Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość Maczek1
Słyszałam, ze na zmarszczki rewelacyjnie działa zabieg angel system. Czytałam trochę o tym. Podobno po 1 zabiegu już widać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia3311
czy ktoras z was wykonywala moze botox u dr Mirackiego?widzialam go w telewizji i paru czasopismach dlatego tez chce sie wybrac.ale jak macie jakies opinie to chetnie poslucham przed wizyta:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj zabiegu Dermaoxy. Ja miałam robiony i jestem bardzo zadowolona, to dość nowa metoda walki ze zmarszczkami i daje 100 razy lepsze efekty niż botoks, no i jest mniej inwazyjna, bo Dermaoxy to jakby terapia czystym tlenem :) Polecam gabinet masażu Krystyny Bartoszek w Pabianicach, maja tam bardzo konkurencyjne ceny i przykładają się do tego, co robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjjetanka
A ja wiem ze mezoterapia igłowa daje dużo lepsze efekty. Dobrym preparatem jest cytocare.Ma on bardzo silnie odżwiające, głęboko nawadniające skórę zawierające kwas hialuronowy witamniny aminokwasy i sole mineralne. Cytocare 532-daje znaczną poprawę elastyczności skóry, wygładzenie zmarszczek i silną rewitalizacje.Polecam jesli wczesniej nie robiłas tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wokół oczu wystarczy nawet terapia mikroigłowa, bo skóra wokół oczu jest bardzo cienka. Są specjalne wąskie rollery, własnie na okolice oczu i na bruzdy nosowo- policzkowe. Dobrze jest tez od razu wprowadzić serum ze składnikami przeciwzmarszczkowymi i odmładzającymi np.z peptydami biomimetycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka7
Zabiegów jest dużo, a i owszem, ale czy są opłacalne? Wątpię w to. Moja mama spędziła wiele godzin na zabiegach w Krakowie, ale zmarszczki nie zniknęły. Teraz stosuje jedynie bio-serum relaksujące hb. Nie uwierzycie, ale zwykły kosmetyk lepiej redukuje zmarszczki niż zabiegi. W Waszym przypadku zabiegi również były nieskuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze żadna kobieta nie lubi zmarszczek, ale na szczeście teraz mamy dostęp do naprawde dobry kosmetyków, kremow. Moim takim odryciem z ostatnich dni jest krem nantes Lift z kwase hialuronowym. Naprawde bardzo jestem zadowolona z jego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogły zabiegi z rollerem, specjalnym na zmarszczki wokół oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna48
Hej :) Mam 48 lat i chciałabym podzielić sie z wami moim odkryciem :) otóż jakiś czas temu dostałam od znajomej ulotkę o kosmetykach - 417 może ktoś już o nich słyszał :) weszłam na ich strone internetową www.minus417polska.pl i tam znalazłam wypełniacz zmarszczek MIRACELE IMMEDIATE WRINKLE FILLER :) POWIEM WAM JEST REWELACYJNY STOSUJĘ GO JUZ OD 3 MIESIĘCY I WIDZĘ DUŻE ZMIANY NA MOJEJ TWARZY :) na poczatku troche bylam zaskoczona ceną ale sie zdecydowalam na zakup i jestem bardzo zadowolona :) pisze by zachecic was dziewczyny do zakupu naprawde warto :)!!!!!!!!! :) zalety :) bedziesz młodsza :) a opakowanie kremu starcza na naprawde długą kuracje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszka9
Kremy w moim odczuciu nie likwidują zmarszczek - nie ma takiej opcji! Przetestowałam nawet te bardzo drogie preparaty i spektakularnych zmian nie zauważyłam. Chcesz sie pozbyć zmarszczek mimicznych - idź na botoks. Ale najpierw warto zapoznać się na czym to polega http://dermique.pl/medycyna-estetyczna/botox/ , konsultacja ze specjalistą to "oczywista oczywistość" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, Ja wyprobowalam juz duzo roznych zabiegow kosmetyczno-estetycznych i musze powiedziec,ze wiekszosc z nich to bujda i tylko szpeca czlowieka.Najbardziej bylam zadowolona z botoksu,ale zmarszczki wcale nie zniknely,tylko sie troche splycily,chciaz nie byly glebokie.Nie mialam tez zadnego problemu z mimika twarzy to jakies bzdury.Po hialuronie wygladalam przez rok jakby mnie osa pogryzla,jakas taka napuchnieta gebe mialam.Zlote nic nic nie daja-to tylko naciaganie na kase.Po aquamidzie,ktory mi wstrzyknieto w usta,wargi sie podwinely zamiast wywinac.Taka gruba skore mam nas ustami i bolesne grudki sie porobily.Naprawde radze uwazac.Ja wydala niemala kase a wygladam gorzej niz przedtem,nie wspominajac juz o niedanej operacji nosa,po ktorej dostala ksywe Gonzo od moich znajomych.Polscy lekarze to niedouczone konowaly,beztalencia,ktorzy tylko na kase naciagaja,bo przeciez Polak potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrząc na te wszystkie zabiegi którym się poddałaś to myślę że masz problemy z samooceną i problem tkwi w Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delllicja2
Ja wiem ze dobry krem plus dobry suplement jak Age My Wrinkle Control 30 zdecydowanie wystarcza i pomogą nam w takich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia78
