Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

kaczorekmc :) nie martw się ja trzecia ciąże już przechodzę z takim niskim ciśnieniem :) nie jest to szkodliwe dla dziecka wiec luuz :P masz szczescie ze mozesz sie polozyc :P korzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zrobie sobie kawusie z mleczkiem i wyjde troche na ogrodek posiedziec ,pogoda sie ladna robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorekmc wlasnie mialam Ci napisac kawka!:) dobry pomysl i powietrze i bedzie dobrze:) ale to prawda lepiej takie niskie niz za wysokie. obejzalam Wasze zdjecia ladne z Was kobitki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... nie wiem dlaczego będę jeszcze próbować ale dziś komputer odmawia posłuszeństwa chyba zagrzał się do siedzenia na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa jaka afera? ja jakis tydzien temu skasowalam wszystkie zdjecia z nk i juz mnie nie widac.mam jeszcze grono i facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest zobaczyć was razem z przyległościami. jakoś tak bardziej rodzinnie sie robi. laski z was że hej. Nie ma to jak Polskie Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzył mnie mąż przed chwilą... :/ siedział w domu od godziny mowiłam do niego wyjdź z psem a on mówił zaraz. a o 14 mowi ze nie wyjdzie bo musi juz wychodzic i poszedł. a ja z psem bylam rano, a ciężko mi wchodzic po schodach na 4 piętro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wybieramy się jutro z mężem do kina ale nie wiem na co. Macie jakieś propozycje? Coś ostatnio któraś pisała o jakimś fajnym filmie, ale nie chce mi się szukać na tych dziesiątkach stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan B. Śmieszny i w temaci. O ciąży. Nam sie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×