Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Gość kamila1987
Hej Wam wszystkim :) ja też mam termin na grudzień. Mam pytanie czy któraś z Was ma nisko ułożoną kosmówkę? Macie jakieś problemy z tym? Ja teraz plamienie mam i musze leki brać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy zrobione, synuś ululany, zupka ogórkowa nastawiona. Po lewej kilo truskawek, po prawej kilo czereśni i jestem w niebie. :D Co do wózków to już wam pisałam ja ze swojego doświadczenia polecam sam głęboki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aness-jak zacznie ci się powiększać to odrazu melduj :) ja tam ciągle widzę jakbym była "prawie" płaska,troszke mi wystaje...ale generalnie we wszystko wchodzę, i też ciagle słyszę takie teksty...A ja się zamartwiam :o kamila-ja mam też problem z tą kosmówką-na ostatnim usg lekarz mi o tym powiedział....brałam jakiś czas luteine,teraz nie biorę. Powiedział,że jak zacznę plamić to odrazu do szpitala. Czytałam,że ta kosmówka od 16 tygodnia przekształca się w łożysko i powinno być wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem w 13 tygodniu ciąży a od tygodnia wiem że ta kosmówka jest nisko. a wczoraj dostałam plamienie i dziś byłam u lekarza i przepisał mi duphaston i mam dużo odpoczywać i nic nie dźwigać. Mam nadzieję że bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiałam o co wam chodzi z tą kosmówką. Mnie lekarz już dwa tyg temu (czyli w 12tyg) powiedział, że łożysko zachodzi mi na ujście wewnętrzne. Biorę luteinę i na wszelki wypadek nospę forte. Ale gin powiedział mi również, że ono może się przesunąć, bo macica rośnie szybciej niż łożysko i może je "pociągnąć" za sobą do góry. Więc jestem dobrej myśli. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa, na temat maluszka powiem więcej Ci w środę za tydzień :D a badanie mam już o 7:30 rano :P liczę też, że poznam płeć. Dzidzia, ja też mam ogórkową :P smacznego życzę. Ja jeszcze nie pokusiłam się w tym roku na czereśnie :P poczekam aż na działeczce nasze będą :D Dostałam za to tydzień temu od teściowej jagody ( sama zbierała ) planuję upiec ciacho, i jakieś może knedle czy pierożki z nimi :P bo mąż już mnie magluje na pierożki z jagodami od dłuższego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! pochwalę się Wam, dostałam zwrot podatku i jutro idę wszystko wydać, oczywiście na siebie i baby, a jak:) co do kosmówki, to ja miałam to samo i plamienia i wszystko mi przeszło, baby jest już wyżej, u Was też z pewnością bedzie super! ej, teraz jak na temat wózków pisałyście, to wam powiem, że mój mąż upatrzył wózek za 3,5 tys wielofunkcyjny tzn fotelik do auta, gondola i spacerówka i uważa, że tanio kupi :) to chyba nie ma racji:) ale totalnie oszalał... nie myślicie, że to lekka przesada? Nie kłóciłam się, bo byłam pewna, że takie są ceny, ale jak mówicie, że za 600 zł się kupić da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila-mi też tak zalecił,stymże nie jestem na lekach. dzidzia-matko,nie wiem...ja czytałam że z kosmówki tworzy się łożysko http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81o%C5%BCysko_(anatomia) ale to w póżniejszym tygodniu,już sama nie wiem :o kfiatuszek-obowiązkowo zdajesz relacje!! :P ja na płeć muszę poczekać prawie miesiąc...:o ach ta ciekawośc!! :D ale bardziej zalezy mi na tym,aby wszystko było dobrze-wiem,że będzie mi robił wówczas to połówkowe (chyba)- bo powiedział,że będzie dokładne... Odnośnie tych jagód-już są? :D Sama chętnie wybrałabym się na jagody,ale mam teraz stracha na kleszcze :P (lepiej uważać w naszym stanie) Widzisz-dobrze,że Twój męzuś taki smakowity na pierogi,bo mój wręcz przeciwnie...Najlepiej codziennie mięsko. paulasz2206 -no,przyznam że zaszalał z tym wózkiem :D Mój to się śmieje i pyta: "a czy nie można takiego za 200zł kupic?" Ja myślę tak do 1000zł...fajne są conecco,jet,x-lander...i tak się mieszczą do 1200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3,5tyś zł to strrrrrasznie drogi ten wózek jest ale pewnie strasznie wypasiony. No kurdę ja też czekam na zwrot. U mnie jest spoko 1670zł, bo na dziecko jest fajna ulga. