceną, przynajmniej u mnie, też się różnią. U mnie jest 10 pln różnicy. Ale czego się nie robi dla Juniorka :D A dzisiaj rano skończyłam brać luteinę także pozostał mi tylko feminatal 400. Biała wstążka witamy w naszym gronie i oczywiście zapraszamy :D Zdechła kura znowu pobiła wszystko :D Udane macie dzieciaki, oj udane :D Upał, upał, upał... Żar się leje z nieba. U mnie już są 34 stopnie :classic_cool: A ze względu na żar lejący się z nieba na obiad dzisiaj serwuje naleśniki z serem i śmieytanką + kompot z truskawek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, i jeszcze w feminatalu coś jest czego nie ma w 800. Wiem, że nie wiele pomogłam ale naprawdę wywaliłam opakowanie z ulotką od 800 :( Malin, moim skromnym zdaniem możesz już spokojnie przeskoczyć na 400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka , uśmiałam się z tej 13-tki i wieśniary :D Ja też najlepiej się czuję w dżinas, t-shirtach i bluzach, szczególnie z kapturkiem :) Teraz ciągle biegam w krótkich spodenkach i koszulkach (ramionka przez to mi się przypiekły w weekend). Mam kilka fajnych lnianych spodni i spódnic, spodenek itp. więc wydaję mi się, że przetrwam w moim ciuchach lato i ciepłą jesień. A później zobaczę. Naprawdę średnio mi się podobają ubrania ciążowe. I cena mnie przeraża. Jestem w stanie nie oszczędzać na ubraniach i raczej nie oszczędzam (wolę kupić mniej ale starczyło na dłuuugo :P ) ale szkoda wydać mi kaskę na coś co założę kilka razy i utknie w szafie :( Ale może będę zmuszona zmienić zdanie na jesieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAGi, gratulacje :-) :-) :-) vivat wakacje! Pagi, kochana bardzo Ci dziekuje za szczegolowa odp 👄 mnie chodzilo o roznice miedzy Feminatal N a Feminatal 400, nie o roznice miedzy 400 a 800, bo tu wiem ze pewnie sie roznia skladem bo jeden do 12tc a drugi od 13tc sa trzy rodzaje feminatalu 1. Feminatal N 2. Feminatal 800 3. Feminatal 400 dotychczas bralam folik, wiec wiem ze F800 juz moge sobie odpuscic, teraz sie zastanawiam czy mam kupic Feminatal N czy Feminatal 400 mam wrazenie ze ten "N' to taki klasyczny, a ten "400" jest nowszy i to ten wlasnie chyba zawiera ten skladnik do lepszego przyswajania vit z gr B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pagi, ja wlasnie dzis jestem w lnianych szerokich bialych spodniach :-) bluz z kapturem mam cala kolekcje, tych na szczescie nie trzeba wymieniac ;-) Pagi, po prostu bedziesz nosic pas pod brzuchem, tak? na ale biodra tez sie powiekszaja wtedy robi sie ciasno zreszta co sie martwic na zapas :-) u mnie by to nie przeszlo, juz sie nie mieszcze w stare ciuchy, ja jak tyje to wszedzie, nie mam tak ze rosnie mi tylko brzuszek, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojebebe2
Hej grudniówki, ja tylko słówko: nie ma co się strachać jeśli chodzi o ser feta. Na stronie babyboom.pl wyczytałam, że należy unikać tylko serów z niepasteryzowanego mleka, pozostałe czyli z paseteryzowanego mleka można jeść bez ograniczeń. A feta i podobne właśnie takie są. Więc trzeba czytać tylko etykiety. Pozdrawiam was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin, co ślepemu po oczach ;) Przekonana byłam, że pytasz o róznicę między 800 a 400 ;) Ja póki co mieszczę się w ciuchach. Biodra zawsze miałam galante więc większe już być nie mogą. A może mogą ;) To dawało mi zawsze wcięcie w talii :) Póki co brzuszek jest minimalnie widoczny. Aż się sama dziwię, że tak mało a to