Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Dzieki za mile slowa :) Dzis ide na druga konsultacje. Zobaczymy co powie. Sandra, rzeczywiscie ta twoja lekarka musi sie znac na rzeczy. Chyba duzo zalezy od lekarza rowniez. Jednak tak glupio jechac do Krakowa, jak mam tu klinik tyle co grzybow w barszczu, doslownie w kazdej dzielnicy kilka! Dzis szczerze powiedziawszy odechcialo mi sie robienia czegokolwiek bo, i w sumie mam dylamat bo jestem po dwoch laserach, ktore bardzo mi podniosly owal -taki fajny lifting i zasadniczo zostaly mi jeszcze dwa dla pelnego efektu. Jesli cos zrobie wokol oczu - czy to botoks czy mezoterapie, to w tych okolicahc juz nie bede mogla przejechac laserem. A ten laser, co prawda tych zmarszczek mi nie zlikwiduje, ale przynajmniej kurze lapki nieco splyci i ogolnie ujedrni kolagen. Z drugiej strony, bedac po laserze, musze sie chronic przed sloncem, nakladac filtr 50 i zastanawiam sie jak to bedzie w wakacje, bo ja jestem po dlugiej chorobie i wyjazd nad morze hdzi ejest duzo slonca i cieplo jest dla mnie koniecznoscia!!! Wiec zastanawiam sie nad przerwaniem tego lasera i dokonczeniem go na jesieni...Nie wiem..Jest tak, ze slonce moze spowodowac przebarwienia, a nawet jak sie kladzie filtr to i tak sie calkiem od slonca nie uchronimy w okresie letnim :o Bioroac pod uwage fakt, ze chcialabym pojechac na mocne slonce chyba lepij przerwac..Jak myslicie? No i wtedy z kolei moglabym zrobic botoks i ewentualnie mezoterapie... Z tym ze jak sie dzis sobie przyjrzalam w lustrko w swietle dziennym, botoks sam sprawy nie zalatwi, bo ja nawet jak sie nie usmiechham mam juz widoczne nieco mimiczne po bokach, nie mowiac o tych pod oczami. A wyzam wam szczerze, ze powodoem takiego mojego naglego zaniepokojenia jest to, ze za 2 tyg mam cos waznego, na czym zalezy mi bardzo zeby ladnie wygladac. Inaczej te wszytkie botoksy odlozylabym zdecydowanie na pozniej... Najlepiej byloby najpierw dokonczyc laser, a dopiero pozniej zrobic reszte. No ale i tak z tym laserem sie niepokoje w zwiazku ze sloncem, bo podobno slonce po laserze moze spowodowac przebarwienia i kosmetyczka kaze mi sie non sto "filtrowac" :) Nawet wczoraj jeszcze wcisnela mi na wychodnym trzy probki ekranu 50 :) Eh.. zupelnie nie wem co robic :) Przy okazji tez sie zastanowilam, czy te zmarszczki tak znowu rzucaja sie w oczy. Bo ja w sumie ogolnie dosc mlodo wygladam w sensie takim, ze mam dosc mlodzienczy typ urody. Wiec moze jakos w tel sa mniej widoczne? Musialabym poporsic kogos o obiektywne spojrzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczterdziestce
witaj Kalina mam dokladnie ten sam problem; wygladam duzo mlodziej niz mam w metryce,ale z tymi zmarszczkami pod oczami zaczelam sie bardzo zle czuc i tez chcialabym je zlikwidowac,bo po za tym nie mam ich nigdzie. na jaki laser chodzisz? ja jeszcze nie robilam zadnych zabiegow,ale juz by sie cos ujedrniajacego przydalo. pozdrawiam i pisz czy cos znalazlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolalabym zmarszczki naturalnie zregenerowac, niz musiec co kilka miesiecy je wypelniac. Co zas do botoksu, mimo, ze odnosilam sie do niego nieufnie, sama dostrzelam dodatkowa jego korzysc. Otoz, unieruchamiajac skore, zapobiega sie poglebianiu tych zmarszczek. Mnie skora rzeczywiscie bardzo sie ciagnela i nie wiem co by bylo za pare lat. A teraz sie nie rusza i te zmarszczki nawet moze maja sznase sie wygladzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanda1970
Koniecznie wypróbuj zabiegu z falami radiowymi. Zabieg daje fantastyczne rezultaty już po pierwszym razie.Jeśli jesteś z Krakowa zajrzyj do gabinetu Doris Dorin- trwa tam teraz super promocja www. doris-dorin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczterdziestce
witam Kalina jestesmy dokladnie w tej samej fazie kryzysowej. z chwila skonczenia 40echy ,wydaje mi sie ,ze co miesiac ,wiednieje,pewnie tak jest,ale chcialabym to zatrzymac albo chociaz z powolnic, Kalina a ile Cie kosztowal ten botox i ile wstrzykniec wzielas?,bo u mnie wyczytalam o jakiejs promocji,ze za cztery wstrzykniecia jakies 850zl(nie mieszkam w Polsce),aha a nie wiesz co na szyje byloby najlepsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplacilam 460 zl. Ilosc wstrzykniec nie ma znaczenia. Liczy sie jednorazowy zabieg. O szyi nic nie wiem...ja nic nigdy nie stosowalam. ten botox i laser to moje poczatki. nie jestem znawca tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie wydaje, ze okolo 40 trzeba zrobic pewien remanant organizmu. Nie chodzi tylko o zewnetrze ale przede wszytkim o wnetrze, zeby zapobiec pewnym procesom. A wiec oczyszczanie organizmu, dieta, zadbanie o szczupla