Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość czekająca...
dlatego mówię że nie zapeszam:P jutro będziesz testować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
a co to za lek i na co go bierzesz? bo szczerze mówiąc to się nie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są krople niby na napęcia przedmiesiączkowe,a najlepsze jest to,że nie wiem po co mi je lekarz przepisał,bo nie zgłaszałam mu takich dolegliwości!%0zł za niego dałam,ale już od jakiegoś czasu go nie biorę na wszelki wypadek-ale na nic się nie nastawiam:)Testować będziemy z mężem może jutro,albo w niedzielę.Zobaczę pogadam z mężem,bo razem test będziemy robić! Kurcze,będę srała dalej niż widzę,bo najadłam się gorzkiej czekolady,potem troszkę pasztetowej i mały ogórk kiszony-własnej roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
heheh dobre:)) kurcze ja jutro idę na dzień do pracy i wrócę dopiero kolo 20 ja nie wiem jak ja wytrzymam tą niewiedzę:)) tylko oczywiście pisz od razu jaki wynik teściku bo tu kilka dziewczyn (MÓWIĘ O SOBIE MIĘDZY INNYMI:) czeka z ogromną niecierpliwością:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko będę miała chwilę to wejde na kompa,bo w weekend mam mniej czasu,a w niedzielę jedziemy do teściów już na obiad i trochę nas nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
no proszę Cie nie rób mi tego:)) hmmm poczytałam troszkę o tym leku nawet na naszym forum kafe jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
ok leć ja trzymam kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszła 1kreska @brak,krzyż od wczoraj boli,wiec czekam na @,Nie jestem załamana,bo się tego spodziewałam,tylko nigdy nie miałam takiego długiego cyklu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
hmm dziwna sprawa... może jeszcze nic straconego czasami testy ni wykrywają jak jest za wcześnie. Na jakąś wizytę do lekarza si.ę umawiałaś czy jeszcze nie myślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki, dziewczyny ja dostam.... i tyle temaci... ndziejo idz do lekarza, bo jak nie ciąża to cos niedobrego... swoje wypałam, pocierpiłam, a teraz już jest ok, i niekupięjuz testu! szukam jakiegoś dobrego lekarza, muszsie zasiebie wziąść:) no i jutro USG siostruni, zbazymy czy bliźniaki:) dziewczyny, nie ma co... co nas nie zabije to nas wzmocni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,zaczynam się niepokoić co się ze mną dzieje!@nie dostałam,ale od wczoraj rana plamię na brązowo!:(Brzuch mnie nie boli,tylko krzyż ostatnio.Te "plamienia"to tylko na brązowo!!!Bez krwi!!!Chcę iść dziś do apteki i zrobić jeszcze jeden test,do pewności i zapisać się do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie nadziejo musisz isc po tescik zrobic i zapisac sie do lekarza. oby wszystko sie ulozylo dlaczego tak ciezko jest ehhh :( ja dzis lece na wizyte do lekarza wiec tylko na chwile i lece sie szykowac i zbierac bo na 10:30 wizyta a o 9:30 musze wyjechac bo mam kawalek drogi przed soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzyłam test i 1kreska.Umówię się do lekarza,tylko nie wiem którego,czy iść do tego mojego czy zmienić!A może się w góry wybierzemy i dostanę @jak klimat zmienię:)Znajoma tak ma,że jak nie dostaje @ to musi po góraach połazić,zmiana klimatu i wymęczenie organizmu jej pomagają i @przychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Przykro mi Nadzieja... pewnie jakieś zaburzenie hormonalne albo owulację miałaś później..kurde jednak nie tak łatwo zajść w tą ciążę jakie to nie