Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

hehe, ja tez sie przejadlam :), słyszalam, ze fajny film, nie ogladalam :(, Krokiecik, przeslij mi na maila swoje zdjatko, ciekawa jestem, jak wygladasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,dawaj maila:)Ty tez mi przeslij Kurcze wlasnie robilam test owulacyjny i nic:ochyba w tym cyklu bedzie lipa!!dzisiaj 16dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak kilka razy miałam, ale czekam cierpliwie :) podobno cierpliwosc popłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak w skrócie :) W tym roku skończę 28 lat. Póki co mam jeszcze 27 ;) W zeszłym roku wyszłam za mąż. Dzieciaczka jeszcze nie mamy. Starania planujemy rozpocząc dopiero za 2 miesiące, ponieważ 2 miesiące temu przestałam brać tabletki. Chciałabym odczekać te parę miesięcy, żeby mój organizm wrócił do normalności. W międzyczasie planuję zrobić wszystkie konieczne badania. muszę Wam napisać, że trochę się boję...zwłaszcza, że teraz co rusz słyszy się o problemach z zajściem w ciążę... Z tego co widzę, jesteście na różnych etapach starań..Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! I głęboko wierzę w to, że nam się uda! Od momentu odstawienia tabletek zaczęłam bawić się w pomiar temperatury i obserwację. Narazie wykresy temp są niezbyt ciekawe, strasznie zębate. Z obserwacji wynika, że owulacja była... Poza tym jak się okazuje będziemy mieli z mężem konflikt... Ijeszcze z takich ciekawostek to to, że w rodzinie męża są bliźniaki, więc jest prawdopodobieństwo ciąży mnogiej. To chyba na tyle z takich wstępnych informacji na mój temat...reszta wyjdzie w praniu ;) p.s. mój mąż też straszliwe chrapie i to w każdej pozycji !!!!Czasami mam ochotę go wyrzucić z tego łóżka! ;) Wiosenne przeslienie co roku odczuwam...i jak zawsze o tej porze zaczynam wspomagać się magnezem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to moze powinnysmy topik dla zon Chrapaczy zalozyc :)heheh euforiaaa nie mysl na samym poczatku, ze co to bedzie jak nic nie bedzie :), bedzie dobrze i inaczec byc nie moze... to dopiero poczatek...ja tak z miesiaca na miesiac mowie, ze teraz widocznie nie byl czas i, ze nastepnym razem sie napewno uda, a jak nie wychodzi to nastepnym i nastepnym i tak do skutku :) nie widze innej opcjiiiiiiii...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak mnie te cycochy nawalaja, podobno naprzemienne prysznice z zimna i ciepla woda pomagaja...na sama mysl mi slabo, ze to tez bedzie bolec...siedze przed tym komputerem i sie krzywie, a moj m pyta, czy dobrze sie czuje, czy mi padło na glowe, bo strasze komputer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem:)Proszę,tylko bez kary hehe Witam Euforiaaa:)nie dziwię Ci się,że się boisz rozpocząć starania:(Smutne,ale prawdziwe,że dużo par ma problem z poczęciem,niestety.Miejmy nadzieję,ze nam się uda!Ja teraz na n owo zaczęłam mierzyć temp.ale wcześniejsze wykresy też były dziwne. Krokiecik ten typ tak już chyba ma:P Niezła byłaś z tą gumą i rysikiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topic dla żon chrapaczy...ciekawe hehe ;) anamade wiem, wiem trzeba myśleć pozytywnie! Miłej nocki Wam życzę! Ja uciekam. Niestety pobudki mam po 5 :( Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Euforiaaa! Narazie się polepszyło,więc nie zmieniamy operatora.Mamy jeszcze obserwować,jak nam będzie net chodził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik, zupełnie inaczej na tym drugim zdjęciu wygladasz heheh...ŚLICZNOTA>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforiaaa nie nastawiaj sie negatywnie!:)moze akurat szybciutko Wam sie uda!!!:)trzeba myslec pozytywnie!!:D anamade jeszcze jedna fote Ci wyslalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, az boje sie sprawdzic, czy pomoga.....:(:(:( Krokiecik, tez wyslalam, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×