już 14 tydzień. Jak byłam na panieńskim, to dziewczyny myślały, że jestem w 1-2 miesiącu, bo nic nie było widać. Ździwione były nieziemsko, że to już 4 miesiąc się zaczął :) Zobaczymy na jesieni jakim smokiem będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze mamy klime w biurze, zdechlabym chyba dzis zastanawiamy sie z mężem czy przenosnego klimatyzatora do chałupy nie kupić..... u nas na poddaszu jest jak w saunie a co powiecie na czeresnie? ;-) po 12 zl sa.... cena zacznie spadac :-) no i czekam na swoj bób ukochany, tanszy niz 20 zl za paczuszke :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selenea
a jak u was z objawami? jutro zaczynam 14 tc wg OM, i gdzieś tak od ok. 12 tygodnia obajwy ciązowe łagodniały, w tej chwili bardzo bardzo wrażliwe jeszcze z 3-4 tyg temu brodawki są od pewnego czasu ok, piersi mnie nie bolą, jedyne co odczuwam to od czasu do czasu na przedniej ścianie brzucha takie jakby bulgotanie,(wcześniej tego nie było, ani we wcześniejszych tygodniach ani przed ciążą)... naczytałam się o obajwach poronienia zatrzymanego o tym nieszczęsnym zaniku objawów. zgaga też minęła, ale też mniej jem (upały) i na pewno mniej tłusto. Byłam na wizycie 2 dni temu i lekarz nie podzielił mojej paniki, stwierdził tylko cos w stylu czy zamierzałam całą ciąże mieć takie same obajwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* Ja tylko tak na chwilkę bo juz po pracy ale zaraz jade na USG genetyczne. Byłam wczoraj u Gina i odnośnie tej mojej bakteri Ureoplasmy powiedział żeby zaczekac do 18tc bo teraz antybiotyk może bardziej zaszkodzić dzidzi niz ta bakteria. Powiedział jeszcze że w ciągu jego stażu miał wiele kobiet w ciąży z tą bakterią i jak narazie u żadnej jej nie leczył aż do 18tc i wszystko było Ok. Powiedział też że u wielu kobiet nie wystepuje antybiotyk dostępny w ciąży na który jest wrażliwa ta bakteria (to na które są wrażliwe wychodzi z badania) i poprostu nie jest leczona aż do porodu. Mi wyszedł jeden antybiotyk dozwolony w ciąży i będzie zastosowany dopiero w 18tc. Miałam też wczoraj USG nie genetyczne ale trochę pod tym kontem i powiedział że z dzidzią wszystko ok. że prawidłowo się rozwija i że..... COŚ MERDA MIĘDZY NOGAMI!!! Czyżby chłopak? Widziałam kręgosłupek, żołądek, oczy, palce u rąk, pęcherz moczowy, pulsującą pempowinę PIĘKNE Maż tez widział (Pierwszy raz) był zachwycony!!! Potem chciał zmierzyć przzorność karku ale dzidzio poszło spać tak fajnie nakrył główkę rączkami jakby nie chciał żebyżmy go już podglądali nawet było widać jak założył noge za nogę:D Mamy FILM!!! Jezu jak mnie to uspokoiło i jaka jestem szczęśliwa!!!! KOCHAM ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beija flor
Gratulacje! Szczesliwa, ciesze sie z razem z toba! Zazdroszcze wam ciepelka... tutaj pochmurno 12 stopni, a w domu byloby jak w psiarni, gdyby nie to, ze kupilismy 3 ogrzewacze....;-)))) Pozdrowki, Izydo! Najlepszego i jeszcze wielu rocznic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) oj Malin narobiłas mi ochoty na czereśnie :) Co do ubrań ciążowych, to ja mam juz 3 pary spodni ! przed ciąża nosiłam rozmiar 34/36 i moge zapomniec o tym żeby się dopiąć w stare ciuchy, tak samo z bluzkami, mocno powiększył mi sie biust i wszystkie bluzki w biuście za małe i za krótke teraz :), ale bardzoo ladne ciuchy i nie drogie sa w H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selenea