fair:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepkość wzmożona pH 8,2 ilość plemników w 1 ml nasienia 197,500mln procentowo plemników ruchliwych 60% liczba plemników wpw 150-180 wpw hyperkineza 40% plus normokineza hypokineza 1 plus hypokineza 2 20% akineza(0) 40% po 24h hyper plus normokineza(4+3) 5% po 24h hypokineza (2+1) 10% po24h akineza(0) 85% leukocyty w preparacie bezpośrednim 0-3 wpw erytrocyty w preparacie bezpośrednim 0-2 św.wył.wp nabłonki w preparacie bezposrednim nb bakterie w preparacie bezpośrednim nieliczne kom.spermatogenezy pojedyńcze ilość nieprawidłowej budowie ok 10% BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA POMOC W PRZETŁUMACZENIU TEGO NA "LUDZKI" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja właśnie kawkę sobie popijam.Ale musze jeszcze przed pracą lecieć do mojego gin.skserować swoją kartę choroby,bo chcę iść do innego lekarza.Ten lekarz leczy też w klinice niepłodności w Katowicach,do której chcieliśmy jechać,ale dowiedziałam się,ze przyjmuje też w Żorach,więc tam chcę się zapisać,bo mam o wiele bliżej Koszt wizyty 90zł,USG 60zł,a cytologia 30zł.Dzwoniłam tam wczoraj i powiedziałam jaka jest sytuacja.Mam czekać na tel.czy na jutro się nie zwolniło miejsce,a jeśli się nie uda,to wizyta na ok.17ego lub po 20tym listopada.Wczoraj zaczęłam już plamić trochę też krwią,ale normalną miesiączką tego nazwać nie można.nic mnie też nie boli jak zawsze przy @!Bardzo bym się chciała do tego lekarza dostać,tj.Dr.Cholewa,bo on się też zajmuje niepłodnoscią itp.My już jesteśmy zmęczeni tymi ciągłymi problemami,Jak nie z brakiem ciąży,to praca,albo problemy w rodzinie itp.Za dużo tego wszystkiego naraz ostatnio,ciągle pod górkę :( Tararara witam niebardzo umiem Ci pomóc,ale z tego co się orientuję,to ruchliwość plemników nie jest taka zła,ale można to poprawić biorąc np.Salfazin.Zabardzo nie umiem ci pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. bylam we wtorek u ginekologa powiedziala ze jak za 6 miesiecy nie zajde w ciaze to bede miec badania dlaczego nie moge zajsc :) i dowiedzialam sie nowej bardzo waznej rzecyz ktorej nigdy nie wiedzialam ze nie mozna liczyc ze jak test owul. pkaze 2 kreseczki juz pyk do luzka i starania bo facet jesli przez 5 dni nie odda nasienia to to nasienie jest nic nie warte mimo ze myslimy ze o teraz sie uda to dostalysmy tylko sperme nic nie warta :( wiec moze dlatego niektorym sie nie udaje bo sex jest wtedy gdy obliczymy se dni polodne lub zrobimy test owul. powiedziala ze po @ odeczekac 3 doby i od tego momentu kochac sie co 2 dni bo bedzie świeża sperma i jesli wszystko jest ok z organizmem to ciaza bedzie na 100% . wiec bede prubowac teraz aczkolwiek pewnie juz ten miesiec sie nie uda wiec nastepny miesiac bedzie moj jesli co 2 dni bedzie sie chcialo przytulac :) pozdrawiam i odzywac sie predko kochane koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie właśnie dowiedziałam,że lekarz do którego chodzę,a właściwie chodziłam,bo już tam nie pójdę nie zauważył,że z ciążą jednej babki jest coś nie tak,pomimo,że zgłaszała mu,że bardzo źle się czuje.Jak sie okazało 1dziecko się udusiło,a 2jest w bardzo ciężkim stanie,nie wiadomo,czy przeżyje,a jeśli będzie żyło,to będzie roślinką:(.Ta babka była w 7mc niedługo miała mieć cesarkę!