KOBIETY A JA OSTRZEGAM PRZED ZDZITOWIECKIM. Nie robiłam zmarszczek a inna operację. Doradził makabrycznie i kupa pieniędzy poszła w błoto. Nie jestem jedyna. Spotkałam się już z wieloma paniami rozczarowanymi Panem doktorem...... kasa kasa kasa. zero przyznania się do błędu. Denerwuje mnie reklama tego gościa dlatego postanowiłam tu napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uandme
mnie ciężko powiedzieć, co będzie najlepsze, bo nie jestem specjalistą, ale sama się zastanawiam nad jakimś zabiegiem, szukam dużo w sieci co mogę sobie zrobić i tutaj http://www.youtube.com/channel/UC7fxeEl9Ds5G5gSM6FNGljw można zobaczyć kilka filmików, myślę, że to może pomóc pozbyć się zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakończyłam serie peelingów fotodynamicznych i jestem zachwycona efektami. zrobiłam 2 zabiegi chlorofiliny i 2 zabiegi biopeel Red.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auraa40
Wydałam "trochę"kasy na kremy pod oczy.Nie bylejakie bo były wsrod nich chanel i nawet najnowszy diora...i powiem wam szczerze że lepiej zainwestować w mezoterapię igłową pod oczy ...są o niebo lepsze efekty.Kremy też kupuję ale o wiele tansze.W styczniu mam zamiar wybrać się na zabieg laserem...jestem ciekawa jakie będą efekty.W sumie to przez cały rok walczyłam ze zmarszczkami,teraz jest o wiele lepiej ...okazało się ze miałam niedoczynnosc tarczycy i anemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg Redensity II pod oczy >Jest to połączenie mezoterapii z wypełniaczem .Niedawno wykonywałam taki zabieg w klinice beautymed u dr mirackiego .Bardzo obawiałąm się tzw "poduszeczek ", bo słyszałąm że czasem coś takiego się dzieje.Ale po tym zabiegu nic takiego się nie stało i super mi się wypełniła dolina łez i zniknęły cienie .Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi45
A co powiecie na zabieg Angel system? Czytalam o tym trochę, wygląda interesująco. zmarszczki znikaja, a efekt utrzymuje sie dłużej niz botoks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka1
Moja koleżanka była na tym zabiegu. Z tego co mówiła, to była zadowolona. Podobno nie miała żadnej opuchlizny, zabieg nie boli. Tylko na efekt trzeba trochę poczekać. To nie jest tak, że od razu ma się piękną i gładką twarz jak po botoxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego zabiegu nie polecam!!! Jedyną zmianą pod moimi oczami były worki, których wcześniej nie miałam!! Najlepsze efekty przeciwzmarszcszkowe uzyskałam do tej pory stosując krem pod oczy HB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam RedensityII 3 dni temu. Po zabiegu widziałam wypełnienie....ale potem znikło, nie widzę żadnej różnicy. Czy ktoś ma takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałyście o zabiegu Botolift? Ponoć taki sam efekt jak po botoksie, ale trzeba zrobić całą serię. Znalazłam opis na stronie salonu kosmetycznego www.beautypremium.pl/botolif/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SprawdzonyZabiegWiem
znam sprawdzony zabieg na oczy efekty bardzo widoczne i przede wszystkim długotrwałe laserem Matrix IR, robiłam 2 lata temu dalej dobrze wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakończyłam serie karboksyterapi. Jestem bardzo zadowolona bo oprócz zmarszczek pod oczami miałam również opracowywane powieki bo mi opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliatym
robilam zabieg mezoterapii iglowej skorzystala z promocji i w gabinecie na sczanieckie Exelent(łódź) robila na razie 2 zabiegi koszt promocji 110 zl twarz za zabieg efekty na razie srednie ale bol do wytrzymania czy warto zobacze po 3 bo tyel podobno trzba zrobic, szybszy efekt mialm po algach botoksowych Estien, tyle ze na drugi dzien powinnam powtorzyc, a chce mie taki efekt na stale:)) ale stosuje tez kwas hialuronoawy tez estien i jest to tez fajna allternatywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zastosować kosmetyki Age Control - Casada Beauty - ampułki z kwasem hialuronowym lub botosyn-lift albo olejkiem arganowym wprowadzane ultradźwiękami plus serum pod oczy, a po kuracji krem pod oczy Triple Effect. Jest to nowość na polskim rynku. Można zabiegi te wykonywać samemu w domu :-) Więcej info kasia.casada@interia.pl (konsultantka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa500
Ja wypełniałam bruzdy nosowo-wargowe kwasem hialuronowym chyba restylane i efekt bez zmian utrzymuje się u mnie już 5 lat. Natomiast kosmetyczka robiąc mikrodermabrazję zniszczyła mi skórę pod oczmi, powstały podłużne bruzdy od głowicy. Nie wiem jak to usunąć, od kilku lat mam i się nie zmienia. Robiłam fraxel pod oczy ze 3 razy, ale efekt prawie żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandaa44
Niestety te zabiegi kwasem itd są strasznie drogie, nie mogłam sobie na to pozwolić, za namową koleżanki kupiłam botosis, artykuł o nim czytałam tutaj http://zdrowieuroda.biz/botosis-kuracja-antyzmarszczkowa/ jest tam też promocja, nabyłam to jakieś 2 miesiące temu, jakie zmiany? ogromne, odjęło mi już parę lat ale stosuję nadal codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×