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyskaa --- tylko nie coneco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja właśnie mam tej firmy X3 i jestem straaaaaaaaasznie niezadowolona. Zapłaciłam 900zł prawie 2 lata temu, bo u mnie je produkują. Jak Dominik miał 10 miesięcy to już tak piszczał i skrzeczał, że masakra, a nie powiem już o tym że kiedyś na spacerze ODPADŁO MI KÓŁKO! :O A co do tej kosmówki, to już chyba tylko o terminologię chodzi, bo wszyscy wiedzą w czym rzecz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie upatrzyłam taki wózeczek http://allegro.pl/item1074821754_jestem_producentem_wozek_fotelik_kola_pomp_50kol.html Niestety ale liczę się z kosztami, i powiem wam, że zakup osobno produktów wychodzi taniej np. http://allegro.pl/item1078481206_polski_wozek_od_producenta_gratis_bogus_2n.html 350zł wózek + dodatki brakuje samego fotelika a sam fotelik http://allegro.pl/item1075275794_fotelik_samochodowy_foteliki_baby_design_dumbo_wwa.html 150zł i 0zł wysyłka co razem daje 500zł a jest to samo co w zestawach za 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz jak dla mnie 3,5tys to przesada!no ale kazdy kupuje to co uwaza i przeznacza na to ile chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma baby design też częstochowska ale ją mogę polecić. Ten pierwszy wózek fajny: duże koła, pomiestny kosz na zakupy (co jest na prawdę przydatne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek ten drugi wózeczek co jest na zdjeciach czerwony jak dla mnie super!!!:) kolor tylko bym zmienila bo nie lubie czerwonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86, na samym dole aukcji masz wzory, i kolory do wyboru :) Oczywiście mówię o wózku za 350zł czyli 2 - mi też on się podoba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba mój mąż myślał o tym ,żeby służył też "późniejszym" bejbikom, bo planujemy minimum 3, ale trochę to faktycznie dużo wychodzi... eh... no sama nie wiem, jeszcze jest trochę czasu, żeby to przemyśleć. Wózek piękny jest, to trzeba przyznać. Tylko może lepiej kupić coś innego. Oj Dziewczyny :) słodkie kłopoty mamy:) oby tylko takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206 a wklej linka jak jest ten wózek gdzieś w necie bo chętnie bym go obejrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz2206, Twój mąż chce dla pociechy po prostu jak najlepiej :) i dla mnie to zrozumiałe, ja jakbym mogła sobie pozwolić na taki wydatek na pewno bym nie żałowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi wygląda bardzo korzystnie do tego te różne bajery może oprócz fotelika, ale go można osobno dokupić, jest jeszcze przewijak:) Myślę, że cena nie jest aż taka ważna, czasem te tańsze rzeczy dłużej wytrzymają niż te droższe, poza tym jak taki za 350 padnie to nie będzie szkoda a 3500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zastanawiałyście się nad kolorami? ja chciałam taki uniwersalny żeby jeszcze kolejnemu w razie czego posłużył:) Mam też problem bo na razie jesteśmy na 1 pokoju i się zastanawiam jak dziecku wygospodarować kącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie!nigdy nie wiadomo ile ten wozek bedzie sluzyl...jak sie kupi tanszy to jak bedzie kiepski to na smietnik i drugi mozna kupic a jak ten za 3 tys okaze sie nie taki jak trzeba to co wtedy?jak dla mnie to raczej nie ma sensu az tyle na wozek przeznaczac....kolezanka mi tez mowila ze potem to kupowala spacerowke choc wozek mial ta funkcje ale chciala taka miejsza i lzejsza bo tak wygodniej.no ale moze sens jest wtedy wybrac drozszy wozek gdy bedzie naprawde solidny i ma nam sluzyc jeszcze raz lub dwa dla nastepnych dzidziusiow.mi chyba raczej bedzie sluzyl tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wozek bedzie rozowy o ile sie przeczucie sprawdzi a jak nie to niebieski:) jak chce taki jakis ladny kolorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa, poczytałam opinie na temat tych wózków Boguś i babeczki były zadowolone :) a jedna z mojego osiedla juz 2 dziecko wozi w jego wózku. Podpytałam ją jak wózek, i była zadowolona. Co do kąta dla dziecka, to ja specjalnie w naszym pokoju robiłam remont :) zrobiłam większość szafek podwieszanych aby było więcej miejsca dla dzidzi ;) Zaplanowałam sobie, ze do roczku będzie sypiać ze mną w pokoiku, a później przejdzie do swojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×