Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość nasze babki
nie używały kosmetyków, a jakie miały zdrowe cery. Proponuję placebo, to wszystko zależy od naszego nastawienia. Kurze łapki są piękne! Natura jest piękna i nie ma co kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynapo50
Wypełniacze kwasem hialuronowym polecam , w moim wieku raczej żaden kremik nie pomoże i dlatego oczka robie co parę miesięcy.Od razu wygladam na wypoczętą i młodsza .Ostrzykiwanie robię w klinice http://medycynaurody.pl/. Jeśli mozna sobie pomóc to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --dajcie spokój
z tymi reklamami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsafsafsad
a jaki zabieg jest dobry na zmarszczki pod okiem, ale spowodowane rozciaganiem,tarciem i szarpaniem skory?? chodzi mi o takie cienkie pionowe linie, kreski pod jednym okiem. Czy jest jakis zabieg ktory to usunie raz na zawsze? bo to nie sa mimiczne, na mimiczne trzeba powtarzac, a na takie ''z wypadku'' - ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkowskkka
Ja teraz jestem w trakcie kuracji suplementem Noble Health Collagenem. Na prawde dziewczyny czasami warto jest zadziałać od wewnątrz aby nasza cera wyglądała dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weddddolka
Kurcze- zróbcie sobie mesoline Roller, np. na Pereca w Warszawie. Naprawde to działa i drobne zmarszczki pod oczami i wokół ust fajnie rolluje. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wedodlka
Wiesz, napisałabyś może, że jest coś takiego i poczekała a zapytanie gdzie? u kogo? itd. A tak to fajansiarska reklama tak wkur..wia , że szok. Wiadomo, że g..owno w dodatku daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczka123
Jeśli chodzi o zabieg, zgodzę się z weddddolką (choć reklamowanie gabinetu można sobie było póki co odpuścić) Mezoterapia rolami, na przykład z linii Genosys daje efekt już po 1-2 zabiegu. Do tego jakaś ampułka i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zmarszczki pod oczami jest kilka metod: - elektroporacja z dobrym koktajlem, - mezoterapia igłowa, - lekko usieciowane wypełniacze, - laser CO2 - Madonna Lift - Dermapen - ostatnio bardzo popularny zabieg - http://www.youtube.com/watch?v=29bWwHzl1ec - tutaj porównanie z rollerami - i do tego kartridże są jednorazowe... a niestety dermarollery często w gabinetach kosmetycznych niekoniecznie... więc chyba lepszy Dermapen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczki są
piękne, dojrzałość ma to do siebie, że pojawiają się zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareczkaa
Super na zmarszczki jest najnowsza linia z kawiorem Caviar of Switzerland do kupienia tylko i wyłacznie w sklepie online www. e-cosmeceuticals. pl Bardzo dobre działanie zaraz po pierwszym użyciu.Dla mnie rewelacja bo jestem uczuleniowcem i nie wszytko mogę stosować . Cena dość wysoka, ale wystarcza n bardzo długo , bo preparat bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buiaop
U mnie doktor Kołodziejczak usuwał zmarszczki mimiczne, jechałam specjalnie do Warszawy, bo jestem z mniejszej miejscowości, ale wolałam iść do kogoś sprawdzonego. Moim zdaniem, jeśli poprawiać urodę to u lekarza z doświadczeniem. Po kilku dniach opuchlizna ładnie zeszła (jednak trzeba się nastawić, że te kilka dni lepiej nie wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala-mala
Uwierzcie mi, że nie tylko Wy macie taki problem. Zmarszczki i cienie pod oczami pojawiają się z różnych powodów: zaburzenia genetyczne, niedosypianie, siedzenie non stop przed komputerem. Może mieć wpływ nawet zła pozycja podczas snu (np. jak śpisz na boku, z twarzą za bardzo przytuloną do poduszki). A co można poradzić? Gdybyś rozważała zabiegi, to może nowość Redensity? Sama jestem umówiona u dr Brumer w tej sprawie. Zobaczymy jak będzie. Po wizycie napiszę coś więcej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midzia65ffd
miał ktoś z was zabieg factora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midzia65ffd
buiaop jaki mialas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadadsd
czy jak wiem czy kolodziejczak jest taki zaufany... masz na myslki tego z Melitusa? dr kolodziejczak obiecywal mi zamkniecie naczynek na twarzy, wydalam ponad 1700 na 4 zabiegi w sumie a efektow jak nie bylo tak nie ma. nie wiem o co chodzi, ale nie chce juz tego 'pana doktora na oczy ogladac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria72
