Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

nadzieja też słyszałam o takich przypadkach - no cóż można powiedzieć chyba tylko że niektórzy mają szczęscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi :) A co najgorsze co niektórzy w ogóle tego szczęścia nie doceniają np. dziś w markecie widziałam kobietę w zaawansowanej ciąży która wraz ze swoim partnerem (dodam że oboje wyglądali jak zwykłe menele) kupowała sobie kilka kartonów najtańszego wina....... normalnie najpierw się tak strasznie wkurzyłam a potem kurcze to mi się płakać chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania czasem to już słów brakuje:(Ludzie są nieodpowiedialni i masz rację,że nie doceniają szczęścia,jakie noszą pod sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik jesli się już dziś nie pojawisz to miłej nocki zyczę:) U mnie o tyle jest dobra sytuacja, że mamy 2 kompy :) Ważne żeby skok temp utrzymywał się przez 3, 4 dni...i był po szczycie objawu sluzu..chociaż jest masa wyjatków i czasem bywa tak, że szyt objawu sluzu i wzrost temp nie zawsze swiadczą o tym , że owulacja była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mie sie komputer zawiesil, nienawidze tego szmelcu...:) Dobranoc Krokieciku... tez cos przeczuwam, a mianowicie to, że tamagoci zafasolkowała :):):), kurcze musi ktoras zaczac...a pozniej to juz z gorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy dwa, tylko jak moj sie zawiesi, a moj maz sobie cos robi na swoim to mi nie da :( samolub wr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka zaleznośc, ze to falowo przychodzi, mozna to zaobserwowac np na ulicy, albo w jakims gronie znajomych...jak jedna to zaraz druga i trzecia... oby u nas tak było :)...tamagoci zacznie, a pozniej juz wszystko ejdno w jakiej kolejnosci, oby wszystkie, szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak uda sie jednej z Nas to...odrazu i nastawienie sie zmienia i wiara w to, że jednak mozna powraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po następnej@zaczniemy starania na nowo,czekam na to z niecierpliwością,a dni mi się dłużą,ale przychodzą takie dni,że się zastanawiam,czy się uda,czy jest szansa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo najgorsze jest to, że sie czeka prawie caly miesiac na te kilka dni, czy dzien :(, a jak nic z tego nie wychodzi to trzeba kolejny miesiac czekac , dlatego to tak przybija...to czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że tamagoci zafasolkowała :) Kobietki pocieszę Was...ost co rusz słyszę, że koleżanki czy znajome zaszły w ciążę...niektóre po dłuższych staraniach...dlatego też musimy być dobrej myśli! :) ehh nie mogę się zabrać za ten steper! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja siedze euforiooo i patrze na swoj rowerek, cos mi sie wydaje, ze sie do mnie usmiecha, :) albo ze mnie smieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamiast za ćwiczonka wzięłam się za kawałek Tiramisu który został jeszcze po weekendzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 cal!!! Udało się!;) Dobranoc Nadzieja!:) Ja tez lecę się kąpać i spać! Dobrej nocki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia,a w jakim czasie udało Ci się tyle spalić na tym steperku?ja dziś110kcal. Ok uciekam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×