Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość Ewelinka 1970
Polecam fale radiowe na okolice oczu . bardzo dobre efekty a poza tym najlepiej wykonać to w serii, bo taniej. Polecam Kraków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahikkk_w
atakuj je kwasem, botoxem albo czymkolwiek. Polecam KEramed bo daja darmowe konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssia70
hej dziewczyny moim probleme są worki pod oczami czy słyszałyście o przezspojówkowym operowaniu tzw. worków pod oczami? czytałam o tym kilka artykułów i nie ukrywam,że zastanawiam się nad operacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Pomóżcie bo już nie wiem co robić! Mam 30 lat od mniej więcej 25 roku zycia mam potworny problem. Kiedy budzę się rano przeżywam istny horror, podczas snu robią mi się pionowe zmarszczki koło oczu, albo zagniecenia jak kto woli. Kiedyś po przebudzeniu po upływie ok godziny znikały teraz nie jest już tak kolorowo muszę na to nawalić kupę kremu długo wklepywać, ,masować i tak już nie znikają całkowicie. Najgorzej jak mam na rano do pracy muszę dużo wcześniej wstać bo czasem jest taka tragedia, że wstyd by było się pokazać. Nadmienię, że używałam róznych kremów przeciwzmarszczkowych, drogich i tanich, na noc i na dzień, próbowałam też z kremami tylko nawilżającymi i bez kremów też. Nic nie pomaga jest co raz gorzej. Co jest nie tak z moją skórą???Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak spisz? W jakiej pozycji? Czy te zmarszczki nie robia ci sie od zlej pozycji w spaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpię na jednym lub na drugim boku. Wiem, że nie miałbym takich problemów gdybym spała tylko na plecach, ale tak nie umiem. Dużo osób śpi taj jak ja i nie ma takich problemów więc wydaje mi się, że to nie jest spowodowane pozycją w jakiej śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dużo racji. Przede wszystkim moja poduszka, chyba trzeba ją zmienić, aby twarz się w niej nie zapadała i pozycja snu. Boję się tylko tego, że kiedy mocniej zasnę nie będę się już w stanie kontrolować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka, ja mam ten sam problam :( Do niedawna jeszcze spalam na brzucha z twarza kompletnie wymieta i w efekcie porobily mi sie zmarszczki przy prawym oku :( Teraz staram sie spac inaczej. Juz nie spie na brzuchu ale wciaz mam tendencje do mietoszenia twarzy podczas snu :( Sen to przeciez duza czesc zycia. To wymaga czasu i wytworzenia nowych nawykow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam ostatecznie coś z tym zrobić bo inaczej w wieku 40-tu lat będę wyglądać jak 60-tka, a wcale tak nie musi być. Bo jeśli nie to zniszcze całkiem skórę twarzy i w dodatku się jeszcze uduszę własną poduszką. Bywało, że traciłam oddech tonąc twarzą w podusi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dziwne, nie wiedziałam, że od poduszki mogą robić się trwałe zmarszczki. Być może jest to efekt zmęczenia. No nie wiem. W każdym razie, jeżeli ktoś ma zmarszczki pod oczami, to wcale nie jest tak łatwo się ich pozbyć, bo to najtrwalsze bruzdy. Myślę, że jak są za głębokie, to zostaje jedynie zabieg. Słyszałam, że bardzo dobre efekty osiąga się przez zabieg zaffiro - naświetlanie zmarszczek, specjalnymi promieniami. Podobno pomaga całkiem nieźle. Znalazłam informacje o tym zabiegu na stronie kliniki Amaya, więc jakby ktoś chciał się czegoś dowiedzieć, to może sobie właśnie tam zerknąć. Moim zdaniem niezła sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka Kredka zgadzam się z Tobą. Wcale nie musisz godzić się na to, żeby wyglądać na wiele więcej lat. Zmarszczki niestety bardzo często zdradzają nasz wiek, a w zasadzie nawet dodają nam lat - tym bardziej jeżeli wcześniej nie dbałyśmy odpowiednio o siebie. Jeżeli rzecz tyczy się zmarszczek pod oczami, to myślę, że dobrze byłoby zacząć od mezoterapii. Oczywiście warto najpierw skonsultować się ze specjalistą, który doradzi odpowiednia formę niwelowania zmarszczek. Zresztą jak się już zdecydujesz na jakieś działanie, to możesz sobie tutaj napisać fbi.krakow@gmail.com - tam ci doradzą co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbichoc
radzilabym pojsc na konsultacje do lekarza ktory sie na tym zna, osobiscie moge polecic dr Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moglby mi polecic dobrego i niezbyt drogiego lekarza do mezoterapii pod oczami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upskaaaz
na to sa dobre sposoby w postaci kwas hialuronowy + wizyta u dr Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinax5
Witajcie, Wiecie może czy po botoksie pod oczy i delikatnym kwasie hialuronowym mozna uzywac innych zabiegów na twarz? Mam na mysli peeling np. kawitacyjny, ultradźwięki itp. Czyli typowe zabiegi pielęgnacyjne, ale jednak ścierające warstwę naskórka. Z tego co mi się wydaje nie ma przeciwwskazań ale wolę się upewnić. Nie chciałaby, zniszczyć efektów wcześnijeszych zabiegów które sa genialne:) Będę wdzięczna za za informacje. pozdrawiam m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to jest chyba normalne, że w pewnym wieku pojawiają się zmarszczki. To jest chyba nieuniknione. Ale jak widać i w tym wątku są sposoby na to, żeby się ich pozbyć, albo można sobie wstrzyknąć botox, kwas hialuronowy, albo jakiś inny zabieg zastosować. powiedzcie mi czy któraś z was zdecydowała się na botox?? Jeśli tak to czy efekty były takie, jakich oczekiwałyście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esthere
Witam, chciałam podzielić się swoimi doświadczeniami z kwasem hialuronowym. Dokładnie rok temu robiłam sobie wypełnienie bruzd nosowo-wargowych. Byłam raz na zabiegu, a po nim dwa razy w odstępie dwóch tygodni na poprawkach i byłam bardzo, bardzo zadowolona. Pozbyłam się swojego kompleksu, bruzdy zniknęły całkowicie, buzia mi po prostu zrobiła się dużo łagodniejsza, pełniejsza, młodsza i świeższa. Ja jestem z natury bardzo wymagająca i ciężko mnie zadowolić. Na początku był super efekt ( po pierwszym zabiegu ), potem zeszła opuchlizna...i jak zobaczyłam ubytki preparatu tu i tam, zaczęłam panikować i wydziwiać. Ale po dwóch poprawkach było już super ekstra ( aż dwóch, bo dążę do perfekcji we wszystkim i po drugim razie coś tam mi nadal nie grało ). A teraz, równiutko po roku od zabiegu jest tak: powolutku widać wchłonięcie hialuronu, ale nieznacznie. Właśnie to mnie zadziwia: ROK, a efekt jest nadal , już nie tak perfekcyjny, ale całkiem przyzwoity. Tak więc trwałość i efekt przeszły moje oczekiwania. Pojutrze jestem umówiona do tego samego gabinetu, będę uzupełniać swoje bruzdy i myślę o wypełnieniu dołków pod oczami. Tu się troszkę obawiam. To delikatna okolica....Boję się długo utrzymującego się wrażenia opuchniętych oczu...Ostatnie, czego bym sobie życzyła, to worki pod oczami. Dlatego bardzo proszę osoby, które miały do czynienia z tym zabiegiem o szczegółowe podzielenie się odczuciami. Czy bardzo się puchnie? Czy mogą powstać siniaki i krwiaki ( absolutnie nie miałam tego typu problemów przy wypełnieniu bruzd ). Jak to jest z tymi workami pod oczami? Nawet ani w recepcji w klinice mówiła mi,że po tym zabiegu przez ok miesiąc miała taki problem, wprawdzie tylko rano, ale jednak.... Będę wdzięczna za pomoc. ESTHERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zopppke
Kwas to tylko jedna z mozliwosci, radze radzic sie specjalsitow w swoich dziedzinach np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esthere
Informuję, że lekarz z kliniki w której robiłam sobie bruzdy nie zgodził się na zabieg pod oczami. Ogólnie to on takie coś wykonuje, ale nie w moim przypadku, bo jak stwierdził, u mnie zmiany są delikatne, mam też cienką skórę, i jest ryzyko powstania worków pod oczami...No chyba, że wiedząc o tym, podpiszę oświadczenie, że zgadzam się na zabieg. :) Wyjaśnił, że hialuron ciągnie wodę i na 100 % będę miała efekt podpuchniętych oczu. Co o tym myślicie? Czy któraś z Was miała wypełniane okolice pod oczami, i jaki był efekt? Czy rzeczywiście ktoś zauważył takie skutki uboczne? Bardzo proszę o opinie. ESTHERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka.30
Witajcie!!! Spotkalo mnie cos bardzo dziwnego. otoz mialam ostatnio (przez okolo 6 miesicey) ogromny sters i duzo pracy przy komputerze. juz pod koniec tego obledu spuchly mi powieki gorne i dolne, byly suche, czerwone i podaznione przez okolo 2 tygodnie. i NAGLE pojawily sie glebokie zmarszczki pod oczami, a nigdy ich nie mialam!!!!!!!!!!!!!!! wszyscy nawet dziwili sie, ze mam tak mloda skore jak na 30 lat. Nie mam pojecia co robic. Krem - owszem, ale jaki??? a moze zabiegi??? blagam,poradzcie mi cos. wygldam jakby przeszczepiono mi pod oczy skorke ze suszonej sliwki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinax5
