Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość balbinaaaa
Jesli chodzi o worki pod oczami , najlepszy jest preparat Dermatopoietin ( nazwa nie jest najlatwiejsza, niestety:0) Kupilam z czystej ciekawosci, ale naprawde dziala.Dodatkowo likwiduje cienie - wart swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoiijas
to juz bardziej polecałabym botox u dr Zdzitowieckiego...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kahha747
Aktualnie jest tyle metod, że naprawdę jest w czym wybierać, wszystko zależy od tego na jak bardzo inwazyjny zabieg jesteś skłonna się zdecydować, ja bym się na botox na pewno nie zdecydowała, za duża ingerencja i moim zdaniem efekt jest nienaturalny. Na tej stronce można znaleźć przegląd różnych metod usuwania zmarszczek w różnych gabinetach w całej Polsce, także każdy może sobie coś wybrać w zależności od preferencji: http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Medycyna-estetyczna/usuwanie-zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy jak Marzenie 10000000
Jeśli chodzi o zmarszczki - nie ma to jak mezopterapia bezigłowa z kwasem hialuronowym pod oczy. Naprawdę działa ! Te z was które już próbowały mezo - wiedzą, że zabieg jest super relaksujący i daje świetne efekty po pierwszym razie. Dodatkowo polecam wszystkim nowość na allegro - super serum pod oczy i na powieki : efekty jak po operacji! Super się wszystko wygładza i znikają wory i zmarszczki. Preparat nazywa się Dermatopoietina ( Eye serum ). Cuda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki35
Witajcie, ja wypełniłam dwa dni temu okolice pod oczami kwasem .Oczy wygladaja jak podpuchniete (wiazanie wody ?) no i zrobiły mi sie male worki pd oczami szczegolnie widoczne w sztucznym swietle. Nie polecam drugi raz sie nie zdecyduje .Teraz szukam jak zrobic zeby to co zostalo wstrzykniete jak najszybciej uległo rozpadowi . Ten sam lekarz robil mi inne zabiegi kwasem i było ok wiec to chyba nie wina lekarza tylko metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzezeok
ja miałam siatkę zmarszczek pod oczami, mimo dopiero 42 lat i odradzono mi ostrzykiwanie, zamiast tego miałam wykonany peeling laserowy po którym tydzień mi się goiło ale efekt rewelacja, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropppla
A ja bardziej skłaniałabym sie jednak ku takiemu zabiegowi www.revitacare.pl zwłaszcza ze ten zabieg charakteryzuje sie tym ze głównym składnikiem jest vitamina C oraz retinol,a to dwa składniki które jesli chodzi o cienie i worki pod oczami idealnie z nimi walcza,rozjasniaja i regenerują skóre,oraz likwiduja zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najgorszy zabieg
Nie róbcie sobie nigdy w życiu za żadne skarby accusculpt . Lekaz nie informuje co sie dzieje po zabiegu , to co ja przeszłam i przechodzę nadal to nie życzę nikomu ! Nierówności zgrubiena ślady i z takim oszpeceniem trzeba chodzić aż 3 miesiące. Doktor sam nie umie sie obchodzić tym sprzętem bo ja zamiast worków mam teraz doły ! Usunął za duzo tłuszczu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unikajcie tego
A ja jesli juz piszecie czego nie robić to przestrzegam przed zabiegiem dermaheal.Masakara.Miało byc to cos super wspaniałego ,wygładzajacego zmarszczki.A wyszło wielkie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosnaantyreklama
przestać robić ta antyreklamę na kazdym wątku, pewnie jestes z firmy która rozprowadza to badziewie cyticare itp. dermaheal to bardzo dobry preparat a do bani jest cytocare, revitacare i cała reszta tych które promujesz na wszystkich mozliwych wątkach. dzisiaj zrobiłaś juz przynajmniej kilka wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna13
Polecam CI fotoodmładzanie lub Botoks, którego nie należy się bać :) Ja mam bardzo pozytywne zdanie o Q-clinique, ( jest na ulicy Fosa 41). Klinika w swojej ofercie ma wiele różnych zabiegów medycyny estetycznej takie jak foto-odmładzanie, depilacja laserowa, botoks, czy laserowe zamykanie naczynek krwionośnych. Podoba mi się profesjonalne podejście do klienta i bardzo przyjazna (i nie krępująca) atmosfera! Polecam www.q-clinique.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afuuuuuuuu
widzę, że nie tylko ja zauważyłam ta nachalna reklamę :-) na wszystkich wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helio33
może najpierw jakieś kremy żeby je spłycić? a nie zaraz jakieś zabiegi... jest fajny krem KoenzymQ10, działa przeciwzmarszczkowo, łagodzi przebarwienia i dobrze spłyca zmarszczki, myślę, że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllli
No własnie w sumie jest naprawde teraz bardzo duzo dobrych kosmetyków.Ja mysle tutaj równiez o serum.Ono jest o wiele bardziej skoncentrowane niz krem,wiec spokojnie własnie dostarczy naszej skórze tego czego ona najbardziej pragnie-czyli nawilzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieczka1988
POMOCY mam 23lata, Od jakiegos czasu jakis 3,4tyg robi mi sie zmarszczka pod jednym okiem, prawym, od poduszki, taka pozioma..i spora, po jakis 30,40minutach znika,ale boje sie ze jak tak dluzej pojdzie to mi "zastygnie" co mam robic!? stosuje kremy pod oczy, zaczelam jesc tran, kupilam nawte poduszke z ziarnami gorczycy i atlasowa powloczka :( nic mi nie pomaga, czy jednym rozwiazaniem jest spanie na plecach!? :( Bo ja tak chyba nie zasne..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze85