sylwetke. Bardzo postarza zbytnia okraglosc. Ja wiem, ze jak schudne, wygladam oo razu o kilka lat mlodziej. Od tego trzeba zaczac. Ja wlasnie tez zaczelam sie odchudzac. Czlowiek wtedy lzejszy i od razu lzej mu sie zyje. I naprawde wyglada sie mlodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczterdziestce, jesli masz tylko zmarszczki pod oczami, to jeszcze nie jest zle... Co prawda to samo moglabym powiedziec o sobie, tyle, ze mam tendencje do widzenia wszystkiego w czarnych barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem jest w tym, ze czlowiek dotychcsza jako tako wygladal i nie bylo jakichcs drastycznych znakow czasu. I nagle kiedy sie to pojawilo, pojawil sie jednoczesnie jakis lek egzystencjalny, lek przed utrata mlodosci, ladnego wygladu... A przeciez w srodku jestesmy takie sama, tak asamo mamy ochote kochac i byc kochane...byc szczesliwe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczterdziestce
zmzrszczki mam tylko w okolicy oczu,ale tez bruzdy mi zaczely sie wieksz robic(okolonosowe),a odchudzania tez sie teraz boje. nigdy nie mialam problemu z nadwaga,ale tej zimy mi troche wiecej przybylo niz zazwyczaj i nie mieszcze sie w ciuch z zeszlego roku,wiec przeszlam na diete Dunkana,tylko ze twarz mam szczuplom i boje sie ,ze mi sie zapadnie i wyjda mi dodatkowe zmarchy. wlasne przegladalam strone z klinikami derma kosmetycznymi(interesuja mnie Katowice,Slask)i zainteresowal mnie zabieg volume,calkiem nie zle to wyglada,co prawda nie jest jeszcze tak zle,ale to moze zapobiegac pogorszeni,no i jest w miare bezpieczny(nie powoduje,zadnych znieksztalcen)i szybki (jestem tam zazwyczaj tydz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczterdziestce
wpisz w wyszukiwarke volume albo woluming zabieg kosmetyczny i wyskoczy Ci wszystko co bys chciala wiedziec,ja nie jestem dobra w przekazywaniu wiedzy,zawsze cos pomieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kallina - szalona jesteś :) A żeś się rozpisła! Głowa do góry - każda w sobie ma coś do poprawienia, ale brakuje jej odwagi do zrobienia pierwszego kroku. Botox faktycznie jest dobry, bo "zamraża" zmarszczki - jak przestanie działać, wracasz do punktu wyjścia. Mogę Cię pocieszyć, że im częściej się powtarza ten zabieg, tym dłużej on działa. Byłaś sceptycznie nastawiona do botoxu, teraz dostrzegasz jego zalety - może tak samo będzie z kwasem hialuronowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaara :) Ano rozpisalam sie :) Musialam gdzies wylac swoje zale :) Jeszcze bede pisac, nie martw sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz kallina pisz po to tu jesteśmy żeby obie pomagac i dobradzać nawzajem :) cieszę się że zdecydowałaś się na botox i że efekty są ładne :) i nie przejmuj się a ciesz się z tego jaka jesteś piękna :D głowa do góry pierś do przodu głęboki wdech i leć zdobywać świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
Kallina powiedz proszę jakim dokładnie laserem robiłaś zabiegi, mam na myśli nazwę zabiegu/urządzenia. z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wlasnie zastanawiam sie czy nie pojsc na zabieg na okolice oczu falami radiowymi Focus RF czy cos w tym rodzaju. Tylko, sie boje trochen zeby mi sie nie pogorszylo tak jak po tym laserze. Jolanda cos pisala.. Czy ktos robil to rowniez na okolice oczu i z jakim efektem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38latka...
A mnie interesuje laser ktory by wlasnie wplywal na owal twarzy,na produkcje kolagenu i jednoczesnie zmniejszal przebarwienia i wygladzal cerę, czy takie cos jest mozliwe? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos stosuje retinol
na receptę? Podobno jest silnie przeciwzmarszczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
dzięki Kallina za odpowiedź. szkoda, że jedno udało Ci się poprawić a drugie, niestety się pogorszyło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38-latka, wszytkie lasery tak dzialaja, ale nie wiem czy calkowicie zlikwiduja zmarszczki. Raczej je splyca tylko. A na owal to chyba laser najlepszy jest. Mnie sie poprawial, ale tez trzeba wziac tych zabiegow kilka. Moja skora niesamowicie sie poprawila. Zmniejszylo mi sie tez lojotokowe zapalenie skory, ktore mialam. Ale ja sie zastanawiam jednak nad bezpieczenstwem laserow...troszke sie obawiam co bedzie dalej. No i ta skora pod oczami. Co sie takiego moglo stac? Ja jeszcze raz chyba wroce tam i powiem im, zeby mi cos zrobili. Tylko, ze ja nie umiem walczyc o swoje, zwlaszcza, ze zalezy mi zeby jeszcze tam wrocic na przynajmniej jeden zabieg w celu poprawy owalu. To dziala troszke jak lifting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38latka...