a jak u was z objawami? jutro zaczynam 14 tc wg OM, i gdzieś tak od ok. 12 tygodnia obajwy ciązowe łagodniały, w tej chwili bardzo bardzo wrażliwe jeszcze z 3-4 tyg temu brodawki są od pewnego czasu ok, piersi mnie nie bolą, jedyne co odczuwam to od czasu do czasu na przedniej ścianie brzucha takie jakby bulgotanie,(wcześniej tego nie było, ani we wcześniejszych tygodniach ani przed ciążą)... naczytałam się o obajwach poronienia zatrzymanego o tym nieszczęsnym zaniku objawów. zgaga też minęła, ale też mniej jem (upały) i na pewno mniej tłusto. Byłam na wizycie 2 dni temu i lekarz nie podzielił mojej paniki, stwierdził tylko cos w stylu czy zamierzałam całą ciąże mieć takie same obajwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selenea
a jak u was z objawami? jutro zaczynam 14 tc wg OM, i gdzieś tak od ok. 12 tygodnia obajwy ciązowe łagodniały, w tej chwili bardzo bardzo wrażliwe jeszcze z 3-4 tyg temu brodawki są od pewnego czasu ok, piersi mnie nie bolą, jedyne co odczuwam to od czasu do czasu na przedniej ścianie brzucha takie jakby bulgotanie,(wcześniej tego nie było, ani we wcześniejszych tygodniach ani przed ciążą)... naczytałam się o obajwach poronienia zatrzymanego o tym nieszczęsnym zaniku objawów. zgaga też minęła, ale też mniej jem (upały) i na pewno mniej tłusto. Byłam na wizycie 2 dni temu i lekarz nie podzielił mojej paniki, stwierdził tylko cos w stylu czy zamierzałam całą ciąże mieć takie same obajwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena u mnie tez wszytkie objawy złagodniały chociaz nigdy nie wymiotowałam ale mdliło mnie na szczescie juz tego nie mam:) piersi tez mniej bola no i nie sikam tak czesto;)nawet zaparc juz takich nie mam organizm pomalu przyzwyczaja sie do tego stanu i juz teraz pare miesiecy bedzie lepiej mam nadzieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa, wspaniale wiesci z usg :-) czuc zes szczesliwa! :-D tak trzymac!! natalka, ja nosilam rozmiar 36/38 i tez nie ma mowy bym sie w spodnie dopiela, bluzki na biuscie trzaskaja ;-) moje objawy praktycznie bez zmian: lekkie mdlosci od czasu do czasu, wstret do niekyorych zapachow, moze mniej draliwe piersi mam i brzuszek nie boli jak na okres, czasem w pachwinach pociagnie a z nowosci to zadyszka ;-) przy szybszym marszu lub po wchodzeniu po schodach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo- gratuluje rocznicy:) my nie dawno bo w kwietniu mielismy swoja pierwsza:) aaannkkaaa- a ja wlasnie odwrotnie z tym piwkiem;) a wczesniej tak bardzo lubilam piwko z soczkiem:) PAGi- mam nadzieje ze kurs sie udal?:) ja praktyczny zdawalam 3 lata temu i tez dopiero za 3 razem sie udalo:P marzena79- ja tez nie lubie jezdzic autem w upaly , tyle ze ja wogole nie lubie upalow:P jk dla mnie to maglaby byc caly czas jesien:) jakos tak lubie te pore roku;) co do sera feta to ja sie nia zajadam jak tylko mam ja w domu:) poprostu ja ja tak uwielbiam ze nie moglabym jej nie zjesc:) selena- mi juz od jakiegos tygodnia przeszly mdlosci a teraz jestem w 14tc;) a teraz napisze jak bylo wczoraj u gina:) no to tak... dzidzius rosnie bardzo ladnie i wszystko ma na swoim miejscu:), i sie okazalo ze nie przytylam jakos tak tragicznie bo tylko 2 kg:D a czuje sie jakbym z minimum 5kg przybrala:) pani doktor jak mnie zobaczyla to sie przerazila ze jestem taka blada ale jak zobaczyla moje wyniki to sie uspokoila i uwierzyla ze ja naprawde nienawidze takiego slonca i opalania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×