Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość gość
Jest wiele różnych zabiegów, co gabinet to masz inne albo te same na jeszcze lepszych warunkach :) ja na wypełnianie zmarszczek chodzę konkretnie do nich www.lekarze-kolber.pl bardzo sterylne gabinety, przyjemna aparycja lekarzy, ogólnie zabiegi przeprowadzane perfekcyjnie, po każdym szybko wracam do siebie - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam zdecydowanie jestem za botoksem, najlepsza metoda na pozbycie się zmarszczek. Sama już od kilku lat co jakiś czas poprawiam sobie wygląd w łódzkim Dermed u Dr Doroty Żukowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dobrych zabiegów, ktore są polecane: botoks kwas hialuronowy No i jeszcze wiele osob chwaliło sobie mezoterapie. Na tyle,ze postanowiłam wybrać się na serię ( oczywiście tej igłowej). I powiem Wam,ze to prawda! Zabieg daj***ardzo fajne efekty i rzeczywiście ładnie odzywia oraz rosjaśnia skórę Moge równiez polecić tutaj dobrą klinikę w Gdańsku, do której sama chodziłam na zabiegi, konkretnie: http://clinicadermatologica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sono Queen jest dobre na zmarszczki, napina lekko skórę. Robiłam u dr Krajewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ingenii mają dobry żel pod oczy. Napina skórę i zmarszczki wydają się spłycone. Używam tego kosmetyku od kilku miesięcy i sporą poprawę zauważyłam. Na zdjęciach sobie porównywałam nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaamm
A co sądzicie o jakimś wypełnianiu zmarszczek albo naciąganiu skóry niciami? Robił to ktoś? W szczególności te nici. Bardzo mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scdf
masuj te okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaMula
Ja robiłam wypełnianie własnym tłuszczem. Brzmi śmiesznie ale efekt jaki dało jest mega mega dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaamm
Własnym tłuszczem? A to się tak da? O matko nie wiedziałam nawet... Możesz opowiedzieć coś więcej? A przede wszystkim jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaMula
Tak. Zwykłe wypełnianie tylko, że nie żadnymi kwasami czy czymś tylko po prostu pobierają od Ciebie. Może to niezbyt brzmi ale efekty są mega. Ja na przykład robiłam w klinice Efecta w Częstochowie. Jak mi powiedziano o tkim zabiegu na początku się zaśmialam ale poszłam na całość i się zdecydowałam. No i jak zobaczyłam efekty to mi kopara opadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaM
Sono queen to ogólnie mega zabieg nie tylko pod oczy to w zasadzie efekt liftingu bez skalpela. Warty swojej ceny, która może nie jest niska, ale i tak w porównaniu do operacji całkiem przyzwoita. A co do zabiegów pod oczami, ja robiłam "light eyes" w mtt estetica, redukuje worki i sińce pod oczami, spłyca też drobne zmarszczki. Dla mnie numer 1 jak chodzi o zabiegi na okolice oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaamm
Ja się chyba jednak zdecyduję na wypełnienie. Umówiłam się nawet już w klinice Efecta bo przeglądając ich stronkę zobaczyłam, że naprawdę dużo oferują jeżeli chodzi o zabiegi. Zresztą sami zobaczcie http://efecta.eu/medycyna-estetyczna.html. Może na wizycie mi coś innego doradzą. Ale mam blisko do Częstochowy to akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu każdej kobiety przychodzi taki czas, kiedy sięga po pierwsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe Taka konieczność pojawiła się także u mnie. Dlatego postanowiłam wykonać je sama w domu korzystając z półproduktów kosmetycznych. http://mlodzinadorobku.pl/kosmetyki-przeciwzm arszczkowe-zrob-je-sama/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vamoska
Potwierdzam, ja też byłam w tej słynnej gdańskiej klinice na Pollogen Legendzie. Muszę przyznać, że trochę mnie to kosztowało niestety, ale w zamian za całkowity brak zmarszczek to naprawdę się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniiiii
Ja myślę nad mezoterapią osoczem bogatopłytkowym, nie wiedziałam jeszcze do dziś że coś takiego jest bo nie znam się na tych zabiegach różnych ale poczytałam https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/usuwanie-zmarszczek-ile-kosztuja-zabiegi-kosmetyczne-na-twarz/ podobno od 800 do 2000 zł to kosztuje. Jeszcze popatrzę trochę co jest do wyboru i na coś się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riri2
