Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość monika940
Idę na oddział nefrologiczny brałam antybiotyki i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
No myślę że będzie dobrze.Po wynikach się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
tamagoci Moj synek ma 2 latka i 4 miesiące.Mysle ze najwyzsza pora na rodzenstwo :D sama jestem ciekawa na początku marca juz bedzie wiadomo, ten czas teraz strasznie sie dluzy juz bym chciala wiedziec Zastanawialam sie nad badaniami krwi , ale sie wstrzymam. Narazie wszystko wskazuje na tak, ale wiadomo zawsze kobieta moze sobie cos uroic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Nadzieja,Tamagoli Ja byłam w osrodku adpocyjnym sie zapytac jak to wyglada w tamtym roku. Dała nam kartke na ktorej pozaznaczała jakie papiery mamy pozałatwiac ale zawiesc dopiero w tym roku jak załatwimy bo i tak kursy bedo w drugiej połowie roku takze nie kazała sie spieszyc.Planujemy w marcu teraz zawiesc,dopiero pozniej przyjada zobaczyc warunki jakie mamy w domu dla dziecka no i pozniej kursy.Tak to wyglada z ta adopcja trzeba czekac cierpiwie a dla mnie to meczarnia bo siedze i mysle dobrze ze mam teraz w tym tygodniu drugie zmiany w pracy to szybko leci czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablonka1984 no moja corka 21.marca bedzie miec 3 latka :) no masz racje ze kobieta moze sobie uroic ja niejednokrotnie myslalam ze sie udalo a tu @ przychodzila w ty miesiacu nie wierzylam ze sie uda a tu taka niespodzianka :) ale mam nadzieje ze ci sie uda i zycze ci tego. asiulka no to wszystko rozwleka sie w czasie, porazka powinni przyspieszac to wszystko zeby dzieci mogly trafic na dom normany dom a nie sie meczyc po domach dziecka z tulaczka taka ehhh szkoda slow. nic ja dzis jade powoli kupowac prezenty dla dzieci mojego brata zeby rozlozyc wydatki a nie tydzien przed wyjazdem kupowac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
tamagoci teraz bym chciala coreczke:D Mam nadzieje że dołącze do Twojego grona. Jak nie teraz sie uda, to za jakis czas na pewno :D Pocieszajaca rzecza jest to ze tempereatura ciagle sie utrzymuje 37,2 :) milego dnia życze dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
Witam.Dzwoniłam dzisiaj do szpitala bo kazali jeden dzień przed szpitalem zadzwonić i się okazało że nie ma wolnego miejsca-łóżka.Miałam bym na 2 ale zbytnio niepasuje 11 lub 12 się @ pojawi a do szpitala trzeba być po @ więc jak będzie blisko @ zadzwonię i się spytam czy by niemieli terminu wolnego po 20.Mam nadzieję że jakoś wytrzymam mimo że strasznie bolą nerki.Mimo że jest słońce dzisiaj spanie męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bol to normalna sprawa ja juz mam za sobą ciaze poroniona ciaze donoszona ciaze poroniona i obecna ciaze i za każdym razem bolało bo wszystko sie rozciąga i przyszykowuje do rośnięcia maleństwa. ale widomo najelpiej poradzic sie swojego gina ja dzis na 3:30 mam wizyte u GP ciekawe co powie dostane list i muszę dzwonić do szpitala umówić sie na usg mówili ze po poronieniu musze miec usg w 8-9 tygodniu ciazy wiec sie zobaczy jak to wyjdzie :) zawsze jak cos to do PL jade 2 kwietnia to pujde prywatnie do gin. i zrobie wszystkie badania w pl i usg i bede wiedziec dokladnie bo tutejsza opieka ciezarnych ma duzo do zyczenia. ja zadnych dolegliwości poza zgaga i bolacymi piersiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GP- lekarz domowy bylam wyniki zrobila na miejscu wszystko ok zadzwonila umowic mnie na usg powiedziala ze zadzwonia i powiedza kiedy bede miec usg napewno usg bede miec do konca 9tygodnia a jestem w 5 tygodniu ciazy termin mam na 23 pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika940
