Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość DO Elisabeth70
Zabiegi w Doris Dorin i to serum też w Doris Dorin( jedyny dystrybutor). Dziwny zbieg okoliczności. Bez nachalnej reklamy proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lime Juice
To bardzo fajne serum. Rozjaśnia i ujednolica skórę, trochę napina. Wadą jest cena. Podobnie działa serum- olejek z BU i jest tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkanna, Z innego topu dowiedzialam sie ze robilas jakis laser na zmarszczki wokol oczu. Czy moglabys mi powiedziec jaki i gdzie i jakie byly efekty?? Bylabym wdzieczna, bo jestem naprawde zalamana tym co sie stalo ze skora moich oczu :( Ledwo sie trzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkanna, Z innego topu dowiedzialam sie ze robilas jakis laser na zmarszczki wokol oczu. Czy moglabys mi powiedziec jaki i gdzie i jakie byly efekty?? Bylabym wdzieczna, bo jestem naprawde zalamana tym co sie stalo ze skora moich oczu :( Ledwo sie trzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Kallina, ja w końcu nie zdecydowałam się na laser. Dosłownie w przeddzień się wycofałam, ponieważ miałam za dużo wątpliwości, co do możliwych efektów; budżet na zabiegi mam niestety ograniczony i nie chciałam ryzykować wydaniem kasy na coś, co do czego nie miałam przekonania, że zadziała. Mi głównie chodziło o drobne linie pod oczami, które po prostu zniwelowałam tańszą metodą jaką jest mezoterapia igłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dobrych wieści
wszyscy chwalą botoks i wypełnienia ale prawda jest taka że jak się unieruchamia zmarszczkę i skórę w jednym miejscu to skóra załamuje się w inym...cudów nie ma...sama zauważyłam tę prawidłowość po wypełnieniu zwruzd nosowo wargowych po wypełnieniu przy uśmiechu tworzyły mi się nowe bruzdy na policzkach no i neistety utrwaliły się nawet gdy preparat się już wchłonął lekarze chcą nam wmówić że wystarczy skórę ostrzyknąć i wtedy idealnie ię wygładzi....to nei prawda bo po prostu to wpłynie na mimikę twarzy i skóra bedzie sie załamywać w innych miejscach, tam gdzie nie utrudniają tego wypełniacze lub sparaliżówane botoksem nerwy.... teraz wiem że wydałam prawie 1200 zł niepotrzebnie o wiele lepsze są metody, preparaty które ujednolicają całą skórę, nawilżają, zwiększają produkcję kolagenu itp, czyli peelingi, kwasy, retinoidy, mezoterapia, Focus RF zastanawiam sie nad Focusem, ale trochę się obawiam tego zabiegu bo mam znamiona na twarzy i skłonność do licznych piegów, przebarwień, wolałabym nei dostać od drogich zabiegów raka gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkana, dzieki za odpowiedz 🌻 Czyli mezoterapia okazala sie skuteczna? Zmarszczki pod oczami splycily sie? A jaka stosowalas? Iglowa czy beziglowa? I po ilu zabiegach pojawil sie rezultat? Moze moglabys mi wskazac jakis gabinet, o ile bylo to na terenie Warszawy. Z gory dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkana, dzieki za odpowiedz 🌻 Czyli mezoterapia okazala sie skuteczna? Zmarszczki pod oczami splycily sie? A jaka stosowalas? Iglowa czy beziglowa? I po ilu zabiegach pojawil sie rezultat? Moze moglabys mi wskazac jakis gabinet, o ile bylo to na terenie Warszawy. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkana, dzieki za odpowiedz 🌻 Czyli mezoterapia okazala sie skuteczna? Zmarszczki pod oczami splycily sie? A jaka stosowalas? Iglowa czy beziglowa? I po ilu zabiegach pojawil sie rezultat? Moze moglabys mi wskazac jakis gabinet, o ile bylo to na terenie Warszawy. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Kallina, u mnie efekt pojawił się po 2-im zabiegu; teraz jestem po 3-ech i jest zdecydowanie lepiej niż przed. Za 2 tyg będę miała ostatni zabieg a potem zabiegi 'przypominające' raz na kwartał. Miałam mezoterapię igłową, zabieg robiłam w Nova Derm w W-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Wygląda na to, że mój ostatni post gdzieś zniknął...? Cóż, to jeszcze raz. Robiłam mezo igłową, mam za sobą 3 zabigi, po których skóra pod oczami wyglada naprawdę lepiej niż przed. Będę robić jeszcze 1 zabieg a potem raz na kwartał celem podtrzymania efektu. Generalnie polecam gabineto Nova Derm w W-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Sorry za powtórkę ale gdy poprzednio otworzyłam stronę, mojego postu tam nie było...? dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkanna, dzieki. Zajrze tam :) Powiedz, a czy mialas tez zmarszczki pod oczami? I splycily ci sie? Kurcze, jakie to wszytko trudne do zlikwidowania...i jakie drogie :o Ja wlasnie rozwazam Focusa, bo dodatkowo dziala na skore powiek, podnoszac ja. Tez jednak staram sie dokonac przemyslanego wyboru, bo budzet mam ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkanno, mam pytanie. Czy moglabys mi powiedziec jakim preparatem mialas robiona mezoterapie pod oczami? Bo ja jestem juz po konsultacji, choc w innym gabinecie i lekarz zaproponowal mi restylan vital white. Niestety poczytalam troche na innym forum wypowiedzi i niektorym osobom porobily sie grudki.. Ty chyba jestes zadowolona z efektu? Czy mialas tez wstrzykiwane cos w cienka skorke pod oczami? No i CZYM? Dzieki za pomoc!!! Zabieg nazywa sie HYDROBALANS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Kallina, niestety nie wiem jakim preparatem miałam robiony zabieg (spytam przy następnej wizycie). Co do zmarszczki... jak najbardziej spłyciły się są wyraźnie mniejsze. Nakłucia miałam wokół całego oka, nawet bardzo blisko wewnętrznych kącików. I niestety muszę przyznać, że zabiegi te są koszmarnie drogie i zawsze :jest niepewność, co do efektów jakie się uzyska...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkanna, nie ulega watpliwosci, ze to wszystko jest bardzo drogie :( i szczerze powiedziawszy nie sadze, zeby to bylo tyle warte. To jest po prostu wykorzystywanie kobiecej slabosci, bo wiadomo, ze uroda jest naszym slabym punktem. W dodatku, z tymi zabiagami, tez nie ma sie nigdy pewnosci, ze zadziala. Poza tym tez sa rowniez skutki uboczne, o ktorych lekarze ci nie powidza a dowiedziec sie o nich mozemy glownie z doswiadczen innych kobiet. Cale szczescie, ze sa te fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gabiniecie, ktory mi polecialas, tez widzialam jest cos, co nazywa sie biomezoterapia. Ciekawa jestem jakie tego moga byc efekty. Dowiadywalas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrinaaaaa
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osob, ktore robily mezoterapie na okolice oczu: czy nie puchly im powieki, zwlaszcza te dolne? Ja jestem tydzien po mezo i przez czly tydzien codziennie rano wstaje z obrzekiem.... Lekarka powiedziala dzis, ze to kaws, ktory wiaze wode i ze to przejdzie, ale..to dziwne jednak, bo nie slyszalam, zeby ktos o czym stakim pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HrabinaJanina