Ja staram sie co jakis czas pozbywac zmarszczek, kosztuej to troche ale moim zdaniem gra jest warta świeczki nie kazda kobieta dobrze sie zmarszczkami czuje... a jak mozna ograniczyc problem, to czemu niby nie? fajne kompendium infomacji znalazłamm tutaj https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/usuwanie-zmarszczek-ile-kosztuja-zabiegi-kosmetyczne-na-twarz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka_47
Cześć wszystkim!! Mam 47 lat i borykałam się przez długie lata ze zmarszczkami (nie tylko pod oczami). Dlaczego je miałam? Złe odżywianie, brak sportu, używałam złych kremów, miałam stresującą pracę. Efekt? Wszystko wymienione rzeczy odbiły się na moim zdrowiu - niestety ;-( Postanowiłam zmienić swoje życie. Zadbałam o zdrową dietę, zapisałam się na siłownię i jogę. Kupiłam lepsze i droższe kremy, zmieniłam pracę. Ale co było najważniejsze? Zainwestowałam w zabiegi w klinice medycyny estetycznej. Pod okiem dr Beaty Dethloff wreszcie zaczęłam wyglądać jak kobieta z klasą i kasą... ;-) Kompleksy zniknęły po pół roku ciężkiej pracy nad sobą. Było warto. Ale odnośnie zmarszczek to mogę śmiało polecić naturalne zabiegi z osoczami bogatopłytkowymi. Zabieg trwa tylko 60 min, nic nie boli, jest przyjemnie. A efekt widać już po 2 razie. Ja musiałam zrobić 4, aby wyglądać pięknie ;) Póżniej tylko zrobiłam powtórzenie zabiegu, jest to niezbędne do utrzymania pięknej i gładkiej skóry ;) Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrowienia Sabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka_47
Ktoś napisał "Próbował ktoś z was zabiegu Sono Queen na twarz?" - na konsultacji w dr Beaty Dethloff podpytałam o ten zabieg. Wszystko zależy od indywidualnego problemu danej pacjentki. U mnie akurat SQ nie był potrzebny - do usuwanie zmarszczek najskuteczniejszym zabiegiem były osocze bogatopłytkowe. Cztery zabiegi i po sprawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wybieram się na mezoterapie frakcyjna... To jakieś drgania igieł i nakłuwanie skóry. Zdam relacje. Ponoć też świetne efekty a przede wszystkim ten zabieg leczy skórę pod oczami pobudza do tworzenia nowych włókien kolagenowych a nie tylko maskuje jak wszelkie wypełniacze. One już do lamusa odchodzą i ten cały botoks. A mowie to na podstawie swoich doświadczeń. Sama zrobiłam go 3 razy. Efekt... 3 miesiące z głowy i co dalej? Zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zamiast botoxu polecam gimnastykę twarzy która robię od 8 miesięcy. Ja już botoks nie potrzebuje bo już się tak nie marszcze przy uśmiechu. Polecam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamusiaa
Ja kilka tygodniu temu w http://klinikaestetica.pl/ bylam na wypelnianiu zmarszczek i jestem bardzo zadowolona z efektu, a gimnastyka twarzy o ktorej piszesz jak najbardziej jest na miejscu tylko ze po wypelnianiu daje to jeszcze lepszy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuluszka
jeśli masz problem ze zmarszczkami to mogę Ci polecić ciekawe artykuły na stronce pielęgnacja.expert. czytałam tam ciekawe wpisy o sposobach na zmarszczki i ogólnie o tym, jak prawidłowo dbać o skórę i ich porady są bardzo pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 59
Ale paskudne reklamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej pomógł lifting mikroprądami. Fajnie działa i na zmarszczki i na cienie pod oczami, ujędrnił mi skórę, jest bardziej napięta i jaśniejsza. Zabieg miałam we wrocławskim salonie https://www.perfect-glamour.pl/lifting-mikropradami.html bardzo fajny salon, mają sporo ciekawych zabiegów. Najlepiej o szczegóły podpytać załogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kremami na zmarszczki zawsze jest spory problem ;/ Ja bardzo długo szukałam czegos skutecznego. Teraz mam serum Richevon i jestem z niego bardzo zadowolona, bo składa się przede wszystkim z naturalnych składników. Trudno jest znaleźć taki krem, który jest naturalny i do tego działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minoga12
Miałam okropny problem ze zmarszczkami. Próbowałam już wszystkiego co tylko przeczytałam w Internecie i pytałam ludzi - nic nie pomagało. Udałam się na zabieg, bo już miałam tego dosyć, wygladalam jak baby jaga. Mieszkam w Katowicach i polecam klinikę zakrzewscy. Zawodowo i profesjonalnie wykonana praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×