JA boję się ogólnie igieł i botox jakoś mi się źle kojarzy, więc raczej z niego nie skorzystam. Od siostry na imieniny dostałam za to fajny krem przeciwzmarszczkowy Viterol.A (drugie miejsce w cenionym rankingu http://krempodoczy.com.pl/). Najbardziej doceniam w nim to, że oprócz działania przeciwzmarszczkowego pod oczami, pomaga też walczyć z oznakami starości powstającymi w okolicy ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze warto tez tutaj pomysleć o odpowiednich wypłeniaczach. Jesli szukacie sprawdzonych i takich którym mozna zaufac w kwestii idealnego wypełnienia i długiego okresu utrzymywania sie efektu to polecam odwiedzić tą stronę i zdobycie informacji na temat jednych z lepszych wypełniaczy na rynku http://beautymed.pl/produkty/wypelniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia919191
Świetne pod oczy jest serum z gal w kapsułkach. Naprawdę widac róznice nawet już po niecałym tygodniu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
botox i volumetria nic nie zastąpi powyższe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkammmm
a może pomyśl nad wypełnieniem zmarszczek gps ? Jest to przełom w chirurgii estetycznej, jeden zabieg wystarczy by odmłodzić skórę o kilka lat i uzyskać efekt liftingu bez konieczności poddawania się operacji plastycznej. O ile kojarzę dostępny tylko w Salonie na ul. Pereca w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2556
Świetnym preparatem jest serum pod oczy firmy GAL, zmniejsza oznaki zmarszczek i nawilża skórę w okolicy oczu. Dla mnie bomba bo stanowi tez fajną bazę pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helamk
Zostawiłam w salonach prawie 3 tysiące i kompletnie nie przyniosło to efektu. Później wprowadziłam sobie Bio-serum relaksujące Hb i efekt był. Wiadomo, że nie przyszedł szybko, ale się pojawiał, kilka razy niższym kosztem. Już nie da się władować w takie zabieg - strata czasu i kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3000 zł na zabiegi pod oczy? To co Ty robiłaś? Madonna Lift - czyli laser CO2 na górną i dolną powiekę kosztuje 600 zł, mezoterapia Dermapenem 350 zł... - z tego co wiem jedno i drugie ma super efekt - na który co prawda trzeba poczekać ok. 3-6 miesięcy aczkolwiek z tego co widzę jest rewelacyjny i nie za bardzo wierzę, że kremiki tyle zdziałają... chociaż z miłą chęcią zobaczę Wasze zdjęcia i się przekonam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helamk
Chodziłam do najdroższych salonów - sytuacja mi na to pozwała, gorzej, że wydawana kasa kompletnie nic nie dawała. Również nie mogę zrozumieć dlaczego zwykłe kremiki dają mi lepsze efekt niż drogie zabiegi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie to były zabiegi? Pracuje w bardzo dobrej klinice i wiem jakie są ceny... no chyba, że to była Warszawka... A może za dużo było tych zabiegów w zbyt krótkim czasie? Jeżeli np. chodzi o laser CO2 to na powieki nie zalecamy wcześniej drugiego zabiegu niż po pół roku, a kolejny dopiero po półtorej. Kremy są dobre, jeżeli są dobrze dobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja staszczyk
Poważnie ten krem HB Jeunesse faktycznie coś daje? Przerobiłam już takich cudownych kilka i zero efektu, czemu tak jest? Może po prostu stadium moich zmarszczek jest zbyt wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalzalam super sposob na zmarszczki pod oczam. Pewnie powiecie,ze przesadzam z iloscia ale dla mnie tak jest w sam raz: nakładam żel kolagenowy taki w tubce zakonczonej z kuleczkami do masazu, masuję, czekam az sie wchlonie. Na to nakładam krem krzemowy silicium. Oba produkty z thalgo. Przez cały dzien mam nawilżoną skórę, krem na prawde długo się utrzymuje, nie mam tego uczucia, że chwilę po nałozeniu on odparował. Kremy mozna kupic w salonach kosmetycznych ale i bezposrednio na stronie thalgo, tylko wtedy musicie podac kod salonu. To tez nie problem po lista salonow, ktore mają kody jest na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helamk
Daje, przynajmniej u mnie, ale wiadomo, że sensownie można ocenić krem po własnych testach. Nie sądzę, żeby było tak, że kosmetyk będzie miał dokładnie taki sam wpływ na każdy typ cery - trochę to nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja staszczyk
Sprawdzę to. Średnio jestem przekonana, ale... jeśli przy takim koszcie to będzie dawało jakiś fajny efekt, to czemu nie, chętnie spróbuję. Starość to dramat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×