Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość minoga12
Miałam okropny problem ze zmarszczkami. Próbowałam już wszystkiego co tylko przeczytałam w Internecie i pytałam ludzi - nic nie pomagało. Udałam się na zabieg, bo już miałam tego dosyć, wygladalam jak baby jaga. Mieszkam w Katowicach i polecam klinikę zakrzewscy. Zawodowo i profesjonalnie wykonana praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie róbcie botoxu pod oczy!!!Ja miałam robiony na kurze łapki oraz tuż pod okiem u lekarza w klinice. Po kilku dniach zrobłiły mi się poduszki pod oczami - taki obrzęk, który otrzymuje się 9 miesiąc, dodatkowo oko tak jakby się "zapadło" i wyglądam o wiele starzej. Próbowałam robić mezoterapię i cuda wianki, wszyscy rozkładają ręce... Być może niektóre kobiety robią systematycznie botox pod oczy ale do czasu jak za którymś razem stanie się dokładnie to co mi za drugim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też walczę z okropnymi zmarszczkami pod oczami. :( Już nie wiem jak sobie pomóc. Żadne kremy nie pomagają. Myślę nad zabiegiem laserowym na zmarszczki. Czy jesteście w stanie mi coś polecić? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perła1414 sprobuj mezoterapii igłowej lub mikroiglowej preparatem medycznym RRS Eyes. Ja jestem umowiona za kilka dni na zabieg w Poznaniu w Beauty Premium. Czytalam w internecie, ze to bardzo skuteczny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zmarszczki pod oczami to są odrębne zabiegi w tym zakresie i można na dużą skuteczność liczyć, ja w Dermedice w Krakowie robiłam zabieg z tym Redensity I http://www.dermedika.pl/cienie-pod-oczami/ i warto było się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikapapuzik
Ja polecam naturalna stymulację skory do produkcji kolagenu czyli zabieg ClearLift. Miałam serie 4 zabiegów, trochę trzeba uzbroić się w cierpliwość bo pełny efekt pojawia się po 2-3 miesiącach od zakończenia serii ale uważam, ze warto poczekać. Mam teraz taka jędrna skore i o wiele mniej widoczne zmarszczki pod oczami. Zabiegi robiłam w klinice Dr Legrand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam frekwencje mikroiglowa. Cos tam jakby ta skore ujedrnilo ale nie spektakularnie. Postanoeilam sprobowac krolowa metod. Bylam na laserze. Swietna sprawa. Jestem tydzien po. Na skorze nie ma sladu po laserze moze drobne zarumienienie jeszcze.to co widze juz teraz to znacznie wyplycone zmarszczki, napieta jadrna skora.a to jest dopiero poczstek efektu, bo pierwsze za 6 tyg. Powiem wam tak. Jezeli na powaznie chcecie sie pozbyc zmarszczek to trzeba w nie mocno zaingerowac. Kremy, dieta, drobne zsbiegi one tylko wspomoga ale solo nigdy nie pomoga bez konkretnej interwencji. Tak to mozemy sobie do konca zycia walcZyc ze zmarszczkami. Tyle z mojego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilanw
Kremy to ściema, nawet te z retinolem. Jest bardzo mało rzetelnych testów klinicznych na temat retinoli i retinoidów zawartych w kosmetykach - te, które działają to adapolen albo tretoina, ale to zbyt silne specyfiki, żeby od tak je sobie stosować. A jak już ktoś jest na tyle odważny i zdobędzie receptę na jakiś Atrederm albo Epiduo to później z kolei trzeba się cały rok smarować kremem z filtrem UV, minimum 30, a nie ma dla mnie chyba nic gorszego :/ Dlatego ja sobie wypełniłam zmarszczki kwasem hialuronowym. Trochę bolało, ale nie przesadnie, i teraz mam gładką skórę <3 Jak ktoś jest zainteresowany, to tu daję link: http://www.zrownowazonebudownictwo.pl/zdrowie-i-uroda/wypelnianie-zmarszczek-wokol-oczu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Retinoidy używałam akurat, gdy miałam trądzik i pomogło ale nie wiem jak to wygląda w usuwaniu zmarszczek. U mnie zmarszczki pod oczami pojawiły się niestety szybko. Nie chciałam, żeby przed 30 było to już widać dlatego wybrałam się na zabieg laserowy Palomar