Ze zmarszczakami pod oczami jest wlasnie taki problem ze nic konkretnego jeszcze nie wymyslono i nieraz widac u kobiet po roznych zabiegach u ktorych skora jest napieta, rowniez szyja, a pod oczami juz nie najlepiej. Ja to bym na Twoim miejscu pochodzila po klinikach i sie popytala co proponują, no chyba ze trzeba placic za wstepną wizyte to lepiej podzwonic. Lekarze są rozni, nie kazdy jest dobrym specjalistą. Wiem to bo jak zaczynalam z laserem (na owlosienie) trafilam na taką babke ze az sie dziwie ze ona nadal przyjmuje. Natomiast ja na skore polecam kwasy i retinoidy, roznica jest, a zresztą retinol jest jedynym udowodnionym lekiem pomagajacym na starzenie sie skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 latka, Ja nie moge uzywac retinolu po zabiegach laserowych. A co do kwasow to tez mam raczej zbyt wrazliwa cere i ogolnie podczas terapii laserowej pewne rzeczy sa wykluczone. Ja obecnie nie moge wychodzic nawet na dwor bez maksymalnego filtra :) Zreszta, to nie najgorzej, bo od slonca robia sie rozne przebarwianie i slonce jest naprawde silnie zmarszczkotworcze :) Przyznam sie ze od wielu lat zrezygnowalam z opalania sie. I na ciele skore mam gladziutka. W lecie teraz tez bede zakrywac szyje i dekolt. Szkoda, ze tak mozno na to wpadlam :( W klinikach na skore oczu robi sie operacyjny lifting glownie. I nie wiem czy mnie to nie czeka, ale...drogo i troche sie obawiam. Poki co, bede szukac innych metod, ale ogolnie jest to chyba najtrudniejsza okolica. To juz z szyja jest latwiej, bo tez mozna laserem podzialac. Choc tez nie wiadomo z jakim efektem. Ten laser, ktory mialam tez niby dziala na oczy, a w rezultacie jest pogorszenie :o:o:o Nie wiem, podobno kolagen sie odbudowuje przez kilka miesiecy, ale..ja tu widze ze cos jest nie tak :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38latka...
To moze polecisz mi jakis dobry krem z filtrami 30-50 spf. Uzywalam avene, lirene, nivea i nie jestem zadowolona, są za ciezkie, a ja mam mieszaną cerę. Przed słoncem staram sie chować juz od wielu lat, nie zawsze mi sie to udaje, gdyz filtry na codzien zaczelam uzywac dopiero od niedawna, wczesniej mocne filtry tylko latem na plazy, a wiadomo ze nawet wiosną w miescie słonce mocno operuje. Ja nadal walcze z przebarwieniami, cerę mam troche zanieczyszczoną z powodu hormonow, dlatego na stale uzywam kwasy, rowniez robię sobie w domu peelingi z kawsy migdalowego, mlekowego, one tez pobudzaja produkcje kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38latka...
I na razie staramsie ograniczyc do tych wlasnie srodkow bo nie chcialabym wygladac jak Edyta Gorniak, takie tuningowanie jest jak dla mnie zbyt widoczne, sama znam kobiety tyle ze starsze po 50 i efekt jaki uzyskuja po tych wszystkich zabiegach jest zalosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co robila Edyta Gorniak? O jakie tuningownie chodzi??? Z tych kremow, to ja odkrylam ostatnio dwa specjalne do cery tlustej: jeden avene wlasnie a drugo Biodermy, lekko koloryzowany. Jeszcze nie wyprobowalam, bo dopiero musze je zamowic. Nie jest latwo je znalezc. Chyba kupie ten Biodermy. Poza tym dobry jest tez SVR ale tez troszke ciezki, jednak ladnie pielegnuje skore przy okazji. A gdzie mozna kupic taki peeling migdalowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38latka...
Kwasy kupuje na mazidlach www.mazidla.com Ja chyba tez teraz zamowie sobie bioderme w aptece internetowej. Gorniak zrobila sobie twarz po prostu, nie wyglada naturalnie tylko jak lalka Barbi, usta nadmuchane, policzki zrobione,twarz nieruchoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisabeth70
Na zmarszczki pod oczami rewelacyjny jest serum EVEN dostępne na www.doris-dorin.com. Daje efekt likwidacji zmarszczek i cieni pod oczami i ładnie podkreśla kontur oczu. Jeśli chodzi o zabiegi - polecam radiofrequency pod oczy : przyjemny zabieg falami radiowymi. W Doris Dorin w Krakowie jest teraz promocja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×