Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość czekająca...
mam 174 cm teraz to ok ale za dzieciaka miałam okropne kompleksy z tego powodu bo długo byłam najwyższa w klasie:) a Ty jesteś podobna do mojej koleżanki ze studiów:) ja jeszcze Tamagoci na nk zobaczyłam fajną to córunię ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo niska,jak nie jestem umalowana,to często mnie ludzie za dziecko biorą,co mnie już czasem wkórza:)Zmienilam też ostatnio fryzurę,zeby jakoś poważniej wyglądać,dziś znowu idę do fryzjera:)A córcię od Tamagoci widziałam,jest słodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
a co robisz z włoskami? ja będę musiała iść odświeżyć kolor bo w październiku na wesele wyjeżdżamy:) Tamagoci gdzie się podziewasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem leniuchuje bo mam okazje cora poszla do play grup wiec mam czas dla siebie :P no ja ostatni dzien mam @ wiec od jutra mierze temp. za godzine mala woci i bedzie mi wszystko opowiadac to jej 1 dzien po wakacjach w przedszkolu wiec bedzie duzo wrazen. ja od czwartku jestem na zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach i mam 2.5kg mniej :) :) no jak dobrze pujdzie to do urodzin meza bede laseczka i bede mogla niektorym pokazac ze da sie zyc zdrowo i ze nie trzeba wydawadc tysiecy na produkty do odchudzania. 3-majcie za mnie kciuki bo nie jem tego co kocham czyli slodyczy i produktów mącznych nic uciekam brac sie z sniadanie dla coreczki bo jak woci bedzie pora na cos do zjedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę obciąć włosy,skrócic je,bo już się nie układają tak jakbym chciała,a po drugie szybko mi rosną,miesiąc temu obcinałam:) Tamagoci,pewnie,że się da,ja też jestem tego przykładem!Schudłam 12,5kg!Ważne,zeby nie chudnąć więcej niż kilo na tydzień!Lepiej wolniej,a skutecznie i żeby nie było efektów jojo! Dzis przeglądałam stare zdjęcia i jak zobaczyłam siebie w sukience wieczorowej bez brzucha szczuplutką,to mnie zatkało i mam mocne postanowienie poprawy,bo ostatnio się zapuściłam i brzuch mam:(Ja z natury jestem blondynką,ale kiedyś sobie farbnęłam włosy na ciemny,tzw.czekoladowa pokusa!I miałam długie włosy.Stwierdziłam,że w takie długie też fajnie wyglądaly i ten kolor!Tylko,że już nie farbuję,bo mi strasznie wypadają włosy i co 2tyg.miałam odrosty,masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci,a co to za dieta?Mnie raz taka pani z naszej klatki zaczepiła i pytała co ja zrobiłam,że tak schudłam:)Wreszcie mi się udało,pomyślałam sobie wtedy:)Więc tobie tez się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo sama se wymyslilam jem 2 serki wiejskie duzo owoców i warzyw chleb tylko 2 sztuki na dzien i platki dietetyczne ''K'' platki rano i wieczorem nie z mlekiem lecz aktivia 2 sniadanie salatka lub jedno jajko lub serek wiejski obiad piers z kurczaka z salatka lub cos wymyslam czasami serek wiejski czasami salatka z chlebem tym moim podwieczorek salatka owocowa jablko i babnan lub jablko marchew lub jakos inna salatke owocowa kolacja czasami nic czasami cherbate czasami platki pije zielona chetbate i duzo wody jem zeby nie czuc glodu i sie nie objadac na sile jak niechce jesc to nie niechcem rozpychać żołądka i brzuszki robie wieczorem i czasami steper zalezy czy mi sie chce sorki za bledy ale wlasnie robie obiad i jednosczesnie pisze i niechce mi sie poprawiac calego tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki.. ALE JA SIĘ W OGÓLE NIE ORIENTUJE o co w nich biega ! ;/ . NIE WIEM NIC . Zna się ktoraś z Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Tamagoci to mało bardzo jesz:(A o ćwiczenieach chyba nie wspomniałaś?Aha mówiłaś a,le wcześniej o brzuszkach i steperze?Ćwiczenia są konieczne do schudnięcia,nie ma diety CUD,przy której byś schudła bez ćwiczeń! Marcia nie masz zabardzo wyjścia,musisz leżeć i czekać.Może być tak,ze matka natura będzie chciała inaczej,ale nie masz na to wpływu.Leż cały czas!A lekarze z pogotowia powinni cię zostawić w szpitalu,a nie wypuszczać do domu.Moze jedź na pogotowie jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Marcia napisz jakie masz teraz wartości bHCG tak jak mi wtedy pisałaś miałaś ponad 76 teraz ile masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempka :) w pochwie 37.3 stopnia a pod pacha 36,3 i sama nie wiem gdzie lepiej Mierzyc może będę Mierzyc tu i tu codziennie żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać. ja dopiero co wstalam poszlam spac porawie o 3 w nocy bo ogladalam filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod pachą nie musisz mierzyć.Mierzy się w pochwie,odbycie lub ustach,ale z rogóły dziewczyny mierzą w pochwie-ja też!Jak będziesz też patrzeć na wyniki z pod pachy,to się pogubisz!I zapisuj w postaci wykresów te tempki i zaznacz,że późno poszłaś spać i krótko spałaś-to jest ważne,tak samo jak picie alkoholo,chociaż trosze!Dużą miałaś tą tempkę,jak na początek cyklu:)Ale to chyba przez tą późną porę snu!Zapisuj też przeziębienia,zmiany termometru lub godziny pomiaru!Jak mierzysz np.codziennie o 7mej,a raz zaśpisz,lub zmierzysz wcześniej też zapisuj i to nie może być większej różnicy niż godzina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede miezyc temp. zawsze o 9:30 bo zawsze spie do tej godziny a chodze spac prawie zawsze 3 lub 4 w nocy ostatnio spac nie moge :( moja bratowa lezy w szpitalu czeka na porud 2 tygodnie juz po terminie a wczoraj moja kuzynka urodzila jak ja im zazdroszcze tez chcem dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytalam ze trzeba miezrzyc o stalej poze do okolo 10 min po przebudzeniu wiec tak mierze bo ja wczesniej nie wstane zwlaszcza ze tak puzno ide spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Witam was dziewczyny.Własnie wróciłam z szpitala, laparoskopi nie miałam robionej poniewaz okazało sie że mam bakterie w moczu i musze najpierw wyleczyc.W poniedziałek jak pojechałam miałam pobierana krew i takze na grupe krwi bo nigdy nie miałam robionej bo mi nie była potrzebna i powiedzieli ze mam zabieg przełożony na srode.W wtorek miałam lewtywe i czekałam cierpliwie.Wśrode rano założyli mi cewnik dali głupiego jasia i przyszedł lekarz powiedział ze zabieg sie nie odbedzie bo mam bakterie(5 miniut przed zabiegiem).Dostawałam dożylnie antybiotyk i mam wykupic tabletki to mi przejdzie i ponownie zrobic posiew moczu i wymaz z szyjki dopiero potym mam sie zgłosic do szpitala.Na złosc w szpitalu wyskoczyła mi opryszczka i krosta w nosie czyli początkujaca grypa ,głowa mi pęka od tego wszystkiego.Cały dzień dzis płacze bo mi chyba nic nie jest przezaczone i pech za pechem tak sie boje isc z powrotem do szpitala ze głowa mała.Przepraszam za błedy ale jestem zakrecona po tym wszystkim i życ mi sie nie chce.pozdrawiam was i buziaki wam przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
nie martw się będzie dobrze!! wiem że wolałabyś już mieć to z głowy zwłaszcza że byłaś już tak blisko zabiegu ale zobaczysz czas szybko zleci i zaraz będziesz już w domu po laparoskopii!! Tylko szkoda że tych badań Ci od razu nie zrobili oszczędzili by Ci niepotrzebnych nerwów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula to się nazywa pech:(już byłaś przygotowana i nic z tego,a sters swoje robi:(3maj się U mnie nic nowego9dc,piję ziółka na owul.zioła ojca Sroki,biorę kwas foliowy i mastodynon,bo mam przepisany od gin,lae nie wiem na jaką cholerę mi go przepisał,ale był drogi,więc będe go brała:(A tabletek typu wiesiołek itp nie biorę narazie,kicham to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mierze tam i codzienie w pochwie mam 37,2 37,3 w ustach mam 36.5 36,6 sama nie wiem co to znaczy zle czy dobrze :( mamla poszla do przedszkola ja leze czekam na plebanie :D moja bratowa urodzila córeczkę 55cm 3650waga Patrycja mam fotke na nk sliczne malenstwo podobna do mojej mamy masakrycznie :) a co u was co sie nikt tu nie odzywa ?? :( jestescie piszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula007
Czesc dziewczyny,ja powoli dochodze do siebie ale dalej boje sie podejsc drugi raz do tej laparoskopi chyba potrzeba mi jeszcze sporo czasu dalej biore antybiotyki i sie modle o wiecej sił(również za was).całuski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Tak mi przykro.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Marcia przykro mi bardzo!:(Wiem,co czujesz,bo też przez to przeszłam!nie poddawaj się i bądź dzielna!Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamgoci jak tam tempka? Ja mm dziś13dc,wczoraj miałam spadek tempki,ale dziś skoczyła tylko o 1kreseczkę:(Ale miałam dziś śluz taki jak powinien być.Zobaczymy jaka jutro będzie tempka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjemy żyjemy przynajmniej ja żyje :P ja wlasnie wstalam dochodze do siebie przy porannej kawce. puzniej snadanko dla kazdego i gotwanie zupki dla rodzinki (ogorkowa) i po poludniu pojedziemy ba plac zabaw i oddac gry do wypożyczalni co moze sie dziac wiecej wieczorami zimno na dworu ale za to dni sa przepiekne sloneczne cieple ze chce sie zyc i isc z kawka kolo domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×