Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Witam co słychać u Was kobitki?Chyba bardzo zapracowane jsteście?Ja jeszcze mam neta,tzn.staram sie łapać jakiś sygnał i czasem sie udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki, ja dopiero z pracy wróciłam...masakraaaaaaaaaaaaa !!!!!! :(, Co tak Cicho siedzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade no co Ty!nie mialam na mysli ze jestes bezplodna.Przeciez ja zachodze w ciaze a tez jestem zapisana do kliniki leczenia nieplodnosci.Oni znaja sie lepiej niz zwykly gin i dlatego przyszlo mi to na mysl kochana;)Mnie kasa chorych wyslala do kliniki i oni sami mi powiedzieli ze maja wieksze doswiadczenie. Wieeelka ciiisza dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kriokiecik :)🌼...ale taka była moja pierwsza mysl :( Nadzieja ciesze sie, ze masz internet :) cos Kobitki dzis nie dopisały...moze sie przekopują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok na mnie już pora.Życzę Wam udanego weekendu,my jutro może jakiegoś grilla sobie zrobimy:)Trzeba sezon otworzyć hehe dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja w Londynie chodze na kase do kliniki leczenia nieplodnosci a w Polsce prywatnie do Vitrolive.Jesli tutaj gdzie mieszkam mam za darmoche to nie odmawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik racja,pisałaś,że mieszkasz za granicą.kurczę ja dziś jakaś zakręcona jestem:D. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja :)dobranoc dziewczyny jestescie gdzies zalogowane na stronce z wykresami temp.cyklu?wlasnie ogladalam jedna ale sie placi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zainstalowalam, bardzo fajne na pierwszy rzut oka:), ale jeszcze nnie mialam okazji sie w to zaglębić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :), teraz zadziała sprawdzałam, weszlam z naszego forum i sprawdziłam linka :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tylko na chwilę.pogoda u mnie ładna więc oby tak dalej.Jedziemy do teściów,a po południu sobie u nich grilla zrobimy,bo u nas na balkonie to by nas sąsiedzi zjedli:D Krokiecik,to smacznego:)Masz racje,za dużo sie nie objadajmy,bo więcej do spalenia będzie:)a ja się ostatnio ostro za siebie wzięłam:D Anamade,a ten program do obserwacji temp.jest napewno bezpłatny? Życzę wam miłego weekendu,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, widze , ze nasz topik powoli upada :(... Nadzieja tak mi sie wydaje, ze jest bezpłatny, zainstalował mi sie bez zadnych problemow na kompie, nic nie bylo, zadnej informacji o oplatach :) Odezwijcie sie czasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki, ja dopiero wstałam, strasznie zmeczona byłam po tym dzisiejszym poranku, kurcze źle spałam prawie calą noc, tak sie zamartwialam ta wizytą, ale zupelnie niepotrzebnie, pani gin wypatrzyła pęcherzyk i to nie taki słaby :) Bardzo sie cieszę... Czekam teraz na to, zeby sie nie wchłonął i zeby ladnie sie powiększal. teraz idę we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale pustawo z wieczorka;;;ja już po 4dniach rypanka w pracy i padam na ryj:(a tu trzeba sie umyc i takie tam a jutro rano seminarium na 8 chyba sie spóżnie,niedam rady masakra jakaśśśśśśśśśś pozdrawiam czasami zazdroszcze tym siedzącym w domu kiedy ja odpoczne ?urlop dopiero we wrzesniu1ale cóż takei życie a jak u was sobota anamade gdzie ty pracujesz ze ciagle jestes prawie na kafe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×