Esthere, ja miałam pod kwas hialuronowy na tzw. dolinę łez, czyli linie pod oczami ciagnące sie w dół policzka. Jestem bardzo zadowolona z efektu, dodam że nie tylko tego że dolina została wypełniona ale dlatego też, że w dużym stopniu skończył się mój problem z własnie podpuchniętymi oczami. Nie wiem na ile to działanie tego zabiegu (miałam też delikatnie botoks na kurze łapki), ale powiem szczerze - nigdy nie słyszałam o tym, że kwas hialuronowy może powodowac efekt podpuchnietych oczu. Ale ja nie jestem specjalistą, w tym przypadku raczej powinnas słuchac rad lekarza, zwłaszca jeśli masz cienką skore pod oczami (chociaz ja też mam). Tak czy inaczej z efektu jestem mega zadowolona, nie miałam żadnych opuchnięć tylko delikatne ślady po ukłuciu które zniknęły drugiego dnia. Kwas pod oczy uzywa się w bardzo małych dawkach bo przeciez nie wstrzykuje sie tyle preparatu ile np. na policzki. Moje oczy wyglądaja teraz zupełnie inaczej i jestem szczęsliwa że się zdecydowałam. Przede wszystkim trzeba trafić na dobrego lekarza i słuchac jego rad. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zbichoc chcę zapytać się czy byłaś u tego Zdzitowskiego ja chcę się wybrać czy jest drogi jak długo czeka się na 1 wizyte no i na następne chcę zrobić wąsik laserem ale czy pozbęde się go to mam wątpliwości bo gole się 20 lat już mam tego dosyć i wypełnić bruzdy nosowo wargowe podpowiedz coś będe wdzięczna pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elblando
Witam :-) Ja mam podobny problem .. Mam dopiero 21 lat, i nagle pojawiły mi się zmarszczki i worki pod oczami.. przez jedną noc, wiem to niemożliwe a jednak. Na początku myślałem że to przez odwodnienie.Tego dnia trochę zabalowałem, i zjadłem kilka tabletek z guaraną dla sportowców, a jak sie dowiedziałem kofeina równiez odwadnia.. nie mogłem spać, gdy poszedłem o 7:00 rano do łazienki to przeżyłem horror.Miałem podpuchnięte oczy (ale to raczej od niewyspania) i zmarszczki, po 4 pod każdym okiem :/ To było 2 tyg temu, a zmarszczki nadal są.Najbardziej widoczne zaraz po przebudzeniu, smaruje kremem i zmniejszają się do dwóch zmarszczek pod jednym okiem.Jeszcze kupiłem belisse hydro, ale jem dopiero od 3 dni.. Prosze o pomoc ! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam botox i wypełniacze. Gdy jet sie w rekach odpowiedniego lekarza to jest to szybki i bezbolesny zabieg a rewelacyjne efekty:) ja chodzę tutaj www.wardent.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waminka
Polecam gabinet w Esteticmed w Bydgoszczy a tam zabiegi z kwasem hialuronowym np. Estelis to preparat właśnie przeznaczony do wypełniania zmarszczek pod oczami i daje dłuższe, bezpieczniejsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanka /Trójmiasto/
Opiszę po krótce moje zmarszczkowe doświadczenia. Mam 40 lat i malucha 3 letniego czytaj od 3 lat noce zarwane, pracuję zawodowo. Rok temu miałam drugi raz wypełniane bruzdy nosowo-wargowe preparatem z retinolem. Po wstrzyknięciu wyczuwałam w skórze obecność tej substancji wypełniającej w formie maleńkich kuleczek, oczywiście wyczuwalne kiedy chciałam sprawdzić czy preparat jeszcze tam jest. Efekt rewelacyjny miał działać przez 1 rok i działał. Przy pierwszym wstrzyknięciu doktor zalecił by zabieg powtórzyć po 4-6 miesiącach, powtórzyłam ale mogłam jeszcze spokojnie odczekać do 1 roku i wówczas go powtórzyć. Na kurze łapki miałam botox, rzeczewiście super paraliżuje, efekt rewelacyjny. Zabiegi miałam wykonywane w Gdańsku na Starym Mieście, koszt w zależności jaki "rozmiar" ampułki doktor wstrzykuje, najmniejsza ilość w ampułce to koszt ok 450 zł -na bruzdy nosowe spokojnie wystarczy, botox podobnie w zależności od zużycia ampułki, na kurze łapki to ok 300-400 zł. Obecnie przymierzam się do likwidacji zmarszczek pod oczami ale nie mam jeszcze pomysłu, pewnie oddam się w ręce zaufanego doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam to i na mnie nie podzia
łało. Chyba to tylko reklama, nic więcej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×