tamagoci A później już nie robią usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie tutaj usg robia po 20 tygodniu ciazy ale moze byc 1 usg nawet w 25 tygodniu ale ze poprzednio poronilam to jestem pod wyjatkowa opieka. tutaj inaczej wszystko wyglada jak jestes w ciazy zdrowej to do 20 tygodnia ciazy widujesz sie tylko z gp lekarzem domowym a z ginekologiem po 20 tygodniu ciazy wszystko powalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
jeszcze pare dni i bedzie wiadomo:) utrzymuje sie temperaturka:) 3 marca powinnam dostac @, czekamy:) oczywiscie na jej brak. Non stop mam ochote na kawe, ciekawe powinno byc na odwrót. Oczywiscie jak nie teraz starania beda dalsze:) pozdrawiam tamagoci w ktorym tygodniu robilas test?w 1 dzien spodziewanej @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie co miesiac robilam w kazdy dzien spodziewnej @ a ten miesiac byl inny odzucanie mdlilo mnie po papierosie jedzac mielone czulam ryby posmak i zrobilam 18 lutego a @ powinnam miec 24 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
nIESTETY @ :( 5 dni wcześniej !WIEC bede dalej sie starała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłonka przykr się!o mi,ja pewnie za jakiś tydzień do Ciebie dołączę!3maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabloneczko jak nie teraz to nastepnym razem :) ja dostalam dzis papiery i usg bede miec 10 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
cześć dziewczyny!! Jabłonka nie martw się z tego co czytałam to chyba dopiero zaczęłaś starania? Powolutku i Ty zobaczysz upragnione dwie kreseczki!! Tamagoci jak się czujesz? zaczęły się mdłości albo inne paskudztwa? Ja dopiero teraz mogę śmiało powiedzieć że zaczynam się naprawdę cieszyć ciążą wróciła mi energia jestem taka jak przed ciążą i nie wyleguję się już całymi dniami na kanapie:) mój maluszek ma już ok 14 cm i waży tyle co jabłko:P noi dowiedziałam się że będzie synuś:) mąż jest w niebo wzięty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jablonka1984
czekająca... tak dopiero 1 miesiąc starań :) W marcu sie bardziej postaramy nadzieja , tamagoci dziekuje za wsparcie az lezki mi sie zkareciły jak niestety pojawił sie @ zobaczymy jak marzec o wyniuku bedziecie na bieżąco pozdrawiam was i miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) A ja idę się testować jutro na bete, jutro mam termin @, od tygodnia bóle w podbrzuszu, ból jajnika i pachwiny szczegolnie po jednej stronie, kłucie w podbrzuszu, piersi nabrzmiałe z niebieskimi żyłkami i tempka cały czas podwyzszona:) mam nadzieje na wysoką Bete HCG;) w zeszlym cyklu poroniłam calkowicie w 5/6tyg - ciaża biochemiczna, ale sie nie poddajemy z narzeczonym i ostro sie staramy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie czuje sie jak opętana za każdym pójściem do wc patrze na wkładkę czy jest czysta czy nie ma plamki żadnego koloru, u mnie każda ciąża jest bezobjawowa poza tym ze okresu brak i piersi bola to bym nie wiedziala ze w ciazy jestem no i doszła bezsenność mecze sie straszne żeby zasnac a jak juz zasne to spie jak na szpilkach wszystko mnie budzi. wiem wiem przesadzam ale po 2 poronieniach czlowiek sie boi czy wszystko sie nie powtórzy czy zle fatum nadal krąży czy poszło ehhh dostałam dzis list z hfs i termin usg mam na 10 marca moze jak pojde na usg usłyszę bicie serduszka to bede bardzie spokojna ?? mam nadzieje bo juz fiksuje o tych mysli. wlasnie siedze w toalecie corka sie kapie wiec mam chwile zeby was poczytać i napisc kilka zdan co umnie :) nic musze mlodej myc zebolki i ja wyciagac z wanny bo sama chcem wziasc prysznic obejzec film i isc spac bo jutro czekaja mnie badania w szpitalu mam kamice nerkowa i musze zbadac po podejrzewają 2 