Emerge w Klinice dr Michajłowskiego. Skóra zostaje pobudzona do regeneracji i bardzo dużo daje taki zabieg. Jestem bardzo zadowolona i myślę, że kiedyś jeszcze na pewno zdecyduje się na taki zabieg w tej klinice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jka ten zabieg w klinice dra Michajłowskiego? On jest bolesny?? Myślę o czymś podobnym, ale wolę najpierw zrobić research :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rania742 - a uzywalas np. serum richevon? Czy nie przyniósł ci rezultatow? Ile masz lat? Bo oprocz lasera, ktory daje dobre efekty, no ale sporo kosztuje, mozna wklepywac dobry krem któy napina skorę i ją nawilża. Każda skora potrzebuje nawilżenia... nawet tlusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grxins
Dziewczyny pozwolę sobie odnowić nieco temat....Mianowicie co byscie mogły mi polecić na skóre pod oczami oraz na zmarszczki? Mianowicie stosuje wiele kremów, używałam nawet tych droższych, jednak efekty były mierne. I trochę mnie to dołuje ponieważ mam mocną mimikę oraz przez to wyglądam starzej niż mój wiek :( Zastanawiałam sie nad kwasem hialuronowym w okolice oczu... Jednak czy coś takiego się stosuje na takie zmarszczki? http://chirurg-plastyczny.com.pl/fenomen-kwasu-hialuronowego-w-codziennej-pielegnacji-skory/ Ile trzyma się efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezoterapia pod oczy - super działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezoterapii nie stosowałam, za to richevon jest całkiem w porządku. Naturalny, dociera do najmniejszych zmarszczek i jest dobry dla tych co mają wrażliwą cerę bo nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babya
To ciężki temat.. same kremy nic nie dadzą.. Bardzo dobre efekty dają zabiegi medycyny estetycznej m.in. Medyczna Rewitalizacja Okolic Oczu, Mesotherm 6 w 1, Mezoterapia Mikroigłowa czy Plasmage. Jestem w temacie bo dbam o to by moje zmarszczki były jaka najmożliwiej zniwelowane :) Jeśli chodzi o miejsce to polecam Klinikę Forever Young z Warszawy http://fyoung.pl/zmarszczki-cienie-worki-pod-oczami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sta_sia
edzia_16 weź daj znać gdzie kupiłaś Richevon, chciałam dla mamy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre efekty wokół oczu można uzyskać dzięki osoczu ARTHREX ACP dzięki substancjom aktywnym w zwiększonej ilości, ten środek działa dużo lepiej. Polecam - ja robiłam zabieg w Klinice Zakrzewscy u dr Marcina Zakrzewskiego i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiczka34
A ja jestem ciekawa, czy te nowe serum buatic jest skuteczne, słyszałam ostatnio dwie kobiety jak o nim rozmawiały i mówiły, że naturalny. Jak tylko uda mi się gdzieś go znaleźć to wypróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GwenSt
A nie lepiej zdecydować się na zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego. Ja się zdecydowałam na takie rozwiązanie a efekty są zdumiewające. ;) Zabieg miałam w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie http://www.dziegielewska.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sta_sia Ten krem sie zamawia przez internet z tego co wiem i to nie jest prawda zekremy nic nie dadza owszem jak masz głebokie bruzdfy to napewno ich magicznie nie usuną po pierwszym zastosowaniu (to chyba normalne..) najlepiej krytykowac jak sie czegos nie stosowalo ja sobie sprobuje z miesiac i dopiero sie bd wypowiadac co i jak bo tez sobie zamowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, że nikt nie powinien robić takiego zabiegu bez uprawnień. ja myślę ze nawet nie ma o czym rozmawiać. Druga sprawa, to praca na dobrych preparatach. Szanujący się lekarz nie powinien pracować na niskiej jakości preparatach. Z mojej strony polecam wypełnianie preparatem Restylane, który jest najszerzej przebadanym preparatem na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkowa

Botox laski to ostateczność. Lepiej pójść na zabieg do kliniki to prawda, ale do dobrego specjalisty, który oceni zmarszczkę i nie zafunduje z miejsca botoxu, jesli nie ma potrzeby! Ja już byłam zdecydowana na botox, aż tu nagle Pani Dr Dethloff, powiedziała, jaki botox! Nie ma potrzeby i zaserowała mi ujędrniania twarzy, teraz na grudzien jestem umówiona na pakiet - piękne oczy... Bo kurze łapki się zjawiły.... Spróbujemy 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaDomin

A nie lepiej zdecydowac sie na taki zabieg jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym? Wydaje mi się, ze to jest chyba lepsza opcja prawda ? Ja jestem po takim zabiegu wypełniania zmarszczek własnie kwasem hialuronowym i uważam, że taka metoda jest najlepsza i przede wsyztskim bezpieczna. Korzystałam też z usług bardzo dobrej kliniki medycyny estetycznej, gdzie wypełniano mi zmarszczki preparatem Restylane. Bardzo sprawdzony kwas, mający rejestrację FDA 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaD

Ja tam nie czuje jakiejs mega potrzeby robienia sobie zabiegu - od zawsze dbałam o to, żeby zmarszczki po prostu mi sie nie robily - odpowiednia dieta i kremy potrafia czynic cuda. Ostatnio zreszta przerzucilam sie na smarowanie Buaticiem i od razu widze też roznice w jakosci pomiedzy naturalnym kremem a innymi typowymi produktami z drogerii - wchlania sie o wiele fajniej, do tego czuje, ze skora mi po nim normalnie oddycha i jest świeża. Jedyne co mnie wkurza to pompka wyciskająca za dużą porcję, ale tak poza tym to nadal mam minimalne zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malogaia

Mezoterapia igłowa to zabieg, dzięki któremu można wygładzić i odżywić skórę, pozbywając się zmarszczek i niedoskonałości efekty są widoczne bardzo ci polecam ten zabieg możesz go wykonać w estetycznamed 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rety, masakra z tymi zabiegami.. jest mnóstwo kosmetyków pod oczy, które mogą wygładzić i napiąć skórę. ja mam kilka z flosleku, są tanie i dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

A ja ze swojej strony mogę polecić Wampirzy Lifting, który w sumie najnaturalniej może wypełnić powstałe zmarszczki, robiłam go w estetyczna med w Warszawie i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAte62
Dnia 1.03.2018 o 12:50, Gość gość napisał:

Dziewczyny nie róbcie botoxu pod oczy!!!Ja miałam robiony na kurze łapki oraz tuż pod okiem u lekarza w klinice. Po kilku dniach zrobłiły mi się poduszki pod oczami - taki obrzęk, który otrzymuje się 9 miesiąc, dodatkowo oko tak jakby się "zapadło" i wyglądam o wiele starzej. Próbowałam robić mezoterapię i cuda wianki, wszyscy rozkładają ręce... Być może niektóre kobiety robią systematycznie botox pod oczy ale do czasu jak za którymś razem stanie się dokładnie to co mi za drugim!

Pod oczy chyba lepiej zrobić sobie kwas hialuronowy, a botoks to np. na czoło na zmarszczki mimiczne. Ja sobie poki co raz wypelnilam zmarszczki pod oczami kwasem w Melitusie i wyszlo super. Skora od razu sie fajnie napiela i jest mega odzywiona, iekka w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×