Cześć, ja tez robiłam fale radiowe na okolice oczu w Doris Dorin w Krakowie i mogę potwierdzić rezulaty. Jak inne babki dojeżdżam tam z Katowic a to juz chyba o czyms świadczy? Polecam wszystkim pomarszczonym oczom:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kalliny: napisz prosze troche wiecej o mezoterapii, z tego co zrozumialam to mialas chyba robiona pod oczami? Ja przymierzam sie do tego zabiegu, niedlugo bede robic, mam troche obaw Jestem w Twoim wieku i mam dokladnie ten sam problem - nie mam zmarszczek, poza liniami pod oczami Natomiast miesiac temu mialam robiony botox na cale czolo, myslalam ze nie ma sensu tego robic bo nie jest tak zle ale widze ze szkoda ze tak dlugo zwlekalam - efekt jest swietny Wiem ze nie wolno natomiast robic botoxu pod oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, tak, mialam robiona raz. Oczy juz mniej mi puchna, ale ten efekt byl sposodowany pochlanianiem wody przez kwas hailuronowy. lekaraka powiedziala, ze to przechodzi. Ogolnie skora sie bardzo ujedrnila wiec jest przez to mniej wiotka. Jednak nie zlikwidowalo mi to zmarszczek. Teraz lekarka ma mi zrobic wypelnienie tych zmarszczek odpowiednio lekkim preparatem ale uprzedzila mnie, ze przez 4 tygodnie istnieje ryzyko pwstania tzw "wezykow" poniewaz zmarszczki sa cienkie i delikatne wiec w miejscu wypelnienia kwas moze dac czasowo taki efekt. Ogolnie, to jest najtrudniejsza okolica i trzeba postepowac bardzo ostroznie.. Ja bede kontynuowac mezoterapie za jakis czas ale raczej preparatami rewitalizujacymi nie kwasem. Mysle o regeneris albo o embriblastach.Ale to chyba dopiero po lecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroniczynka
A propos mezoterapii igłowej pod oczy w Nova Derm. Byłam na trzech zabiegach, wydałam 690 zł i nie było absolutnie żadnych efektów. Nie zauważyłam żadnej poprawy. Nie mam zamiaru pakować kolejnych pieniędzy w te zabiegi. Chcę spróbować zastrzyków z czystego kwasu hialuronowego pod oczy, dokładnie preparat nazywa się chyba Perlane. Ma ktoś jakieś doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroniczynka
I jeszcze jedno! Przeczytałam wpisy od początku i podaję dwie kliniki w których można wypełnić okolice pod oczami (np. sińce) kwasem hialuronowym w Warszawie www.novaderm.pl www.mediderm.pl w Łodzi: www.aesthetic.com.pl Mam 25 lat i potworne sińce pod oczami a w lipcu mam swój własny ślub :) Będę więc walczyć z sińcami kwasem i zobaczymy co z tego wyjdzie. Zastanawiam się jeszcze tylko na którą klinikę się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Wampiry są wśród nas.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroniczynka
Sorry w Warszawie ta klinika to: www.mediderm.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroniczynka, a do ktorej kliniki masz zamiar isc w sprawie tych sincow? Czy zmarszczki pod oczami tez bedziesz wypelniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Sposoby obrony przed manipulacją.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroniczynka
Do kallina: W novadermie jak robiłam mezoterapię to Pani doktor (nie pamiętam nazwiska) uprzedzała mnie, że mezoterapia niekoniecznie może zadziałać na sińce, nie jest pewniakiem. Mówiła natomiast, że kwas hialuronowy pod oczy daje spektakularne efekty. Kwestią jest jedynie cena. W cenniku podają 950 zł ale nie wiem czy niezależnie od ilości preparatu czy jest to stała cena. Będę musiała zadzwonić i zapytać bo jeśli stała cena to się opłaca. W medidermie cena to od 700zł więc też trzeba zadzwonić i zapytać za jaką ilość i jakiego preparatu. Mam zamiar się ostrzykiwać w połowie czerwca bo ślub na początku lipca i muszę wyglądać szałowo! :) Póki co próbuję się zorientować. A co do zmarszczek - kwas na pewno wypełni zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×