Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Pagi sprawdz poczte!:) wyslalam Ci wiadomosc. najpierw musisz przetestowac to forum a potem damy reszcie:) kurde zapomnialam w mailu Ci linka napisac poczekaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha Dzidzia świntuchu hihih odkąd zaszłyście w ciąże , bo ja właśnie czuje ze jest teraz tego dużo więcej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAGi , kilka razy pisałam z prośbą o podanie ewentualnych zmian, ale ciężko się przebić w waszych elaboratach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wydaje mi się ze zapach jest dużo intensywniejszy ... albo mi się węch wyostrzył:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek kochana, ja widziałam Twoje prośby ale u mnie zmiany nastąpiły we wtorek- poznałam płeć Juniorka :) Przechodź z nami na naszego priva :) Zaraz je przestestujemy z elwirka86 elwirka86 sprawdzam pocztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonkaa, chyba Ci się wyostrzył :D to jedna z " dolegliwości " ja np. popielniczkę mamci czuję z 2 pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale faktycznie jak zmieniam pieluszkę małemu, to bardziej mi moczem podlatuje niż przedtem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę od samego początku luteinę dopochwowo i ciągle czuję się jak bym miała okres. Ale zapachu żadnego to to nie ma. Ogólnie to wiem że wydzielina w ciąży jest intensywniejsza niż zwykle i to dobrze byłe by była bezbarwna i chyba bez zapachu tak mówił mój lekarz. Ale pewności nie mam więc może ktoś jeszcze coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek właśnie zakładamy prywatne forum, nasze prywatne forum. Wczoraj znowu się wtrąciła jakaś wredna tchórzliwa pomarańczowa. Podaj w stopce swojego maila, to prześlemy Tobie dalsze instrukcję. Z tego forum rezygnujemy ze względu na to, że czyta każdy kto chce a potem nas obraża... elwirka86 zarejestrowałam się, teraz czekam na maila zwrotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Ja jak brałam luteinę dopochwową to też tak miałam, ale przez jakiś czas brałam podjęzykową i powiem szczerze, że tęskniłam za tą dopochwową, bo ta była taka gorzka że masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz od dłuższego czasu czuje taki intensywny zapach . Ale widocznie wszystko jest ok , na kontrolach gin zawsze mówi ze wydzielina w porządku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pagi ja juz zrobilam z Ciebie moderatora.troche ciezko odnalezc sie na tym forum ale mam nadzieje ze damy rade!!!:) jak ktos jeszcze madry chce byc moderatorem to ja bardzo chcetnie zrobie!:) musimy jakos wspolnymi silami stworzyc wlasne prywatne forum!:) Pagi mam nadzieje ze bedziesz mogla tam co nie co poprzestawiac bo nie wiem jak to do konca jest. przydalo by sie cos napisac i inna osoba nie moglaby sprawdzic czy napewno nie mozna czytac i jest forum calkowicie prywatne. a potem tylko na maile rozeslemy adres nowego forum i juz gotwe powinno byc:) a potem w trakcie bedziem cos ustawiac i przestawiac najwyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę luteinę ale tą pod język i jest koszmarna, tylko zastanawiam się ile czasu jeszcze będę musiała to zażywać. Mam wizytę w poniedziałek i mam nadzieję, że lekarka powie że nie muszę już jej brać. A wy jak długo bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka jak jestes to moze dolaczysz na nowe forum i tez Ci zrobie moderatora i cos tez tam pomajstrujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy nasze prywatne forum :D :D :D elwirka86 założyłam właśnie nowy temat "Powitanie". Napisz tam coś. Wyloguję się teraz i spróbuję wejść bez logowania na nowe forum, zobaczę czy się da :) Jak będzie wszystko ok, to przesyłamy adres pozostałym chętnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86 sprytku- działa!!! Bez zalogowania nie można nic podejrzeć :) :) :) To ja rozsyłam pomału adres dziewczynom, które podały maila a są to: *Dzidzia* asiulekz Agi79 gagatka85 sonkaa beija flor Malin_XXX Lady Kate luśka24 elwirka86 kfffiatuszek Dziewczyny, wysłam do Was maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Pagi to super!to ogarnij cos tam bo ja musze troszke w domku cos porobic i kolo siebie:) bede zagladac co jakis czas:) jakby cos to pisz pozmieniam.zalogowana bede caly czas. gagatka jak dolaczy do forum dostanie moderatora i tez niech ustawia jak trzeba. mi sie cos tam wyswietla ze sa jacys goscie....i nie mam pewnosci czy nikt nie wlazi. a i jeszcze nie wiem jak do tego dojsc zeby miec kontrole kto sie rejestruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×