Żegnała się ze swoim maleństwem i pogrzeb będą robić!Ja się popłakałam,bo tyle do tego lekarza chodziłam-4lata czy 5lat jakoś tak!Odechciewa się wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie az strach chodzic do lekarzy bo kazdy moze sie okazac taki nie no normalnie wspolczucia dla tej kobiety nawet ciezko se wyobrazic co ona czuje. brak slow i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo, fakt lekarzom nie można ufać... moja siostra poszła do gin specjalistki od takich odchyłów jak ja... w 5tyg ciąży po oficjalne potwierdzeie, lekarka jej pogratulowała i zaprosiła za 4 tyg, bez badań bez usg bez niczeo... po 2 tyg, stwierdziłam razem zmama ze trzeba pójść do lekarza potwierdzić i może jakieś witaminy, cokolwiek,sprawdzić czy dzidziuś jet zdrowy. Poszlyśmy do innego, okazało się że ciążazagrożona i że się macica odkleja... dzewczyny gdyby poczekała te pełna 4 tyg, nie miał by już dziecka, i takjuż jest że lakarzom niemoża wierzyć, trzeba zawze zasięgnąć opini innego specjalisty. i tak już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! staramy sie z mezem od roku,niestety w czasie staran dowiedzzialam sie ze mam torbiel czekoladową na lewym jajniku -6cm 17 wrzesnia mialam przeprowadzona laparoskopie oczywiscie mam tez endometrioze:(:( od nowego cyklu mam brać CLOSTILBEGYT tzn od 3 do 1o dc i biosteron 1x1 czy wam sie moze udało po tych lekach?????????????bardzo prosze o odpowiedz dziekuję i serdecznie pozdrawiam!!!1 podaje numer gg 31167225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
cześć dziewczynki co tam u Was nic się nie odzywacie? ja siedzę sobie w domku mam tydzień wolnego i odpoczywam od pracy:) Nadzieja jak tam nic nie piszesz @ już u Ciebie się rozkręciła porządnie czy nie? byłaś u lekarz? a na Twoim miejscu to bym zmieniała lekarz jak chcesz to Ci polecę mojego z Gdyni:) żartuje oczywiście ale jest dobry. Ja na allegro zaopatrzyłam się już na przyszły cykl testami owulacyjnymi kupiłam 20 szt:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja już po pracy,ale czeka mnie jeszcze dużo roboty w domu:( Ja w środę idę do nowego gin.prywatnie już,do takiego co zajmuje się leczeniem niepełodności i pracuje też w Klinice w Katowicach.troszkę mam staracha:)Ale to podobno bardzo dobry lekarz i jeśli nie może pomóc,to mówi to parom odrazu,żeby wiedziały na czym stoją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A plamić skończyłam kilka dni temu,ale normalna @to nie była!Nawet brzuch nie bolał.Wczoraj byliśmy na 3,5godzinnym spacerze z sąsiadami,ale mnie dziś wszystko boli:) E-mi jabrała clo i po jakimś czasie od jego odstawienia zaszłam w ciążę!Życzę Ci powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam witam widze ze w koncu sie cos ruszylo. ja dzis bede sama :( maz idzie na operacje wiec mamy z coreczka chate wolna oby pogoda dopisala to pujdziemy na spacer sobie moze uda mi sie ja polozyc spac wiec i ja bym sie polozyla po poludniu spac jakas ostatnio spiaca jestem . ja rowniez wczoraj dostalam pacze z testami owulacyjnymi i ciazowymi z Hong kong 30 testow owulacyjnych i 10 ciazowych za 7euro i darmowa wysylka taniej napewno nie kupie :) tylko ten miesiac juz nie robie testow bo wedlug mnie strata testow w nastepnym miesiacy bede robic ale i starac sie przytulac co 2 dni zeby nasienie bylo swieze :) aa i spacerki 1 godzina dziennie poprawiaja plodnosc ale i dobrze robia dla zdrowia i do mojej dietki. nic lece szykowac mężusiowi pizamke kapcie i inne pierdoly do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Tamagoci a co się stało mężowi że do szpitala idzie? nic nie mówiłaś!! to faktycznie interes zrobiłaś z tym testami ale ja jakoś tak nie mogę się przemóc żeby kupić na zapas testów ciążowych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×