nerke ze zakazila sie :( mam nadzieje ze obejdzie sie bez lezenia w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Czekająca super,ze już wiecie,jaka płeć i że lepiej się czujesz!:) Jabłonka nie ma za co,po to tu jesteśmy:) Anowiii witam i życzę powodzenia:)Ja też czekam,ale wątpię,żeby się udało.Ostatnio mnie przeczucie nie myli w tych sprawach!:) Tamagoci zdrowia życzę,żeby bez szpitala się obeszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześ dziewczyny... Tamagoci gratulacje! tak czułam że jeszcze przed świętami ktoś z obecnego grona pochwali sie dobra nowina... moje przeczucia jakoś się spełniają... Trzymam kciuki żeby się udało donosi fasolkę cała i zdrową:) Asiulko, ja tez jestem zainteresowana adopcja i mam dla ciebie kilka informacji jak byś chciała..... tylko pytanie w jakim wieku chcesz dziecko adoptować, bo istnieje możliwość adopcji bez tych kursów... tak mi doradziła pani z ośrodka opiekuńczo-adopcyjnego która wykłada u mnie na uczelni... A u mnie po staremu... czyli nic... o dzidzie się już nie staramy, zresztą nie ma szans, byłam już w klinice rozmawiałam z lekarzem i w moim przypadku na ciąże mam szanse tylko do 25rż, porem szansa spada do ok 2-3% teraz mam jakieś 30-40%. Z mężem postanowiliśmy dokończy budowę domu a potem zaadoptować dziecko, tak za rok o tej porze myślę że będziemy czyni poważne kroki. Powiem wam że jest mi przykro zwłaszcza że tyle ciąż wokół mnie jest no ale cóż, nie można mieć wszystkiego... teraz jestem na etapie unormowania swojej miesiączki na regularną, idę do pracy, kończymy budowę domu, kończę studia tak że mam co robi... ciężarówkom życzę lekkich brzuszków a nie zaciążonym szybkiego zaciążenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwia,podziwiam Cię,że potrafisz odpuścić,ale też Cię rozumiem.Ja też czuję,że jesteśmy blisko końca naszych starań!A z tą adopcją,to jak można zaadoptować dziecko bez kursów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Sylwia Ja tez nie mam juz nadzieji na normalne zajscie przy niedroznych jajowodach a in vitro odpada wiec skupiam sie na adopcji.Czekam jeszcze za jednym papierem i zaworze wszystkie do osrodka i czekam az przyjada sprawdzic warunki.Dzidzusia planowalismy z mezem malutkiego ale ja myslałam jeszcze o starszym jak by nam dali.Jak mozesz to napisz mi jak mozna dostac dziecko bez papierów,podam ci wrazie czego moje gg jak bys nie chciała tu pisac.Ja bede dostepna jutro po 16 bo dopiero kończe prace(gg 7848176) ale jak napisze wczesniej to ja odczytam jak wróce.pozdrowiena dla wszystkich dziewczyn trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec odnosnie mojej wizyty w szpitalu trwala ona od 10:08 do 13:30 wiec troche zeszlo czekanie w kolejce do rejestracji brak mnie na liscie hehe pozniej szukanie lakarze i jego wpisonika mial mnie naszczescie pozniej oddanie moczu i wizyta u PROFESORA pogawędka pytania jego moje i meza odpowiedzi cisnienie perfekcyjne i zalecenia pic 3 litry wody +herbatki i inne napoje kazdy mocz z 24 godz oddawac do 5 litrowego pojemnika i tak 2 banki czyli 24 h na kazda i zawiezdz to do szpitala w ktorym dzis bylam zrobili badanie krwi i jak juz oddam 10 litrow moczu hehe to jak go przebadaja i dostane termin wizyty kontrolnej nic mi nie moga zrobic poniewaz jestem w ciazy beda mnie obserwowac po porodzie podejma kroki odpowiednie do moich nerek smiling smiley sorki za literowki ale padam po calm dniu poza domem wyjechalam o 9 wrocilam o 17 padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci Tamagoci:(Oby wszystko było dobrze! Dziewczyny,też mnie interesuje temat adopcji,więc jakby Sylwia mogła niech napisze na naszym topiku co i jak!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×