Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kallina.

zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość gość
Żeby dobrać odpowiedni zabieg warto iść do dobrego gabinetu i pozwolić profesjonalistom ocenić czego potrzebuje nasza skóra. Ja np od dawna chodzę do Art Clinique. Pierwszy raz poszłam za namową koleżanki na masaż relaksacyjny. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i osobiście wypróbowałam już wiele pozycji z ich oferty. Ciekawe o jakie nowości jeszcze się rozwiną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nstępna pozytywnie zaskoczona , zawsze ta sama sztanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zabieg www.eyematrix.com.pl. Wcześniej robiłam faksel, ale jak dla mnie ból i potem to gojenie jest trudne do zniesienia. eyematrix jest dużo "przyjaźniejszy" a wydaje mi się, że efekty są lepsze - u mnie w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie polecam preparatu botosis - ponieważ nieuczciwie reklamują swoją stronę pozycjonując ją w wyszukiwarce informacjami dotyczącymi naszego lekarza Krzysztofa Łukszy wprowadzjąc w błąd osoby, które szukają opinii na jego temat. Skoro ktoś prowadzi taką reklamę to jest kłamcą i oszutem - ale to jest tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zmarszczki pod oczami ( 37lat) co zrobić aby zniknęły? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym rozwiązaniem jest laser CO2 (Madonna Lift) bądź seria mezoterapii. Na zmarszczki pod oczami raczej nie stosuje się botoksu, ponieważ może zbyt mocno poluźnić mięśnie i przez pewien czas będzie się tworzył worek pod oczami. Można ewentualnie zastosować kremy z DMAE, które napną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co stosować na kurze łapki? Ktoś ma sprawdzony sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani z kuracje.... Piękna reklama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Wyspa robi wszystko - zmieńcie sposbó reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eyematrix działa na zmarszczki pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaa14lat
No więc. Dzień dobry. Mam na imię Julia i mam 14 lat. Może to dziwne ale mam dość głębokie zmarszczki tuż pod oczami. Niby dużo nastolatek takie ma, ale moje to można zobaczyć z daleka. Chciałabym się ich pozbyć, ale wiadomo na jakieś hydro coś tam ani na jakieś kwasy nie mam pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo polecam zabieg Redensity II pod oczy .Jest to kwas hialuronowy połączony z mezoterapią .Zabieg zaproponowano mi w klinice beautymed .Dr miracki szybko wykonał zabieg ( nawet nie było potrzebne znieczulenie ) Moje worki pod oczami zniknęły ,a zmarszczki się spłyciły ja jestem bardzo zadowolona z efektów i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia po 1 jesteś bardzo młoda, więc medycyna estetyczna nie jest dla Ciebie. Najlepiej dobrze się wysypiaj i odżywiaj. Dbaj o skórę robiąc porządny demakijaż wieczorem i nakładaj kremy nawilżające. Jeżeli słońce Cię razi noś okulary przeciwsłoneczne. Możesz także kupić sobie w Rossmanie nakładki żelowe na oczy, które chłodzą, albo zrób sobie masaż powiek z jakimkolwiek serum. Rób to regularnie a zobaczysz poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkamysza
A jak długo utrzymuje się efekt po tym redensity ? Weszłam na stronę tej kliniki beautymed .Całkiem ciekawa ,a dr miracki całkiem niezłe ma opinie .Mam naprawdę spore zmarszczki wokół oczu ,myślisz że ten lekarz naprawdę może mi pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ten lekarz Ci nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serum pod oczy i na górą powiekę EVENSWISS albo DERMATOPOIETIN. Efekty sa naprawdę super : zmarszczki rzeczywiście się wygładzają a oko jest ładnie podkreślone i zdecydowanie młodsze. Teraz jest promocja w sklepie online. .Zeby nie było, że to reklama - musicie same znalezć w sieci. Zdecydowanie to najlepszy preparat pod oczy jaki miałam w życiu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat i zmarszczki? dziecko w Twoim wieku to jest piekna skora,i cialo. Ucekaj stad! Lepiej idz do psychologa ,a nie szukasz tu pomocy. Mysle ,ze problem tkwi w Twojej glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno polecam odwiedzić ta stronę z profesjonalnymi kosmetykami i wybrać tutaj dla siebie naprawde odpowiednie i takie z których będziecie zadowolone. A kosmetyki sa bardzo profesjonalne, i rewelacyjnei działaja na skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kosmetyki Casada Beauty - kwas hialuronowy, botosyn-lift i komórki macierzyste z olejku arganowego www.casadabeauty.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im jesteś starsza, tym Twoja skóra bardziej wiotczeje i opada. Twoje mięśnie w okolicy oczu wciąż pracują, gdy śmiejesz się czy mrużysz oczy, a to sprzyja powstawaniu „kurzych łapek”. Drogę ku odmłodzeniu okolic oczu możesz zacząć od wykonania peelingów, które pomogą Ci zredukować drobne zmarszczki i rozjaśnić skórę. Do korekcji zmarszczek w okolicy oczu, tzw. „kurzych łapek”, możesz zastosować zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. By przywrócić swojej skórze blask, zdecyduj się na zabieg endermologii, który skutecznie rozprawi się z wiotkością skóry twarzy i obrzękami. Zabieg reaktywuje produkcję naturalnego kolagenu i elastyny. W profilaktyce przeciwzmarszczkowej możesz skorzystać również z mezoterapii igłowej. Ten regeneracyjny zabieg polega na wstrzykiwaniu koktajlu substancji leczniczych lub kwasu hialuronowego w skórę okolicy oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanie
okolice oczu odmładzałam zabiegiem eyematrix - co prawda głównie przeszkadzały mi opadające powieki ale zmarszczki dookoła oczu też miałam - po zabiegu jest bardzo wyraźna poprawa, lepiej robić przed weekendem bo następny dzień jest niespecjalnie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylinka
ja zamiast kwasu radziłabym może lifting termiczny albo może tę mezoterapię bezigłową...w Wa-wie to wiem, ze takie zabiegi na bardzo dobrym poziomie robią na Piękne, w welldermie, także warto do nich zajrzeć jeśli się już na coś zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zbyt dużo się uśmiecham i nie mając 30tki na karku miałam konkretne zmarszczki pod oczami i w kącikach oczu. Ponoć to są te "zdrowe zmarszczki" mnie jednak przeszkadzały. Zastanawiałam się nad wstrzyknięciem kwasu jednak ostatecznie wybrałam się do gabinetu estetyki i tam mi doradzili Endermologię. Na początku nie byłam przekonana co to jest i z czym to się je. Ale moje kurze łapki po kilku zabiegach zniknęły a i ja się pewniejsza siebie czuję. Kremom niestety w tym wieku nie ufam bo są dostosowane do skóry dojrzalszej a boje się skutków stosowania takich maści w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antadera
Ja już tyle kasy wydałam na kremy, że chyba raczej zdecyduję się na laserowe usunięcie zmarszczek w elite. W sumie majątku to nie kosztuje ale przynajmniej efekt będzie widoczny już po kilku kuracjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam już zdecydowana na chirurgię, ale lekarz, który mnie konsultował odradził mi zarówno skalpel (zbyt wcześnie) jak i laser (sporo powikłań zwłaszcza okolica oczu jest delikatna). W efekcie odesłał mnie na eyematrix (oni w swojej klinice tego nie mają) i super. Zabieg jest robiony na całej powierzchni górnej i dolnej powieki, a nie trzeba niczego nakładać na gałkę oczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję RF na powieki - jak będą pierwsi ślepi - dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jednak warto wrócić do kosmetyków? Co to za szaleństwo z tymi zabiegami? Genialne na zmarszczki pod oczami jest szwajcarskie serum EVENSWISS do kupienia online, niestety. Preparat działa zaraz po zastosowaniu - poczujesz delikatne mrowienie i chłodzenie skóry. Pojawia się takie miłe uczucie odprężenia . Evenswiss poprawia mikrocyrkulację w skórze i działa na worki pod oczami, cienie oraz unosi delikatnie górną powiekę dając efekt liftingu. Polecany jest zatem też wszystkim, którzy myślą o korekcie powieki, ale takiej delikatnej. Myslę, że do wszystkiego trzeba podejść z rozsądkiem - czy warto od razu stosować zabiegi, skoro sa świetne preparaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata_K
Niestety w genach odziedziczyłam bardzo nieestetyczne starzenie się wokół oczu. Zmarszczki zaczęły mnie niepokoić już przed 30 -tka a teraz mam już 45 lat i potwornie mnie postarzały. Wyglądałam chyba na 60 lat! Zdecydowałam się w końcu działać i żałuję , że o 15 lat za późno. Odwiedzam od jakiegoś czasu podwarszawski gabinet dr Parda i jestem bardzo zadowolona z efektów różnych zabiegów jakie zasugerowała mi Pani Doktor. W końcu nie muszę się wstydzić .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniak717
Witam Was Kochane Dziewczyny! Tak ,,czytam Was,, i czytam i juz sama oglupialam:D Tyle jest roznych rzeczy na rynku estetycznym ze nie wiadomo co lepsze. Pomozcie!!! Chce zrobic zabieg-nie wiem czy bedzie to botoks czy hialuron.... Mam dwie zmarszczki pionowe na czole-w miare wyrazne-wiec tzw statyczne i kurze lapki.Zmarszczki sa na buzce bez wykonywania zadnej mimiki-ale to juz ten wiek-mam prawie 38lat(o Boziu!!) Co radzicie???Botoks?Hialuron???W przypadku yego pierwszego boje sie opadniecia powiek-jak moze sie zdarzyc... I jaki lekarz???Jestem ze Szczecina-ale moge zrobic tez w okolicy Zielonej Gory:) Prosze o pomoc!!!Wypowiadajcie sie!!!!! Pozdrawiam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! masz mnóstwo sposobów, nie tylko botox czy kwas, są mezoterapia czy lasery. Niestety, nie znam żadnej kliniki ze Szczecina, jedyna klinika, która mogę Ci z czystym sercem polecić to w Warszawie Wellderm, bo tam chodziłam na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×