Nie doczytałam wszystkiego, ale powiem Wam co ja wiem. Byłam na zamykaniu naczynek i podpytałam moją lekarkę właśnie o zmarszczki itp. I jest kilka zasad: botox stosuje się tylko na: czoło, lwia zmarszczka, królicza zmarszczka, zmarszczki mimiczne -oczy. Reszta: wypełniacze. Szczególnie nie poleca się botoksu w zmarszczkach wargowo-nosowych. Tam nie ma mięśni, aby botoks mógł je sparaliżować. można ewentualnie robić tak: mikro dawki botoksu plus kwas. Co do zmarszczek pod oczami to jest chyba największe zmartwienie. Słyszałam opinie że nie powinno się tam nic wstrzykiwać. Rzadko zresztą lekarz podejmuje się tego. Ja słyszałam o mezoterapii igłowej pod oczy. Efekt utrzymuje się bardzo krótko niestety :/ Mam niestety ten sam problem z oczami i sama już nie wiem co robić. A może po prostu przesadzamy z tym, i tak naprawdę tylko my to widzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh90
Ja zapisałam sie na zabieg volumetrii do kos-medu do dr.Anny Kostrzewy. W moim wieku już nie wierzy sie w żadne kremy tylko trzeba działać w inny sposób, ale juz tai konkretny jak właśnie volumetria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
Ja wam dziewczyny powiem, że nienawidzę igieł i na samą myśl już mam dreszcze. a od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie - pomimo młodego jeszcze wieku (ponad 20 lat) cienie i drobne kreski-zmarszczki pod oczami. zaczęłam oczywiście używać kremów nawilżających, ze świetlikiem, zobaczymy - poczekamy na efekt. a co jeśli chodzi o większe zmarszczki na twarzy, przeczytałam ostatnio, że istnieje dobry sposób na pozbycie się ich przy pomocy ciepła - nazwa tego zabiegu accent. podobno efekty są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines666
A ja polecę Wam zabieg Accent Your Body. Jest nieszkodliwy i bezbolesny. Stosować można go na różne partie ciała, takie jak twarz, talia, brzuch, pośladki, uda. Przynosi bardzo fajne rezultaty, oczywiście im większej liczbie zabiegów się poddacie, tym lepiej i tym bardziej rezultaty są widoczne:) Ja przeszłam przez trzy serie i po tej ostatniej zauważyłam już bardzo dużą różnicę. Generalnie istota zabiegu odnosi się do terapii ciepłem w tym sensie, że jest się poddawanym poprzez odpowiednie sprzęty działaniom energii i ona powoduje, że cząsteczki wody, które macie w skórze, zaczynają się poruszać i to ich tarcie wytwarza ciepło, no a ono z kolei odbudowuje kolagen, ujędrnia skórę, powoduje, że się robi taka ,,ujednolicona", naprężona. Na zmarszczki na pewno działa świetnie. Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serrreeena
Bardzo dobre efekty daje zabieg Revitacare,z duża ilościa vitC i retinolu.Ja miałam robione różnymi produktami tylko uważajcie na jakieś Koreańskie produkty i lepiej zapytajcie lekaarza jakiej produkcji jest dany produkt bo mi chcieli a w pewnym renomowanym gabinecie wcisnąc jakieś takie gówno z Korei. Po tym zabiegu wreszcie w szybki sposób pozbyłam sie problemów z workami pod oczami. I w sumie jesli chcemy mówić o efektach, to ja bym postawiła na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllusia
Przyznam ze własnie kiedys sie zastanawiałam czy sa jeszcze takie podróbki. Ale jak sie okazuje, wszystko teraz mozna podrobic. Wiec warto zaufac juz w tym momencie dystrybutorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć! Ja polecam fotoodmładzanie. Dobry zabieg, oczywiście najlepiej kupić 2-3 sesje, choć to zależy od tego, jak bardzo te Twoje zmarszczki widać. Moja mama była na tym zabiegu w Dermique (Kraków) i sobie chwali. Sama widzę, że jej skóra wygląda dużo korzystniej, także mogę szczerze polecić Ci ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka-krk
Dziewczyny ja polecam dr Magdalene Pirowską z Krakowa, lekarza medycyny estetycznej do której trafiłam jakis czas temu ze zmarszczkami wokól oczu i przede wszystkich problemem opuchnietych i "podbitych" oczu :))) Zastosowała kilka zabiegów mezoterapii m.in Light Eyes i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona a problem opuchnietych oczu zniknąl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faanka Chirurgii :)
Poki co trzymam sie jeszcze kosmetyków :) Polecam gorąco szwajcarskie serum Dermatopoietin na okolice oczu. Jest REWELACYJNE! Likwiduje zmarszczki , cienie i opuchnięcia. Dodatkowo znika nadmiar skóry na gornej powiece i efekt jest taki jak po zabiegu chirurgicznym. Kuracja trwa dwa miesiące: serum nr 1 przez pierwszy miesiac i serum nr2 przez drugi. W tym samym czasie nie używamy żadnych innych kremów na okolice oczu. Koszt kuracji - ok 400 PLN ale naprawdę warto bo rzeczywiście działa Preparat jest wynkiem kilkudziesięciu lat badań . Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolettka89
A myslałyście o zabiegu mezoterapii skóry twarzy ? Moja siostra przed ślubem wykonywałam go w Elite w Warszawie, były to łącznie 4 zabiegi- efekt naprawde świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walllerka
Najlepiej jest własnie zastosowac odpowiednie kosmetyki do ciała i do twarzy. Wejdzcie sobie na strone nantes.pl i wybierzcie tutaj odpowiedni dla siebie kosmetyk. Dla mnie to jedne z najlepszych kosmetyków na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×